Nosite li sat?

poruka: 3.043
|
čitano: 1.093.338
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Nosite li sat?

Evo primjetio sam da dosta mojih vršnjaka ne nosi sat, tj. gledaju koliko je sati na mobitelu, ali meni je ipak draže imati ručni sat jer bez njega kao da sam izgubljen.

 

Zanima me jel vi nosite sat?

 

Ja imam dva sata jedan koji nosim svaki dan i jedan za malo svečanije eventeCool.

Malo+svečaniji Malo+svečaniji
Za+svakodnevnicu Za+svakodnevnicu
Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2016 21:50 (Dodinho).
15 godina
offline
RE: Nosite li sat?

Ne.

15 godina
offline
Nosite li sat?

Da, uvijek, izgubljen sam bez sata.

Imam neki Casio od 180kn, prezadovoljan sam.

 

 

evo ga :D evo ga :D
 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2009 20:58 (BORG).
16 godina
offline
RE: Nosite li sat?
BORG kaže...

Da, uvijek, izgubljen sam bez sata.

Imam neki Casio od 180kn, prezadovoljan sam.

I ja sam si isto tako kupio neki Casio za nekih 200-tinjak kuna, super radi, a ovaj malo bolji sam dobio za krizmu.

Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
16 godina
offline
Nosite li sat?

Teme li, jaaaao :)

 

 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Da imam Casio G-Shock već nekoliko godina..... Sat je odličan. Dosta ronim po ljeti, a po zimi boravim na hladnim prostorima (pogotovo kada odem na skijanje) i sat uredno to izdržava. Za sada sam samo jednu bateriju promjenio. Inače bez sata sam kao muha bez glave Nevinašce

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nosite li sat?
Dodinho kaže...
Zanima me jel vi noste sat?

Da. Uz dobra odijela i kravate, za potpuni dojam treba imati i dobar sat. Najdraži su mi Audemars Piguet Jules, a kao sportska varijanta Tag Heuer Carrera.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
14 godina
offline
Nosite li sat?
da... i ja sam bez sata izgubljen... koristim SE MBW-150 classic...
BOG I HRVATI
14 godina
offline
Nosite li sat?

Da jedan za sve prigode CASIO EDIFICE (jako zadovoljan - za relativno malo para vrlo dobar sat).

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nosite li sat?
BORG kaže...

Da, uvijek, izgubljen sam bez sata.

Imam neki Casio od 180kn, prezadovoljan sam.

 

tocno tako

 

Model G-600 Model G-600
And if someone gave you a pile of gold, you'd probably complain that it was too heavy.
16 godina
offline
Nosite li sat?

Naravno da koristim i nosim sat.


 


Sat je nešto specijalno za mene, i zapravo sam oduvijek, čak i kao klinac obožavao satove.


 


Često sam znao odlaziti do lokalnog urara i buljiti u njega dok on namješta te male savršene mehaničke sklopove.


 


Baš sam nedavno u svoju kolekciju dodao ruski Vostok, mehanički koji se navija na pokret.


 


 


Mehanički satovi su mi puno draži, jer na neki način ovise o vlasniku, baš kao što i vlasnik ovisi o njima. Ja kao vlasnik njemu dajem život, a on meni za uzvrat kazuje točno vrijeme. Uz to, budući da moj sat ima stakleni poklopac pozadi, vidi se dio mehanizma pa mi je ponekad smirujuće gledati kako radi. U svom sklopu ima čak 32 rubina, od kojih su napravljeni vijci i ostali precizni dijelovi.


 


Ovo će shvatiti samo oni koji uistinu vole satove.

14 godina
offline
Nosite li sat?
Nekad sam stalno nosio sat...i dan danas ga imam...Casio G-SHOCK, i neki jeftini kineski sa USBom...xD...al sam ga poceo zaboravljat i odvikao sam se...sad kad ga stavim na ruku, jedva cekam da ga skinem...nekako mi je lakse pogledat na mob...al ko zna...mozda ga opet pocnem nosit....
01010100 01001001 01001111
16 godina
offline
Nosite li sat?

Hvala na otključavanju.

 

Pa samo da dodam, uz ovaj Vostok koji nosim najčešće uz ostale imam i stari djedov sat Molnija, također mehanički.

 

 
 

Datira tamo negdje iz kasnih 60-ih ili ranih 70-ih godina. Ovaj mi je sat jako drag i jako prirastao srcu pa iako ga ne nosim često ga izvadim samo da ga navijem i čujem kako mehanizam i nakon svih ovih godina savršeno radi.

Inače ovo je jedan od onih koji tikču 3 puta u sekundi. :)

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nosite li sat?
Dodinho kaže...

Evo primjetio sam da dosta mojih vršnjaka ne nosi sat, tj. gledaju koliko je sati na mobitelu, ali meni je ipak draže imati ručni sat jer bez njega kao da sam izgubljen.

 

Zanima me jel vi noste sat?

 

Ja imam dva sata jedan koji nosim svaki dan i jedan za malo svečanije eventeCool.

ja imam ovaj drugi na slici, ne nosim ga otkad mi su se baterije ispraznile, mogo bi ga uskoro...

Čekamo...10.11.09.
16 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Također izgubljen bez sata. Odmalena sam imao Casio satove, a od krizme nosim sat koji sam dobio kao poklon. Doslovno ga toliko nosim da kada ga skinem uvijek osjećam da nešto fali.

 

P.S. Danny imam isti sat kao i ovaj tvoj na navijanje. Samo je iznutra bijela boja a ne crvena i ima drugačiju rezbarinu na poklopcu.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Nosite li sat?

Da, i ja nosim sat, nedavno ga kupio...

Citizen Promaster Citizen Promaster
I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2009 0:25 (tnakir).
15 godina
offline
Nosite li sat?
Moj
Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
14 godina
offline
Nosite li sat?

Ja sam nažalost zamijenio sat s mobitelom ali mi je već dulje vrijeme (čitaj nekoliko godina) želja kupiti neki pošten sat. Problem je u tome da i kad dođem do nekih para - uvijek mi je problem iskeširat 500 kn za neki kvalitetniji pa potrošim na nešto drugo. No doći će i taj dan. Još kao mali sam koristio Casio a negdje na prvoj godini faxa nestao mi je, valjda se na nekoj fešti zagubio i od tada nisam koristio ručni sat. Eto sad bih si mogao uzeti sat ali mi je na listi prioriteta grafička kartica. Grafička ili sat? Pa ne znam kako vi ali ja biram grafičku Osmijeh. Ma zlo s tim parama... nikad ih dosta.

They took our jobs!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2009 0:53 (Stimulans).
15 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Ja isto nosim sat. čim idem malo dalje od kuće. jednostavno ako ti treba sat il ite netko pita, pa dok izvadiš mobitel je tapija. ovak makneš rukav( po zimi ) i pogledaš i to je to. i ovog imam već 7 godina otprilike. i samo sam 2 put mjenjao bateriju. radi ko švicarski Smijeh

nije baš taj ali je sličan od neke druge firme nije baš taj ali je sličan od neke druge firme
Google Wave account: gen.balet@googlewave.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2009 1:35 (Joe Cavallo).
15 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Kao što su neki već rekli, osjećam se pomalo izgubljeno bez sata...

...i baš mi se sviđa taj osjećaj!!!

 

 

 

Pa ne nosim sat.

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
15 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

evo moga ljepotana!

JESUS SAVES!!!
15 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

nažalost ne,zbog mobitela jasno..
inače jedini ukras/nakit na muškarcu koji priznajem,da i tattoo..

15 godina
offline
Nosite li sat?

Dobro pitanje!

 

Samo dok nekamo idem ili se negdje krećem. Čim sjednem, odmah ga skidam.

 

Trenutno ponosni vlasnik G-Shocka, a ovaj mi je strašno zapeo za oko:

 

 

Casio PathFinder Casio PathFinder
15 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

ne. ja pitam druge koliko je sati :S

16 godina
offline
Nosite li sat?
Ja ga uvijek nosim sa sobom jer mi uvijek i zatreba, a i to je odraz moje osobnosti.
Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
14 godina
protjeran
offline
Nosite li sat?

Ja uvijek nosim sat.

Kupio sam neki CASIO za nekih 350 kn.

Nemam njgovu sliku sry.

Piratizam je način života i ja ga živim!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Od malena nosim sat i kako je navedno u prethodnim postovima to je odraz moje osobnosti. Namigiva

 

Festina Tour de France Cronograph Festina Tour de France Cronograph
A ovaj mi je od djeda, stari mehanički sat:

 

 

16 godina
offline
RE: Nosite li sat?
vistma kaže...

Od malena nosim sat i kako je navedno u prethodnim postovima to je odraz moje osobnosti. Namigiva

 

A ovaj mi je od djeda, stari mehanički sat:

 

 

Odlični satovi, super je ovaj prvi, a od djeda je klasika nulte kategorije, svaka čast.

Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
16 godina
offline
RE: Nosite li sat?
vistma kaže...

Od malena nosim sat i kako je navedno u prethodnim postovima to je odraz moje osobnosti. Namigiva

 

A ovaj mi je od djeda, stari mehanički sat:

 

 

definitivno meni najljepsi sat sto sam vidio u ovoj temi (Festina)

15 godina
offline
Nosite li sat?
Evo moga. Nažalost mora na popravak :-( Više volim ove analogne nego digitalne, plastične.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice