T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 14.353
|
čitano: 3.315.535
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
T-Com Internet

Evo što sam ja dobio:

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Re: T-Com Internet

Gdje si to dobio?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
T-Com Internet

Na e-mail.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
viking.software kaže...

@Jura iz druge galaksije

ako sam dobro negdje pročitao, ako je infrastruktura t-comova, onda njihovi tehinpari izlaze na teren. što je dobro.

ono što (možda) nije dobro je kolika je šansa da korisnike iz mreže XY stave na kraj liste za popravke, pa se ti lupaj po glavi jer nisi htio plaćati t-comu najveću cijenu.

koliko čitam na drugim forumima, iskonom ljudi nisu zadovoljni iako imaju ok cijene. previsoke, možda, ali još uvijek prihvatljive. 

optima slična sa cijenama, ali sa njima nemam kontakt valjda već 10godina ako ne i više. a iskustva su 50:50. 

kako je sada veza stabilna (osim kvalitete telefonskog poziva preko neta), pretpostavljam da bi trebala biti isto takva (možda čak mrvicu brža) i na drugoj mreži. osim A1, jer su mi sami rekli kako im t-com ne dozvoljava da puštaju vajveću moguću brzinu. preko bakra, naravno. 

bumo vidli.  forumaš lola25 ćemo opet dijeliti doživljaje nastavka ugovora. :D

Haha, ne gine nam :D

Eto ljeta cim prodje nova godina :D

ps: ne znam gdje si vidio te cijene za duo pakete ali mislim da u onom cjeniku posebnih ponuda jos uvijek ima duo paket za 169KN (samo sta ga je naravno tesko dobiti).

4 godine
Wox kaže...

Ja sam dobio poruku da se meni cijena neće mijenjati jer sam pod ugovorom i da mogu raskinut ugovor u roku 30 dana ako mi to ne paše. Sad više nisam siguran jel mi paše ili ne.

Ne kontam. Ako ti se cijena nece mijenjati zasto ti kazu da mozes raskinut ugovor ako ti ne pase?!

2 godine

A valjda je u pitanju generički obrazac kojeg šalju svima a mijenjaju samo uvodni dio i osobne podatke, pa se taj dio o raskidu odnosi na one kojima se mijenjaju uvjeti...
9 godina
lola25 kaže...
viking.software kaže...

@Jura iz druge galaksije

ako sam dobro negdje pročitao, ako je infrastruktura t-comova, onda njihovi tehinpari izlaze na teren. što je dobro.

ono što (možda) nije dobro je kolika je šansa da korisnike iz mreže XY stave na kraj liste za popravke, pa se ti lupaj po glavi jer nisi htio plaćati t-comu najveću cijenu.

koliko čitam na drugim forumima, iskonom ljudi nisu zadovoljni iako imaju ok cijene. previsoke, možda, ali još uvijek prihvatljive. 

optima slična sa cijenama, ali sa njima nemam kontakt valjda već 10godina ako ne i više. a iskustva su 50:50. 

kako je sada veza stabilna (osim kvalitete telefonskog poziva preko neta), pretpostavljam da bi trebala biti isto takva (možda čak mrvicu brža) i na drugoj mreži. osim A1, jer su mi sami rekli kako im t-com ne dozvoljava da puštaju vajveću moguću brzinu. preko bakra, naravno. 

bumo vidli.  forumaš lola25 ćemo opet dijeliti doživljaje nastavka ugovora. :D

Haha, ne gine nam :D

Eto ljeta cim prodje nova godina :D

ps: ne znam gdje si vidio te cijene za duo pakete ali mislim da u onom cjeniku posebnih ponuda jos uvijek ima duo paket za 169KN (samo sta ga je naravno tesko dobiti).

ma, godina dana je već prošla. i još koji mjesec. ne možeš vjerovati. ja sam privremeno to potisnuo i nekako mi se čini kako do isteka ima još ohoho, ono, valjda do 2021. 

pa k'o da si mi pljusku opalio! odem pogledati ugovor, kalendar kad fakat - 7. mjesec - ističe t-com. :(

i gledam ponudu, kako sam napisao, nema više za starije od 65, pa ne mogu dozvoliti da starcima i ovo malo što koriste net i telefon još poskupi.

u cjeniku posebnih ponuda, za sada ne bih ništa gledao, jer im se mijenja svako malo. tako da nešto što vrijedi danas, možda već u ponedjeljak ne postoji.

za koje cijene misliš da ne znaš? iskon i optima? pa na njihovim stranicama, u onim njihovim kalkulatorima tarifa, slagalicama ili kako ih već zovu. iskon nije mijenjao ništa, ta cijena je bila i kada smo 2018. gledali što i kako. optima je nešto malo pojeftinila, sada su maknuli onu nebulozu da je ista cijena i sa i bez ugovora. 

prvo na provjeru adrese i što je dostupno, a onda zapravo shvatiš da i nema previše izbora. pogotovo na krku gdje je t-com no.1 davatelj usluga i zaista ne znam postoji li neki drugi, ali sa SVOJOM infrastrukturom.

ugl - štanga kao i prije. naravno, toliko spominjana optika koja će doći u svaku kuću, štalu, podrum ili kokošinjac, ni traga ni glasa. postavljeni su šahtovi, postavjene vodilice ili cijevi za kablove, ali ništa više. i nema ni naznake da će nešto napraviti po tom pitanju.

ugl, jao nama! :D

Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
4 godine

Aha, iskon i optima. To nisam jos gledao.

11 godina
T-Com Internet

Eto i to napravljeno

Vec treci put (svaki put reset od tehnicke strane i tjedan dana dura normalno internet i onde opet smetnje)

Danas mi javili da su spustili s 029  na 024 verziju firmwarea.

Pa sad, opet cu morati cekati tjedan dana (obicno mi toliko potraje normalni rad interneta) pa cu vidjeti.

Pohvala na intervenciji tehnicara.

Hvala

1 0 hvala 0
6 godina
T-Com Internet

Za koliko bi bilo moguce najeftinije dobit uslugu Max 3 kod T-coma?  

Za sada sam kod B-neta  3d paket s povecanom naknadom od 20 kn  me izade 210 kn  dali je kod T-coma moguce ista slicno za tu cijenu ili ispod 200?

Nedavno je uvedena optika u zgradu  G-fast pa je nedavno njihov predstavnik  bio u zgradi ali kako sam bio odsutan nisam upoznat s njihovom ponudom  dok preko telefona nude regularnu cijenu sto im je na stranici 240kn.

کτγℓع

0 0 hvala 0
8 godina
Duje2 kaže...

Za koliko bi bilo moguce najeftinije dobit uslugu Max 3 kod T-coma?  

Za sada sam kod B-neta  3d paket s povecanom naknadom od 20 kn  me izade 210 kn  dali je kod T-coma moguce ista slicno za tu cijenu ili ispod 200?

Nedavno je uvedena optika u zgradu  G-fast pa je nedavno njihov predstavnik  bio u zgradi ali kako sam bio odsutan nisam upoznat s njihovom ponudom  dok preko telefona nude regularnu cijenu sto im je na stranici 240kn.

https://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/t-com-internet/38199.aspx?page=475&jumpto=6012058&sort=asc&view=flat

209kn bakar, za gfast neznam al mogao bi se cjenkat jer prelaziš kod njih

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
6 godina
Antropofob kaže...

Da procitao sam to međutim nisam pronasao cijenu za Max 2 Int + Tv  dok za Int + tel nude po cijeni od 150kn.

کτγℓع
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 8:33 (Duje2).
6 godina
T-Com Internet

Je li imao netko sličan problem s fiksnim internetom

Naime, totalno random mi se dogodi to da imam preko 50tak pucanja veze u jednom danu, veza mi je stabilna i nemam puno errora, takoder margina mi je 50 megabita, a koristim 30 i maxtv.

Također mi se danas nakon kaj sam otvirio chrome pojavila poruka od tcoma da imam povećanu potrošnju? Onak wtf mislim si, imam flat internet a telefonski uređaj niti nije ukopčan i mjesecima nisam uputio niti primio poziv preko njega..

Evo screen shotovi su u prilogu

tito vampir! Bog I Hrvati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
T-Com Internet

Meni ugovor za max3 paket ističe 13.11. ove godine, dakle za 3 dana. Također sam dobio te mailove i zadovoljan sam s njima. Inače, prije ovih promjena koje se spominju u mailovima, trebao sam plaćati 379kn bez ugovorne obveze, sada plaćam 269 (max3, sportski plus i prošireni - preko prodajnog predstavnika dobio), pa ću plaćati bez UO 299kn, što mi odgovara te neću produžavati ugovor nego za sad koristiti bez UO.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
LeskiRM kaže...

Je li imao netko sličan problem s fiksnim internetom

Naime, totalno random mi se dogodi to da imam preko 50tak pucanja veze u jednom danu, veza mi je stabilna i nemam puno errora, takoder margina mi je 50 megabita, a koristim 30 i maxtv.

Također mi se danas nakon kaj sam otvirio chrome pojavila poruka od tcoma da imam povećanu potrošnju? Onak wtf mislim si, imam flat internet a telefonski uređaj niti nije ukopčan i mjesecima nisam uputio niti primio poziv preko njega..

Evo screen shotovi su u prilogu

Margina ti sigurno nije 50 mbita jer tako nesto ne znaci nis. Stavi podatke parice. Pucanje moze bit uzrok svega, ako su ti parametri linije dobri, moze biti i do routera ili kabela u kuci.

Sto se tice poruke, ulogiraj se u tcom portal pa pogledaj pod fiksne usluge telefona ili interneta odakle taj trosak. Kraj telefona pise ispis poziva i potrosena cijena itd. Moze bit svasta oko tog. Na kraju krajeva, najlakse je da ih i zovnes da vide gdje si to rjesio.

6 godina
T-Com Internet

evo fotke, 44 megabita ak se ne varam je propusnost

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
T-Com Internet

Ne, 44mb je trenutno pusteno. Na toj slici fali margina i maksimala na vezi.

Samo ako imas 30mbita, a pusteno ti je 44, to imas maxtv hd ili 2 maxtv-a ?

0 0 hvala 0
6 godina

Maxtv hd imam i 30 megabita net.

di vidim maksimalne vrijednosti?

6 tjedana
LeskiRM kaže...

https://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-hardver/speedport-w724v-admin-pristup/237483.aspx

Ovdje uđeš u speed port adimn pristup (pretpostavljam da imaš Speedport w724v?) i sljediš ove korake gori u linku i dobit ćeš parametre svoje parice.

4 godine
Darkec_Crni kaže...
LeskiRM kaže...

https://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-hardver/speedport-w724v-admin-pristup/237483.aspx

Ovdje uđeš u speed port adimn pristup (pretpostavljam da imaš Speedport w724v?) i sljediš ove korake gori u linku i dobit ćeš parametre svoje parice.

To je za dodatne opcije bilo koje nisu inace bile dostupne, i to koliko znam vise ne radi. Bez tih koraka moze odmah doci do podataka parice samo se treba ulogirat u router i onda na

http://192.168.1.1/html/engineer/ro_dsl.htm

9 godina
T-Com Internet

Ne vidim u korisničkom panelu nigdje opciju za raskidanje ugovora, tj. nisam više na ugovoru, ali jel mogu dje samo kao odbarat raskid veze pa da me zovu i mole da ostanem da starcima smanjim ratu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina

sandokan111 

To je radilo, hvala. Evo u prilogu SS

Slabo se vidi, evo ovdje sam uploadao

https://ibb.co/wRmjpbM

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 14:53 (LeskiRM).
6 tjedana
LeskiRM kaže...

sandokan111 

To je radilo, hvala. Evo u prilogu SS

Slabo se vidi, evo ovdje sam uploadao

https://ibb.co/wRmjpbM

Nije to loše,vrlo dobri parametri.

6 godina
T-Com Internet

Da ali iz nekog razloga mi konekcija pocne random pucati kao na slici iz mog prijasnjeg posta.

Znaci ono, 10 min konekcije tocno i pukne veza. Promijenili su mi vec router i ista stvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Da i ja pocnem s "da li netko zna": prije tocno tjedan dana sam predao zathtjev za 500/250 jer imam 200/100 i jos nista. Zvao sam u sri i u sub o rekli su da pocekam iako mi je obecano da ce u sri biti i pogonu. Tehnicka sluzba sve provjerila, sve moze, ide, nema problema.

Da ih dalje spammam pozivima ili nesto radikalnije?
Sig
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
fila2208 kaže...

Ne vidim u korisničkom panelu nigdje opciju za raskidanje ugovora, tj. nisam više na ugovoru, ali jel mogu dje samo kao odbarat raskid veze pa da me zovu i mole da ostanem da starcima smanjim ratu.

Ne znam jesi li na bakru ili optici...

Moj kolega s posla je dobio luđačke popuste jer je najavio T-comu da prelazi s njihove optike na vip.

Nakon dva dana ga je nazvao agent iz t-coma jer je VIP već podnio zahtjev t.komu za raskidanje ugovora i dobio je za manje novaca i HBO, Komplet sport, sve u Hd-u, ludnica.

Ako si na bakru podnesi zahtjev Iskonu da ćeš preći k njima a ako te nitko iz T-coma ne nazove nazovi ti njih i reci da ćeš preći na Iskon...

Da vidiš kako lete dobre ponude.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
2 godine
LeskiRM kaže...

Da ali iz nekog razloga mi konekcija pocne random pucati kao na slici iz mog prijasnjeg posta.

Znaci ono, 10 min konekcije tocno i pukne veza. Promijenili su mi vec router i ista stvar.

Moraš otići do spojne kutije na tavanu ili gdje je već i odrezati okisdirane žice te ponovo nove ufrkati.

u 80% slučajeva je to uzrok.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
9 godina
Anđeo bez falinge kaže...
fila2208 kaže...

Ne znam jesi li na bakru ili optici...

Moj kolega s posla je dobio luđačke popuste jer je najavio T-comu da prelazi s njihove optike na vip.

Nakon dva dana ga je nazvao agent iz t-coma jer je VIP već podnio zahtjev t.komu za raskidanje ugovora i dobio je za manje novaca i HBO, Komplet sport, sve u Hd-u, ludnica.

Ako si na bakru podnesi zahtjev Iskonu da ćeš preći k njima a ako te nitko iz T-coma ne nazove nazovi ti njih i reci da ćeš preći na Iskon...

Da vidiš kako lete dobre ponude.

bakar doma još, uskoor odlazim od doma na stan di ću uzet optiku, ali bi volio starcima složit ok paket da imaju doma. Ništa divlje, samo net i telefon da je ispod 200

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
T-Com Internet

Ekipa, oprostite što je no dali netko od Vas ima problem (video u nastavku) u svezi MaxTV-a?

Da ne duljim previše, molim pogledajte video to mi se dešava od četvrtka popodne, na oba dva maxtv-a (dnevni boravak i spavaća soba). Nakon mnogih poziva službi za korisnike , isključite ovo, uključite, isključite mi ćemo restartirat, problem bude trenutno riješen ali se kasnije vrati.

Služba za korisnike se pokriva i navodi da je puštena softverska nadogradnja i da problema ima većina korisnika ali ne vjerujem da to može trajati već sada 4 dana a tehničare mi ne žele dovesti, odnosno da prijave kvar.

video

1 0 hvala 0
3 godine
Gale92 kaže...

.....navodi da je puštena softverska nadogradnja i da problema ima većina korisnika  

I smatraju da to nije njihov problem.....

Tako su i meni zbog problema s downloadom....resetirali, mrdali, bio tehnicar...... radilo par dana sve ok, sad opet download u browserima zapne nakon par posto, reset routera i onda radi opet neko vrijeme....i tako u krug, moram ponovo zvati....

Children Shouldnt Play with Dead Things
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice