T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.312.915
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
T-Com Internet

Koji router imaš? 

U zadnje vrijeme sam primio već nekoliko takvih poteškoća.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
dado16 kaže...
Gale92 kaže...

Ekipa dali se još kome dešava da mu brzina padne i to dosta učestalo. Dakle imam 10mbps a zna mi se već 3 put desiti u 2 mjeseca da mi brzina padne na 1-2mbps? Te moram zvati korisničku službu i onda oni to "poprave"...

 zicno ili bezicno?

 bežično ali i žično je slično jer mi max tv već dosta dugo šteka

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Cromaki kaže...

Koji router imaš? 

U zadnje vrijeme sam primio već nekoliko takvih poteškoća.

 Imam Speedport W724V TYPE CI

15 godina
online
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...
dado16 kaže...
Gale92 kaže...

Ekipa dali se još kome dešava da mu brzina padne i to dosta učestalo. Dakle imam 10mbps a zna mi se već 3 put desiti u 2 mjeseca da mi brzina padne na 1-2mbps? Te moram zvati korisničku službu i onda oni to "poprave"...

 zicno ili bezicno?

 bežično ali i žično je slično jer mi max tv već dosta dugo šteka

 to sto max tv steka neznaci da bi ti zicno stekao internet na racunalu...aj probaj zicno povezati...meni sve smrdi da imas problem sa channelom na wifiu, pa ti oni ga mrdnu na neki drugi i radi dok se ne zaguši

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...

 Imam Speedport W724V TYPE CI

 Moguće da je do njega, ta Ci verzija je katastrofa nedavno su se mnogi žalili da im ni wireless ne radi ili mreža radi ali se ne možeš spojiti 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Cromaki kaže...

 Moguće da je do njega, ta Ci verzija je katastrofa nedavno su se mnogi žalili da im ni wireless ne radi ili mreža radi ali se ne možeš spojiti 

 a reci mi kako se zove onaj ruter neki sada najnoviji...... tražit ću danas upravo njega ako je moguće dobiti...

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...

 a reci mi kako se zove onaj ruter neki sada najnoviji...... tražit ću danas upravo njega ako je moguće dobiti...

 Isto je speedport samo što na kraju nije Ci,  zaboravio sam oznaku 

Ako nemaju njega onda će ti staviti ZTE.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Cromaki kaže...
Gale92 kaže...

 Imam Speedport W724V TYPE CI

 Moguće da je do njega, ta Ci verzija je katastrofa nedavno su se mnogi žalili da im ni wireless ne radi ili mreža radi ali se ne možeš spojiti 

 Pa gdje si bio kad smo se nedavno natezali oko njega? :-)

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...
Cromaki kaže...

 Moguće da je do njega, ta Ci verzija je katastrofa nedavno su se mnogi žalili da im ni wireless ne radi ili mreža radi ali se ne možeš spojiti 

 a reci mi kako se zove onaj ruter neki sada najnoviji...... tražit ću danas upravo njega ako je moguće dobiti...

 AFAIK, nema novijeg.


Tu ti je popis. Idi prema dnu: https://www.hrvatskitelekom.hr/podrska/uredaji-i-oprema/podesavanje-uredaja

12 godina
offline
T-Com Internet

Ima ima, možda je firmware drugačiji ili nešto ali znam da ima i druga verzija jer smo o tome vodili bitku dobrih 40 minuta.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Cromaki kaže...

Ima ima, možda je firmware drugačiji ili nešto ali znam da ima i druga verzija jer smo o tome vodili bitku dobrih 40 minuta.

 2 su speedporta, jedan s ci, drugi bez, al ovaj s ci je noviji (ima 5ghz ac wifi itd), dok stari to nema. Ovaj ci je bolji od onog bez ci.

12 godina
offline
T-Com Internet

Ci model ima dosta problema s wirelessom, ne događa se svima ali tjedno barem njih nekoliko je potrebno zamijeniti.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: T-Com Internet
Je ci je bolji radi 5ghz, napokon tko ima optiku moze iskoristiti brzinu vecu od 50 60 mbps, gdje na 2.4ghz je nemoguce iskoristiti u zgradi, jer su svi na 2.4...
Ali za zakljuciti bio ci ili ne šrot su obadva...
battletag:MasnaKrvavic#2275
7 godina
offline
Re: T-Com Internet

@cromaki

I koji model se onda dobije kao zamjena za taj ci model ?
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...

@cromaki

I koji model se onda dobije kao zamjena za taj ci model ?

 Ovisno koju uslugu korisnik ima, ali u većini slučaja ZTE ili taj drugi model Speedporta. Ili ako želiš hybrid uslugu onda Huawei 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
15 godina
online
Re: T-Com Internet
Cromaki kaže...
bunker kaže...

@cromaki

I koji model se onda dobije kao zamjena za taj ci model ?

 Ovisno koju uslugu korisnik ima, ali u većini slučaja ZTE ili taj drugi model Speedporta. Ili ako želiš hybrid uslugu onda Huawei 

 zte se daje samo ako nema vecu brzinu od 100 Mbps...jer na tom routeru nema gigabitni lan portovi, oni koji imaju brzinu vecu od 100 osuđeni su samo na speedport

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 20:37 (dado16).
13 godina
offline
T-Com Internet

Ja sam bio pitao za Huawei ali su mi rekli kako sam preblizu centrale i onda taj hibridni ruter ne može raditi. Dok na drugoj loklaciji imam navedeni al su mi naveli kako je lokacija udaljena 2km od centrale... kakva su vaša iskustva...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Huawei router je samo za "Hybrid" korisnike koji nemaju mogućnost imati veću brzinu od 4-10 mbps preko bakra.

Doduše i s njim ima problema 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pustili su i cinestar u hd
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
galinjo24 kaže...
Pustili su i cinestar u hd

 Da.. no ja ne vidim nikakvu razliku između kanala 57 i 319 (cinestar premiere). Očito su i ovi na 317 i 318 u HD-u bili

12 godina
offline
T-Com Internet

Jel ima tko iskustva sa tim hibrindim ruterom? Udaljen sam 2.5+ km od centrale, ne mogu imati normalno tv i adsl pa su mi ponudili to. 4g je na adresi odlican.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
KiX777 kaže...

Jel ima tko iskustva sa tim hibrindim ruterom? Udaljen sam 2.5+ km od centrale, ne mogu imati normalno tv i adsl pa su mi ponudili to. 4g je na adresi odlican.

 ja mogu reći da je po toj brzini dopušteno samo 100GB prometa, ako se taj limit pređe, onda se brzina vraća na "staru"..... koju si imao prije hibridnog rutera...

12 godina
offline
T-Com Internet

Jel u tih 100 GB ulazi samo promet ostvaren putem adsl pristupa ili i MaxTV se računa. Ako MaxTV guta promet onda će se to brzo potrošiti.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Ekipa zanima me pošto sam danas dobio novi maxtv reciver, kako mogu unormalizirati ove ikonice (sa slike) sada mi izgledaju kao nedovršene....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
KiX777 kaže...

Jel u tih 100 GB ulazi samo promet ostvaren putem adsl pristupa ili i MaxTV se računa. Ako MaxTV guta promet onda će se to brzo potrošiti.

 samo putem adsla

13 godina
offline
T-Com Internet

Im ali tko broj od prodajnih predstavnika ht-a?

BF4 & BF1 - Tonyhrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Ostavis na webu podatke i nazovu te.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

jesam, ali oni su za nove korisnike, a ja sam stari korisnik. ja imam ovaj broj 0800 611 366 ,  ali se na njega nitko n javlja.

BF4 & BF1 - Tonyhrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet

Prodajnom ptedstavniku je svejedno jesi li stari ili novi korisnik. Ht ima vise prodajnih kanala, i svaki od tih kanala mogu ponuditi neke druge pogodnosti....

Na 08009000 mozes dogovoriti da te nazove prodajni predstavnik, i neovisno je o tvojoj lokaciji jer sve ide online....
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...

Prodajnom ptedstavniku je svejedno jesi li stari ili novi korisnik. Ht ima vise prodajnih kanala, i svaki od tih kanala mogu ponuditi neke druge pogodnosti....

Na 08009000 mozes dogovoriti da te nazove prodajni predstavnik, i neovisno je o tvojoj lokaciji jer sve ide online....

Mene interesira max 3 paket za 230 kuna, a to mi ovi u htu nisu ponudili kad se išlo preko agenta.

BF4 & BF1 - Tonyhrv
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice