T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.370
|
čitano: 6.308.827
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ivanjino96 kaže...

Imam ZTE ZXDSL 931VII V4.0 i laptop je spojen bio jedno vrijeme kablom te je sada WiFi-em. I danas sam išao testirati jer osjetim ko da imam dosta kašnjenja na WiFi-u prema serveru i eto rezultati. Na kablu je ping 5 ms a na WiFi-u 16 ms. Isto tako imam problema prilikom video poziva na mobitelu putem WiFi-a (kašnjenje zvuka, video sav u kockicama itd). Da li ima nešto što bi moglo pomoći jer je očito nešto do routera, jer drugdje di dođem na WiFi sve normalno radi nema kašnjenja, štekanja video poziva itd. I da mijenjao sam u rotueru dns i stavio google ali nije pomoglo. 

 Provjeri "bufferbloat" na dslreports.com/speedtest - gledaj baš na vremena/kašnjenje.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...
Ivanjino96 kaže...

Imam ZTE ZXDSL 931VII V4.0 i laptop je spojen bio jedno vrijeme kablom te je sada WiFi-em. I danas sam išao testirati jer osjetim ko da imam dosta kašnjenja na WiFi-u prema serveru i eto rezultati. Na kablu je ping 5 ms a na WiFi-u 16 ms. Isto tako imam problema prilikom video poziva na mobitelu putem WiFi-a (kašnjenje zvuka, video sav u kockicama itd). Da li ima nešto što bi moglo pomoći jer je očito nešto do routera, jer drugdje di dođem na WiFi sve normalno radi nema kašnjenja, štekanja video poziva itd. I da mijenjao sam u rotueru dns i stavio google ali nije pomoglo. 

 Provjeri "bufferbloat" na dslreports.com/speedtest - gledaj baš na vremena/kašnjenje.

 https://www.dslreports.com/speedtest/22442520

https://www.dslreports.com/speedtest/22442609

11 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav,

 

Zanima me da li je hibridni internet službeno u ponudi jer na stranicama HT-a ne nalazim ništa, a da ne krenem sa zvanjem službe za korisnike uzalud ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
njofra13 kaže...

Pozdrav,

 

Zanima me da li je hibridni internet službeno u ponudi jer na stranicama HT-a ne nalazim ništa, a da ne krenem sa zvanjem službe za korisnike uzalud ...

 Može netko objasnit za nas seljake šta je hibridni internet? :Đ

 

https://www.t-systems.com/de/en/solutions/networks/topics/hybrid-networks/mpls-vpn-318654 - to mi je prekomplicirano

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Vkm996 kaže...
njofra13 kaže...

Pozdrav,

 

Zanima me da li je hibridni internet službeno u ponudi jer na stranicama HT-a ne nalazim ništa, a da ne krenem sa zvanjem službe za korisnike uzalud ...

 Može netko objasnit za nas seljake šta je hibridni internet? :Đ

https://www.t-systems.com/de/en/solutions/networks/topics/hybrid-networks/mpls-vpn-318654 - to mi je prekomplicirano

 Ma ne, to se misli istovremeno ići na internet preko 4G i VDSL-a.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/t-com-internet/38199.aspx?page=369&jumpto=5433282&sort=asc&view=flat

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
CyberDemonVZ kaže...
Vkm996 kaže...
njofra13 kaže...

Pozdrav,

 

Zanima me da li je hibridni internet službeno u ponudi jer na stranicama HT-a ne nalazim ništa, a da ne krenem sa zvanjem službe za korisnike uzalud ...

 Može netko objasnit za nas seljake šta je hibridni internet? :Đ

https://www.t-systems.com/de/en/solutions/networks/topics/hybrid-networks/mpls-vpn-318654 - to mi je prekomplicirano

 Ma ne, to se misli istovremeno ići na internet preko 4G i VDSL-a.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/t-com-internet/38199.aspx?page=369&jumpto=5433282&sort=asc&view=flat

 Kao što vidim, u Crnoj Gori je to samo do 40gb mjesečno, nakon toga se prebacuje nazad na VDSL. 

16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ivanjino96 kaže...
191x7 kaže...
Ivanjino96 kaže...

Imam ZTE ZXDSL 931VII V4.0 i laptop je spojen bio jedno vrijeme kablom te je sada WiFi-em. I danas sam išao testirati jer osjetim ko da imam dosta kašnjenja na WiFi-u prema serveru i eto rezultati. Na kablu je ping 5 ms a na WiFi-u 16 ms. Isto tako imam problema prilikom video poziva na mobitelu putem WiFi-a (kašnjenje zvuka, video sav u kockicama itd). Da li ima nešto što bi moglo pomoći jer je očito nešto do routera, jer drugdje di dođem na WiFi sve normalno radi nema kašnjenja, štekanja video poziva itd. I da mijenjao sam u rotueru dns i stavio google ali nije pomoglo. 

 Provjeri "bufferbloat" na dslreports.com/speedtest - gledaj baš na vremena/kašnjenje.

 https://www.dslreports.com/speedtest/22442520

https://www.dslreports.com/speedtest/22442609

 Kao što vidiš, imaš ogromna kašnjenja. 1500ms ti je sekunda i pol.

Twitter: @191x7
13 godina
online
T-Com Internet

Pozdrav svima.

 

Ne znam gdje da pitam, pa budem ovdje.

 

Koristim MAX TV TO GO, otkad su uveli promjene u ono što je inače radilo bez greške, normalno sad je postalo koma.

 

Probao sam gledati preko Chroma, otišao na MAX TV TO GO NOVI stranicu, skinuo plugin browserpluginhelper,

instalirao, logirao se i pokrenuo stream, to tako radilo nekih 10 min. i nakon toga izbaci grešku, slika u privitku. 

 

Probao sam ići na stranicu i preko Firefoxa, tu mi je ponudilo da skinem i instaliram aplikaciju max tv to go,

to sam i napravio, čak prije instalacije sam obrisao ovaj plugin iz prvoga koraka, ali događa se ista greška.

 

Da li je netko možda imao problem takav ili ga zna riješiti jer ja sam ostao bez ideja, brisao sam cijeli win.

zbog toga, ali nema pomoći, uvijek isto, radi par min., zamrzne se i izbaci grešku.

 

Hvala svima na pomoći.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet

Meni je to isto bilo, samo dođe i ode. Nekada radi sasvim normalno, nekada izbacuje svakih 5 minuta. Moje riješenje je bilo gledanje preko Opere.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 22:41 (ibme74).
13 godina
online
Re: T-Com Internet
ibme74 kaže...

Moje riješenje je bilo gledanje preko Opere.

Hvala puno.

Meni stalno izbacuje, probam preko aplikacije koju mi je ponudilo da skinem nakon što sam išao

na stranicu preko FireFoxa.

Zovem podršku i tamo me operater uvjerava da aplikacija ne postoji i da ja gledam preko Google Chroma

jer se nikako drugačije na računalu ne može gledati, a Chrome nije uopće bio instaliran, strašno.

ps. izgleda kao da izbaci svaki put nakon određenog vremena, je... me namjerno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 6:20 (Valentin17).
11 godina
offline
Re: T-Com Internet

ma totalno su usrali sa tom novom aplikacijom i stranicom za gladanje, a taj plugin je zivi uzas. Uz to sto konstanto zahebava radi i druge probleme, npr meni ne radi razni streamovi i stranice sa sa videima (piše da je nedostupno) dok ne uklonim taj plugin iz chroma (kad smo već kod toga ako imaš u chromu neka druga proširenja možda ti ona prave problem da ti se konstantno ruši njihov plugin?). Također kvaliteta slike na kompu je katastrofa a izbacili su opcija za biranje iste, dakle osuđen si na zrnčasto mutno govno od slike. Nova aplikacija za mob mi isto nije ništa posebno, bolja mi je bila ona stara.

13 godina
online
Re: T-Com Internet
ibme74 kaže...

ma totalno su usrali sa tom novom aplikacijom i stranicom za gladanje

Koristim ADGuard te click & clean, a budem probao to pobrisati, pa probati bez toga.

14 godina
offline
T-Com Internet

Ništa još od hibridnog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

U fazi testiranja je...

Moj PC  
0 2 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Kad bi mogao krenuti vectoring preko ovih novoizgrađenih FTTC ormara ispred zgrada ?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
mislim sa je 3 mjeseca minimalno.

prvo moram procitati hakomovo izvjesce u vezi zavrsene javne rasprave jer je bilo dosta prigovora od strane drugih operatera pa cu znati vise kad procitam.
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ako kome treba trio paket za 209 kn+15 sportski i poklon bezicni tel. za 1 kn

Nek se javi u pm

Poslano sa Samsung Galaxy J5 2016
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
xXTheLuka1998xX kaže...

Ako kome treba trio paket za 209 kn+15 sportski i poklon bezicni tel. za 1 kn

Nek se javi u pm

 

Jel moguće u postojeći MAX3 ugovor na 2 godine nekako povoljno ugurat nekakav smartphone na pretplatu ?

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Moguce je  naravno javite se.

Poslano sa Samsung Galaxy J5 2016
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
U kojem paketu sada nude HD programe?
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Premium je trenutno najbolji paket s svim kanalima neki su i HD
Imatr i posebni paket sa samo Hd kanalima ali su skuplji.
Poslano sa Samsung Galaxy J5 2016
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Zato što je rečeno kao da se HD više ne naplaćuje, maknuli su taj paket s weba i više ga ne možeš uzeti.

Imam Sport Plus, imam sve njegove programe u HD-u uz Novu i History ali mi nedostaje NatGeo HD i NatGeo Wild HD (SD je besplatan) i nije mi onda jasno koji paket se mora uzeti da se dobije te verzije u HD-u.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

Zato što je rečeno kao da se HD više ne naplaćuje, maknuli su taj paket s weba i više ga ne možeš uzeti.

Imam Sport Plus, imam sve njegove programe u HD-u uz Novu i History ali mi nedostaje NatGeo HD i NatGeo Wild HD (SD je besplatan) i nije mi onda jasno koji paket se mora uzeti da se dobije te verzije u HD-u.

 Da nemam ni ja ta 2 u HD

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Blade Runner31 kaže...
Ag008 kaže...

Zato što je rečeno kao da se HD više ne naplaćuje, maknuli su taj paket s weba i više ga ne možeš uzeti.

Imam Sport Plus, imam sve njegove programe u HD-u uz Novu i History ali mi nedostaje NatGeo HD i NatGeo Wild HD (SD je besplatan) i nije mi onda jasno koji paket se mora uzeti da se dobije te verzije u HD-u.

 Da nemam ni ja ta 2 u HD

 Ta dva,ali ni animal hd ni discovery hd

Ja ih pilo danima zast su zakljucani,ali ni oni sami neznaju,kada sam ih pitao kako da ih aktiviram ni to nisu znali LOL

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

S time da to traje od 6. mjeseca otkada je došao novi maxtv STB.

Na starom Albisu su otključani a ovdje "nitko ništa ne zna" već 4 mjeseca a korisnici cijelo vrijeme ne mogu gledati te HD programe.

Stvarno "ozbiljno i profesionalno"

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet
Poslano sa Samsung Galaxy J5 2016
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Taj od 50kn hd ne nude, nigdje nije za aktivaciju a pričaju ako imaš sd verziju po novom je hd gratis ali neki fale
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Lol, uz to moraš uzeti Magenta 1 za taj ps4 tj ne ide za max3 od 209kn
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...
Lol, uz to moraš uzeti Magenta 1 za taj ps4 tj ne ide za max3 od 209kn

 

Skužio sam to al već sam pustio post. To onaj krele sa hcl-a reklamira a nisam provjerio da moraš bit u magenti za ovo. Klasika za HT.

Jedva čekam istek ugovora u 8. mjesecu, ima da daju godinu dana 50% postojeći račun il ću ih odjebat za sva vremena. 12 godina kod klošara i nikad nikakvih pogodnosti, a novi korisnici dobivaju sve moguće, ne budemo više tako poslovali.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice