TELE 2 Mobilni internet pomoć

poruka: 4
|
čitano: 1.772
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
TELE 2 Mobilni internet pomoć

Pozdrav svima, zanima me ovaj mobilni internet što TELE 2 nudi "100 GB" za nekih 300tinjak kn sa svim dodacima na 24 mjeseca ugovorne obveze.

 

Naime zanima me dali netko sa foruma već koristi navedeni internet? Ako da, dali bi bio problem da mi se javi, pa da možda jedan dan dođe doma do mene čisto da upiknem stik u laptop i izmjerim brzinu upload-a.

 

Treba mi internet radi upload brzine i jedino što mogu dobiti je nažalost mobilni internet jer preko dsl-a mogu max imati 2-3 mb/s dl i 0.5 upload.

 

Trenutno koristim max net mini i jako jako je loš, upload je 0.3-0.4 što je za mobilni internet sramota. Također sam preko prijateljevog stika koji je na "T-com-u" izmjerio brzinu (onih 25GB što nude za mlade, tamo je uplaod 2.5 mb/s).

 

Pošto kao TELE 2 nudi čak i 4G mrežu na mome području a i 100 GB podatkovnog prometa mislim da bi to mogao biti dobar zgoditak.

 

Ako ima dobrovoljac neka mi se javi, ima pivo od mene :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 22:45 (donzega).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: TELE 2 Mobilni internet pomoć

 Evo mog primjera .Moj sin je uzeo onaj "pokućni internet"  i jako je zadovoljan brzinom , a inače je jako jako zahtjevan korisnik neta , jer već 10 godina igra "teške" igre online koje traže minimalan ping.Sve do sada - do "pokućnog" nije bio zadovoljan netom , pa je i mene iznenadio pohvalom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: TELE 2 Mobilni internet pomoć

Pozdrav, ja sam inače streamer pa sam gledao internet, evo ukratko svima preporuka, 115 MB/s mi je dl (ionako mi je nebitan jer ne skidam apsolutno ništa osim novih drivera za PC i eventualno novih zakrpa za igre na PS4 i PC-u) a upload je nevjerojatnih 45 MB/s što je dovoljno da mogu 1080p uz 60 FPS strimati bez ikakvih problema.

 

Cijena 300kn za 100 GB ali isplati se svake lipe, obzirom da T-com nudi 25 GB sa brzinom koju sam isprobao jer šogi ima na 2 MB/s upload je sramotna.. za iste novce..

9 godina
offline
Re: TELE 2 Mobilni internet pomoć
3 d corner fan kaže...

 Evo mog primjera .Moj sin je uzeo onaj "pokućni internet"  i jako je zadovoljan brzinom , a inače je jako jako zahtjevan korisnik neta , jer već 10 godina igra "teške" igre online koje traže minimalan ping.Sve do sada - do "pokućnog" nije bio zadovoljan netom , pa je i mene iznenadio pohvalom.

 I ja sam bio zadovoljan, evo do jucer, prekjucer... Igrati online nikako, surfati se moze i gledati You tube, za stream ne zna ali ako za igranje nece onda prepostavljam da je tako i za stream!

 Zivim na moru, i dok je bilo turista donekle se moglo igrati, ali ne uvijek, ujutro i navece nikako do nekih sati, kada su valjda svi na kupanju ili na veceri, onda se nekako moze ali ne vijek... kako kada! Ali vec 2, 3 dana kao da je netko ugasio svijetlo, zvao sam sluzbu za korisnike, oni mogu samo zaprimiti primijedbu i to je to! Kazu da to treba njihova sluzba rijesiti. Morat cu se strpiti par dana pa cemo vidijeti, iako mislim da se puno nece promijeniti, do sljedece sezone! U vecim gradovima je sigurno bolji signal, nista vidjet cemo! Lp

 

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice