T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.372
|
čitano: 6.310.070
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Optika je vdsl ili? Ja imam, brzina turbo 30, 30-31/5-6 dobivam na speedtestu, u ruteru pise da je max 38/7, tak nes..
Kolko se placa dodatno za 40mbit, tj jel ima uopce takav paket jer sam negdje procital da je do 50mbit 10kn skuplje u odnosu na 4, tak je meni samo kaj je 30 a ne 50 haha :D

I jel ima mozda kakav popust il nes za dugogodisnje clanove, trenutno je 320kn za telefon, net i maxtv osnovni... Telefon nam zapravo ni ne treba :D
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Optika je optika te ide preko optičke infrastrukture. VDSL ti ide preko bakrene parice, te je upgrade ADSL-a.
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ahaa, hvala puno! Mislio sam da je isto kad neki pisu da su jos uvijek na 4mbit i da ne mogu imat vise
12 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
Tamo negdje 8.-9.og ovog mjeseca sam narucio od tscuma max2 paket ugl sve dogovoreno,rijeseno i cekam tehnicara da se javi i donese mi ruter i spoji uslugu i sve. Mene zanima kolko njima j*beno treba za to? Vec sam dva put zvao i svaki put mi kaze da bude kroz sljedeca 3 radna dana..jel imate kakvog iskustva s tim? Jel ima neki zakon koji im propisuje rok za to?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pa ja neznam,meni je kroz sve ove godine bio 5-6 puta i zaista je maksimalno 3 dana,evo danas je bio donio drugi ruter a u ponedjeljak sam prijavio tako da bi trebalo 3 dana biti

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
d4rkd3atH kaže...

Ja radim kao prodajni predstavnik u t-comu!

 

 Ček to su oni koji obečaju nebo i zemlju za ugovor..

Uh, al vas volim...

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Zver kaže...
d4rkd3atH kaže...

Ja radim kao prodajni predstavnik u t-comu!

 

 Ček to su oni koji obečaju nebo i zemlju za ugovor..

Uh, al vas volim...

 jos jedan od onih "pametnih" korisnika a zapravo nemas pojma da mi prodajni predstavnici imamo najpovoljnije ponude

 

 

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
d4rkd3atH kaže...

 jos jedan od onih "pametnih" korisnika a zapravo nemas pojma da mi prodajni predstavnici imamo najpovoljnije ponude

 

 

 Nemoj tu pametovat... Primi se posla krampa i lopate a ne varat ljude..,

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 21:46 (Zver).
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Zver kaže...
d4rkd3atH kaže...

 jos jedan od onih "pametnih" korisnika a zapravo nemas pojma da mi prodajni predstavnici imamo najpovoljnije ponude

 

 

 Nemoj tu pametovat... Primi se posla krampa i lopate a ne varat ljude..,

 ne pametujem neg radim svoj posao a tko je tebi kriv sto se ne mozes ugurati u takvu firmu i zaraditi vise novaca nego obican minimalac

 

LP

9 godina
offline
T-Com Internet

Mozete to i na private.

Prodajni stvarno imaju najpovoljnije ponude...

 

 

Mala anegdota.

Prije neko vrijeme je zvao netko iz tcoma, al se javila moja majka koja je starija i rekla da su joj nudili magentu na koju nije pristala. I odmah mi je bilo sumnjivo jer znam kako ti prodajni agenti djeluju pa sam isao provjerit da mi nisu na svoju ruku promjenili magentu, nisu i mislio sam to je to. ALIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Jucer dobijem poruku na tv da mi "promo period 1mj HBO istjece" i ako u roku od 24 sata ne ugasim to da ce se napravit ugovorna obveza od 24 mjeseca blabla. I naravno, ulogiram se na moj.hrvatskitelekom da bi vidio da mi je netko tog dana ukljucio HBO promo 1mj+24. Naravno, poludio sam, zovem sluzbu za korisnike i cura mi prica da ja to nemogu vise iskljucit da je krenula ugovorna obveza???? Ja poludio, objasnjavam da prica gluposti da mi je na tvu to pisalo da imam 24 sata, i da to naravno nema smisla posto taj 1mj istjece tek sutra (znaci recimo aktivirano je 20og, i ja zovem ovaj mjesec 19og). I ona da nene nemoze, i onda kad sam poceo malo zustrije pricat kao pricekajte trenutak, pa je valjda pricala s nekim i kad se vratila "evo mozemo vam to iskljucit". I iskljuceno. Znaci kakvi govnari ovo je smjesno. Netko na svoju ruku ukljucio uslugu i jos mi na kraju ova nije htjela iskljucit iako sam na vrijeme zvao. Naravno da sam poslao prigovor na prigovori@ht i sad cekam da preslusaju jos ko je to zvao i na svoju ruku ukljucio to sranje i nadam se da ce dobit otkaz. Zezam se, naravno da nece jer po svemu je jasno da je ovo modus operandi koji se podupire u tvrtci, nazovi starije, ukljuci nesto sto neznaju, cekaj da se automatski ugovor produzi a za iskljucenje prvo sto reces je nemoze jer svi stariji ljudi su lakovjerni pa kad mu jednom kazes nemoze on se pomiri s sudbinom.

 

Tako da, oprez. Ovo mi je vec 3ci puta da su me govnari zvali s nekom ponudom i na svoju ruku nesto ukljucili/iskljucili da sam kasnije morao intervenirat. Sljedeci put kad me itko iz ikakvog isp-a zove "ne" i samo hladno poklapam slusalicu bez daljnjih rasprava jer ovo je smjesno.

 
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

Mozete to i na private.

Prodajni stvarno imaju najpovoljnije ponude...

 

 

Mala anegdota.

Prije neko vrijeme je zvao netko iz tcoma, al se javila moja majka koja je starija i rekla da su joj nudili magentu na koju nije pristala. I odmah mi je bilo sumnjivo jer znam kako ti prodajni agenti djeluju pa sam isao provjerit da mi nisu na svoju ruku promjenili magentu, nisu i mislio sam to je to. ALIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Jucer dobijem poruku na tv da mi "promo period 1mj HBO istjece" i ako u roku od 24 sata ne ugasim to da ce se napravit ugovorna obveza od 24 mjeseca blabla. I naravno, ulogiram se na moj.hrvatskitelekom da bi vidio da mi je netko tog dana ukljucio HBO promo 1mj+24. Naravno, poludio sam, zovem sluzbu za korisnike i cura mi prica da ja to nemogu vise iskljucit da je krenula ugovorna obveza???? Ja poludio, objasnjavam da prica gluposti da mi je na tvu to pisalo da imam 24 sata, i da to naravno nema smisla posto taj 1mj istjece tek sutra (znaci recimo aktivirano je 20og, i ja zovem ovaj mjesec 19og). I ona da nene nemoze, i onda kad sam poceo malo zustrije pricat kao pricekajte trenutak, pa je valjda pricala s nekim i kad se vratila "evo mozemo vam to iskljucit". I iskljuceno. Znaci kakvi govnari ovo je smjesno. Netko na svoju ruku ukljucio uslugu i jos mi na kraju ova nije htjela iskljucit iako sam na vrijeme zvao. Naravno da sam poslao prigovor na prigovori@ht i sad cekam da preslusaju jos ko je to zvao i na svoju ruku ukljucio to sranje i nadam se da ce dobit otkaz. Zezam se, naravno da nece jer po svemu je jasno da je ovo modus operandi koji se podupire u tvrtci, nazovi starije, ukljuci nesto sto neznaju, cekaj da se automatski ugovor produzi a za iskljucenje prvo sto reces je nemoze jer svi stariji ljudi su lakovjerni pa kad mu jednom kazes nemoze on se pomiri s sudbinom.

 

Tako da, oprez. Ovo mi je vec 3ci puta da su me govnari zvali s nekom ponudom i na svoju ruku nesto ukljucili/iskljucili da sam kasnije morao intervenirat. Sljedeci put kad me itko iz ikakvog isp-a zove "ne" i samo hladno poklapam slusalicu bez daljnjih rasprava jer ovo je smjesno.

 

Morao si dobiti obavijest o realizaciji usluge na mail ili kućnu adresu, tek nakon toga se ugovor smatra sklopljen i počinje teći 14 dana za odustajanje od usluge, a za pogrešnu komunikaciju se agentu skidaju bodovi od ostvarenja tak da nevjerujem da te namjerno zafrknuo neko jer mu to nije u cilju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2016 16:48 (wAlpha).
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
I šta je sad poanta sveg prodajni savjetnici valjaju ili?

Inače kakvi su uvjeti ako se npr potpiše ugovor, a dobije se veći račun nego je obećano na samom dogovoru ?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Morao si dobiti obavijest o realizaciji usluge na mail ili kućnu adresu, tek nakon toga se ugovor smatra sklopljen i počinje teći 14 dana za odustajanje od usluge, a za pogrešnu komunikaciju se agentu skidaju bodovi od ostvarenja tak da nevjerujem da te namjerno zafrknuo neko jer mu to nije u cilju.

 Dobio sam finu figu na mail ili kucnu adresu, barem se to nemoze promasit, a to da me nije namjerno zafrknuo koje je onda objasnjenje da je ovo vec 3 puta da zovu i nesto naprave sta ne bi smjeli. I to svaki put kad su oni mene zvali s nekim "novim ponudama"

 

edit:

A to da mu nije u cilju, i tekako mu je u cilju jer je ukljucio nesto sto je zamalo proslo neopazeno meni koji sam svaki dan na internetu i gledam tv. Agent je vidio da je vlasnik linije stariji, na telefon je dobio tu osobu i fino je mislio da zivi sama ili s nekim jednako starim te da ce mu ovako nesto proc i fino, ugovor u djepu, a ti dobijes frisku figu. Ako su dovoljno drski da ovako nesto naprave meni (jer ova druga 2 puta su samnom pricali pa su isto prckali po postavkama i dodavali/mjenjali uslugu) itekako sam siguran da je ovo smisljeno i namjerno napravljeno i da mu je vjerojatno xx puta prije poslo za rukom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2016 17:45 (sandokan111).
16 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Zna netko da ako u slučaju da se HT ne očituje na prigovor u zakonskom roku da li to meni daje pravo da raskinem ugovor?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Morao si dobiti obavijest o realizaciji usluge na mail ili kućnu adresu, tek nakon toga se ugovor smatra sklopljen i počinje teći 14 dana za odustajanje od usluge, a za pogrešnu komunikaciju se agentu skidaju bodovi od ostvarenja tak da nevjerujem da te namjerno zafrknuo neko jer mu to nije u cilju.

 

Više prodaju veča para... nema tu fantastike..

Ti dobiše papire i ugovor sklopljen... i možeš se jebat i pisat prigovor i čekat 2 tjedna..

I još ti ženska kaže moramo preslušat.. MRŠ..

Jebal sam se od 28.9 do 15.10 s tim... Frajer te sam tak izjebe..

Ja sam baš zbog tog njihovog sranja rekao ženi nek ode u t-centar i traži prijelaz na Simpu...15.9

Tam ju je frajser isfural da može tek od prvog u mjesecu..1.10..

Ma ok nema veze..

I oko 23-5.9. zove uš posrana. i silom oče prodat i nemože.

3-4 dana kasnije dolazi ugovor.. ja zovem i kaže nemožete raskinut to ste tražili.

Taj tren je falilo malo da ne odem u centar i roknem nekog posred čela...

Jedna ona ženska koja se javila.. nisam inače takav.. al nemojte jebat narod...

Lijene seljačine.. Još me sada steže prsni koš kad se sjetim seljačine koja me izjebala..

 

Poslao sam pritužbu u Hakom i želju da se dotičnom prevarantu udijeli otkaz...

10 godina
offline
T-Com Internet

Kod mene je slicna situacija bila, u sustini samo me net zanjima, al imamo i fiksni, te non stop su bili bombardirali s nekim ponudama max tv i slicno, posto roditelji ne prate tehnologiju sam im fino reko ako zove tcom nek daju meni, ako me nema samo poklopi slusalicu.

Budući da je istekla ugovorna obaveza fiksnog i neta, standardno poceli su smarat za ugovor, i tako sam fino par puta odbasnjavo da me ne zanjima, da pratim net i ako budu sta imali zanjimljivog da cu im se javit, no po obicaju ponovo su smarali, dok jednom nisam stero zensku osobu u PM da vise ne pilaju, nemam ugovora kod vas i ne zanjima me, dok mogu koristit uslugu koristit cu je , ako budete smarali ili mi  se ne sviđa kod vas mogu otic u bilo kojeg drugog operatera, a vi bi me htjeli vezat tu ugovorom i nekakvim "navlakušama", na sto je ova na drugom kraju odgovorila u pravu ste, izivnila se i to je bilo to.

Nakon toga nitko nije smaro za nikakve ugovore....

Uglavnom žalosno je da treba bit seljak da te napokon puste na miru tj da ti ne pokusavaju nešt uvalit da bi  te navatali za dvije godine

 

A što se tiče neta imam oko 30 ili 40  down i 10 up, a paket je 50/10, no buduci da smo zadnja rupa u opcini to je najbolje sta mogu pa se ne zalim dok je stabilan net. 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Nije u HT-u da se ljude ide prevariti.
Svi ti agenti imaju relativno male place, 3200-3600 kn mjesecno, bonuse od prodaje, te svoj opstanak u firmi.
E sad to je ofc trik da boli glava.
Nitko ti u Ht-u nece rec moras to i to.
Imas sta je minimum (budimo realni stvarno nije ne ostvarivo) i onda kolko si sposoban.
Naravno lakomci se sluze prevarama i razno raznim muljazama. Te kad se ga otkrije leti iz kompanije momentalno bez prava na povratak ikad.
Sam sustav je slozen da ko je sposobniji, bolji, itd moze zaradit visr i jos vise i jos vise, kraja ubiti nema.
A znamo svi da pare kvare ljude ;).
Uglavnom onaj ko radi posteno na kraju ce bolje zavrsit, ovi muljatori pokazuju odlicne ucinke, odlicne statistike, ali brzo padaju na dno i lete van.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
T-Com Internet

Mislim da je ovdje fora u agencijama koje rade za HT. Njima je naređeno prodat na bilo koji način, bar ovima  terenskima. Jučer sam čuo najnoviju foru, naš ste dugogodišnji korisnik i osvojili ste Max tv.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
PC - stručnjak kaže...
Nije u HT-u da se ljude ide prevariti.
Svi ti agenti imaju relativno male place, 3200-3600 kn mjesecno, bonuse od prodaje, te svoj opstanak u firmi.
E sad to je ofc trik da boli glava.
Nitko ti u Ht-u nece rec moras to i to.
Imas sta je minimum (budimo realni stvarno nije ne ostvarivo) i onda kolko si sposoban.
Naravno lakomci se sluze prevarama i razno raznim muljazama. Te kad se ga otkrije leti iz kompanije momentalno bez prava na povratak ikad.
Sam sustav je slozen da ko je sposobniji, bolji, itd moze zaradit visr i jos vise i jos vise, kraja ubiti nema.
A znamo svi da pare kvare ljude ;).
Uglavnom onaj ko radi posteno na kraju ce bolje zavrsit, ovi muljatori pokazuju odlicne ucinke, odlicne statistike, ali brzo padaju na dno i lete van.

 Ma razumijem ja to, sve je to "ok" i tako kapitalizam funkcionira, ali ako sam rekao vec jednom da nezelim netrebate me zvati ponovo , ne vidim razloga da me ponovo smaratu.

Kako oni funkiconiraju i kako je poslozeno iskreno nije me previse brige, ono što mene kao krajnjeg korisnika /kupca zanjima je usluga i odnos prema korisniku!

Osobno mislim da bi trebalo zabranit ugovaranje preko telefona, jer je previse starijih ljudi koje je lako obmanit nekom  spikom, tipa imate 3 mjeseca probe besplatno, pa obicno preskoci vam objasnit da nakon 2 mjeseca trebate tu uslugu odjavit inace vam pocinje ugovorna obaveza na 24 mjeseca tj 2 godine.

Dosta ljudi to zaboravi odjavit pa poslje bude problema, a oni se lagano brane  prihvatili ste uvjete poslovanja  i slicno, to naravno sve zakonski drzi vodu, ali je ljigavo i loš biznis model.

A u suštini raj za njih kad su korisnoci jako loše informirani tj upućeni u prava i obaveze...

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
LordNIbbler kaže...
Osobno mislim da bi trebalo zabranit ugovaranje preko telefona, jer je previse starijih ljudi koje je lako obmanit nekom  spikom, tipa imate 3 mjeseca probe besplatno, pa obicno preskoci vam objasnit da nakon 2 mjeseca trebate tu uslugu odjavit inace vam pocinje ugovorna obaveza na 24 mjeseca tj 2 godine.

Dosta ljudi to zaboravi odjavit pa poslje bude problema, a oni se lagano brane  prihvatili ste uvjete poslovanja  i slicno, to naravno sve zakonski drzi vodu, ali je ljigavo i loš biznis model.

A u suštini raj za njih kad su korisnoci jako loše informirani tj upućeni u prava i obaveze...

Meni je jasno da te znaju cesto zvat, jer ako nemaju azuriranu mapu gdje je vdsl, kako ce tek imat azuriranu mapu kad je koji korisnik zvan za koju ponudu :) Tako da ajde, to mogu razumjet da me znaju zvat za ponude. Al je apsolutno neprihvatljivo da na svoju ruku ukljucuju stvari po APP metodi i nadaju se da ce te zajebat jer ce "zaboravit".

Al cijeli problem ovog je u sustavu gdje se s tim pritiskom za ugovore presutno ovakve stvari odobravaju i agent je toga svijestan. Isto tako zna ako ga uhvate jbg-a. I sam sistem te obavijesti 24 sata prije "isteka". I sad su oni meni to bili ukljucili i ja 29 dana uopce nisam znao da to imam (znaci nisam niti otvarao kanale gdje je hbo jer nema potrebe, gledam nekih 10ak programa na tvu i to je to). I sad neka sam na putu taj dan ili nesto, i u ta 24 sata ne vidim obavijest na maxtvu pojeo vuk magare. Da je to stvarno slozeno za korisnika i da "budu posteni" cim ti se ukljuci usluga na maxtvu bi ti se pokazivalo "ukljucena vam je HBO usluga 1 mjesec+24, pritisnite OK ako ste procitali", a na mail/kucnu adresu bi mi stigao ugovor o sklopljenoj usluzi. Al naravno nista od toga ne postoji, i to s razlogom, a razlog je kapitalizam.

Ovi sto su ovo ukljucili na svoju ruku garantiram da su to napravili vec 100 puta i da im je vise od 50% proslo, i on kasnije ima u statistikama sklopljenih xxx ugovora a netko posten ima valjda 20% od toga, i ovaj je kao dobar prodavac. To je jednostavno kako kapitalizam radi i poticu se prevare.

13 godina
offline
T-Com Internet

Pozivom službi za korisnike na 08009000 samo treba zatražiti sa vas se izbriše iz imenika i s liste z zvanje bilo kakovih ponuda.

To mi je rečeno poslije moje tragedije

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Jel zna netko zašto mi se recimo pored normalnog restarta ip adrese (koji traje sekundu) kasno navečer mi zakoči net (u windowsu gori žuto kao da nema neta) i nakon 2-3 minute se pojavi net.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet

Kako provjeriti gdje postavljaju one sanduke za maxadsl?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ako si u Rijeci imaš "sanduke" (FTTC ormar) na mapi ovdje žutom bojom

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Z_coSbn1YXHm6Y_3qD-vtd3Pl74

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2016 16:50 (Ag008).
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

Ako si u Rijeci imaš "sanduke" (FTTC ormar) na mapi ovdje žutom bojom

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Z_coSbn1YXHm6Y_3qD-vtd3Pl74

 Nisam, Zagreb Istok.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
15 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Da li netko zna kako saznati da li je optika dovedena do zgrade. U prizemlju zgrade imamo razvodnu kutiju od koje u svaki stan idu koaksijalni kablovi. Do te razvodne kutije je debeli crni kabel debljine negde kao golf loptica?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
x18x05x kaže...
Ag008 kaže...

Ako si u Rijeci imaš "sanduke" (FTTC ormar) na mapi ovdje žutom bojom

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Z_coSbn1YXHm6Y_3qD-vtd3Pl74

 Nisam, Zagreb Istok.

 Evo ti za Zagreb istok samo si makni sve kvačice i ostavi HT FTTC. 

 

HT-FTTC, Bnet-HFC, Vip-CMTS, Centrale

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Evo kad prelazite s nekog drugog operatera na Tcom nazad, ponuda koja se ne odbija. Internet(do 50mbit), tv osnovni paket, i telefon neki besplatnih drndi ima na njemu al nije mi bitno. Ugl sve to za cijenu od 210 kn i uračunat pdv 😆 ali to vam mogu jedino ponuditi ovi što izlaze na teren. U Tcentru dobijete za 229 to sve tako da
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Da li je netko upoznati s kakvim paketom za 189 kn kod t-com. Aktivirano mi je ovo prema podacima sa moj t-com portala

  • VoIP Standardna instalacija
  • BB pristup
  • Private user
  • Bundle CLIP
  • MAX2 XS Bundle

 

i ovo

 

  • ADSL promet aktivacija
  • Osnovna e-mail adresa 100
  • Besplatni alias
  • Besplatni alias
  • MAX2 rez instalacija
  • MAX2 XS ug.obveza
  • MAXadsl Flat opcija No MCD. 

 

Zanima me što sve imam uključeno da nebi kasnije bilo nismo znali, jer je navedeno tata sklopio danas telefonski. 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Kukec kaže...

Da li je netko upoznati s kakvim paketom za 189 kn kod t-com. Aktivirano mi je ovo prema podacima sa moj t-com portala

  • VoIP Standardna instalacija
  • BB pristup
  • Private user
  • Bundle CLIP
  • MAX2 XS Bundle

 

i ovo

 

  • ADSL promet aktivacija
  • Osnovna e-mail adresa 100
  • Besplatni alias
  • Besplatni alias
  • MAX2 rez instalacija
  • MAX2 XS ug.obveza
  • MAXadsl Flat opcija No MCD. 

 

Zanima me što sve imam uključeno da nebi kasnije bilo nismo znali, jer je navedeno tata sklopio danas telefonski. 

 

 

Po cijeni/prikazanim stavkama, tel.+net. sve neograničeno ali taj portal ne vuče uvijek točno sve podatke

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2016 14:42 (wAlpha).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice