Godisnji!

poruka: 10
|
čitano: 1.757
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Godisnji!

Evo otvaram temu da se slicni meni koji su u firmi uzeli godisnji odmor i dobro proveli mogu pohvalit.

 

Otvorio sam godisnji na 9 dana i u njega zdrobio dva vikenda, zaputio se u Sloveniju na Metal camp i vraski se dobro proveo.

Par mojih slika s uber provoda imate ovdje: http://s114.photobucket.com/albums/n248/brankohr/MC2008/

 

Onda sam malo krstario plazama u Okolici i vecinom provodio dane spavajuci a noci opijajuci se, te se druzio s boljom polovicom..

 

Eh, sutra se ide radit... prokleti ovaj sustav zivota gdje se ljeti mora radit i gdje imas samo 18 dana godisnjeg u godini...

 

edit: evo zadnja minuta i nesto s home dvd-a kojeg smo snimali gore

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.7.2008 20:31 (pixelatem).
16 godina
neaktivan
offline
Godisnji!

Sta je ovo, nitko ne ide na godisnji...

pa dajte ljudi, morao se netko negdje dobro proveseliti/opiti i onda vratiti na posao.

 

btw, jedva sam prosao danasnji dan... mrzim sve!

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
Godisnji!

Ja sam jutros brodom došao iz Dubrovnika, ludo se proveo i prošao hrvatsku obalu uzduž i poprijeko malo sam čak i umoran a i novčanik mi je mokar od suza 7000 kn je samo proletilo u 7 dana, ali se isplatilo

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Godisnji!

wow, dobar si. 7k kuna u 7 dana. :D

 

ja sam potrosio oko 4000 za svojih 7 dana, sto je svejedno puno kada kampiras i piva ti predstavlja osnovni obrok

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
offline
Godisnji!

Ja idem tek 04.08.  Prvo lito da uzimam godišnji.

Je mi bilo lipo dok sam bio student i radio na crnjaka liti. Čak sam u ta dva miseca zarađivao u prosjeku po danu više nego sada. I još sam radio skoro  samo kad sam htio. Fu***. Da mi se vratit u klupe...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Godisnji!
daseparo kaže...

Ja idem tek 04.08.  Prvo lito da uzimam godišnji.

Je mi bilo lipo dok sam bio student i radio na crnjaka liti. Čak sam u ta dva miseca zarađivao u prosjeku po danu više nego sada. I još sam radio skoro  samo kad sam htio. Fu***. Da mi se vratit u klupe...

 
da da da, ja sam jedan mjesec stukao 6-8 tisuca kuna i jos svaki dan imao placen rucak, a od posla niti P. :)
zato je danas drugacija prica...
Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
offline
Godisnji!

Ja ode 4.8. na godišnji i pravac Konavle na jedno dva tjedna.

16 godina
offline
Godisnji!

Ja idem od 15.08. na 3 tjedna, a od toga ću 10tak dana biti u Zadru i Biogradu, a ostatak u ZGu Namigiva

Ma bitno da se ne ide u ured svakog jutra!

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Godisnji!

Evo, bas sam se jucer vratio iz Slovacke gdje sam bio u posjeti rodbini. Bijah 2 tjedna i mogu se pohvaliti da sam presao Slovacku od istoka do zapada. A sto je jos bolje, jos imam tjedan dana godisnjeg.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Godisnji!
Dado_ZG78 kaže...

Ma bitno da se ne ide u ured svakog jutra!

  Thats the spirit!
djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom! Quote(opifex):"Ne upustaj se u raspravu sa budalama;prvo ce te spustiti na svoj nivo pa dotuci svojim iskustvom..."
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice