U koju srednju idete/planirate se upisat

poruka: 202
|
čitano: 54.904
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Napišite u koji srednju školu idete ili ćete ić ili koji ste već završili

 

pa evo da počnem, ja idem u 6. gimnaziju u Zagrebu, 2. razred i škola rulz Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
ja idem u 8., prolazim s 5.0 al nikako se ne mogu odlučit kuda da idem... Ne znam nekako mi se gimnazija čini preteškom...
www.val.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
wanderer kaže...
ja idem u 8., prolazim s 5.0 al nikako se ne mogu odlučit kuda da idem... Ne znam nekako mi se gimnazija čini preteškom...

Istu dilemu imam kao ti!Prolazim s 5.0 a opet nemam radne navike da idem u opću gimnaziju...al ipak mislim da ću tamo.To mi je najbolja podloga za faks!

Fućkaj ga!
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
Tomislav95 kaže...
wanderer kaže...
ja idem u 8., prolazim s 5.0 al nikako se ne mogu odlučit kuda da idem... Ne znam nekako mi se gimnazija čini preteškom...

Istu dilemu imam kao ti!Prolazim s 5.0 a opet nemam radne navike da idem u opću gimnaziju...al ipak mislim da ću tamo.To mi je najbolja podloga za faks!

gle ovisi, sa strukovnom školom možeš raditi odma kad ju završiš, a i možeš nastavit školovanje i iš na fax. Dok ako se odlučuš za gimnaziju, poslje nje nemožeš radit tj. moraš ič na fax. Sad ovisi o tebi, ako želiš i možeš učit (pošto prolaziš s 5.0 očito možeš)  i ako ti roditelji mogu priuštit fakultet, onda bi gimnazija bila dobar izbor. A ako se hoćeš što prije osamostalit i radit- tu su strukovne škole Namigiva

@ BF BC 2
14 godina
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Elektrotehničku u splitu, elektrotehničar jake struje. :)

16 godina
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

III. prirodoslovno matematička gimnazija u Osijeku. Bome je teška. Smijeh

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat

Nadam se da cu u gimnaziju (Opca gimnazija Eugen Kumicic Opatija)..Smijeh

Najlaksa gimnazija u Rijeci..Belji se

CPU: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1051608 VGA: http://www.techpowerup.com/gpuz/35ycs/
15 godina
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat

1. razred prirodoslovno-matematičke gimnazije u Zaboku.Cool

15 godina
protjeran
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Srednja skola za elektrotehniku i raculanstvo-Smjer elektrothenicar 1. razred

BTW ne slazem se s onim da sa strukovnom moras ici raditi.Sa (npr. mojm smjerom) imas par sati vise matematike i fizike i smjer je vise orijentiran za vise obrazovanje.

Don't drink and drive just smoke and fly !!!!! // http://www.e-castig.com/index.php?r=4y5Y
16 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

1.C Razred Gimnazije Dr.Mate Ujevića u Imotskom (Prir. Matematički smijer)

IRebic
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
FiCo_Ri kaže...

Nadam se da cu u gimnaziju (Opca gimnazija Eugen Kumicic Opatija)..Smijeh

Najlaksa gimnazija u Rijeci..Belji se

ja idem u opću gimnaziju, 2.razred

 

a preporučio bih ti da ideš u što težu a ne što lakšu gimnaziju

 

što je bolja gimnazija,više ćeš znati,što znači da ćeš ti lakše ići na faksu

13 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat

eee mene isto zanima di se upisat.....prolazim s cvrstom cetvorkom....

 

 

 

 

 

        hvala unaprijed!!!!!!!1

14 godina
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat
1. Tehnička škola TESLA u Zagrebu najjača škola definitivno
15 godina
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Momci moji tu na forumu nitko vam nece pomoci odabrati koju skolu.jel najgore je kad vas netko tjera u nesta to vi nezelite ili idete tamo jer je dobra ekipa itd.Uvjek odite u skolu koju sami zelite i skojim se poslom zelite bavit i nikada necete imat problema.Nemojte slusat mamu i tatu jel ovo je vas zivot kojim cete se bavit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 18:17 (razer1911).
15 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
razer1911 kaže...

Momci moji tu na forumu nitko vam nece pomoci odabrati koju skolu.jel najgore je kad vas netko tjera u nesta to vi nezelite ili idete tamo jer je dobra ekipa itd.Uvjek odite u skolu koju sami zelite i skojim se poslom zelite bavit i nikada necete imat problema.Nemojte slusat mamu i tatu jel ovo je vas zivot kojim cete se bavit.

Ovo sam ja prekasno shvatio...

 

Nemojte se povoditi za nekom 'elitom' i slusati price o tome kako cete sa gimnazijom najlakse doci do posla i kako je sve to divno i svjetlucavo tamo.

Upisite ono za sto mislite da ste sposobni!

There is no spoon.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 18:42 (VirtUoso).
15 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Ja ću se vjerojatno upisat u Tehničku školu Ogulin,smjer Tehničar za računalstvo.Inače,dvoumim se između gimnazije i te škole zato što prolazim s 5,0 pa mi govore da neću iskoristit to znanje u "informatičkoj" školi a i ta informatička je kod nas jako loša al opet ne želim u gimnaziju zbog hrpe meni nepotrbnih predmeta.Latinski,filozofija i sociologija mi vjerojatno nikad neće trebat a u informatičkoj je većina predmeta koje volim.

BTW,prije mjesec dana su bili psiholozi u školi i testirali nas.Prošli su tjedan došli s rezultatima,ja sam bio među 2% najboljih koje su testirali pa su mi preporučili prirodoslovno-matematičku gimnaziju.Opet dvojba što zbog te škole moram ići u Zagreb ili Karlovac jer je nema kod mene u Ogulinu.

Sad me zanima ima li onih koji su išli u neke druge gradove u školu(a da nisu nikoga poznavali),kako su se snašli itd.?

Fućkaj ga!
14 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

ma bolje ti je ići u gimnaziju.Bolja naobrazba i istina je da ces lakse upasti na fakultet.Zato moja preporuka svi oni koji imaju bodove neka idu u gimnaziju.

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
15 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
acmilan0083 kaže...

ma bolje ti je ići u gimnaziju.Bolja naobrazba i istina je da ces lakse upasti na fakultet.Zato moja preporuka svi oni koji imaju bodove neka idu u gimnaziju.

A sad pitanje koja?Opća u Ogulinu ili Prir.-Mat. u Zagrebu?Meni su rekli da u matematičkoj se malo više uči matematika i fizika a manje ovi kao povjijest,geografija i latinskiIzlanuo se

Fućkaj ga!
15 godina
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
Ja sam 2. raz opće gimnazije. Preporuka svim štreberima neka idu u gimnaziju. Svi drugi ako im se neda puno učit (što razumijem jer i meni puno puta prekipi) neka idu u neku strukovnu. Čemu mučit sebe, roditelje i padat godinu. Ps. Svi koji prelaze s 5.0 gimnazija je idealno rješenje. Nije to tako teško, a pogotovo prvi raz. Jedino upoznavanje, ali gradivo npr. eng je ponavljanje osnovne škole.
14 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Svi imate pogrešan stav.Onaj tko je voljan raditi i učiti upist će se na faks ma koju kod školu završio.Upišite onu školu za koju mislite da imate senzibilitet.Ne slušajte one koji govore gimnazija je bolje,strukovna je bolja.Neka konačna odluka bude vaša.Odite na otvorene dane škola koje vas zanimaju i raspitajte se iz prve ruke,a ne ovako po internetu.

alrighty then
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
Tomislav95 kaže...
acmilan0083 kaže...

ma bolje ti je ići u gimnaziju.Bolja naobrazba i istina je da ces lakse upasti na fakultet.Zato moja preporuka svi oni koji imaju bodove neka idu u gimnaziju.

A sad pitanje koja?Opća u Ogulinu ili Prir.-Mat. u Zagrebu?Meni su rekli da u matematičkoj se malo više uči matematika i fizika a manje ovi kao povjijest,geografija i latinskiIzlanuo se

ajde ti u ogulin u opću

 

razlika između opće i prirodoslovno-matematičke po broju sati fizike i matematike je minorna a zagreb je jako daleko

 

evo ja idem u opću,i imamo isti program kao i jezična samo što oni imaju 1 sat engleskog i njemačkog više (što je najgore,jezike znaju slabije od nas)

 

ako ti nije problem naći stan u zagrebu,plaćati ga i sam se održavati idi u zagreb

ali ja ti savjetujem da odeš u ogulin,sve ovisi kakva ti profa dođe

 

meni je nasreću došla jako dobra profa,vjerujem da većina nas iz opće zna bolje matematiku nego oni iz prirodoslovno-matematičke

nije to toliko do škole koliko je do profesora

možeš ti imati 1 sat na tjedan više,ali ako ti je profesor usran onda ti nema pomoći imao ti i 10 sati na tjedan....

 

moj savjet,ajde u ogulin

preskupo bi te došlo da ideš u zagreb

 

14 godina
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

1. opca gimnazija varazdin

 

 

onako ima gradiva i mislim tesko je al na dan si pola sata procitam i nemam nikakvih problema glavno da se procita gradiva odmah a ne ostavljati za test jer onda si screwed o.O

1. razred sam inace i prolazim s 5 bez problema

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
dmanz kaže...

1. opca gimnazija varazdin

 

 

onako ima gradiva i mislim tesko je al na dan si pola sata procitam i nemam nikakvih problema glavno da se procita gradiva odmah a ne ostavljati za test jer onda si screwed o.O

1. razred sam inace i prolazim s 5 bez problema

ne znam kakva je to gimnazija ako uz pola sata učenja možeš proći sa 5 bez problema

 

ili je slab kriterij ili imaš pamćenje ko monk

 

i ja sam u osnovnoj bez učenja imao 5 ali gimnazija je nešto drugo

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 20:23 (patch123).
14 godina
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
patch123 kaže...
dmanz kaže...

1. opca gimnazija varazdin

 

 

onako ima gradiva i mislim tesko je al na dan si pola sata procitam i nemam nikakvih problema glavno da se procita gradiva odmah a ne ostavljati za test jer onda si screwed o.O

1. razred sam inace i prolazim s 5 bez problema

ne znam kakva je to gimnazija ako uz pola sata učenja možeš proći sa 5 bez problema

 

ili je slab kriterij ili imaš pamćenje ko monk

 

i ja sam u osnovnoj bez učenja imao 5 ali gimnazija je nešto drugo

pa ozbiljno, samo pred test ili usmeno ucit po 2 sata al profe nasi dosta traze mislim da se i pricalo da smo medju najtezim skolama u hrvatskoj, bila je neka razmjena ucenika iz Zagreba pa su dosli k nama i nisu mogli vjerovat sto sve moramo znat ;)

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
dmanz kaže...
patch123 kaže...
dmanz kaže...

1. opca gimnazija varazdin

 

 

onako ima gradiva i mislim tesko je al na dan si pola sata procitam i nemam nikakvih problema glavno da se procita gradiva odmah a ne ostavljati za test jer onda si screwed o.O

1. razred sam inace i prolazim s 5 bez problema

ne znam kakva je to gimnazija ako uz pola sata učenja možeš proći sa 5 bez problema

 

ili je slab kriterij ili imaš pamćenje ko monk

 

i ja sam u osnovnoj bez učenja imao 5 ali gimnazija je nešto drugo

pa ozbiljno, samo pred test ili usmeno ucit po 2 sata al profe nasi dosta traze mislim da se i pricalo da smo medju najtezim skolama u hrvatskoj, bila je neka razmjena ucenika iz Zagreba pa su dosli k nama i nisu mogli vjerovat sto sve moramo znat ;)

to je već nešto drugo

14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat

koji ste vi svi štreberi......Smijeh....ja se u osmom razredu jedva vučem sa 3.5 prosjekom.....a mislim upisati kovinotokar ili nuas

13 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

idem u 1 jezičnu gimnaziju ST(2 razred).prosjek ocijena mi je 4.8,nadam se da če tako i ostati

I AM BORG
15 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

XV. gimnazija, Zagreb

 

 

Fuck yeah!!!Cool

U SOVJETSKOJ RUSIJI....................POTPIS PIŠE TEBE!!!////na poljudu na poljudu sa one strane marjana navijamo navijamo NAVIJAMO ZA HAJDUKA!
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat

kod mene je matematika i fizika teža(viša razina-trebati će mi na maturi) od općih razreda a povijest,zemljopis,latinski i svi ostali predmeti su jednaki po težini

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
15 godina
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

-------------------------------------------------------

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2010 14:27 (razer1911).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice