T-com anketa

poruka: 16
|
čitano: 4.353
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
T-com anketa

Zanima me koliko vas,koji ste na t-com-u, planira prijeci na flat, koji vec niste, s obzirom na ovako drasticno smanjenje cijene,od 20 kn. :):)

Ja jos razmisljam !

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com anketa

ja ti savjetujem da svakako prjeđeš na flat jer je to dosta isplativo, pogotovo sad kad je sniženje. ovisi koliko skidaš mjesečno. al po meni se isplati

ajmo svi na erepublik ;) <3 BF BC 2
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
T-com anketa

Na flatu sam, ali ovo je bezveze... Bolje da su svima odmah, bez iznimaka, smanjili cijenu za tih 20 kn.

Nevjerovatna arogancija http://www.weirdworm.com/5-reasons-why-aliens-would-only-land-in-the-us/
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-com anketa

Ljudi šta je sa postojećim korisnicima flet tarife,jel i njima ide nova cijena ili ostaje stara?

Molio bi ako itko nešto zna da javi na forum

dnl
14 godina
protjeran
offline
RE: T-com anketa

Ni slučajno. Kada svima budu cijene niže za tih 20 kn, onda vjerovatno. Ne potpisujem više nikakav obvezujući ugovor s t-com. 

14 godina
protjeran
offline
RE: T-com anketa
roki kaže...

Ljudi šta je sa postojećim korisnicima flet tarife,jel i njima ide nova cijena ili ostaje stara?

Molio bi ako itko nešto zna da javi na forum

 Mislim da cijena ide dole samo onima koji potpišu novi ugovor s t-com u trajanju od 12 mjeseci. Možda griješim?

16 godina
offline
RE: T-com anketa

Btw kada 10GB postaje 15 GB?

 

Na T-Comovoj stranici piše: Uz ugovor na 12 mj. 15 GB je 48kn, bez ugovora 59,48kn, a za Flat piše: s ugovorom na 12 mj. 79kn, bez ugovora 99,81.

 

Znači svi noi korisnici ili oni koji produže ugovor će plaćati jeftiniju tarifu, a stari će plaćati po staroj tarifi sve dok se ugovor ne produži.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2010 23:41 (ParaNO1d).
14 godina
protjeran
offline
RE: T-com anketa
ParaNO1d kaže...

Btw kada 10GB postaje 15 GB?

 

Na T-Comovoj stranici piše: Uz ugovor na 12 mj. 15 GB je 48kn, bez ugovora 59,48kn, a za Flat piše: s ugovorom na 12 mj. 79kn, bez ugovora 99,81.

 

Znači svi noi korisnici ili oni koji produže ugovor će plaćati jeftiniju tarifu, a stari će plaćati po staroj tarifi sve dok se ugovor ne produži.

 Do sada sam bio neugovorni korisnik paketa 10 GB po cijeni 59,48 kn. Prije pet minuta na stanicama Moj T - com sam promijenio paket u 15 GB po istoj cijeni koji će mi početi teći od 01.04. ove godine. Zato mislim da oni to neće učiniti automatizmom starim korisnicima, već ćeš morati sam podnijeti ovaj zahtjev.   

14 godina
protjeran
offline
RE: T-com anketa
vombat kaže...

Zanima me koliko vas,koji ste na t-com-u, planira prijeci na flat, koji vec niste, s obzirom na ovako drasticno smanjenje cijene,od 20 kn. :):)

Ja jos razmisljam !

 A gledaj moraš vidjeti sam koliko trošiš giga mjesečno pa onda izvagaj.. ja sam na flatu vec dvije godine jer skidam mjesečno preko 100 giga....

15 godina
neaktivan
offline
T-com anketa

Prošli sam mjesec sa 10 GB prešao na flat, a ovaj mjesec i potpisao na 12 mjeseci za flat jer mi za 12 mjeseci izlazi i ugovorna obveza na maxadsl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com anketa
roki kaže...

Ljudi šta je sa postojećim korisnicima flet tarife,jel i njima ide nova cijena ili ostaje stara?

Molio bi ako itko nešto zna da javi na forum

Ja sam maloprije nazvao SZK po drugi puta i konačno dobio pravu informaciju: Dakle - nema nikakvog sniženja cijena. Radi se o akciji koja traje samo do kraja ožujka; kao što daju (davali su HDD), web kameru, sada daju WAX WLAN MODEM za 0,50 kn, Internet security Pro za 1 kn, tako daju popust na adsl promet za postojeće korisnike koji sklope ugovor (do isteka ožujka) na 12 mjeseci: plaćati će paket 15 GB prometa 48 kn ili flat 79 kn. Koji ne sklope ugovor cijene su iste kao i do sada; s tim da su paket 10 GB pretvorili u paket 15 GB. Dakle samo u tom paketu svi su korisnici dobili Bonus od 50%.

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com anketa
BlackFoot kaže...
ParaNO1d kaže...

Btw kada 10GB postaje 15 GB?

 

Na T-Comovoj stranici piše: Uz ugovor na 12 mj. 15 GB je 48kn, bez ugovora 59,48kn, a za Flat piše: s ugovorom na 12 mj. 79kn, bez ugovora 99,81.

 

Znači svi noi korisnici ili oni koji produže ugovor će plaćati jeftiniju tarifu, a stari će plaćati po staroj tarifi sve dok se ugovor ne produži.

 Do sada sam bio neugovorni korisnik paketa 10 GB po cijeni 59,48 kn. Prije pet minuta na stanicama Moj T - com sam promijenio paket u 15 GB po istoj cijeni koji će mi početi teći od 01.04. ove godine. Zato mislim da oni to neće učiniti automatizmom starim korisnicima, već ćeš morati sam podnijeti ovaj zahtjev.   

Nikakav zahtjev ne treba za paket 15 GB; automatski od 1. 4. 2010. taj paket će biti stalni. Neće postojati od 10 GB koji još teče do 31. 3. 2010. Zato oprez da ne preskoči 10 GB u ovom mjesecu.

16 godina
offline
RE: T-com anketa

Ja imam flat ali nema šanse da ću sa tim smradovima potpisati na 12 mjeseci ugovor da bi mi flat bio 20 kn jeftinij.

Neka oni meni daju duo i triple pakete pa onda možda potpišem ugovor

14 godina
offline
T-com anketa

Jos davno imao sam start paket(znaci po gb 20 kn), onda sam presao na 10 gb (10 gb-60kn) sto mi je bilo sasvim ok za osnovne potrebe, ali mi je dosadilo vise gledanje prometa da ne predem tih 10 gb Smijeh, pa sam se odlucio za flat(flat 100 kn) koji i trenutno imam i to je fakat  preporod, nema vise gledanja prometa, pogledam krajem mjeseca iskljucivo iz znatizelje, prsojecno mjesecno napracim oko 50 gb, rekord mi je bio sad u 1. mjesecu-99gb Smijeh, svakom bih preporucio flat zbog toga sto je zakon, t-com znaci s pretplatom 180 kn, ili sad kolko vidim 158 kn http://www.t-com.hr/privatni/internet/maxadsl/

martin
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2010 12:02 (Marti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-com anketa

Prvo i osnovno, T-com nije pojeftinio cijene interneta! 158 kn je cijena za sve koji potpišu ugovor. Prije su se dijelile web-kamere, hard diskovi, a sad se dijeli 20 kn jeftiniji internet. A nakon što ugovor istekne, cijena se povisuje na 178 kn, dakle pojeftinjenja nema.

 

Običan jeftini trik od T-coma...

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-com anketa
i_rambo_plache kaže...

Prvo i osnovno, T-com nije pojeftinio cijene interneta! 158 kn je cijena za sve koji potpišu ugovor. Prije su se dijelile web-kamere, hard diskovi, a sad se dijeli 20 kn jeftiniji internet. A nakon što ugovor istekne, cijena se povisuje na 178 kn, dakle pojeftinjenja nema.

 

Običan jeftini trik od T-coma...

Iako je ovo istina i u potpunosti se ne slažem s tom politikom, moram priznati da je T-com bez obzira na sve najbolji ISP u Hrvatskoj. Ako zanemarimo cijene onda se vidi da su ipak najbolji i da daju najbolju uslugu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice