T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.392
|
čitano: 6.330.722
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

 Može tko provjeriti, neka se nazove na fiksni (s mobitela, svejedno) i neka zvoni.

Dok zvoni, stisnite crveno za prekinuti poziv na fiksnom. Prekine li vam poziv, tj prestane li zvoniti?

Meni ne prekine, nastavi zvoniti iako sam stisnuo crveno.

 Isto je i kod mene samo nastavi zvoniti.

11 godina
offline
T-Com Internet

Tako je i kad mene, ja sam mislio da je do mog telefona ali izgleda da nije

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Isto. Nastavi zvoniti. I ja sam mislio da je do telefona.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Kod mene isto treba se javit onda se moze poklopit.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

I kod mene isto. Kooji vrag će onda tipka za gašenje, kad ne radi kad treba.

BF4 & BF1 - Tonyhrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Vezano za maxtv novi prijemnik, kontaktirao sam chat sluzbu i u 2 min su mi napravili zahtjev za novi projemnik i poslat ce ga na adresu. Naravno besplatno za dugogodisnje korisnike, tako mi je receno. Pa ako Vam se neda cekat, probajte. :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: T-Com Internet
deepshitcro kaže...
... kontaktirao sam chat sluzbu....

 Facebook, njhova stranica, telefon...?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Re: T-Com Internet

njihova stranica...

10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ak pozovem ovog predstavnika u kucu i sklopim ugovor. Imam li ma tako sklopljen ugovor pravo raskida u narednih 14dana?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Da. Ugovori sklopljeni van poslovnih prostorija.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
deepshitcro kaže...
Vezano za maxtv novi prijemnik, kontaktirao sam chat sluzbu i u 2 min su mi napravili zahtjev za novi projemnik i poslat ce ga na adresu. Naravno besplatno za dugogodisnje korisnike, tako mi je receno. Pa ako Vam se neda cekat, probajte. :)

 

CyberDemonVZ kaže...
deepshitcro kaže...
... kontaktirao sam chat sluzbu....

 Facebook, njhova stranica, telefon...?

 

deepshitcro kaže...

njihova stranica...

 http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/novi-maxtv-reciver/250163.aspx?page=0&jumpto=5378911&sort=asc&view=flat

15 godina
odjavljen
offline
T-Com Internet

U četvrtak preko fejsa dogovorio novi maxTV uređaj i danas mi došao. Uređaj je brži ali mi se čini da je kvaliteta ista. :/

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2017 14:56 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
skank666 kaže...

U četvrtak preko fejsa dogovorio novi maxTV uređaj i danas mi došao. Uređaj je brži ali mi se čini da je kvaliteta ista. :/

 ma bit će to bolje kad ugase x264

nemam za potpis
11 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav kolege, jučer samo aktivirao Max 3 paket preko prodajnog prestavnika, najosnovnije za 229 kn, kada sam  ga pitao o onim pogodnostima koje T com dijeli sada za te pakete čovjek mi je rekao da nemam pravo na to jer dobivam jako jeftino taj paket, kao ispod cijene. Da li je on u pravu ili da ih ponovno kontaktiram pa da se s njima dogovorim da barem nešto dobijem iz te ponude koju trenutno nude? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Koji je router najbolji za optiku?

Dobio sam zte kad je dosla optika prije par godina, ali mi se cini da je prespor.

Imam 100mbit download, a dvije sobe pored routera imam jedva 20mbit.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
hrčak kaže...

Pozdrav kolege, jučer samo aktivirao Max 3 paket preko prodajnog prestavnika, najosnovnije za 229 kn, kada sam  ga pitao o onim pogodnostima koje T com dijeli sada za te pakete čovjek mi je rekao da nemam pravo na to jer dobivam jako jeftino taj paket, kao ispod cijene. Da li je on u pravu ili da ih ponovno kontaktiram pa da se s njima dogovorim da barem nešto dobijem iz te ponude koju trenutno nude? Hvala

 Ja sam zvao da vidim hoću li moći produljeti ugovorni obvezu za taj xs paket, na što sam dobio pozitivan odgovor.

Kad sam ga pitao za dodatne pogodnosti dobio sam ist odgovor, jedino što mi je rekao da mogu dobiti povoljnije dodatne pakete za tv.

BF3:fluffy_inside
12 godina
online
Re: T-Com Internet
razor1234 kaže...

Koji je router najbolji za optiku?

Dobio sam zte kad je dosla optika prije par godina, ali mi se cini da je prespor.

Imam 100mbit download, a dvije sobe pored routera imam jedva 20mbit.

 Ostaviš ovaj koji imaš, prebaciš ga u bridge mod.

Na njega spojiš router koji kupiš i on se spaja na net, sređuje konekcije, kontrolira WiFi i kablove....

 

Uglavnom, sve što kupiš iznad 500 kn će biti dosta bolje od ovoga što se dobije od operatera.

A što ideš bliže 1000kn, to dobiješ bolju opremu. Gigabitni LAN, AC standard WiFi-a, USB 3 posrt za npr HDD.....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ekipo imam pitanjce vezano uz maxtv. Radi se o novim paketima (stari korisnik), novi prijemnik sam dobio, pa me interesira koristenje maxtv to go opcije. Hoce li se svi kanali koje trenutno imam preko prijemnika moci gledati i na racunalu, ili ce se moci spajati samo preko mobilne aplikacije ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 20:12 (deepshitcro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

Imam jedno pitanjce jer mi nešto nije jasno. 

 

Prešli smo na T-com s Iskona, i danas je došao tehničar i donio novu opremu i sve to instalirao. Ja sam u to vrijeme bio na poslu te je on to napravio jer je otac bio kod kuće, tako da kada sam došao kući rekoh ajde da probam net. Na Iskonu sam imao 10Mbit/s, a ovi su rekli da će sada ići do 15-16 jer više od toga ne može na ovom području gdje sam. No sada gledam brzinu i to se ne diže iznad 400 KB/s, a ide od 50-400KB/s tj. cijelo vrijeme tako luduje, već zadnja dva sata. Stari se sada sjetio da mu je ovaj rekao da će sada par dana biti kao 4Mbit/s... Jel to normalno? Ne sjećam se da kada smo u stanu pred dosta godina prelazili s jednog providera na drugog da sam par dana imao shit internet. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
deepshitcro kaže...

Ekipo imam pitanjce vezano uz maxtv. Radi se o novim paketima (stari korisnik), novi prijemnik sam dobio, pa me interesira koristenje maxtv to go opcije. Hoce li se svi kanali koje trenutno imam preko prijemnika moci gledati i na racunalu, ili ce se moci spajati samo preko mobilne aplikacije ?

 Stari korisnici moraju platiti 25kn/mj ako žele to go koristiti.

Rhox kaže...

Imam jedno pitanjce jer mi nešto nije jasno. 

 

Prešli smo na T-com s Iskona, i danas je došao tehničar i donio novu opremu i sve to instalirao. Ja sam u to vrijeme bio na poslu te je on to napravio jer je otac bio kod kuće, tako da kada sam došao kući rekoh ajde da probam net. Na Iskonu sam imao 10Mbit/s, a ovi su rekli da će sada ići do 15-16 jer više od toga ne može na ovom području gdje sam. No sada gledam brzinu i to se ne diže iznad 400 KB/s, a ide od 50-400KB/s tj. cijelo vrijeme tako luduje, već zadnja dva sata. Stari se sada sjetio da mu je ovaj rekao da će sada par dana biti kao 4Mbit/s... Jel to normalno? Ne sjećam se da kada smo u stanu pred dosta godina prelazili s jednog providera na drugog da sam par dana imao shit internet. 

 Normalno, meni je prvi dan bilo 4Mbps kao novom korisniku, drugi dan se uključila osnovna brzina 20mbps

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Znam za tih 25kn, mene zanima hoce li se moci maxtv to go koristiti na racunalu preko web browsera, i to svi kanali koje mogu gledati preko prijemnika.
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Možeš i na računalu, preko web browsera ili preko Max to go aplikacije, na laptopu, na mobitelu.
Ja sam ga uzeo da bi ga koristio na laptopu. I nije išlo. Jednostavno je laptop preslab, dok je na računalu ok. Otkazao sam ga idući dan. Ako misliš da ti treba uzmi ga. Inače, jednostavno otkaži tu uslugu.

11 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
hrčak kaže...

Pozdrav kolege, jučer samo aktivirao Max 3 paket preko prodajnog prestavnika, najosnovnije za 229 kn, kada sam  ga pitao o onim pogodnostima koje T com dijeli sada za te pakete čovjek mi je rekao da nemam pravo na to jer dobivam jako jeftino taj paket, kao ispod cijene. Da li je on u pravu ili da ih ponovno kontaktiram pa da se s njima dogovorim da barem nešto dobijem iz te ponude koju trenutno nude? Hvala

 I ja isto to Max 3 + turbo 30 ugovorio sa predstavnikom za 210kn. i nemaš pravo na nikakve pogodnosti ( poklone ) iz onih klasičnih ugovornih obveza.

11 godina
offline
T-Com Internet

Bok,zanima me jel se moze nesto napraviti da mi podignu brzinu bar na turbo 30.Hvala i  lp

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Moze se dignut gore, mozda ne bas na 30 (nisam siguran koji im je profil za 30), a stavit ce ti marginu na target, pa je pitanje hoce ti veza radit tad. Ako radi, sve 5, al to neces znat dok ne probas. Moguce da nece bas moc radit s nekom malom marginom jer sad imas vec neke crcove. Pitas da te spoje, gledas kako ti veza radi, ako radi, sve 5, ako ne, vratis se na ovo gdje si sad.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2017 19:59 (sandokan111).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

Ima li netko problema s padanjem brzine ? Imam 30/5 profil i recino svaki dan moram resetirati ruter jer mi brzina padne na 5-10mbita te se nakon restarta vrati na onu pravu brzinu :S

LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Keiichi kaže...

Ima li netko problema s padanjem brzine ? Imam 30/5 profil i recino svaki dan moram resetirati ruter jer mi brzina padne na 5-10mbita te se nakon restarta vrati na onu pravu brzinu :S

 vjerojatno si na granici za tu brzinu ko i ja. rješenje je ili tako kako sad imaš ili spuštanje na 20/2.5. s tim da se meni ovo popravilo pa više ne moram restartati router svakodnevno

nemam za potpis
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
tenac kaže...
Keiichi kaže...

Ima li netko problema s padanjem brzine ? Imam 30/5 profil i recino svaki dan moram resetirati ruter jer mi brzina padne na 5-10mbita te se nakon restarta vrati na onu pravu brzinu :S

 vjerojatno si na granici za tu brzinu ko i ja. rješenje je ili tako kako sad imaš ili spuštanje na 20/2.5. s tim da se meni ovo popravilo pa više ne moram restartati router svakodnevno

 Ahhh ipak je do toga -_-"

 

Ja sam imao brzinu 30/5 jedno godinu dana i onda je t com odlucio da me sistemski sj**e i da mi smanji na 20/2,5 jer kao ne mogu imati max tv i tu brzinu(iako sam imao bez problema tih godinu dana)... sreca moja pa su mi namjestili rucno profil od 30/5 tako da mi sistem ne dira brzinu i sve je bilo dobro zadnjih jos godinu dana... i neki dan nazove SZK mog starog i uvali ovaj novi box od tva i lik ga nalevati da jos uzme drugi paket.. naravno, odma mi je sj***o brzinu ... i nakon sto su mi opet namjestili profil od 30/5 svaki dan mi se smanji brzina -_-"

LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2017 18:08 (Keiichi).
14 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav svima,moja situacija je sljedeća:

 

Nedavno su mi ZTE zamijenili SPEEDPORT-om W724V te s njime imam problema. Često mi se desi da na kompu koji je spojen žično dobim grešku da mi mrežna nemože povući IP. Nakon par resetiranja to se sredi,do promjene rutera to se nikad nije dogodilo.

Najveća stvar što me muči je kada spojim LAN kabel od satelitske u ruter mi zbrka net i nemam žičnog pristupa netu,samo wifi. Kad ga odpojim sve radi normalno. Satelit,koji da bi radio treba biti spojen na net nikako da prodela. Jel taj ruter ima neke restrikcije il je problem u portovima da nemogu imat spojen satelit i komp skupa? Spajam na LAN 1 i LAN 2 pošto su 3 i 4 za max tv.

Napravljen je i par puta hard reset ali nema pomoći.

Ima li neko neku ideju kako da to riješim?

 

Nikako mi se ne sviđa taj ruter,pa bi možda uzeo neki asus-ov il od mikrotika. Ako ima netko neki ruter za predložit neka slobodno napiše.

 

Zvaao sam tcom i oni su nešto daljinski pokušavali no nema pomoći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Još kome su "moj HT- moji dokumenti" prazni?

http://prntscr.com/fgo0be

 

Do jučer su tu bili ugovori i zahtjevi u pdfu

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice