T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.372
|
čitano: 6.309.848
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Evo podataka :D 

 

Nema proso sam kroz sve ove Device info,Management. Nema.

Ja ulazim preko USER. Mozda je ta slika lika koji je uso preko ADMIN. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Koja je cijena tog paketa MaX3 XS i sta je sve ukljuceno?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
gogo1976 kaže...

Problem sa internetom riješen, promijenjen ruter i podešen profil, očito nisu svi tehničari dovoljno obrazovani ili voljni raditi. 

 nisu zato jer je polovica njih kooperanti koji znaju samo ruter stavit drugi i resetirat ga i to je to

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Točno je i bilo tako, vidio sam po njemu da mu baš i nije drago što je došao (vanjski suradnik).

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Geba kaže...

Evo podataka :D 

 

Nema proso sam kroz sve ove Device info,Management. Nema.

Ja ulazim preko USER. Mozda je ta slika lika koji je uso preko ADMIN. 

 Neznam, nisam imao taj ruter. Moguce da je admin potreban.

8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Zasto   t-mobile ne poveca GB promet za ultranet xl BLaBLA BLA TARIFE sa 25 gb na 50 recimo samo deru sa naknadnim gb 

A uvijek kad zovem da mi produze za 1 gb  kazu da to nije reaktivirajuca opcija vec jednokratna no redovito se reaktivira nakon potrosenog 1gb  ahahaha

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Prodajni predstavnik mi je rekao da će od 22.5. svi novi korisnici dobiti nove MaxTV prijamnike, moći će se svakih 9mj mijenjati paketi, neke nove stvari dolaze.

Također, za dva dana poskuplju novi ugovori na Max 3XS tj malo se mijenjaju.

Danas sam potpisao ugovor na 2g te mi je rekao da ću dobiti novi prijemnik, valjda će tehničar doći čim prije na instalaciju.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
offline
T-Com Internet

Pipl, ne mogu naći post u kojem je dotični user (nažalost ne mogu se sjetiti ni nicka) napisao da je t-comu pisao prigovor u svezi neisporuke narudžbe u zakonskom roku te je tražio prekid ugovora i  isplatu zatezne kamate za svo to vrijeme što nisu isporučili uslugu.

Sad ne znam jel bilo na temi t-com internet, t-com mobitel, ali mislim da je bilo na temi t-com.

 

Ako ovo čita dotični user neka mi se javi na p.p. jer imam isti problem.( ili ako neko naleti na taj post neka stavi link).

 

Mislim da je napisao da je za svaki dan izračunao 300 kuna zateznih kamata, pa me zanima me kako je došao do tog iznosa.

 

Hvala!!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Nisu bile kamate jer nemoze kamata bit 300kn dnevno jer bi glavnica bila enormno visoka.

Ali sjecam se da, bila je u pitanju nekakva naknada za neisporucivanje usluge nakon premasenja roka, mislim da je propisano od hakoma.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

S drugog foruma, došli novi MAX 2/3 paketi, uključuju turbo 50 i neograničene razgovore sa svima za 150kn odnosno 209kn sa snimalicom za max3, dobivaju se preko prodajnog predstavnika

 

 

Cjenik posebnih i proteklih ponuda
stranica 9

 

Od 18.05.2017. dostupna je ponuda novih MAX2 paketa u prodajnom kanalu za teleprodaju i savjetovanje korisnika i terenskoj prodaji za ugovornu obavezu od 24 mjeseca po cijeni od: novi MAX2 paket od 119,20 kn bez PDV-a odnosno 149,00 kn s PDV-om na bakrenoj infrastrukturi; novi MAX2 paket od 135,20 kn bez PDV-a odnosno 169,00 kn s PDV-om na optičkoj infrastrukturi; novi MAX3 paket od 167,20 kn bez PDV-a odnosno 209,00 kn s PDV-om na bakrenoj infrastrukturi; novi MAX3 paket od 183,20 kn bez PDV-a odnosno 229,00 kn s PDV-om na optičkoj infrastrukturi. Ova ponuda nije dostupna uz Magenta 1 ponudu.

https://www.hrvatskitelekom.hr/ResourceManager/FileDownload.aspx?rId=3129&rType=2

 

Svi MAX paketi na jednom mjestu
MAX2 i MAX3


MAX3
MAXtv osnovni paket
Snimalica 10
Neograničeni (Flat) internetski promet
Brzina do 50 Mbit/s
Neograničeni razgovori prema svim fiksnim i mobilnim mrežama u Hrvatskoj bez naknade za uspostavu poziva
Prikaz broja pozivatelja (CLIP)
POGODNOSTI PO IZBORU
Do 530 kn uštede uz HT električnu energiju
Vrijednosni bon od 400 kn za Sancta Domenica trgovine
Wi-FI pojačivač signala ili neki drugi koristan uređaj po super cijeni
https://www.hrvatskitelekom.hr/max-paketi/paketi

Najveća dostupna brzina interneta u paketu ovisi o vrsti infrastrukture (bakrena ili optička) i tehničkim uvjetima vašeg kućnog priključka kao što su kvaliteta linije i kućnih instalacija ili udaljenost od telefonske centrale. Osnovna brzina na bakrenoj infrastrukturi iznosi do 50 Mbit/s (download).

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Na njihovom webu su cijene za MAX2 239 kn, odnosno 319 za MAX3. I razgovori prema mobilnim mrežama su ograničeni na 1000 minuta.

 

"Neograničeni razgovori prema svim fiksnim i mobilnim mrežama u Hrvatskoj bez naknade za uspostavu poziva. Nakon potrošenih 1.000 minuta prema nacionalnim mobilnim mrežama, pozivi se obračunavaju po cijeni minute definiranoj za paket koji koristite."

 

Sami sebi skaču u usta u dvije rečenice. 

 

 

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
cinco44 kaže...

Na njihovom webu su cijene za MAX2 239 kn, odnosno 319 za MAX3. I razgovori prema mobilnim mrežama su ograničeni na 1000 minuta.

 

"Neograničeni razgovori prema svim fiksnim i mobilnim mrežama u Hrvatskoj bez naknade za uspostavu poziva. Nakon potrošenih 1.000 minuta prema nacionalnim mobilnim mrežama, pozivi se obračunavaju po cijeni minute definiranoj za paket koji koristite."

 

Sami sebi skaču u usta u dvije rečenice. 

 

 

 Takve fore je imao Tele2 kad je bio onaj "skandal" u novinama da lazu ljude.. neograniceni pozivi i poruke (mobilne pretplate ipak u pitanju) a ograniceno na 1000min/sms...

sjecam se jer sam ja tad imao tu Revoluciju i tad sam zadnji put poslovao s Tele2.. :)

8 godina
offline
T-Com Internet

našao sam ruter od Tcoma D-link DSL 584T model..nekorišten u kutiji .jel to vrijedi koji vrag ,se to moze prodat il je to smece koje se moze bacit ?

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
sseennoonn kaže...

našao sam ruter od Tcoma D-link DSL 584T model..nekorišten u kutiji .jel to vrijedi koji vrag ,se to moze prodat il je to smece koje se moze bacit ?

 to je prastaro

nemam za potpis
9 godina
offline
T-Com Internet

Sve se moze iskoristit. Samo je pitanje dal kome to treba. Kako prodat vjerojatno neces, uvijek mozes ostavit ako ti zatreba za nekakvo pojacanje signala ili slicno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
sseennoonn kaže...

našao sam ruter od Tcoma D-link DSL 584T model..nekorišten u kutiji .jel to vrijedi koji vrag ,se to moze prodat il je to smece koje se moze bacit ?

Star je to uređaj, koliko vidim bez WiFi-a i sa 100 MBit ethernetom. Uvijek može poslužiti kao backup uređaj, osim ako T-com tokom godina nije nešto mijenjao u svojim ADSL postavkama što bi onemogućavalo stare uređaje pri spajanju, u što ne vjerujem, a i može se lako istestirati. Moguće je da se na njega može staviti i DD-WRT firmware, što bi nekima moglo biti interesantno. Ili koristiti kao switch za uređaje kojima ne treba velika propusnost. Ako je ispravan, nikako bacati, već prodati za simboličnu cijenu, ili još bolje pokloniti nekome.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Leprechaun kaže...
sseennoonn kaže...

našao sam ruter od Tcoma D-link DSL 584T model..nekorišten u kutiji .jel to vrijedi koji vrag ,se to moze prodat il je to smece koje se moze bacit ?

Star je to uređaj, koliko vidim bez WiFi-a i sa 100 MBit ethernetom. Uvijek može poslužiti kao backup uređaj, osim ako T-com tokom godina nije nešto mijenjao u svojim ADSL postavkama što bi onemogućavalo stare uređaje pri spajanju, u što ne vjerujem, a i može se lako istestirati. Moguće je da se na njega može staviti i DD-WRT firmware, što bi nekima moglo biti interesantno. Ili koristiti kao switch za uređaje kojima ne treba velika propusnost. Ako je ispravan, nikako bacati, već prodati za simboličnu cijenu, ili još bolje pokloniti nekome.

 ako imaš vdsl, ovaj uređaj možeš baciti. u protivnom ga možda i možeš iskoristiti

nemam za potpis
8 godina
offline
T-Com Internet

trenutno imam vdsl sa Speedport W724V Type Ci ruterom koji ima USB stick u slucaju da mi krepa internet zbog nečega automatski se prebacuje na mobilnu mrezu valjda do neke određene brzine,tak da ga sebi ne bi stavljao..ha iskreno meni nije potreban ako baš nekome i treba za nešto mogu ga i dat za jednu pizzu u Chellu :D  ili ga eventualno za nesto pametno iskoristit ako se moze iako nznm ja osobno tocno kaj bi mu radio i za sta 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
sseennoonn kaže...

... ha iskreno meni nije potreban ako baš nekome i treba za nešto mogu ga i dat za jednu pizzu u Chellu :D  ili ga eventualno za nesto pametno iskoristit ako se moze iako nznm ja osobno tocno kaj bi mu radio i za sta 

 Imaš na forumu temu za poklanjanje hardvera, pa ga "oglasi" tamo, nekome će možda dobro doći za koju god svrhu. Pizza naravno kao opcija ako ste iz istog mjesta.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
tenac kaže...

 ako imaš vdsl, ovaj uređaj možeš baciti.

 Ne bas. Router ima i svoje druge funkcije.

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
tenac kaže...

 ako imaš vdsl, ovaj uređaj možeš baciti.

 Ne bas. Router ima i svoje druge funkcije.

 ovaj nema ni wifi, xD

nemam za potpis
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
tenac kaže...

 ovaj nema ni wifi, xD

 Neznam stavno sto bi ti rekao. Meni ne koristi, tebi ocito takodjer ne, al kao sto rekoh, ima ljudi kojima bi koristio. Ako se do prije par godina koristio vhs, ako imas raznorazne radione gdje imaju monokromatske monitore od 6'' s DOS programima i pc blagajnama (ili koliko god su oni mali ekranici), itd itd, onda sam prilicno siguran da i ovo nekome koristi. Mozda je nas sseennoonn upravo jedan od njih. A mozda i nekom na forumu koristi.

16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Tražim nekog tko ima Max 3 XS (start) aktiviran kao i ja da ga nešto pitam....

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
T-Com Internet

Da li mi može netko objasniti na koju foru su isti paketi sa različitim cijenama? Htio bih aktivirati max 3 paket ali nije mi jasna ova razlika u cijeni.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Kao što je već rečeno, tu cijenu dobiješ samo preko predstavnika

https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici

 

Ako tko želi, mogu mu na pm dati broj svoga s kime sam dogovorio taj paket

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
hrčak kaže...

Da li mi može netko objasniti na koju foru su isti paketi sa različitim cijenama? Htio bih aktivirati max 3 paket ali nije mi jasna ova razlika u cijeni.

 Pise ti kako je koja ponuda dostupna.

Skuplja ponuda je dostupna "u prodajnim kanalima t-centra, fransiza, teleprodaja i HT tehnicar".

Ova jeftinija je dostupna u "prodajnom kanalu za teleprodaju i savjetovanje korisnika i terenskoj prodaji".

Tako da je ovo prvo standard, a ovo drugo je valjda sluzba za zadrzavanje korisnika i prodajni predstavnici koje narucis na linku sto ti je stavio ag.

16 godina
offline
Re: T-Com Internet

 Može tko provjeriti, neka se nazove na fiksni (s mobitela, svejedno) i neka zvoni.

Dok zvoni, stisnite crveno za prekinuti poziv na fiksnom. Prekine li vam poziv, tj prestane li zvoniti?

Meni ne prekine, nastavi zvoniti iako sam stisnuo crveno.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
T-Com Internet

dal ima još tko ovdje da mu je pala brzina interneta bez ikakve obavijesti ??

ja sam danas primjetio da mi je brzina jedva 10 mb, a prije je   bila 21 mb, dakle upola sporije nego li je bilo....

probao sam restartat ruter par puta, niti jednom nije brzina otišla gore...

prije sam skidao po 2mbs torrent, sad je 1.1 - 1.2 mbs...

 

ruter jer ZXDSL 931VII V4.0, dobili smo ga za produženje ugovora, a kako smo njega dobili brzina je isto otišla gore, na tih 20mb

podstanar sam, pa nebi se panđao sa korisničkom i slično, jer ako se nešto zahebe, bit će jezikove juhe ...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
matija656 kaže...

dal ima još tko ovdje da mu je pala brzina interneta bez ikakve obavijesti ??

ja sam danas primjetio da mi je brzina jedva 10 mb, a prije je   bila 21 mb, dakle upola sporije nego li je bilo....

probao sam restartat ruter par puta, niti jednom nije brzina otišla gore...

prije sam skidao po 2mbs torrent, sad je 1.1 - 1.2 mbs...

 

ruter jer ZXDSL 931VII V4.0, dobili smo ga za produženje ugovora, a kako smo njega dobili brzina je isto otišla gore, na tih 20mb

podstanar sam, pa nebi se panđao sa korisničkom i slično, jer ako se nešto zahebe, bit će jezikove juhe ...

 Kod mojih roditelja se dogodilo nesto slicno ovaj tjedan. Zvali su sluzbu za korisnike i ispalo da je brzina 'pala' na negdje oko 3, pa su je vratili nazad.

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Mrgud Veliki kaže...

 Kod mojih roditelja se dogodilo nesto slicno ovaj tjedan. Zvali su sluzbu za korisnike i ispalo da je brzina 'pala' na negdje oko 3, pa su je vratili nazad.

 ok, hvala za info

pričekat ću do ponedjeljka, ako do onda ne bude nekog pomaka što se tiče brzine, zovem službu da vidim što je 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice