Trajno isključenje interneta

poruka: 4
|
čitano: 1.608
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Trajno isključenje interneta

Bio sam danas u T-Centru te mi je rečeno da ukoliko isključim kućni internet za stalno, da bi bilo problema ukoliko bih ga u dogledno vrijeme htio ponovno uključiti. Nešto u smislu da moja dosadnašnja parica onda dolazi za drugog korisnika.

Možete li mi objasniti što to točno ima za posljedicu? Odnosno, da li bi postojao problem ako bih se jednog dana ponovno htio uključiti na net?

ZOTAC: Its Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trajno isključenje interneta

teoretski ništa.. jer koncesionar mora omogućiti uslugu svakom korisniku .. tak da nedostatak parica ne bi bio problem... da nije realnosti :) tad nemaš liniju (nevažan operater ili usluga kao tel-internet.. nema slobodne žice). Nitko neće zbog jednog korisnika to raditi, mada bi strogo po zakonu morao (u dogledno vrijeme..)

 

savijet, zadrži liniju, bilo što.. bilo koji operater.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2017 19:16 (ihush).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Trajno isključenje interneta
Ja sam bio isključio komplet Internet, telefon i Max TV prije 2 godine. Prije 2 mjeseca sam uzeo od iskona samo internet i nije bilo nikakvih problema oko ponovnog spajanja.
Vjerujem da te samo želi odgovoriti od toga da te i dalje "muzu".
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Trajno isključenje interneta
DmL kaže...

Bio sam danas u T-Centru te mi je rečeno da ukoliko isključim kućni internet za stalno, da bi bilo problema ukoliko bih ga u dogledno vrijeme htio ponovno uključiti. Nešto u smislu da moja dosadnašnja parica onda dolazi za drugog korisnika.

Možete li mi objasniti što to točno ima za posljedicu? Odnosno, da li bi postojao problem ako bih se jednog dana ponovno htio uključiti na net?

 Blizu tvoje kuće u tvojoj ulici je izvod (razvodna kutija), tvoja parica je spojena u toj kutiji ili izvodu prema centrali.

Ako je netko u tvojoj ulici na "čekanju" za internet, a čeka upravo zato što nema parica slobodnih, ti kad se isključiš sa neta tvoju paricu će dati njemu.

I ljudi znaju čekati dosta dugo da im se omogući odnosno proširi kapacitet, a neki i ne dočekaju.

Zavisi gdje žive i koliko T-com treba uložiti  da se kapacitet proširi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice