Božićne radosti

poruka: 9
|
čitano: 3.062
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Božićne radosti

Božić je blizu, kako to na vas djeluje;dal ste sretni u isčekivanju tog blagdana...

Meni osobno je najbolji tjedan u godini onaj od badnjaka do nove godine.

To je posebni osjećaj.

 

Dal idete na polnoćku, kitite bor i sve vezano uz Božić pišite tu.

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
RE: Božićne radosti
jooj ja najvise mrzim ovaj period godine ,bozic,nova godina,pa malo posle uskrs....aaa mrzim to ...i sve zato sto se sve nekako umiri ,stisa....mrzim to...najvise se radujem tamo od pocetka 5 meseca pa do 11meseca...najbolji period godine :) barem meni :)
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
Božićne radosti

ja obozavam bozic a pogotovo kicenje bora

posle godine je izgledao velicanstveno a nadam se da ce ove godine izgledati jos bolje

Viva la Linkuto
16 godina
offline
Božićne radosti

Tradicionalno moj daleko najgori dan u godini je badnjak! Dan zapocinje uvijek isto, tradicionalnom obiteljskom svadom za rucak (prok... bakalar koji uvik ima okus po kartonu i od kojeg sam cili dan gladan), poslije svade ne dobijem ni kune pa tako provedem dan gladan bez kune i totalno pijan i u depri. Onda se to tako nastavlja u slicnom raspolozenju do iza nove godine ciji mi je docek uvik predstavljao prisilno slavlje i veselje sto mi se uzasno gadi. Najgore razdoblje u godini jedva cekam da prode.

15 godina
neaktivan
offline
Božićne radosti

kako mozete mrzit badnjak?

ne razumijem?

malo ste pre depresivni

Viva la Linkuto
15 godina
neaktivan
offline
Božićne radosti

A da malo više prakticirate SEXSmijeh

 

btw...meni je Božić najomiljeniji blagdan u godini...onak nažderem se i napijem do besvijesti...auh...purica,kolači...da ne nabrajam Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Božićne radosti

vidite jerkenovski ima pravi bozicni duh!

tako trebaOsmijeh

Viva la Linkuto
16 godina
neaktivan
offline
Božićne radosti

Najdraži dani u godini su upravo na Božić :) Pokloni sa svih strana (primam i pare:), hrane i pića kolko hoćeš, dobar štimung, i najvažnije, nema škole, Šta će ti više. Istina jest da je tijekom ljeta isto super, ali ipak.... Svaki period je zakon na svoj način.

 

- Evo kako beskralješnjaci i ribe slave Božić. Nisam mogao naći kvalitetnu eng. verziju uz originalni video, ali, ovo je isto izvrsno :)

Deal with the facts and live with them.
15 godina
offline
RE: Božićne radosti

Tjedan od Božića do Nove godine -> najdraže doba u godini

Iako mi mrak padne na oči kad se sijetim Badnjaka i family reunion.

 

Nemam djevojku trenutno, tako da bi ove godine novogodišnji blagdani mogli biti jako zanimljivi SmijehNevinašce

Ja bih tebe skidao k'o filmove s torrenta
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice