T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.314.063
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
T-Com Internet

Veli mi zenskica sa tcom fejs chat-a da ce bit press konferencija u 19h nakon koje cemo saznat sve informacije o toj promociji.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
seherac kaže...

Jedan dio odgovora krije se u ovome sto je napisao

@Ivanjino96

 

Da ici ce novi paketi imena slavonija

Isto tako novi maxtv reciveri svim starim i novim korisnicima besplatno jer dolazi novi dizajn sucelja i bolja kvaliteta slike radi novijeg kodiranja programa. Sve to pocinje sad 4 5 mjesec a do kraja godine bi trebali svi korsinici dobiti nove recivere i naravno novi daljinski. Ovaj puta huawei i samsung ce biti proizvodjaci recivera. Sve lijepo izgleda modernije sve je crno i manji je reciver. Te isto tako dolazi nadogradnja maxtv to go aplikacije i od sad ce bit spojena sa maxtv u smislu da ako imas sportski paket doma na kucnom maxtvu imat ces ga i na maxtv to go vise se nece morat zasebno uzimati dodatni paketi vec samo jedan za oba sustava

 

Šta konkretno od toga ima onaj ko već sad ima nategnutih 30megabita prek vdsl ? Ček da pogodim, ima krc u guzicu.  Koja poanta da oni koji su skroz blizu i vec sad imaju 50 megabita dobiju još brži net, a većina sirotana koja se pati već 300 godina ostaje na istom i sve što im se mijenja u odnosu na ranije je to da sad još više mogu slinit i plakat kad vide šta neki dobiju na istom onom bakru kojeg i sami koriste.

Nabijem im ja tu politiku  ušljivu. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 13:11 (Silent horror1992).
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

A to bi onda tek rekli oni koji imaju manje od 10 Mbps ?

11 godina
offline
Re: T-Com Internet
seherac kaže...

A to bi onda tek rekli oni koji imaju manje od 10 Mbps ?

 

Isto to što sam i ja rekao, zato jer nema logike da je toliki nesrazmjer među korisnicima što se tiče brzine interneta, to jest da jedni od drugih na istoj bakrenoj infrastrukturi imaju po 10 puta više ili niže brzine, to nema logike i nije pošteno.

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...
seherac kaže...

A to bi onda tek rekli oni koji imaju manje od 10 Mbps ?

 

Isto to što sam i ja rekao, zato jer nema logike da je toliki nesrazmjer među korisnicima što se tiče brzine interneta, to jest da jedni od drugih na istoj bakrenoj infrastrukturi imaju po 10 puta više ili niže brzine, to nema logike i nije pošteno.

 logike ima (ograničenje infrastrukture), al pošteno nije.

nemam za potpis
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Upravo naručio 500/200 brzinu bas me zanima koji cu ruter dobit novi kad ovaj speedport podržava do 300mb/s

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ja se ne bi veselio novim paketima :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

dozivivise.hr je izgleda samo nagradna igra, ne znam što sam očekivao ali sam razočaran

 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Baš malo gledam i naiđem na ovo "početna brzina" 20 Mbit/s

 

ali naravno...evo i ovoga "Ukoliko na vašoj lokaciji iz tehničkih razloga nije moguće realizirati osnovnu brzinu

do 20 Mbit/s,vaša osnovna brzina pristupa internetu bit će od 2,8 do 4 Mbit/s"  

 

ništa drugo nego sramota #disupare

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 18:44 (1van-HR).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Zato jer ako ti nemogu isporucit vdsl te prebace na adsl a tamo su takve brzine. Paket od 20mbita vdsl je ekvivalentan paketu od 4mbita adsl.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Nvidia GTX 680 kaže...

Upravo naručio 500/200 brzinu bas me zanima koji cu ruter dobit novi kad ovaj speedport podržava do 300mb/s

 Imat ćeš speedport i dalje. Ethernet podržava 1Gbps, tako da ti ga neće mijenjati. A za WiFi ti nisu dužni ništa tako da ako si mislio zbog toga dobit novi router, moram te razočarati.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
T-Com Internet

Ekipa, da li se nekome resetirao ruter pred 5min? Ja sam na optici i sada pred 5min mi se resetirao ruter i svijetlila je ona "service" lampica. Pretpostavljam da su stavljali novi firmware, ruter: speedport.  

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 0:33 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Baldurion kaže...

Ekipa, da li se nekome resetirao ruter pred 5min? Ja sam na optici i sada pred 5min mi se resetirao ruter i svijetlila je ona "service" lampica. Pretpostavljam da su stavljali novi firmware, ruter: speedport.  

 i meni

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nvidia GTX 680 kaže...
Baldurion kaže...

Ekipa, da li se nekome resetirao ruter pred 5min? Ja sam na optici i sada pred 5min mi se resetirao ruter i svijetlila je ona "service" lampica. Pretpostavljam da su stavljali novi firmware, ruter: speedport.  

 i meni

 Onda su stavljali novi firmware update, nema šta drugo bit 

16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Vjerojatno ništa novo. Vam an speedportu i dalje radi prikaz parametara linije?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
offline
T-Com Internet

radi

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozdrav ekipa,
Jučer sam uveo optiku kod sebe jer su je nedavno provukli u mojoj zgradi i danas odmah problemi. Brzina interneta je 100, ali je kritično nestabilan. Neki uređaji se mogu spojit neki ne, pa se onda sami od sebe spoje poslije bez problema pa onda nakon nekog vremena opet prestanu radit. Modem je speedport w 724v. Android uređaji se uglavnom spoje bez problema, a Ios uređaji su uglavnom ti gdje se wifi spoji ali internet ne radi. Također na PCu se zna desiti da interneta nestane na par sekundi.  Jel imao netko možda sličnih problema?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
T-Com Internet

znaci opet mi se stranice ucitavaju po 20 sek. dali itko ima smetnji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

--.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Uskoro jos slika

Detaljnije ovdje 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2017 11:47 (Ivanjino96).
 
0 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

@Ivanjino96

Što je sa "paketima Slavonija",ti ipak imaš info iz prve ruke?

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
seherac kaže...

@Ivanjino96

Što je sa "paketima Slavonija",ti ipak imaš info iz prve ruke?

 Trenutno je odgođeno lansiranje jer su imali nekih poteškoća još je u testnoj fazi 

16 godina
offline
T-Com Internet

A kaj je sa brzinama, odnosno postavljanjem ormarića de su centrale malo predaleko? 

Imam dojam da kod mene nikad nebudu postavili! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

4Mbps masterrace u selu zvanom Rijeka. 

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
T-Com Internet

imam mobilni internet preko usb modema. nisam vise pod obveznim ugovorom te zelim raskinuti ugovor. koja je procedura raskida i placam li citav racun za 5. mjesec ili samo dio racuna.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
TIR669 kaže...

4Mbps masterrace u selu zvanom Rijeka. 

 10Mbps u glavnom gradu države sa skoro milijun stanovnika... 

Red tuge, red bijesa
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ferritin kaže...
TIR669 kaže...

4Mbps masterrace u selu zvanom Rijeka. 

 10Mbps u glavnom gradu države sa skoro milijun stanovnika... 

 ako vas to tješi, skoro svako selo ima vdsl, xD

nemam za potpis
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
SEYOboy kaže...

imam mobilni internet preko usb modema. nisam vise pod obveznim ugovorom te zelim raskinuti ugovor. koja je procedura raskida i placam li citav racun za 5. mjesec ili samo dio racuna.

 

Dojdeš u centar s osobnom i tražiš trajno isključenje ht usluga... 

Ima i mail opcija al ju ne znam. 

 

Kakav to mobilni net imaš, jer u sličnoj sam situaciji? 

10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Armor kaže...
SEYOboy kaže...

imam mobilni internet preko usb modema. nisam vise pod obveznim ugovorom te zelim raskinuti ugovor. koja je procedura raskida i placam li citav racun za 5. mjesec ili samo dio racuna.

 

Dojdeš u centar s osobnom i tražiš trajno isključenje ht usluga... 

Ima i mail opcija al ju ne znam. 

 

Kakav to mobilni net imaš, jer u sličnoj sam situaciji? 

imam tarifu od 25 GB ULTRA MOBILE NET XL+. zelim preci na tele 2 bezgroj gb.

trebam li im vratiti sim karticu?

za usb modem sam pitao korisnicku sluzbu i rekli su mi da ostaje u mom vlasnistvu. imam i racun za njega.

13 godina
offline
T-Com Internet

Danas sam primjetio na računu stavku "Turbo opcija 30".

 

Po HT webu to bi trebalo biti:

Brzina pristupa internetu od najviše 30 Mbit/s download i 5 Mbit/s upload, minimalno 21 Mbit/s download i 3,5 Mbit/s upload.

 

A ja nemam tu brzinu (minimalno 21 Mbit/s download).

Imam li se razloga žaliti, može li moja linija brže ???

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice