Wireless provideri

poruka: 12
|
čitano: 7.178
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Wireless provideri

Posto vise nisam u stanju imati zicni internet zanima me postoji li u Zagrebu neki wireless provider, te ako znate nesto o njima slobodno dajte koji savjet prijedlog i slicno.

 

Ja sam nasao ovaj neki wisp ali njih nemogu nikako kontaktirati..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Wireless provideri

bump nije vrag da nitko nezna niti jednog providera ili da ne postoji..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Wireless provideri

K3 Telekom (barem se motaju oko Rijeke; ne znam jel' rade i na području Zagreba) i, što znam, ING Servis, ali to je satelitska veza (treba ih direktno kontaktirati mailom ili tel., pa vidjeti što nude. Inače, korektni ljudi)

12 godina
offline
Wireless provideri

sad sam bas gledao ovaj tooway ali koliko sam nasao cijene su paprene 400kn za 4mbs i neogranicen samo internet..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Wireless provideri

Mailali su Vam cjenik?

 

Vidim sad na webu da imaju nekakve popuste, ali Vam je, preko satelita, dosta velik ping... Ne znam koliki su Vam zahtjevi...

 

A zašto niste u stanju imati žičnu vezu? Kontaktirali ste T-Com?

 

Ne znam gdje ste, ali možda postoji opcija kontakta s nekim od alternativnih koji u blizini imaju nekakvu wireless vezu, pa da se "okačite"...

13 godina
offline
Wireless provideri

meni u selu internet wireless od 1.5MB/s 50Kn mjesečno neograničeno-i fino radi moram priznati ;D Vezano ovih s satelitom imao sam i to ali sam dobio nazovimo ban tj. napravio prometa oko 2.5T i rekli ma nemože to tako tj. samo sam skidao preko njih xD

Strm
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2014 22:26 (Strm).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Wireless provideri

Uzeo bih wdsl od GTnet-a pa me zanima da li netko koristi njihove usluge i kako to radi. Koja je razlika u odnosu na mobilni internet, rekli su da su brzine dosta bolje nego kod mobilnog (homebox) interneta. Kolika je antena koja se mora vani postavit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Wireless provideri

Ako je 1.5 MB/s, pa k tome i "Flat", a k tome još i za samo 50 kn/mj. - reci koje selo, pa da - SELIM! {#}

11 godina
neaktivan
offline
Wireless provideri

postojao je prije neki isp iz  sl broda.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wireless provideri

Pro-Ping. Znam da pokrivaju Koprivničko-križevačku i Virovitičko-podravsku županiju. Za ostale županije treba provjeriti. Nazovite ih, ili im pošaljite mail, pa ćete saznat jesu li dostupni u vašem području. Zatim, na području Varaždinske županije djeluje Extreme Wireless. Ima njih još, samo treba potražiti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2014 14:24 (D1001).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Wireless provideri
merida kaže...

Ako je 1.5 MB/s, pa k tome i "Flat", a k tome još i za samo 50 kn/mj. - reci koje selo, pa da - SELIM! {#}

Hahahahaha Vrpolje :D meni je fora što sam liku platio 300Kn prošli mj. da mi stavi antenu koja ide direktno u moju ulicu :D

Strm
11 godina
neaktivan
offline
Re: Wireless provideri
D1001 kaže...

Pro-Ping. Znam da pokrivaju Koprivničko-križevačku i Virovitičko-podravsku županiju. Za ostale županije treba provjeriti. Nazovite ih, ili im pošaljite mail, pa ćete saznat jesu li dostupni u vašem području. Zatim, na području Varaždinske županije djeluje Extreme Wireless. Ima njih još, samo treba potražiti. 

pro ping dobio poticaj od hakoma  cijene su povoljne.. a  Extreme Wireless je udruga zajednica .

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2014 19:08 (rego).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice