Tele2 pokucni - nekoliko pitanja o vezi i brzini

poruka: 6
|
čitano: 4.552
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Tele2 pokucni - nekoliko pitanja o vezi i brzini

Poštovanje

 

Zanima me iz iskustva korisnika, koliko često puca veza (ako uopce puca) za 4g router i tele2 pokucni. Isto tako me zanima, da li postoji kakav problem tipa nema konekcije koji dan itd i ako se kakav kvar dogodi da li tele2 podrška dolazi doma to riješiti ili? Znači kod vipa i t-coma dolaze agenti na teren vidjeti kvar, a kod tele2?

GAMER
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 pokucni - nekoliko pitanja o vezi i brzi

A zašto bi ti Tele2 došao doma riješiti problem?

 

Ako problem postoji, on je ili do tebe ili do bazne stanice. Ako je problem do tebe i imaš kvar na routeru, možeš odnijeti gdje si ga kupio, a ako je problem u baznoj stanici, Tele2 dolazi do nje i popravlja ju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 21:37 (Marko :D).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 pokucni - nekoliko pitanja o vezi i brzi
crocro23 kaže...

Poštovanje

 

Zanima me iz iskustva korisnika, koliko često puca veza (ako uopce puca) za 4g router i tele2 pokucni. Isto tako me zanima, da li postoji kakav problem tipa nema konekcije koji dan itd i ako se kakav kvar dogodi da li tele2 podrška dolazi doma to riješiti ili? Znači kod vipa i t-coma dolaze agenti na teren vidjeti kvar, a kod tele2?

 Ako imaš stabilnih 5-10 Mb/s internet ovo nikako nije zamjena za to.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 pokucni - nekoliko pitanja o vezi i brzi
Pozdrav,
Imam cuda problem sa tele2 pokucnim.
Sto se tice downloada i uploada i ms-a sasvim sam zadovoljan.
Koristim iptv i do prije 2 dana je sve super sljakalo ali onda se pojavil poruka cannot open url pri pokusaju pokretanja kanala,
Provjerim net , radi.. sve sljaka youtube, browser, itd.. brzina dobra..
spojim se na drugi net i iptv radi
Znaci samo kad sam spojen na tele2 pokucni net ne radi iptv sve ostalo radi..
ima tko kakvu ideju zasto ?
Hvala
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 pokucni - nekoliko pitanja o vezi i brzi
Saznao sam zasto ne radi, na find my ip adres izbaci da je moja ip adresa iz estonije .. a ne iz zg ?!?!? Ima ko slicna iskustva
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 pokucni - nekoliko pitanja o vezi i brzi
Nightmaresa kaže...
Saznao sam zasto ne radi, na find my ip adres izbaci da je moja ip adresa iz estonije .. a ne iz zg ?!?!? Ima ko slicna iskustva

 https://www.bug.hr/forum/topic/tele-2/neograniceni-internet-tele2/249781.aspx - pogledaj zadnjih par stranica ima dosta rasprave o problemu za IP adresama

You are /dev/null to me.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice