Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.601.667
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
7 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
nhooydz kaže...
sudy_freak kaže...

domi321 ima.
Hoćeš da ti kažem koliko je stvari loše na ovoj tvojoj slici?
Počevši od gayzer periferije pa subwoofera na stolu?

 Najjača mi je ekipa koja kupuje te logitech stvari pa baca sub na stol i slično, a za tu lovu dobiješ fine monitore rabljene, ali vrh su mi oni što su kupili one RGB zvučnike za 1800kn, haha. 

 

Ja nisam nikada skuzio za sta sluzi ovaj tv iznad računala, meni je osobno draze zavalit se u kauč za plejku ali ajd to je subjektivno. Ali baš RGB overkill za moj ukus, vjerojatno sam prestar :D

 Taj tv sluzi za igranje na krevetu

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
The_Fichek kaže...

sudy_freak

Razer ima vrlo dobru periferiju. Problem je sto su uglavnom overpriced. RGB je stvar ukusa.. Btw. osjetis li razliku sa Silent Wings3 vs Noctue? Pumpa glasna il ne?

Ovo nikako nije istina.

Firma čijih 60+% posto proizvoda završi na RMA unutar 24 mjeseca nikako nije dobra.
To što kod nas ljudi puše priču, ok. Ne ulazim.
Razumijem da se klinci pale na to, ali odrasli ljudi da pale na Razer, pardon al ne mogu razumjet.


Silent Wings 3 su vrhunski ventovi.
Ovi što sam uzeo High RPM su stvarno vrhunski i nisu uopće glasni dok pušu kroz Silent Loop.
Pumpa nije glasna. Ima upečatvljiv zvuk, ali tek kad joj se približiš. Čuo sam neke pumpe od Corsaira i kud i kamo je tiša od njih, a cijelo vrijeme je na full 2.2k RPM-a.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
6 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
sudy_freak kaže...
The_Fichek kaže...

sudy_freak

Razer ima vrlo dobru periferiju. Problem je sto su uglavnom overpriced. RGB je stvar ukusa.. Btw. osjetis li razliku sa Silent Wings3 vs Noctue? Pumpa glasna il ne?

Ovo nikako nije istina.

Firma čijih 60+% posto proizvoda završi na RMA unutar 24 mjeseca nikako nije dobra.
To što kod nas ljudi puše priču, ok. Ne ulazim.
Razumijem da se klinci pale na to, ali odrasli ljudi da pale na Razer, pardon al ne mogu razumjet.

 Ovo zvuči kao potpuno pretjerivanje, imaš kakav izvor za tu svoju tvrdnju?

10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Otkud ti taj podatak? Ima ih puno na RMA jer ih puno ljudi i kupuje i onda naravno da bu postotak veci. Na misevima micro switchevi bilokojeg branda znaju dvokliktat (najcesce Omron proizvedeni u Kini koje npr. koristi Logitech), ali to se lako rjesi ko ima malo volje. Kaj se tipkovnica tice Kailh im mozda nije bilo najbolje rjesenje, ali nove tipke su dosta dobre i nisam vidio da se ljudi zale na njih. Ja imam bas tipkovnicu sa Kailh, tj. Razer Green iz 2014 i oke mi je, nijedna tipka se nije izlizala u 4g koristenja + nesto malo od prijasnjeg vlasnika, makar ju mijenjam jer mi dojadilo kliktanje i sto nema osvjetljenje. Za slusalice nezz, ali vjerujem da su tu najslabiji, a i najvise overpriced. Goliathus je i dalje super podloga, to kaj sad svijetli je izgleda dobar selling point, svidjalo se nama ili ne.. Ovo se ne odnosi na tebe, ali primjetio sam da puno ljudi koji bashaju Razer nikada nisu imali Razerov proizvod.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 15:31 (The_Fichek).
6 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
The_Fichek kaže...

Otkud ti taj podatak? Ima ih puno na RMA jer ih puno ljudi i kupuje i onda naravno da bu postotak veci. Na misevima micro switchevi bilokojeg branda znaju dvokliktat (najcesce Omron proizvedeni u Kini koje npr. koristi Logitech), ali to se lako rjesi ko ima malo volje. Kaj se tipkovnica tice Kailh im mozda nije bilo najbolje rjesenje, ali nove tipke su dosta dobre i nisam vidio da se ljudi zale na njih. Ja imam bas tipkovnicu sa Kailh, tj. Razer Green iz 2014 i oke mi je, nijedna tipka se nije izlizala u 4g koristenja + nesto malo od prijasnjeg vlasnika, makar ju mijenjam jer mi dojadilo kliktanje i sto nema osvjetljenje. Za slusalice nezz, ali vjerujem da su tu najslabiji, a i najvise overpriced. Goliathus je i dalje super podloga, to kaj sad svijetli je izgleda dobar selling point, svidjalo se nama ili ne.. Ovo se ne odnosi na tebe, ali primjetio sam da puno ljudi koji bashaju Razer nikada nisu imali Razerov proizvod.

 ahaha logika ti je vrhunska, ima puno RMA jer ih ljudi puno kupuju :D

 

RMA rate se mjeri na uzorku na prodanih 1000, 10000 ili 100 000 komada, zavisno od kategorije proizvoda

 

procevi imaju najmanji RMA rate od svih komponenti nesto ispod 1%

 

graficke se krecu oko 2% do 2.4%

 

sve iznad 5% RMA se smatra lose i nitko to ne zeli prodavati, prema tome dok god ima razera na policama, RMA je isplati za distributere i maloprodaje, koliko god on bio

 

ne ulazim u to da li je razer smece ili ne, cinjenica je da je to OEM proizvod, jer imas iste takve proizvode sa imenima drugih manje poznatih (jeftinih) brendova

10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

60%+ podatak se cini malo vjerojatan u svakom slucaju. Druga stvar, zar ne radi svaka tvrtka koja nest prodaje posebno RMA i koji je onda relevantan podatak? Mozda vracaju povratnu informaciju Razeru, al zakaj bi to Razer isao dijeliti sa svijetom. Tako da cijeli taj RMA podatak ne znam kolko je relevantan, ako sve tvrtke imaju slican RMA onda oke. Ja sam podrazumijevao RMA Razer periferije, ali fala na podacima za proceve i grafe. Isto tako sam napisao ima ih puno na RMA, a ne ima puno RMA. Znaci ovo prvo moze biti zbir svih RMA Razera na svijetu, a ovo drugo o cem ti pricas bi bilo RMA neke tvrtke koja prodaje njihove stvari jelda?

 

Poanta i dalje stoji, sto vise ljudi kupuje nesto sto se relativno lako moze pokvariti, veca je vjerojatnost da bu se pokvarilo. U ovom slucaju kod periferije se stedi na materijalima i mehanici, tipa kod microswitcheva na misu se lako malo spiga zica koja radi kontakt itd. Razlika izmedju Omron iz Kine i Japana je nesto centi pa i npr. Logitech tu stedi, ali Logitech ima 1 nekad i 2 god vise jamstva, bolji support i obicno bolji softver pa su praised. Sami switchevi koji got brand stavljao u svoju periferiju se uglavnom radi u Kini, tak da neznam zakaj bi se vjerovalo da su kod miseva i tipkovnica slabiji. Za slusalice vjerojatno jesu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 16:34 (The_Fichek).
8 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Razer periferija je overpriced govno od proizvoda. Zakrcano bloatwareom i potpuno nekonkurentno na tržištu.

 

Ko oće miša ima: Zowie, Logitech, Finalmouse - lakši, tehnološki napredniji sa daleko boljom kvalitetom izrade.

Ko oće tipkovnicu: Tu opcije doslovno beskonačne, od best budget buy-a Anne pro 2 do perverzija kao što su full custom tipkovnice ili topre elita.

Ko oće headset: HyperX i točka.

 

bilo ko sa zrnom soli u glavi ako gleda performanse i value for money bježi od gejzera.

 

 

Proizvodi za RGB fortnite generaciju.

#YOLO
11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Za svu ekipu koja zeli ili mora imati Razer, kupite Corsair.

Slican je i dovoljno flashy, a sigurno kvalitetniji.

 

Sritno svima nama s gaming periferijom! :)

coffe,coffe,coffe.....
6 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
The_Fichek kaže...

Otkud ti taj podatak? Ima ih puno na RMA jer ih puno ljudi i kupuje i onda naravno da bu postotak veci. Na misevima micro switchevi bilokojeg branda znaju dvokliktat (najcesce Omron proizvedeni u Kini koje npr. koristi Logitech), ali to se lako rjesi ko ima malo volje. Kaj se tipkovnica tice Kailh im mozda nije bilo najbolje rjesenje, ali nove tipke su dosta dobre i nisam vidio da se ljudi zale na njih. Ja imam bas tipkovnicu sa Kailh, tj. Razer Green iz 2014 i oke mi je, nijedna tipka se nije izlizala u 4g koristenja + nesto malo od prijasnjeg vlasnika, makar ju mijenjam jer mi dojadilo kliktanje i sto nema osvjetljenje. Za slusalice nezz, ali vjerujem da su tu najslabiji, a i najvise overpriced. Goliathus je i dalje super podloga, to kaj sad svijetli je izgleda dobar selling point, svidjalo se nama ili ne.. Ovo se ne odnosi na tebe, ali primjetio sam da puno ljudi koji bashaju Razer nikada nisu imali Razerov proizvod.

Može biti 5%, pa i 10% al nema šanse da je jebenih 60%.

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Paolo Maldini kaže...

 Ovo zvuči kao potpuno pretjerivanje, imaš kakav izvor za tu svoju tvrdnju?

 Nomalno da nema nikakav izvor niti može imati, takve stvari su poslovna tajna i distributer/ovlašteni servis (koji jedini zna brojke) ne smije iznositi podatke o rma jer bi istog trena - prestao biti distributer.

Klasično forumsko lupetanje.

11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Veleprodajni kupci, npr ASBiSA, ranije su vidili pojedine RMA statistike svih prodanih komponenti, a mislim da je tako prikazivao i microline.

 

coffe,coffe,coffe.....
14 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

na mindfactory-u mozete vidjet njihov rma rate na svakom artiklu, kad imaju vise od par stotina prodanih, onda nesto i znaci

10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

AdR03

Ja bih radio kupio Zowie Divina EC2-B, cijena prava sitnica, 85 dolara kod 1 prodavaca na Ebayu i Aliexpressu, boje samo 2, baby pink i blue. Sta su unaprijedili naspram starog modela? Napokon stavili 3360 senzor, malo poboljsali tipke, poboljsali gumbe sa strane samo kod novog S modela, kod EC2-B ne te vratili mouse feet kakav je imao EC2-A. Jako dobar oblik misa nije razlog da drze tako visoku cijenu i da imaju tako malo retailera. Slicna stvar s finalmouse, di da ga kupim i koja mu je cijena, precijenjeni mod Steelseries Senseia. Mos pljuvat po Razeru, ali Deathadder je ikona od misa, makar je bila hrpa nevaljalih verzija. Nezz kaj fali njihovim tipkovnicama i misevima, overpriced su kao i vecina, ali je kvaliteta dobra, kod tipkovnica vrlo dobra. Mene ja zapala Blackwidow, a da kupujem novo bih uzeo i jeftinije od od Anna Pro2 posto ima pun klinac Cherry replika. Kako sam se uvjerio da se tesko osjeti razlika izmedju Kailh i Cherry, vjerujem da ima i boljih replika. Slusalice ne bih uzeo Razerove, tu se slazem da je HyperX best buy, makar da imam para bih radje uzeo audiofilske + zaseban mic. Logi je po meni kralj periferije jer su zlatna sredina + odlican support + inovativni, npr. s wireless tehnologijom. Znaci ne velim da je Razer super, nego da je cist oke, ali overpriced kao vecina. RGB ima veze sa svim gaming brandovima i to je stvar ukusa. E da, kaj se misa tice mislim da je novi i prvi model od Glorious PC Gaminga, Model O best buy, za sada su samo prednarudzbe..

 

Sorry za offtopic..

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 18:31 (The_Fichek).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
The_Fichek kaže...

AdR03

Ja bih radio kupio Zowie Divina EC2-B, cijena prava sitnica, 85 dolara kod 1 prodavaca na Ebayu i Aliexpressu, boje samo 2, baby pink i blue. Sta su unaprijedili naspram starog modela? Napokon stavili 3360 senzor, malo poboljsali tipke, poboljsali gumbe sa strane samo kod novog S modela, kod EC2-B ne te vratili mouse feet kakav je imao EC2-A. Jako dobar oblik misa nije razlog da drze tako visoku cijenu i da imaju tako malo retailera. Slicna stvar s finalmouse, di da ga kupim i koja mu je cijena, precijenjeni mod Steelseries Senseia. Mos pljuvat po Razeru, ali Deathadder je ikona od misa, makar je bila hrpa nevaljalih verzija. Nezz kaj fali njihovim tipkovnicama i misevima, overpriced su kao i vecina, ali je kvaliteta dobra, kod tipkovnica vrlo dobra. Mene ja zapala Blackwidow, a da kupujem novo bih uzeo i jeftinije od od Anna Pro2 posto ima pun klinac Cherry replika. Kako sam se uvjerio da se tesko osjeti razlika izmedju Kailh i Cherry, vjerujem da ima i boljih replika. Slusalice ne bih uzeo Razerove, tu se slazem da je HyperX best buy, makar da imam para bih radje uzeo audiofilske + zaseban mic. Logi je po meni kralj periferije jer su zlatna sredina + odlican support + inovativni, npr. s wireless tehnologijom. Znaci ne velim da je Razer super, nego da je cist oke, ali overpriced kao vecina. RGB ima veze sa svim gaming brandovima i to je stvar ukusa. E da, kaj se misa tice mislim da je novi i prvi model od Glorious PC Gaminga, Model O best buy, za sada su samo prednarudzbe..

 

Sorry za offtopic..

 Divinu se moze uzeti iz europe na maxgamingu imaju ih na stocku!

 

Zowie Divina

 

Finalmouse je osim što je lagan govno od miša. Imao sam ga prodao sam ga i općenito zbog smjera u kojem kompanija ide nebi mi palo napamet ikada kupiti išta od Finalmeme kompanije.

 

Razer ima odvratan bloatware (synapse) koji doslovno moraš instalirati ako želiš imati bilo kakvu funkcionalnost periferije. Miševi su im teški i senzori većinom nisu top. U raspravu o switchevima neću ni ulaziti a savjetujem da ne ulaziš ni ti :D to je svijet koji je bolje zaobići ako ti je imalo stalo do novčanika. Kad te jednom uzme virus custom mehaničkih tipkovnica kraja nema.

 

Logitech je kralj miševa pogotovo ovih bežičnih. Osobno imam gpro wireless i nema mu zamjerke doslovno sam oduševljen! Tipkovnice su im katastrofa sa romer g switchevima a ni headsetovi nisu u vrhu kao hyperx ili steelseries.

 

Model O je odličan i definitivno best buy. Svaka čast kompaniji!

 

#YOLO
10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Fala na linku, ali ostajem pri novom G603, kupljen od kolege s foruma. Previse mi je 80 eura + vjerojatno nekakav shipping i te boje su mi odvratne.. Ljudi po forumima kazu da ce doci u klasicnim crnim i bijelim bojama, ali meni se cini da ce ostati pink i blue kao special edition. Vjerujem ti za G Pro da je super, ali skuuup :D

 

Meni nije smetao Synapse sa Blackwidow i jednako je funkcionirala sa i bez tog softvera makar ja nemam RGB i neznam kolko funkcionalnu tipkovnicu, ali FN+kombinacije rade bez softvera. Hebiga, neko voli malo teze miseve, imao je i Logitech puno poznatih, a teskih miseva kao G700, G502.. Citao sam da su Romer G sranje, ali kad svi stede sa switchevima zasto i oni nebi proizvodili svoje, makar drugacije.

 

Gledao sam vec dosta videja o switchevima, u zadnje vrijeme o microswitchevima u misevima, ovaj mi se svidio jer je tehnicki jako detaljan: 

To sam gledao jer mislim modat G603 posto mi je sve super na misu osim najglasnijih tipki ikad. Vjerujem da su unutra Omron D2FC-F-7N. Mislio narucit ove Kailh silent pa zalemit na mjesto Omrona. Tipkovnicu zamjenio sa CM Masterkeys M s Cherry Brown i bijelim ledicama od drugog kolege s foruma (sta bi ja bez foruma :). Uglavnom, dosta mi je toga da imam slusalice na glavi kad zelim tisinu dok sam na kompu.

 

Glorious PC Gaming je super da, samo da imaju vise retailera, a za nas Hrvate mislim da je najbolje narucivat u Casekingu njihove proizvode. Meni je od tamo dosla podloga, makar sam se malo zajebo sto je Extended umjesto XXL Extended, 279 mm sirina.. smooth ko maslac, ali se ne moze skroz oprat s deterdzentom, vrijedi jos probat sa sapunom kada malo zatopli.. Pohvalno je kaj je uopce od takvog materijala da se moze ikako oprat.

 

Odosmo u offtopic previse..

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 19:30 (The_Fichek).
12 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Koja je shema s tim BR 4K playerima,puno bolje od ripova sto skidamo,ja ne vidim nikakvu potrebu za tim a Non stop gledam serije i filmove u 4K HDR.

AUDIOFIL
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Promijeni tu plavu boju na G502, ukljuci dpi light i nek se mijenjaju boje. :)

9 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

DPI light mi je bio upaljen, ali se stalno gasio dok nisam skužio da moram u opcijama uključiti ''Always on''. A plava boja je jer ne volim RGB i više manje idem na crno - plavu kombinaciju, pa da se uklapa. :D Ukusi su različiti. :)

16 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Dobrodošao u G502 klub 

LOL: Crobrother
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
@Wartft od kad se to "teflonska plastika" treba razradivati da bi mis klizio kak treba? Moze pojasnjenje high refresh strucnjaka. Hvala.lp
Intel Core™ i7 Forever
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Pa naravno da je teflon, ali da treba vremena da sjednu/razrade se, nazovi to kako god hoces, cinjenica je da treba jer sva ekipa ima ista iskustva. Isto iskustvao sam imao i ja, potrebno je imati osnovna tjelesna osjetila i funkcije da se to primjeti, ali razumijem da je nekima to teze shvatiti. Uglavnom ti se i dalje slobodno pravi pametan, znamo svi kako ti to ide. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 22:49 (war3_tft).
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...

Pa naravno da je teflon, ali da treba vremena da sjednu/razrade se, nazovi to kako god hoces, cinjenica je da treba jer sva ekipa ima ista iskustva. Isto iskustvao sam imao i ja, potrebno je imati osnovna tjelesna osjetila i funkcije da se to primjeti, ali razumijem da je nekima to teze shvatiti. Uglavnom ti se i dalje slobodno pravi pametan, znamo svi kako ti to ide. 

 Je je ja sam dao ženi isto da razradi jednu teflonsku tavu jer bez dobro razrađene tave nema dobrog ručka.

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Tako je. 

12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Evo napravit cemo glasanje, dali vam je mis postao bolji nakon sto ga "razradite", ja ih koristim vec 25+g i mogu reci da su sve gori sto ih vise koristim, vjerovatno zbog masnoca, prljavstine i pitaj boga cega sve nema na nozicama i podlozi.

ps. si siguran da pricas o racunalnom mišu?lp

 

0 Miš se svakako treba razraditi
15 Pojma nemam o cemu pricamo
Intel Core™ i7 Forever
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Naravno izvrces rijeci kako bi nesto postigao, a po obicaju postizes jedino ismijavanje citavog foruma. 

 

 Nitko nije spominjao "razradivanje" misa vec nozica, zato sam i u pocetnom postu i koristio navodne znakove. Ako se malo informiras i procitas iskustva ekipe sto su frisko stavili Corepad nozice svi govore isto tj da nozice prvih dana ne klize kak bi trebale vec tek nakon nekoliko dana, to "razradivanje" moze potrajati i do 20 dana kako je glavonja iz Corepada i objasnio, a ti slobodno udaraj po svome, nama je zabavno. 

12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ne izvrcem ja nista, teflonske trake su dio misa pa prema tome i djete od 3g zna o cemu pricamo javi svakako dojmove za 20-tak dana, mozda da napises cijeli clanak za bug casopis poput za neko kvalitetno vino od samo crnog grožđa koje u sebi ima okuse 6 vrsti maslina, proljetnog cvijeca u zoru, tonove vrhova alpa i sl budalastinelp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 23:49 (Stjepanj).
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Dobro dodu ovakvi razgovori sa tobom, sad znamo da osim svega ostalog ti ne ide niti humor. 

 

Ja se povlacim iz off topica, a ti slobodno nastavi jer to te jedino ide. 

 

EDIT: Nadoh i link

 

"New mouse feet need to break in. You will probably experience higher friction in the first few days of using your new set of skates. Once their contact points are polished, they will provide maximum smoothness and the fastest glide possible. The head of Corepad told me that this may take up to ten days with even heavy use. "

 

Po obicaju ne znas. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2019 0:18 (war3_tft).
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
_itsmoriarty kaže...
imao sam jednu vec Zotac 2080Ti AMP! ali sam nazalost bio dobio pokvaren primjerak i zamjenio ju za novu takvu, ali vise nista ne uzimam osim MSI, ASUS ili EVGA u ovom slucaju, pao je MSI jer mi je ploca takodjer od MSI-a.

Ne možeš reći da proizvođač ne valja jer si dobio jedan pokvaren primjerak, to se događa svima.

Potpuno je nebitno ako je proizvođač ploče MSI, a grafičke kartice npr. EVGA.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
_itsmoriarty kaže...
imao sam jednu vec Zotac 2080Ti AMP! ali sam nazalost bio dobio pokvaren primjerak i zamjenio ju za novu takvu, ali vise nista ne uzimam osim MSI, ASUS ili EVGA u ovom slucaju, pao je MSI jer mi je ploca takodjer od MSI-a.

Ne možeš reći da proizvođač ne valja jer si dobio jedan pokvaren primjerak, to se događa svima.

Potpuno je nebitno ako je proizvođač ploče MSI, a grafičke kartice npr. EVGA.

 Ma MSI je najbolji. (točka)

9 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Tako je, za SLI, su najbolje MSI grafičke, jer statistički ako jednu grafičku dobiješ pokvarenu sve su od isto proizvođača loše. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice