Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.600.791
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Od kud si to izvuko?
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Pa tako se stalno prica i to je jedan od glavnih argumenata, da nema potrebe uzimati aftermarket hladnjak.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Ja sam recimo imal vec cm t4 i posto je pasal nema bas smisla da stavim stock posto je ovaj moj bolji. Al da nije pasal bome nebi kupoval novi.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

War pocinjes biti naporan sa Ryzenima. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

To je ono o cem sam ja masu puta pricao, ljudi il imaju od prije neki hladnjak il jednostavno uzmu bolji od stocka da imaju na duge staze posto je ulaganje u dobar hladnjak uvijek pametno. Samo sam htio cuti potvrdu. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 14:49 (war3_tft).
10 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Tako je sudy i meni to ide na živce pa predlažem da temu nazovemo "slike vaših kutija" 

MISCREATED
8 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...

Pa tako se stalno prica i to je jedan od glavnih argumenata, da nema potrebe uzimati aftermarket hladnjak.

 Ionako sa tim hladnjakom nemoze nista dok mu iz Njemacke ne posalju AM4 instalaciju za ryzen 

8 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

lav1000

 

Spoji power kablove i znas di te cekam 

13 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Lucidius kaže
 Ionako sa tim hladnjakom nemoze nista dok mu iz Njemacke ne posalju AM4 instalaciju za ryzen 

Otkuda ti znaš da on nema AM4 instalaciju? Možda je ima negdje sastrane, a moguće je da s novijim

hladnjacima ona dolazi u paketu.

 

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Lucidius kaže...
war3_tft kaže...

Pa tako se stalno prica i to je jedan od glavnih argumenata, da nema potrebe uzimati aftermarket hladnjak.

 Ionako sa tim hladnjakom nemoze nista dok mu iz Njemacke ne posalju AM4 instalaciju za ryzen 

Već je montiran, ne brini

13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

_itsmoriarty , nadam se da imaš dovoljno armature u zidovima za tak moćan sub. Da iskoristim priliku odmah i pitam te jel ti krkovi zuje u 'leru' i ako ne, kako si to riješio? Ja mislim već dugo dugo uzeti scarlet 2i2 2.nd gen ali nekak mi je to rizik ak će mi i dalje zujarit. 

13 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Glavas_ZG rade za PoE, kakav D3 :P

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
7 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Deda znači sad si na 720mm radijatora u kućištu i još ne možeš ohladiti GPU ispod 40°C.... što reći nego amater 

14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

Deda znači sad si na 720mm radijatora u kućištu i još ne možeš ohladiti GPU ispod 40°C.... što reći nego amater 

Deda je gospodin a ne seljo sa jeftinim alfakul djelovima i ventovima na full rpm 

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
ansha kaže...
lav1000 kaže...

Deda znači sad si na 720mm radijatora u kućištu i još ne možeš ohladiti GPU ispod 40°C.... što reći nego amater 

Deda je gospodin a ne seljo sa jeftinim alfakul djelovima i ventovima na full rpm 

možeš ti biti prvi rođak princa Harrya, 5. na redu za Britansku krunu, ali ne znaš hladiti GPU  imaš cooling perf. na razini 150eura AIO 

daj ugradi još metar-dva radijatora u to čudo 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 10:56 (lav1000).
14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

možeš ti biti prvi rođak princa Harrya, 5. na redu za Britansku krunu, ali ne znaš hladiti GPU  imaš cooling perf. na razini 150eura AIO 

daj ugradi još metar-dva radijatora u to čudo 

 

 

Ko da sam dodavao radijator zbog kuling performansi, to mi je samo da kuciste bude punije, sa restriktivnim topom i kao exhaust i onako ne pridonosi hladjenju :)

 

Meni je hladjenje namjesteno da drzi vodu na ~40°C, sta znaci da gpu ide na 44-48°C, zavisno o opterecenju.

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
ansha kaže...
lav1000 kaže...

možeš ti biti prvi rođak princa Harrya, 5. na redu za Britansku krunu, ali ne znaš hladiti GPU  imaš cooling perf. na razini 150eura AIO 

daj ugradi još metar-dva radijatora u to čudo 

 

 

Ko da sam dodavao radijator zbog kuling performansi, to mi je samo da kuciste bude punije, sa restriktivnim topom i kao exhaust i onako ne pridonosi hladjenju :)

 

Meni je hladjenje namjesteno da drzi vodu na ~40°C, sta znaci da gpu ide na 44-48°C, zavisno o opterecenju.

znači voda ti se ugrije ajmo reći cca 15°C više od okoline, a svi dežurni teoretičari kažu da je delta 2-3°C, kako sad to 

14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

znači voda ti se ugrije ajmo reći cca 15°C više od okoline, a svi dežurni teoretičari kažu da je delta 2-3°C, kako sad to 

Pa ugrije se i 30°C vise od okoline ako ostavim ventove na 300rpm i upalim furmark+prime.

Mislim da si ti pomjesao deltu unutar loopa (razlika najhladnije i najtoplije vode u loopu) sa deltom voda-zrak.

360 radijator van kucista moze cca. 350W drzat na delti 10°C sa otprilike 1700-1800rpm ventova.

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
ansha kaže...
lav1000 kaže...

znači voda ti se ugrije ajmo reći cca 15°C više od okoline, a svi dežurni teoretičari kažu da je delta 2-3°C, kako sad to 

Pa ugrije se i 30°C vise od okoline ako ostavim ventove na 300rpm i upalim furmark+prime.

Mislim da si ti pomjesao deltu unutar loopa (razlika najhladnije i najtoplije vode u loopu) sa deltom voda-zrak.

360 radijator van kucista moze cca. 350W drzat na delti 10°C sa otprilike 1700-1800rpm ventova.

 yes yes my mistake

 

ali može držati i manje, ja sam ambient 21-22 drzao s vukom 32-33 na GPU, znači delta vode u sistemu i zraka je na cca 5°C

i ne van kućišta nego u njemu, sa dva eiswinda na 1700rpm i ostatak arctic F12 na 1300 rpm... oko 300W doduše, gtx 1080ti + 8600k na 5Ghz koji nije stalno pod full loadom

misliš na tanki radijator da je na delti 10°C?

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

 yes yes my mistake

 

ali može držati i manje, ja sam ambient 21-22 drzao s vukom 32-33 na GPU, znači delta vode u sistemu i zraka je na cca 5°C

i ne van kućišta nego u njemu, sa dva eiswinda na 1700rpm i ostatak arctic F12 na 1300 rpm... oko 300W doduše, gtx 1080ti + 8600k na 5Ghz koji nije stalno pod full loadom

misliš na tanki radijator da je na delti 10°C?

 

Tanki recimo, debeli je 50-60W "jaci", ipak je duzina puno bitnija od debljine ;)

Jel to bilo u zatvorenom kucistu sa svim poklopcima/filterima?

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
ansha kaže...
lav1000 kaže...

 yes yes my mistake

 

ali može držati i manje, ja sam ambient 21-22 drzao s vukom 32-33 na GPU, znači delta vode u sistemu i zraka je na cca 5°C

i ne van kućišta nego u njemu, sa dva eiswinda na 1700rpm i ostatak arctic F12 na 1300 rpm... oko 300W doduše, gtx 1080ti + 8600k na 5Ghz koji nije stalno pod full loadom

misliš na tanki radijator da je na delti 10°C?

 

Tanki recimo, debeli je 50-60W "jaci", ipak je duzina puno bitnija od debljine ;)

Jel to bilo u zatvorenom kucistu sa svim poklopcima/filterima?

 Pa u mojem modding remek djelu 

Ok nemam filtere na njemu kako sam izveo modding, ali zatvoreno sa svih strana uvijek

14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

 Pa u mojem modding remek djelu 

Ok nemam filtere na njemu kako sam izveo modding, ali zatvoreno sa svih strana uvijek

Al ocito kuciste dobro "dise". Poanta je da je ucinkovitost radijatora strasno ovisna o cirkulaciji svijezeg zraka pa moje kuciste npr. u stock varijanti i sa zatvorenim vratima sa 720mm radiatora moze hladit ko jedan 120mm na test benchu..

12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
nicky.sl kaže...

Ja nabavija ne baš potpuno novog reponju - Logitech g502

 Taj mis od milja zovem "tele". Posudio mi ga frend na tjedan dana, jest da je tezak, al svejedno nekako ugodno lezi u ruci i dobar je za manevriranje. 

11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Sickness

 

jesu to nove verzije rm 750x s fdb ventovima ili su one starije sa sleeve verzijom

10 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...
nicky.sl kaže...

Ja nabavija ne baš potpuno novog reponju - Logitech g502

 Taj mis od milja zovem "tele". Posudio mi ga frend na tjedan dana, jest da je tezak, al svejedno nekako ugodno lezi u ruci i dobar je za manevriranje. 

 Nisam ga još probao al nadam se da će mi "leći". Poslije Razer abissusa nijedan miš mi ne valja pa se nadam da ću se sa ovim napokon smirit.

MISCREATED
11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Sickness 

Di si uzo sat i koliko si dao?

Kakva mu je autonomija?

 

8 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

war3_tft

 

stavi koju sliku onog mede iza, djeluje tužno onako iza, kog briga za tvoju high end konfu

14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Entropija kaže...

Sickness 

Di si uzo sat i koliko si dao?

Kakva mu je autonomija?

 

Do cega smo dosli kad se postavlja pitanje kolika je satu autonomija hehe... Evo meni na ruci jedan citizenov eco drive, 15 godina sam miran sta se autonomije tice...

13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

lmutak kupljeno kod nas ili izvana ??

kakvi su prvi dojmovi ??
prekrasne su...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Uzeo U Sonus artu na 12 rata,za sada zadovoljan,jako ih hvale svi....,savrseno sijednu na glavu,stvori se kao neki vakum,jako udobne,zvuk kristalni.....

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 0:10 (lmutak).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice