Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

poruka: 499
|
čitano: 94.723
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Najvise zivaca sam izgubio na platformskoj igri Jak 2 za PS2. Zanimaju me vasa iskustva i misljenja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2008 23:59 (r3d3f1n3).
16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

call of cthulhu : dark corners of the earth

sheep, dog n wolf (ili sheep raider)

 

16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

GRAW 2 preteško čak i na easy.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živac
r3d3f1n3 kaže...

Najvise zivaca sam izgubio na platformskoj igri Jak 2 za PS2. Zanimaju me vasa iskustava i misljenja.

 Jako teška igra.Posebno mini-misije koje znaju stvarno ići na živce a ako ste primjetili neke su misije ponovno igrive u 3. dijelu ali su dosta lakše.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živac

gran turismo 3&4 - pokušavajući se dokopati zlata na svim licencama Cool

16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

GTA San Andreas bez šifri. Nakon pete misije sam odustao :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živac
Pa neznam,jednom sam igrao Star Trek - Bridge Comander,na nekoj 7 misiji nisam mogao proći pokraj puno brodova nikako :(((
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živac
Mrvca kaže...

GTA San Andreas bez šifri. Nakon pete misije sam odustao :)

 to se ti šališ il stvarno?
nemoguče... to je baš lagano...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2008 22:04 (albundi).
16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Šalim se, naravno ;)

 

Iako sam krv pišo kad sam pokušavao postići 100% na letačkoj školi

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živac

Slažem se u potpunosti na tvom odabiru i ja sam to htijeo napisat, call of ctulhu : dark corners of earth , igra je inače dosta dobra jedan moj poznanik završio, ali nemožeš vjerovat koliko ta igra ima tih nekih glupih, fora zavrzlama, da sam nakraju odustao, svako toliko sam zapinjao, i odustao, nije mi se dalo više zajebavat...nije mi jasno kako ju je ovaj prošao al,Viče znam da je jer mi je prepričao a, i po cjele dane je visio na kompu.


frost135
16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Prince of Persia, bez konkurencije. Onda su tu još Tomb Raider I i II. Uz to, ako pod "gubljenje živaca" spada i "previše napetosti i stresa", u tu kategoriju spada i System Shock 2 koji, priznajem, nikad nisam završio do kraja jer sam došao do dijela gdje ne mogu igrati dulje od petnaest minuta bez uzimanja pauze. Ozbiljno. Ne znam je li koja druga igra u meni prouzročila toliko tjeskobe i, na momente, onog pravog, iskonskog, straha. Dok ti iza vrata ne doleti hibrid u kojem je ostalo još dovoljno ljudskog da tužnim, deformiranim glasom jedva izbaci "I'm sorry!" prije nego što te razvali francuskim ključem, nisi doživio strah od neke igre. Ajde, AvP tu isto može proći.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2008 23:17 (klejton).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živac

Obicno u nekim avanturama cije se zagonetke ne temelje na logici nego necem suludom - kao, moras otvoriti vrata, ali da bi se to dogodilo moras napraviti nku suludu permutaciju brojeva i slicnih gluparija. Jedna od takvih je bila avantura, mislim da se zvala Ripper; u davne dane dolazila je na sest CD-a koji su bili u predivnom pakiranju u obliku knjige (muzicka stvar koja je pratila cijelu igru i bila je okosnica za zadnju zagonetku u igri bila je od Blue Oyster Culta "don't fear the ripper"

Ako se ne varam, ni Myst III nije mi sjeo tako da sam cesto zvao sestrinog decka matematicara da mi racuna neke idiotarije...


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Sad će mi se ljudi smijat, ali Half-Life 2, Chapter 10, kad se branite s ona 3 turreta, a neprijatelji dolaze sa svih strana, kroz ona zaštitna polja. Ostavio sam 2 puta po mjesec dana igru sastrane, jer nisam imao živaca (mora sam probao i 30 puta).

16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Meni je definitivno Lara Croft, prvi i drugi nastavak za PlayStation 1. Znao sam neke levele po par sati rjesavati...

16 godina
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

U fableu ona misija gdje treba spasiti otetog arheologa, uvijek me sjebu u zadnjim sekundama kod dokova...

16 godina
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

dosta sam zivaca izgubio na starim commandosima i na igri hidden and dangerous,kako je ta igra losa za zivce,posebno zbog losih kontrola ,ali je meni jedna od boljih igara na temu 2 svijetskog rata ima dobru atmosferu,ali je otrov za zivce

nikad je nisam presao jer sam uvjek izgubio zivce :) i obrisao je

a moze se igrati i kooperativno sa prijateljem preko lana ili hamachija

 

"Whenever my Boss pisses me off, I secretly change the password to his e-mail account.
When he can't log on, he'll piss and moan for 5 minutes, cursing the computer. Then he'll come groveling to me for my help. Once he's groveled enough, I re-enter the right password from my office, go to his and watch him look like a dummy while I log-on easily.
I just love it. Heh, heh, heh."
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2008 1:53 (crozoki).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živac
p0temk1n kaže...

U fableu ona misija gdje treba spasiti otetog arheologa, uvijek me sjebu u zadnjim sekundama kod dokova...

 Haha, trebao si razviti onaj spell sto ih masovno ubija: vatreni ili ledeni :D i pwnao bi ih brzo :D


Sad meni licno.. hmm.. GRAW je bila za cupati kosu, te RAINBOW SIX LAS VEGAS na najvecoj tezini, damn :D
Slazem se za GTA SA flight school.. damnit :D

... te inace ono sto mi se u svih iagara desava je kad sam On THE WINNING SPREE, i onda dodje tamo neki hobbit i dokrajci me... AAAAAAAAA... :D

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Syobon definitvno najteža igrica do sada koje sam igrao. Ima svega par nivoa al je teška ko vrag.


King in the castle, king in the castle ...
16 godina
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

GTA: SA flight school i općenito pilotiranje u SA.......miš i tastatura su jako loše riješenje za flight school al' ja sam se snaš'o i za to. naime pozvao sam frenda da to skupa riješimo i dok se on borio sa mišem(drugom od kad sam instalir'o SA) ja sam glavinjo po tastaturi (drugoj od kad sam instalir'o SA) Smijeh


U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živac
crozoki kaže...

dosta sam zivaca izgubio na starim commandosima i na igri hidden and dangerous,kako je ta igra losa za zivce,posebno zbog losih kontrola ,ali je meni jedna od boljih igara na temu 2 svijetskog rata ima dobru atmosferu,ali je otrov za zivce

nikad je nisam presao jer sam uvjek izgubio zivce :) i obrisao je

a moze se igrati i kooperativno sa prijateljem preko lana ili hamachija

 

 da...... dobri stari commandosi, imam ja mislim sve nastavke, odlična igra....
još ponekad znam instalirati igu i malo zaigrat...
stvarno si je čovjek trebo razmišljat pola sata kako ubiti 1 čovjeka...
šteta što mi prvi dio više neće....
16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Monkey Island 2 - onaj dio sa majmunom u džepu i hidrantom u džungli. Za otvorit hidrant trebaju rolcange (monkey wrench). I to bez interneta i walktrougha, pa ti misli.


- Želiš li hodati sa mnom?
- Ne imam auto.
16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

MOH Pacific Assault, onaj dio u džungli, nakon što bombardiraju pistu....

Sramim se još ga nisam prošao Sramim se


Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonparte
16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Serious Sam: TSE- nikad nisam bio tako lud kao na onom levelu "long run", mislim da se tako zove, ono, široka pustopoljina, tisuće bikova i kamikaza, ja letim, urlam, umirem... a gamad se samo spawna... ufff. I tako za jedno pola sata dođem do kraja, otvorim vrata i doleti jedan metak i "press lmb to respawn"! *BOOM**krc* ... a gle vraga, tipkovnica je čitava! Idem još jednom ispočetka...


Ma nije lijepo da ja budem lud, a da to neznam...
16 godina
moderator
offline
RE: Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živac

Zadnje sto mi pada na pamet je Call of Duty 4 na najvisoj tezini. Ona misija sa snajperom, dio koji se odvija kod zabavnog parka (dakle kraj misije)... izgubio sam kosu.

 

Work is for people who suck at video games.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2008 11:12 (Davor).
16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Commandos: Beyond the Call of   Duty....

16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

ja sam je prije par mjeseci igrao, i izgubio živce na 2. misiji...

16 godina
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Heroes 3 Armageddon's Blade na impossible, napio mi se krvi...

16 godina
offline
RE: Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živac
Davor kaže...

Zadnje sto mi pada na pamet je Call of Duty 4 na najvisoj tezini. Ona misija sa snajperom, dio koji se odvija kod zabavnog parka (dakle kraj misije)... izgubio sam kosu.

 

 Ja sam samo taj nivo morao preći na srednjoj težini, a sve ostalo na najvisoj.

Ipak, igra koja me je najviše iživcirala je Batman, rađena po animiranom filmu Brucea Timma. Igra lijepo izgleda i mehanika igre je zadovoljavajuća sve dok ne moraš skakati od nebodera do nebodera. Greška od milimetra rezultira skokom na sasvim drugu stranu od željene. Nakon treće misije igru sam izbrisao s diska i držim je u ladici, da je više i ne vidim.
16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

sad sam se sjetio zadnjeg livela na nfs mw kada bježiš od policije... nisam skužio nikako kako pobječ...

16 godina
neaktivan
offline
Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

Ninja Gaiden na XBOX-u. Posebno mi se urezala u pamćenje Alma. Nakon što sam ju pobijedio, bilo je slavlje Cool

 

 


I'm writing my will,
on a three dollar bill
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice