T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.324.367
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Paolo2612 kaže...
markoal kaže...
Paolo2612 kaže...

Nikako - upload je već katastrofa a ti bi ga još smanjio?

Ne nija ga smanjio sad nam je upload do 30 kb/s max, a bilo bi bolje sto vise, a neka ga stave da bude od 56(po mogucnosti 96)-128 kb/s to bi bilo idealno.

I nek vise poprave ove kable i to, pola nas u hr nemore hvatat ni 4 a kamoli vise.

Smanjio ga je. Razlika je između b (bit) i B (bajt). Ti već imaš upload od 256 kbps

Pa sta sam ja rekao, kbps i kbs nisu isto

pinkskin kaže...
P4k1 kaže...

Jeli ovo postalo natjecanje tko ima veći upload i download ili nagovještanje mogućih promjena?

Ma nije, nego onaj markol nezna šta priča, nezna se pravilno izrazit, trebo bi malo proguglat, a ne pisat gluposti

Pogledaj bolje ti nemas sta pricas:
256 kbps je 31.25 kb/s
ili 0.26 mbps ili 0.03 mb/s

 

768 kbps je 94 kb/s

Ja neznam sta sam falio, ako ti neznas mjerne jedinice evo ti stranica pa se uvjeri

I don't care...
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
markoal kaže...
Paolo2612 kaže...
markoal kaže...
Paolo2612 kaže...

Nikako - upload je već katastrofa a ti bi ga još smanjio?

Ne nija ga smanjio sad nam je upload do 30 kb/s max, a bilo bi bolje sto vise, a neka ga stave da bude od 56(po mogucnosti 96)-128 kb/s to bi bilo idealno.

I nek vise poprave ove kable i to, pola nas u hr nemore hvatat ni 4 a kamoli vise.

Smanjio ga je. Razlika je između b (bit) i B (bajt). Ti već imaš upload od 256 kbps

Pa sta sam ja rekao, kbps i kbs nisu isto

kbps i kb/s je potpuno isto. Nauči se razlikovati jedinice. Razlika je između b i B.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2009 15:00 (Paolo2612).
16 godina
protjeran
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
BORN kaže...

Pogledajte ovaj bezobrazluk, a plaćam 4mbit prokletom t-comu. Govna prokleta. Odem na youtube i 3 prokleta dana mu treba da samo učita pola videa. HQ i HD nedaj bože gledati.

Kolko si udaljen od centrale?

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
MorciTheCroat kaže...
BORN kaže...

Pogledajte ovaj bezobrazluk, a plaćam 4mbit prokletom t-comu. Govna prokleta. Odem na youtube i 3 prokleta dana mu treba da samo učita pola videa. HQ i HD nedaj bože gledati.

Kolko si udaljen od centrale?

 Iskreno nemam pojma, ali je prije bila puna brzina, ovo je negdje od 9mj.

16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
BORN kaže...

 Iskreno nemam pojma, ali je prije bila puna brzina, ovo je negdje od 9mj.

Ne mora biti da je do njih! Provjeri jel ti brzina samo na Youtube-u niska!

16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Luka kaže...
BORN kaže...

 Iskreno nemam pojma, ali je prije bila puna brzina, ovo je negdje od 9mj.

Ne mora biti da je do njih! Provjeri jel ti brzina samo na Youtube-u niska!

 Svugdje je niska

16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
BORN kaže...

 Svugdje je niska

Da bi iskljucio softversko/hardverske probleme (vrlo malo vjerojatno ali ipak), jesi li probao neki drugi komp, prijateljev laptop da vidiš hoće li i dalje biti niska?

Da nisi kupio novi telefon, prespajao štogod?

Jesi zvao službu za korisnike i prijavio sporu brzinu (moraju otkoniti kvar)?

14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Gle ove sramote od uploada

 

Jeli ovo prevelik ping ili je normalno?

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2009 10:17 (P4k1).
 
1 1 hvala 1
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
P4k1 kaže...

Gle ove sramote od uploada

 

Jeli ovo prevelik ping ili je normalno?

Normala nažalost.

I onda još treba držat ratio na torrentima!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
protjeran
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
BORN kaže...

Pogledajte ovaj bezobrazluk, a plaćam 4mbit prokletom t-comu. Govna prokleta. Odem na youtube i 3 prokleta dana mu treba da samo učita pola videa. HQ i HD nedaj bože gledati.

Gle to uopće nemora značiti da je to greška kod njih! Ja sam nešto radio oko konekcija i sjebo stvar,brzina DL mi bila oko 200 kpbs inače je pržilo na 500 kbps! I ja odem kod susjeda po laptop probam vidim laptop skida full brzinom,znači greška je neka na kompu,cd od widnowsa i format,i onda instalacija,kad sam vratio windows probam i ono skida full brzinom!

15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
P4k1 kaže...

Gle ove sramote od uploada

 

Jeli ovo prevelik ping ili je normalno?

Nije normalna, koliko sam vidio na brzinu tu pise Frankfurt, pa izaberi neki blize normalno je da ce ti bit toliki ping ako si izabrao neki dalje server, normalan je 40-50, cak i ja takav imam.

I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Eh, a što reći, nikako na zelenu granu s tim internetom u nas.

Evo mog primjera: mogu imati samo T-Comov internet, to i imam, i to flat, a brzina mi ne prelazi nikad 2MB pa ti sad plaćaj po 180 kn mjesečno.

MaxTV neću ni spominjati, srećom pa me ne zanima jer da je suprotno, mogla bih se slikati.

Ono što bih zapravo htjela jest da SNIZE cijenu paketa kada već NISU U STANJU isporučiti minimalnu brzinu.

Eto, onda bih, možda, manje po njima pljuvala.

Ovako, odem u posjetu kod frenda, i on kod T-Coma, flat, bla-bla, i fino mu ide sve na 4MB (blago njemu!) i plaćamo istu cijenu...

E, to mi je glupo!

Poz svima!

Da se Facebook server srusi, 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali, stavi ovo u sig...
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
sam kaže...

Eh, a što reći, nikako na zelenu granu s tim internetom u nas.

Evo mog primjera: mogu imati samo T-Comov internet, to i imam, i to flat, a brzina mi ne prelazi nikad 2MB pa ti sad plaćaj po 180 kn mjesečno.

MaxTV neću ni spominjati, srećom pa me ne zanima jer da je suprotno, mogla bih se slikati.

Ono što bih zapravo htjela jest da SNIZE cijenu paketa kada već NISU U STANJU isporučiti minimalnu brzinu.

Eto, onda bih, možda, manje po njima pljuvala.

Ovako, odem u posjetu kod frenda, i on kod T-Coma, flat, bla-bla, i fino mu ide sve na 4MB (blago njemu!) i plaćamo istu cijenu...

E, to mi je glupo!

Poz svima!

Probaj dosadivat sluzbi za korisnike da ti provjere kvalitetu veze i eventualno zamijene paricu, a ako ne uspije probaj 

simulirat pucanje veze tako da iskljucis na par minuta ruter, ali bar 10 puta dnevno, pa fino prijavi kvar.

To bi trebalo upalit da ti zamijene paricu jer je vjerojatno u njoj problem, osim ako nisi jako daleko od centrale.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
markoal kaže...
Paolo2612 kaže...
markoal kaže...
Paolo2612 kaže...

Nikako - upload je već katastrofa a ti bi ga još smanjio?

Ne nija ga smanjio sad nam je upload do 30 kb/s max, a bilo bi bolje sto vise, a neka ga stave da bude od 56(po mogucnosti 96)-128 kb/s to bi bilo idealno.

I nek vise poprave ove kable i to, pola nas u hr nemore hvatat ni 4 a kamoli vise.

Smanjio ga je. Razlika je između b (bit) i B (bajt). Ti već imaš upload od 256 kbps

Pa sta sam ja rekao, kbps i kbs nisu isto

pinkskin kaže...
P4k1 kaže...

Jeli ovo postalo natjecanje tko ima veći upload i download ili nagovještanje mogućih promjena?

Ma nije, nego onaj markol nezna šta priča, nezna se pravilno izrazit, trebo bi malo proguglat, a ne pisat gluposti

Pogledaj bolje ti nemas sta pricas:
256 kbps je 31.25 kb/s
ili 0.26 mbps ili 0.03 mb/s

 

768 kbps je 94 kb/s

Ja neznam sta sam falio, ako ti neznas mjerne jedinice evo ti stranica pa se uvjeri

b=bit,B= byte,kB=kiloByte,Kb=Kilobit....itd....velika-mala slova su izrzito bitna....zamisli da si kemicar u laboratoriju i pomjesas mala i velika slova????BOOOOM ode sve u zrak,u najgoru ruku :(

dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2009 17:39 (dasHHa).
16 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Ja sam probao i na laptopu i ista je stvar, to se počelo dešavati nekih mjesec dana nakon što su mi zamijenili router

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
dasHHa kaže...

b=bit,B= byte,kB=Kilobit,Kb=kilobyte....itd....velika-mala slova su izrzito bitna....zamisli da si kemicar u laboratoriju i pomjesas mala i velika slova????BOOOOM ode sve u zrak,u najgoru ruku :(

Bogme i ti imaš BOOM i sada lijepo letiš zrakom!

Kb = kilobit

KB = kilobajt

8 bitova = 1 bajt

 

16 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Ako itko zna neka mi odgovori zasto T-com nece da mi isporuci pakete od 10 ili 20 Mb/s kada je moj prikljucak jedan jedini koji je spojen direktno na DSLAM u centrali???ja sam 800 m udaljen od centrale.

dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2009 17:40 (dasHHa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

ma neka povise upload za bar duplo iako bi najbolje da optiku uvedu do negdje 3 mj. iduce godine i da brzine budu negdje 5MBps/5MBps il tako nešto :D jer na privatnim trackerima skidam nesto 1 dan i seedam 3 tjedna :(

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
DAXY011 kaže...
dasHHa kaže...

b=bit,B= byte,kB=Kilobit,Kb=kilobyte....itd....velika-mala slova su izrzito bitna....zamisli da si kemicar u laboratoriju i pomjesas mala i velika slova????BOOOOM ode sve u zrak,u najgoru ruku :(

Bogme i ti imaš BOOM i sada lijepo letiš zrakom!

Kb = kilobit

KB = kilobajt

8 bitova = 1 bajt

 

Ispravio sam gresku:)

dasHHa
16 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Pored p2p servisa tu su i video streaming koji je gotovo nemoguc na ovakvom uploadu a i rad na udaljenim racunalima je tezak i spor.

dasHHa
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
spaws kaže...

ma neka povise upload za bar duplo iako bi najbolje da optiku uvedu do negdje 3 mj. iduce godine i da brzine budu negdje 5MBps/5MBps il tako nešto :D jer na privatnim trackerima skidam nesto 1 dan i seedam 3 tjedna :(

Ma šta 3 tjedna, ako je datoteka malo veća triba ti 3 miseca.

16 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

I dalje nikakvih vijesti od strane T-Coma...?

Susjeda je nedavno uzela kod njih net i dobila kao novi korisnik navigacijski uređaj.

Dobro, novim korisnicima stalno dijele neke poklone ali mogli bi se malo osvrnuti i na postojeće....

Da ne izgube cijelu večer kod uploada jednog 170mb teškog videa...  :(

Možda im ipak nekaj sine u glavu :)

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn

Mozda bude nesto posle prvog mjeseca. Prateci neku njihovu logiku mislim da bi sad trebale cjene ici dole, a za to su vrlo male mogucnosti.

14 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Od svih sa sela ja valjda spadam u 1% onih koji imaju normalni net, naime ja sam na početku sela a centrala u Sesvetama je udaljena 8-10 km i imam ono što i plaćam, dok frend malo dalje u selu isto plaća 4Mb/s ali to mu se nikad ne dogodi nego skida na nekih 200-250 kB/s. Navodno je parica loša malo više od mene. Ping mi je 50-70 ms.

http://www.speedtest.net/result/648156611.png

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2009 10:30 (blagus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2009 21:34 (al zagorec).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Meni se brzina uploada povećala na 30KB/s  (prije je bila 25KB/s)

A download brzina se povećala nešto jako sitno...

xZero-Hacking is life!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Zvao sam t-com,provjerit će brzinu,sad sam testirao na t-com stranici brzinu na početku 7.3mb/s da bi se smanjilo na 56kb/s

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Čudo

y y
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2009 22:01 (al zagorec).
 
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

wtf :D

roX!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

ja neznam dal je to moguće

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice