T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.376
|
čitano: 6.328.796
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Kad se potpiše novi ugovor obavezno treba pratit "stanje" preko "moj portal" da ne bi bilo iznenađenja. Ja sam to vidio nakon 3-4 dana od starta novog paketa, obracunali cca 400 kuna neta jer nisu uključili flat, pa su to riješili u roku dan i na kraju mjeseca došao račun kakav je i dogovoren.
Stvarno su sve odma sredili, nemam zamjerke.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Za vas koji imate max tv go preko simpa kartice na bonove pitanje.
Da li se mora registrirat broj sa osobnim podacima i prijavit broj na "moj portal" ili to ne treba i da li se mogu kupiti solo utakmice HNL-a?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Prije nije, no sada kako je nova platforma i nova aplikacija, te kako se za prijavu u aplikaciju koriste login podaci od mojT, broj na kojem kupiš maxtv2go mora biti registriran te mora biti dodan u tvoj moj telekom portal da se imaš cime logirati.

 

 

Također, moraš kupit osnovni paket da bi mogao kupovati PPV i utakmice. Ak imaš fiksne usluge u ht onda bi osnovni paket morao biti par kn.

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pa imam tel+net, nemam MaxTv.
Znaci da pored osnovnog paketa koji aktiviram slanjem poruke na simpa bonovima moram dodatno platit za neku utakmicu HNL.
A koja je cijena jedne tekme?
Ovaj osnovni paket na simpa bonove je 25kn cijeli mjesec.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
lola25 kaže...
Kad se potpiše novi ugovor obavezno treba pratit "stanje" preko "moj portal" da ne bi bilo iznenađenja. Ja sam to vidio nakon 3-4 dana od starta novog paketa, obracunali cca 400 kuna neta jer nisu uključili flat, pa su to riješili u roku dan i na kraju mjeseca došao račun kakav je i dogovoren.
Stvarno su sve odma sredili, nemam zamjerke.

 Ma odlučio sam plaćati 15kn pa dok ide ide, vidit cemo sto ce biti :D

9 godina
offline
T-Com Internet

Da li ima netko iskustva sa njihovim CL modulima? Da li je slika bolje nego preko recivera?

 

Planoram uzeti max tv preko satelita i CL modula.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
prasac kaže...
lola25 kaže...
Kad se potpiše novi ugovor obavezno treba pratit "stanje" preko "moj portal" da ne bi bilo iznenađenja. Ja sam to vidio nakon 3-4 dana od starta novog paketa, obracunali cca 400 kuna neta jer nisu uključili flat, pa su to riješili u roku dan i na kraju mjeseca došao račun kakav je i dogovoren.
Stvarno su sve odma sredili, nemam zamjerke.

 Ma odlučio sam plaćati 15kn pa dok ide ide, vidit cemo sto ce biti :D

 

 

A što ti je u ''paketu 15kuna'' sve uključeno?

 

9 godina
offline
T-Com Internet

Tcom opet umire. Nesto se ovo precesto pocelo dogadjat za "najbolji ISP" blabla....

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

Tcom opet umire. Nesto se ovo precesto pocelo dogadjat za "najbolji ISP" blabla....

 

Ne zamjeram im problem nego trajanje otklona problema

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

Tcom opet umire. Nesto se ovo precesto pocelo dogadjat za "najbolji ISP" blabla....

 Da da, jedva čekam da ugovor istekne

Chaos is just somehow saying the very familiar fact that everything's complicated
12 godina
offline
T-Com Internet

Opet Tcom hebe mater svoju. Ping prema drugim zemljama 150 i download 50kbps. Welcome back 80s.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
ivanzu kaže...

Opet Tcom hebe mater svoju. Ping prema drugim zemljama 150 i download 50kbps. Welcome back 80s.

 Također DNS u kurcu ping mi 150 na discordu sa frendovima a imam optiku 200/100 down/up uzas

11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

 Imam pitanje uzet cu Asus ruter da bacim ovo t-com smece u smece,jel samo plug and play ili se moram jos jebat sa glupostima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Vi se zaalite na tu brzinu sta bi mi otocani trebali rec.Placam maksimalnu brzinu od 2,5-4 mbps a ja zapravo ako sam ikad naguro do 2,5 mogo bi se tuc nogom u guzicu 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Kakve to veze ima s icim? Eno ljudi u somaliji gladuju a ti se zalis da imas internet 2.5, da je njima samo hrane kakav internet...

 

Tebi je infrastruktura takva kakva je jer si na otoku i zato ti je takva veza i to je negativna strana otoka. Tako je kako je. Ljudi koji se zale ne bi trebali imat takvu vezu jer im je infrastruktura bolja ali tcom zajebaje i precesto su poceli problemi za jedan isp koji ne bi smio imat problema, sto po financijskim izvjescima, sto po monopolu koji drzi.

 

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ajme kakvu boziju somaliju ti spominjes.Ljudi mi uredno Naplacuju max brzinu koju uopće ne mogu imat na otoku.Kakva si ti somalija

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
zee_15 kaže...

Ajme kakvu boziju somaliju ti spominjes.Ljudi mi uredno Naplacuju max brzinu koju uopće ne mogu imat na otoku.Kakva si ti somalija

 Ako nemaš taj minimum, imaš osnove za raskid ugovora.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
zee_15 kaže...

Ajme kakvu boziju somaliju ti spominjes.

Kakav si komentar stavio takav si odgovor dobio. Somalija ima iste veze s ovim problemom kao i to sto ti na otoku placas nesto a dobijas manje. Apsolutno nikakve. Samim tim, komentar je potpuno besmislen a stavljen je kao da smo mi debili jer se ne tucemo nogom u guzicu jer eto, ti jadni na otoku jedva 2.5 imas a mi naletimo na problem s tcomom i odma panika. Stoga, neznam sto se ne tuces nogom u guzicu jer eto, danas si imao sto jest, jer ima drugih koji nemaju.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Zar je problem napisati prigovor na njihov mejl??
Nisi dužan plaćat ono što ne možeš koristiti.
Možes i raskinuti ugovor jer oni ne ispunjavaju obveze iz ugovora.
Žali se
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nvidia GTX 680 kaže...

 Imam pitanje uzet cu Asus ruter da bacim ovo t-com smece u smece,jel samo plug and play ili se moram jos jebat sa glupostima?

 Trebaš se logirati na T-com router i prebaciti ga u bridge mode.

 

I onda se logirati u ASUSa i u njega upisati user i pass za spajanje na net. (i možda ručno unesti IP adresu, za svaki slučaj.)

 

Uglavnom, nije plug and play, ali je minuta posla.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
T-Com Internet
Bok ljudi.. ima li netko iskustva sa HT optikom (Ultra MAX paketi) i Iskonovom optikom? Biram između tog dvoje na novoj adresi i nisam siguran što odabrati. Tražim samo internet i kod HT-a mogu dobiti 100/20 za 230kn ili čak 200/100 za 250kn, dok Iskon daje 80/40 (56/28 "garantira") za 190kn. Ima li neke razlike u ponudi između ta dva paketa osim očitog? Ako je već optika postoje li standardni problemi s kojima se ljudi suočavaju na lošijoj infrastrukturi? Hvala svima :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
SebaOS kaže...
Bok ljudi.. ima li netko iskustva sa HT optikom (Ultra MAX paketi) i Iskonovom optikom? Biram između tog dvoje na novoj adresi i nisam siguran što odabrati. Tražim samo internet i kod HT-a mogu dobiti 100/20 za 230kn ili čak 200/100 za 250kn, dok Iskon daje 80/40 (56/28 "garantira") za 190kn. Ima li neke razlike u ponudi između ta dva paketa osim očitog? Ako je već optika postoje li standardni problemi s kojima se ljudi suočavaju na lošijoj infrastrukturi? Hvala svima :)

 (Osim nekih problema s DNS-om u zadnjih 1-2 tjedna) koliko čitam teme T-com i Iskon na dva različita foruma, tko pređe na optiku kod bilo kojeg od ova dva operatera rješava se hrpe problema s (A)VDSL-a, tipa manja brzina nego se plaća, nestabilna konekcija itd..

Na optici il radi ili ne. S tim da sam jako rijetko vidio da nekome nije radilo i obično je rješeno u roku od nekoliko sati, ako se već nešto i dogodilo.

 

Naravno, ovo su iskustva koja čitam, al koliko vidim, jako su pozitivna.

 

Ako gledaš s financijske strane, uzmi Iskon.

Ako lova nije problem, uzmi T-com zbog relativno bolje podrške i veće mogućnosti nadogradnje brzine.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
CyberDemonVZ kaže...

 (Osim nekih problema s DNS-om u zadnjih 1-2 tjedna) koliko čitam teme T-com i Iskon na dva različita foruma, tko pređe na optiku kod bilo kojeg od ova dva operatera rješava se hrpe problema s (A)VDSL-a, tipa manja brzina nego se plaća, nestabilna konekcija itd..

Na optici il radi ili ne. S tim da sam jako rijetko vidio da nekome nije radilo i obično je rješeno u roku od nekoliko sati, ako se već nešto i dogodilo.

 

Naravno, ovo su iskustva koja čitam, al koliko vidim, jako su pozitivna.

 

Ako gledaš s financijske strane, uzmi Iskon.

Ako lova nije problem, uzmi T-com zbog relativno bolje podrške i veće mogućnosti nadogradnje brzine.

 

Platio bih čak i razliku ako bi Iskonova brzina bila bliže ovom garantiranom nego reklamiranom. Hvala na odgovoru, to je to što sam tražio 

9 godina
offline
T-Com Internet

Planiram po isteku ugovora nadogradit trenutni paket sa MaxTv-om a pošto mi je ruter u hodniku a TV u sobi morati ću razvlačiti kabel koji ide od rutera do Max Tv prijamnika, nekih 5-6 metara.

Sad ne znam koji kabel se koristi što spaja ruter sa Max tv prijamnikom, jer bi isti kupio da se ne zezam zadnji čas.

Kao ovaj žuti, malo deblji ( ne znam kako se zove) ili kao ovaj sivi što inače ide iz kučišta telefona do telefonske utičnice?

I ako može ime tog kabela da znam pitati kad odem da kupim.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2017 12:03 (lola25).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Ide taj zuti, ethernet kabel, cat 5/5e/6 sto god hoces. Uzmes najjeftiniji i da ti bude lakse uzmi si flat ne taj debeli iz 1990te.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ok, hvala. Još jedno pitanje. Da li mogu umjesto scart kabela koristiti HDMI kabel (jer mi TV ima ulaz a nadam se da i maxtv ima ulaz za taj kabel) radi bolje slike, ako to išta znači?

 

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
lola25 kaže...

Ok, hvala. Još jedno pitanje. Da li mogu umjesto scart kabela koristiti HDMI kabel (jer mi TV ima ulaz a nadam se da i maxtv ima ulaz za taj kabel) radi bolje slike, ako to išta znači?

 

 Ti se dugo nisi time bavio? :)

Već neko vrijeme ni jedan novi uređaj nema scart, nego su svugdje HDMI, tako da nemaš brige. Dobit ćeš kabel u paketu

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ne

Hvala na odgovoru

16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Da i ovdje stavim, uskoro dolazi NextTV.

Uređaj će vjerojatno zamijeniti MaxTV platformu prema najavama, evo ekskluzivnih slika;

 
 
 

Ima i ulaz za DVB-T antenu te podržava HEVC/h.265

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Evo poceo je ponovo tcom jest govna

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice