T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.324.156
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
pukycro kaže...

 

6 godina
offline
Re: T-Com Internet
pukycro kaže...

 Kod mene je ping 32ms , Download speed 6.82 , upload 0.52 , isto T-com haha

13 godina
offline
T-Com Internet

Jel ima netko problema s vezom jučer i danas?
Meni je jučer veza pukla, kvar prijavljen i taj isti kvar danas riješen "resetiranjem porta" od strane tehničara (vjerojatno bi taj isti tehničar uspio riješiti stvar i jučer, ali nisam imao sreće odmah naletjeti na njega), ali mi se nakon popravka isti problem ponovio još dvaput. Nakon toga sam pokušao dobiti službu za korisnike, ali me ohladila automatizirana poruka kako bih trebao čekati 102 minute da bih došao na red...
Trenutno sve radi, valjda će tako i ostati.

 

EDIT: Nije dugo radilo, opet crklo i opet se oporavilo...

 

EDIT 2: Od jučer od pola 8 sve radi bez pucanja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.7.2017 11:55 (kipo).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Prijavi prek mojt portala virtualni tehničar odmah kvarovi na teren idu ili preko fejsa posalji poruku tamo brzo reagiraju.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
T-Com Internet

Nadograduju ti centrale

meni na Pagu jedna nadogradnja 01.07. 

druga bila 05.07. 

vidim po par pucanj veze 

sve uvijek oko 02:00 - 04:00

 

Samsung S8+
Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
offline
T-Com Internet

Zna li netko kako najbolje izvući neku ponudu od nih? Treba mi telefon+net+tv, tehničke mogućnosti za brzine veće od 5 mbit/s nemam. Također, želio bih imati i sportski plus paket. Kada na stranicama to sračunam ispadne previše, 89 kn/mj je samo taj paket. Inače prelazim sa Iskona i radim prijenos broja.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ako ide broj s iskona računaj minimalno 400kn/mj. 319 trio i 89 max sport plus. Osim ako nemaš nekog 60+.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2017 17:32 (wAlpha).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
KiX777 kaže...

Zna li netko kako najbolje izvući neku ponudu od nih? Treba mi telefon+net+tv, tehničke mogućnosti za brzine veće od 5 mbit/s nemam. Također, želio bih imati i sportski plus paket. Kada na stranicama to sračunam ispadne previše, 89 kn/mj je samo taj paket. Inače prelazim sa Iskona i radim prijenos broja.

 Prodajni predstavnik.

https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici?ssoChecked=True

zatrazi posjet

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Ako ide broj s iskona računaj minimalno 400kn/mj. 319 trio i 89 max sport plus. Osim ako nemaš nekog 60+.

 To sve se dobije za ispod 300 kuna bez problema. Samo nazove predstavnika ili onu službu za savjetovanje korisnika.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
T-Com Internet

Nema predstavnika za moje mjesto (Slatina), a preko chata mi najbolje nude za 284 kn/mj

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Hexfire kaže...
wAlpha kaže...

Ako ide broj s iskona računaj minimalno 400kn/mj. 319 trio i 89 max sport plus. Osim ako nemaš nekog 60+.

 To sve se dobije za ispod 300 kuna bez problema. Samo nazove predstavnika ili onu službu za savjetovanje korisnika.

 

Za novi broj da, s iskona nikako.

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

 

Za novi broj da, s iskona nikako.

 Ak sam ja dobio za 270kn mjesečno samo za produženje onda sigurno može i on za prelazak od "drugog" operatera.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Hexfire kaže...
wAlpha kaže...

 

Za novi broj da, s iskona nikako.

 Ak sam ja dobio za 270kn mjesečno samo za produženje onda sigurno može i on za prelazak od "drugog" operatera.

 

Postojeći korisnik svakako, novi brojevi i prijenos sa vip grupacije i h1. Sve što je pod ht grupom, nemože nikako po jeftinijoj cijeni. Probaj pitati prodajnog predstavnika. :)

16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ja vam mogu dati broj mog predstavnika za Max 3 od 209kn ili Max2 od 139kn.

No kao što kažu, ne vrijedi za Iskon prelazak, tada morate u iskonu odjaviti broj/uslugu i uzeti novu na HT-u za tu cijenu.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
pasko kaže...

Nadograduju ti centrale

meni na Pagu jedna nadogradnja 01.07. 

druga bila 05.07. 

vidim po par pucanj veze 

sve uvijek oko 02:00 - 04:00

 

 Znači nekakve su nadogradnje u tijeku? Kakve točno nadogradnje ako znaš? I meni tu u okolici Zadra puca veza poslije ponoći u zadnjih nekoliko dana, a nemam mogućnosti VDSL-a. Nadam se da je to u pitanju i da ću uskoro imati preko 10 mbit.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
T-Com Internet

Zvali me danas, dogovoren prelazak sa Iskona.

 

Neograničeno telefoniranje

Flat adsl 

MaxTv osnovni  + sportski plus paket 

244,00 kn na dvogodišnji ugovor.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

kako si uspio dogovoriti ovakvu cijenu? ako se ne varam paket vrijedi vise od 300kn...ja na iskonu placan 240 za osnovni tv + 20mbit flat...kolika je tebi brzina ugovorena? ja bi rado neki takav paket, samo bez kucnog

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozdrav, zanima me je li moguće dobiti max 3 paket po cijenama koje ste naveli u prošlim postovima.
Ja imam max tv putem satelita i halo non stop + tarifu za telefon, sada trebam internet, a 319 kn/mj mi se cini stvarno previse za to.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
tuzla11 kaže...

Pozdrav, zanima me je li moguće dobiti max 3 paket po cijenama koje ste naveli u prošlim postovima.
Ja imam max tv putem satelita i halo non stop + tarifu za telefon, sada trebam internet, a 319 kn/mj mi se cini stvarno previse za to.

 Ako ti je ugovor istekao ili je pred istekom, najbolje je nazvati službu za savjetovanje korisnika na 0800 247 248 i traži najbolju moguću cijenu. Veliš nešto tipa da su ti na njihovoj fejs stranici dali taj broj jer si se bunio zašto ostali operateri imaju puno niže cijene.

 

Evo konkretno, prije koji mjesec sam dogovorio flat internet, neograničeni razgovori telefonom, max TV sa sportskim paketom za 270kn godišnje. Neki ovdje su uspjeli dobiti i za niže, ako su prelazili s druge mreže.

 

Baš u ovoj temi je bilo dosta govora o tome pred par mjeseci. Ispada da imaš cijene objavljene na webu i imaš te cijene ispod pulta za koje samo moraš znati koga nazvati. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
T-Com Internet

Brzina je ugovorena 20, ali najvjerojatnije neće moći više od 4 ići.

Prvo sam im na chatu rekao da sam dugogodišnji korisnik bla bla i da imam mobitel kod njih, ponudili mi za 284 kn, reko hvala ali ništa onda 

 

Onda su tražili broj da nazovu i rekao sam da ako ne misle dati ispod 250 da ni ne zovu.

 

Nazvali danas i u roku 5 minuta sve dogovoreno.

 

Samo ne znam koliko traje vremenski taj prijenos broja i kako to sve ide.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
KiX777 kaže...

Zvali me danas, dogovoren prelazak sa Iskona.

 

Neograničeno telefoniranje

Flat adsl 

MaxTv osnovni  + sportski plus paket 

244,00 kn na dvogodišnji ugovor.

 Ja isto to imam za 224kn na dvije godine (20kn manje).

(209kn Max3+ 15kn sport plus)+ gratis snimalica 10+ gratis fiksni telefon panasonic+ gratis wifi extender

 

To sam uzeo preko prodajnog predstavnika kao novi korisnik.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
offline
T-Com Internet

Rekli sui meni da može tako ali ako uzmem novi broj što nusam prihvatio jer mora ostati trenutni.

 

Zadovoljan sam, manje plaćam za više. Te dodatne gluposti ne znam jesam dogovorio.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Evo mene opet sa ruter problemom,nakon sto mi speedport w724 nije radio kako se spada,uzeo sam neki jeftinjak tp linkov no ni on nije najbolji (on nema phone utor nego sam ga spojio na speedporta i bio je ko neki extender). Ja bi skroz speedporta izbacio iz igre,koji mi ruter preporucate za to,dakle trebam dsl ruter? Trenutno gledam TP LINK vr600v i vr900v ili archer vr200v. Trenutno sam van hrvatske pa gledam sto se nudi. Imate li kakvu bolju soluciju,jer nemogu doma imat normalan internet nikako.

 

Trenutno sam na 10 megabita (obecavaju vec godinu dana da ce biti nesto al nista),spaja mi se 10 uredjaja na ruter,pa mi je bitno da je stabilan.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
izvone kaže...

Evo mene opet sa ruter problemom,nakon sto mi speedport w724 nije radio kako se spada,uzeo sam neki jeftinjak tp linkov no ni on nije najbolji (on nema phone utor nego sam ga spojio na speedporta i bio je ko neki extender). Ja bi skroz speedporta izbacio iz igre,koji mi ruter preporucate za to,dakle trebam dsl ruter? Trenutno gledam TP LINK vr600v i vr900v ili archer vr200v. Trenutno sam van hrvatske pa gledam sto se nudi. Imate li kakvu bolju soluciju,jer nemogu doma imat normalan internet nikako.

 

Trenutno sam na 10 megabita (obecavaju vec godinu dana da ce biti nesto al nista),spaja mi se 10 uredjaja na ruter,pa mi je bitno da je stabilan.

 

Hvala

 

Nisam čitao tvoje prijašnje postove, ali, koliko si siguran da je problem do routera a ne do same linije? Teško ćeš upogoniti svoj vlastiti modem, gotovo sam siguran da na dslamu zbog sigurnosti postoji ograničenje po MAC adresi na isključivo njihove marke uređaja. Probaj preko dslstats aplikacije pratiti stanje linije, pa opali par screenshotova na forum.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

gotovo sam siguran da na dslamu zbog sigurnosti postoji ograničenje po MAC adresi na isključivo njihove marke uređaja.

 HT nije prije drzao mac ogranicenje.

Zasto si gotovo siguran? Posto radis tamo zanima me cisto informativno zasto to mislis.

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Znam da je do njega jer sam prije njega imao zte koji je nakon udara groma u blizini pregorio,u cijelom selu je pola rutera otislo,a taj zte je radio maestralno. Onda mi donesu speedport,pa je radio jedan dan pa sam trazio drugi i opet isto. Linija cesto puca,ping mi u nekom trenutku nenormalno skoci na 200 i samo reset pomaze. Nije do nikog drugog jer sam u to vrijeme sam doma bez uredjaja na netu osim kompa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Bio sam uvjeren da postoji, ali ne mora nužno biti. Dosad nisam naišao na osobu koja je upogonila svoj dsl modem, ali ako radi onda super.

 

Veza rijetko puca zbog modema, češće zbog loše parice ili smetnji. Istina je da neki modemi bolje hendlaju lošu paricu, ali nema smisla bacati se u neke investicije. Iako je krenuo novi speedport sad nedavno, moralo bi bit i ovih novijih ZTE-ova kod tehničara pa probaj zatražiti. Sigurno se da pronaći profil koji bi ti ustabilio liniju, probaj prijaviti kvar preko moj telekom portala jer to odmah ode na tehničare.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2017 20:35 (wAlpha).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Bio sam uvjeren da postoji, ali ne mora nužno biti. Dosad nisam naišao na osobu koja je upogonila svoj dsl modem, ali ako radi onda super.

 Pa neznam nisam nikad 100% ovo doznao dal furaju mac restrict ili ne. Ja sam mjenjao routere bez problema, ali je mali problem sto su svi bili tcomovi :P Znaci, sigurno nisam imao mac ogranicenje za bas taj router koji su mi dali, ali mozda jer je bio tcomov su prepoznali mac i proslo je. Stoga me i zanima dal je to ogranicenje tu il ne. Sad mi se ne da z.. jer imam sve 3 usluge pa sve kopat, i nije mi bitno vise jer na srecu prestali su onim adb srotom kojeg jednostavno nisam moga imati i morao sam ga maknut. Mislim da gori router u povijesti svemira nisam vidio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2017 0:00 (sandokan111).
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

 Pa neznam nisam nikad 100% ovo doznao dal furaju mac restrict ili ne. Ja sam mjenjao routere bez problema, ali je mali problem sto su svi bili tcomovi :P Znaci, sigurno nisam imao mac ogranicenje za bas taj router koji su mi dali, ali mozda jer je bio tcomov su prepoznali mac i proslo je. Stoga me i zanima dal je to ogranicenje tu il ne. Sad mi se ne da z.. jer imam sve 3 usluge pa sve kopat, i nije mi bitno vise jer na srecu prestali su onim adb srotom kojeg jednostavno nisam moga imati i morao sam ga maknut. Mislim da gori router u povijesti svemira nisam vidio.

 Ako išta znači, ja sam u periodu od zime 2011. do jeseni 2013. imao svoj router, tj. Linksys WAG160N. Naravno, radilo se o ADSL-u i router je morao biti Annex B. Vjerojatno sam sad otkrio Ameriku  , no tada očito nikakvog filtra bilo nije.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
6 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Nema ograničenja, možete koristit svoje xDSL routere.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice