VIP USB stick problem

poruka: 7
|
čitano: 4.428
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
VIP USB stick problem

Pokušavam instalirati VIP-ov stick ZTE na dva računala i to na laptop i na kantu Plll. Oba imaju instalirane WINXP i SP3. Na laptopu mi prolazi bez problema, ali na kanti ne. Sistem prepozna da se radi o usb sticku i u MyComputer se pojavi ikona "zamjenjivi disk", a ne vipov logo. Kada ga pokušam otvoriti u exploreru, ne pokazuje mi sadržaj, a u propiertes kaže da je sadržaj 0 i prazni prostor isto 0, dok mi na laptopu pokaže nešto preko 22 Mb i popis datoteka. Molim savjet.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: VIP USB stick problem

Na forumima sam našao da bih trebao instalirati NETFramework 2. Možda je u tome problem?

14 godina
offline
VIP USB stick problem

Bez to ti neće raditi ali me čudi da te nije na to upozorio kod instalacije.

I uostalom instaliraj pa vidi. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2015 13:42 (Oldy).
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: VIP USB stick problem

Evo i to sam napravio i opet ništa. Jedino što mi još pada na pamet je podrška za USB2, jer je stara matična i vjerojatno ju nema.

10 godina
offline
VIP USB stick problem

Moj savjet je da nabaviš nek stariji Huawei stick, koji se prodavao prije 4-5 godina. Taj ZTE baš ne radi kako spada na WinXP (govorim iz iskustva). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
VIP USB stick problem

možeš probati spojiti stick u laptop (gdje radi normalno) i kopirati program koji dolazi s njim te ga prebaciti na računalo i instalirati zasebno. onda probaj pokrenuti stick na tom računalu.

Guns don't kill people... lasers do
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: VIP USB stick problem

I to sam probao. Prebacio sam program na stick i instalirao na kantu, ali mislim da se ne instaliraju svi drajveri. Vipovo sucelje se normalno otvori, ali diagnostic mi ne pokaze podatke o sticku, kao na laptopu. Inace T-comov stick se normalno instalira, ali signal nije dobar.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice