Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.600.745
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Debele stijenke naravno doprinose kvaliteti, al ako imas mesh na mjestu di su ventilatori badava ti sto ti bocna stranica ima 12kg kad buka probija kroz taj mesh.

Ako ti je naprijed radijator, a imas puni panel, da imas ne znam kakve one proreze sa strane to je restrikcija za fanove i opet moras podebljat rpm pa dodes na isto, ako radijator gore u vecini slucajeva imas samo fulter za prasinu da "blokira" buku tak da opet drek od tih neznam kolko kg bocnih stranica, stakla i ne znam cega.

AIO je tu da uz manju buku daje bolje performanse, ako ti fanovi rade na 1800+ rpm to nema smisla jer buka nikad nije "premium", tolko o tome...
8 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
mislioc kaže...

 Da rijetki si mogu priuštit 8700k na 24 rate.

 U to ne ulazim, osobno se ne razumijem u to placanje na rate i slicne gluposti, kod mene je cist racun duga ljubav kes odma na sunce, racun i dovidenja, a ne da nesto otplacujem godinama. A i kad je tako lako sta ga onda svi ne kupe?

12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Lucidius kaže...
mislioc kaže...

 Da rijetki si mogu priuštit 8700k na 24 rate.

 U to ne ulazim, osobno se ne razumijem u to placanje na rate i slicne gluposti, kod mene je cist racun duga ljubav kes odma na sunce, racun i dovidenja, a ne da nesto otplacujem godinama. A i kad je tako lako sta ga onda svi ne kupe?

 Pa možda im nije potreban pored r5 1600 za 1500kn tko će ga znat.

8 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Rabbit @

 

Vrh, moj slijedeći miš.

16 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Rabbit dobrodošao u klub vlasnika G502

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
10 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Taj miš je toliko dobar da je zaslužio svoju temu "G502 Club" na BOL-u 

14 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
LogicusMPS kaže...

Asterix gdje si naručio ovaj A95X, može link?

 Kupljen je preko eBay-a.

7 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

toxiče!!!! imaš JEBENIIIIII!!! gamerski kutak, blago tebi 

13 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

blago tebi 

Ne znam gdje je problem nastao, pa složi i ti sebi takav. 

15 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

toxiče!!!! imaš JEBENIIIIII!!! gamerski kutak, blago tebi 

tnx, no to je opet dnevna soba pa mi je tek mir kasnije navecer.

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
lav1000 kaže...

blago tebi 

Ne znam gdje je problem nastao, pa složi i ti sebi takav. 

 ako ne uspijem sebi onda ću malcu kad ga te stvari počnu zanimati, pa će se tata ogrebati koji put onako usput 

toxic kaže...
lav1000 kaže...

toxiče!!!! imaš JEBENIIIIII!!! gamerski kutak, blago tebi 

tnx, no to je opet dnevna soba pa mi je tek mir kasnije navecer.

 staviš hyperxice na uši i mir je uvijek, bar tako ja to riješim

16 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

odlican set-up sigurno uzivas na max 

13 godina
online
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Zwer54 kaže...

Eto ja se malo pocastio za bozic... Prezadovoljan sam kako se clocka i kako radi... 

Najgore je kad se sam moraš častit.

10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
Zwer54 kaže...

Eto ja se malo pocastio za bozic... Prezadovoljan sam kako se clocka i kako radi... 

Najgore je kad se sam moraš častit.

 

Ne, najgore kad se ni sam ne možeš počastit 

16 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

 kolega luxman odlican TV to je KS 7000 ako se ne varam,uzivaj u PRO-u i HDR-u 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 1:07 (4mal).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
SnakeST kaže...
Valentin17 kaže...
Zwer54 kaže...

Eto ja se malo pocastio za bozic... Prezadovoljan sam kako se clocka i kako radi... 

Najgore je kad se sam moraš častit.

 

Ne, najgore kad se ni sam ne možeš počastit 

 istina

7 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
SnakeST kaže...
Valentin17 kaže...
Zwer54 kaže...

Eto ja se malo pocastio za bozic... Prezadovoljan sam kako se clocka i kako radi... 

Najgore je kad se sam moraš častit.

 

Ne, najgore kad se ni sam ne možeš počastit 

Sjednes na avion za Irsku i sve rijeseno :)

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ako bude falilo para za Ice lake i sl. potrepštine eto i mene u obecanoj zemlji 

10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Zwer54 kaže...

Sjednes na avion za Irsku i sve rijeseno :)

 

I biti će tako, možda ne točno Irska ali neka od obećanih zemalja sigurno i to vrlo skoro :)

 

Koliko sam puta pomislio koliko bi si hardwarea kupio sa plaćama koje mi frendovi gore imaju...

12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
LogicusMPS kaže...

G502 nevalja za FPS-ove, za CS GO pogotovo, pa oša na G403...

Puno lakši u puno bolje (prirodnije) leži u ruci.

 

Mala objava je, al ako koga zanima razlika. Nisam se navika još na G403, al vidim odma da je nebo zemlja prema G502. Puno je 'normalniji' oblik, ne umara ruku, za kompetitivno FPS igranje (CS:GO) npr, nema smisla ih uspoređivat uopće. 

Duljina šake cca 20.3 cm. 

G502 mi je umara ruku, ko da bi me grč vata kad bi ga zgrabia i dulje drža.

 Manje vise takav sam dojam i ja dobio kad me prijatelj pitao da se zamjenimo za miseve na tjedan dana, on meni g502, ja njemu g303. Meni je bio jos veci problem s umorom jer sam duze vrijeme koristio lakse miseve (steelseries sensei pa jos laksi g303), ali onome kome to nije problem je g502 odlican mis. Senzor je vrhunski 3366, onaj "snipe button" zna biti koristan, prvi put sam se susreo sa "unlimited scroll wheel-om" i to mi je isto bilo fora, a sto se ergonomije tice iako preferiram ambidextrous miseve i imam manju saku g502 mi je iz prve legao i po tom pitanju bio skroz ok.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2017 10:26 (war3_tft).
14 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...
LogicusMPS kaže...

G502 nevalja za FPS-ove, za CS GO pogotovo, pa oša na G403...

Puno lakši u puno bolje (prirodnije) leži u ruci.

 

Mala objava je, al ako koga zanima razlika. Nisam se navika još na G403, al vidim odma da je nebo zemlja prema G502. Puno je 'normalniji' oblik, ne umara ruku, za kompetitivno FPS igranje (CS:GO) npr, nema smisla ih uspoređivat uopće. 

Duljina šake cca 20.3 cm. 

G502 mi je umara ruku, ko da bi me grč vata kad bi ga zgrabia i dulje drža.

 Manje vise takav sam dojam i ja dobio kad me prijatelj pitao da se zamjenimo za miseve na tjedan dana, on meni g502, ja njemu g303. Meni je bio jos veci problem s umorom jer sam duze vrijeme koristio lakse miseve (steelseries sensei pa jos laksi g303), ali onome kome to nije problem je g502 odlican mis. Senzor je vrhunski 3366, onaj "snipe button" zna biti koristan, prvi put sam se susreo sa "unlimited scroll wheel-om" i to mi je isto bilo fora, a sto se ergonomije tice iako preferiram ambidextrous miseve i imam manju saku g502 mi je iz prve legao i po tom pitanju bio skroz ok.

 Ista stvar. Zato sam i gleda, prvenstveno za CS, senzor je vrh, vidia san da G502 i G403 imaju isti. Ovog G403 sam uzea isto na blef, bez da san ga proba, al vidia san da je Large i da ima oblik koji će mi pasat.

Jednostavno preporod, sad ih držim oba, G502 za non gaming (radi skrola i programibilnih tipki), a G403 za igru.

Neznam, G502 je stvarno osjetno teži, bilo je teško flickove radis s njim. A kad bi ga stiska u šaku, nakon par minuti grč u desnoj strani šake, vjerojatno jer je na desnoj strani ''šupalj'', tj ima ovu neku padinu, ne bi moga normalno naslonit ruku na nj.

6 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Prirodna selekcija ce rijesit problem.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
SnakeST kaže...
Zwer54 kaže...

Sjednes na avion za Irsku i sve rijeseno :)

 

I biti će tako, možda ne točno Irska ali neka od obećanih zemalja sigurno i to vrlo skoro :)

 

Koliko sam puta pomislio koliko bi si hardwarea kupio sa plaćama koje mi frendovi gore imaju...

 I na njemu se ne igraju jer rade po cijele dane, obećana zemlja postoji, ako ne možeš uspjet vamo nećeš ni tamo.

 Nigdje ti nitko ništa neće dat, moraš ili (krvavo zaradit) ili ipak bolje, uzet, otet, izmanipulirat i tek ćeš onda imat.

Kupujem GTX 1060 6GB >> ponude na PP
7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Glavas_ZG kaže...
SnakeST kaže...
Zwer54 kaže...

Sjednes na avion za Irsku i sve rijeseno :)

 

I biti će tako, možda ne točno Irska ali neka od obećanih zemalja sigurno i to vrlo skoro :)

 

Koliko sam puta pomislio koliko bi si hardwarea kupio sa plaćama koje mi frendovi gore imaju...

 I na njemu se ne igraju jer rade po cijele dane, obećana zemlja postoji, ako ne možeš uspjet vamo nećeš ni tamo.

 Nigdje ti nitko ništa neće dat, moraš ili (krvavo zaradit) ili ipak bolje, uzet, otet, izmanipulirat i tek ćeš onda imat.

Glavas_ZG, to si ti floskule koje nama ovdje serviraju, na zapadu radi se po cijele dane i sl. pizdarije, od strane razno raznih jebivjetara...

znam jer radim u multinacionalki, švabo da ti radi prekovremeno... da izbije požar u 16.00 ili nakon 8h što je u firmi, eventualno će nazvati vatrogasce i poći direkt doma...

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

Glavas_ZG, to si ti floskule koje nama ovdje serviraju, na zapadu radi se po cijele dane i sl. pizdarije, od strane razno raznih jebivjetara...

znam jer radim u multinacionalki, švabo da ti radi prekovremeno... da izbije požar u 16.00 ili nakon 8h što je u firmi, eventualno će nazvati vatrogasce i poći direkt doma...

 To vrijedi za švabu.

 Mi nismo švabe.

 Mi kad tamo dođemo radimo shit koji oni ne žele za lovu koja je njima smješna.

 Brat mi tamo radi, i još puno ljudi je otišlo, no rijetko tko uživa tamo u životu, van se ide radit, to svi govore, i stvarno je tako, samo što ljudi kao da to zanemare dok ne dođu na posao tamo, onda  shvate da su došli radit, ali ne nanačin kako se kod nas radi, nego stvarno radit, zato se većina i vraća bez ičega ...

Kupujem GTX 1060 6GB
7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

a nažalost mnogi kod nas se praktički preko noći nađu u situaciji da iz sređene životne situacije moraju doslovno preko noći ići rintati za 8 eura po satu u švabiju...to nam je naša borba dala...

ali čisto sumljam da i na najgorim poslovima tamo ima izrabljivanja kao ovdje...osim kod balkanskog gazde naravno to ne računam pod stranog poslodavca.

jbg, naravno da nema lagodnog života, i većina ekipe ovdje sa foruma koji su IT-ovci po irskoj sa plaćama 5-6-7-8k eura tamo ne može voditi život na način prst u uho, i boli me kuki,

a kamoli netko tko rinta tamo za 2k eura... niti ovi prvi ne mogu ići po birtijama i slati boce jackija i chivasa po stolovima, voziti bijesne aute i sl. ali bar mogu kroz par godina steći neku ušteđevinu za vratiti se ovdje i nastaviti rintati,

a ovi drugi teško da će išta vani steći, to je golo preživljavanje...

 

10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Glavas_ZG kaže...
SnakeST kaže...
Zwer54 kaže...

Sjednes na avion za Irsku i sve rijeseno :)

 

I biti će tako, možda ne točno Irska ali neka od obećanih zemalja sigurno i to vrlo skoro :)

 

Koliko sam puta pomislio koliko bi si hardwarea kupio sa plaćama koje mi frendovi gore imaju...

 I na njemu se ne igraju jer rade po cijele dane, obećana zemlja postoji, ako ne možeš uspjet vamo nećeš ni tamo.

 Nigdje ti nitko ništa neće dat, moraš ili (krvavo zaradit) ili ipak bolje, uzet, otet, izmanipulirat i tek ćeš onda imat.

 

Nije baš tako. Ja radim više od njih, odvalim 8 sati dnevno pa kod kuće još radim ne bi li još šta zaradio privatno. Oni rade kao i ja u IT sektoru i imaju 3-4-5 puta veće plaće od mene a pored radnog vremena ne rade ništa, i kad se navečer skupljamo sa igranje u najvećem broju slučajeva ja otkazujem igru... Ja ne otimam, ne kradem nit bilo šta slično. Novac zarađujem vrijedno i pošteno. Ne bojim se da ću ostat gladan ili nešto tako ali kad ne mogu odvajati novac sa strane za svoje gušte a negdje drugo bi mogao i to lijepu svotu...

 

Sad vidim da mi je nick Zwer54  odnekud poznat pa sam skužio da je to kolega iz jedne bivše firme u Splitu :)

 

Isprike za off topic, ako modovi žele nek brišu...

12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

metallic bas krasna & mocna konfaLP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 19:26 (Stjepanj).
11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Fala prika, bilo bi dobro da bug još nije ispremjesao slike. hehe

 

Drago mi je sto odobravaš, ja sam ful zadovoljan i sretan.

 

Upgrade je ipak bio astronomski, ali sad sam miran valjda duže vremena.

 

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
metallic kaže...

Fala prika, bilo bi dobro da bug još nije ispremjesao slike. hehe

 

Drago mi je sto odobravaš, ja sam ful zadovoljan i sretan.

 

Upgrade je ipak bio astronomski, ali sad sam miran valjda duže vremena.

 

 imam dojam da si me kopirao s komponentama :)

inace sta si dodatno kupio ovaj stock cooler s ledicama jer stock ryzen dolazi bez led svijetla.

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice