Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.882
|
čitano: 3.453.622
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
win32 kaže...
thabigjc kaže...

Pa di ces bolje?? da ih odreze da se ne vide??? Izlanuo se

 

Imas tu u mome starom albumu slike od trenutne konfe tj. trenutna je ova gdje su slike sa Obsidianom:

 

http://s999.photobucket.com/albums/af120/win__32/

 

Napravim ovih dana nove slike gdje sam jos malo sve poslozio pa postam slike....tj. vrijeme je za ciscenje kompa pa kada ga ocistim budem opet sve poslikao jos jednom..... Cool

 

Nije se nista promjenilo, osim sto sam jos malo bolje rijesio kablovinje......

Hehe svaka cast nego to je stvarno previse.. ok kad imas super kuciste i mjesta za sve to napravit ali prilazem svoju sliku pa komentiraj Nevinašce da vidis zasto sam rekao ovo sto sam rekao...

meni bilo kakvo kabliranje je vauuuu... Smijeh 

pozz

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
16 godina
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
The Man kaže...

Gdje si to kupovao shkval? Koliko znam EVGA matične se baš i ne prodaju kod nas, a na tipkovnici su neka slova malo drugačija. Također, grafa u potpisu i ona u tvom kompu ne izgledaju isto. Di je kvaka?

Ploču, SSD, zvučnike i miša sam nabavio vani preko prijatelja. Sve ostalo kod nas. Malo vamo-malo tamo.

 

Oko sokolovo! Grafa na slikama nije ova iz potpisa. Odnio sam je malo kod brata da je testira, a trenutno je unutra njegova 9800 GTX. Oće vidit koliko je 5850 brža pa da je i on uzme (ili možda 5870), a meni se nije dalo čekat da je vrati pa da onda sve slikam.

15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

jao zašto sam počeo čitati ovu temu, odmah gledam gdje bi zamračio 2 soma kuna za SSD...

uništiti ćete me ljudi, uništiti....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Slike vašeg Hardvera

ⓑⓤⓖ░░▒▓███►◕‿◕◄███▓▒░░ⓑⓤⓖ
14 godina
offline
RE: Slike vašeg Hardvera

Namigiva    (link u smajliću)

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
DamageHigh kaže...

Namigiva  (link u smajliću)

A jooj Šutim nisam vidio

ⓑⓤⓖ░░▒▓███►◕‿◕◄███▓▒░░ⓑⓤⓖ
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

obecao sam slike pa evo...

danas je stigla :)

 

edit: to su oni slali iz newegga .. nisam nista platio carinu, postaniru ni nikakve gluposti (sve je platio sapphire) .. jer sam je dobio na nagradnoj igri :P

jedva cekam da zaigram dirt2 na dx11 ...

 

hvala xFireu i Sapphireu :)

Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan ^^
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2011 13:38 (rebelsy).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

evo ja sam se danas ujutro malo igro sa jednim starim kompom...  (pentium I.......)

jos uvijek kisem od prasine.... 

 

Imam neku ideju da taj komp osposobim i da na njega bacim/o  linux pa ce bit sam za torente ( razlog: trosi ko malo veca zarulja) 

to je kuciste prije otvaranja... :D to je kuciste prije otvaranja... :D
ovo mi je bio najveci prijatelj :D (8 bara) ovo mi je bio najveci prijatelj :D (8 bara)
ta-dam cable-menagment je na nivou :D ta-dam cable-menagment je na nivou :D
sve je na karticama..... sve je na karticama.....
prije nego kaj to sve ne zbacam van prije nego kaj to sve ne zbacam van
sve je vani (sad sljedi kompresor :D) sve je vani (sad sljedi kompresor :D)
evo doticnih kartica evo doticnih kartica
Razer Baracuda :D :D Razer Baracuda :D :D
i ovo je prije samog sklapanja.... (to je bio hadverski dio posla sad idemo na ostalo :D) i ovo je prije samog sklapanja.... (to je bio hadverski dio posla sad idemo na ostalo :D)
MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

omg .. ne ... xD

gle .. ja sam se prijavio na xfireu za natjecanja (napravio video) .. sakupljao cool glasove i bio drugi u svojoj kategoriji (a nagrada je sapphire hd5870) ... a prvi je osvojio komp a treci samsung monitor ...

i onda je xfire kontaktirao sponzora (prije toga sam ja xfireu ostavio podatke .. potpisao neke dokumente) ...i sponzor salje nagradu (u ovom slucaju sapphire) ...

ti da sad nesto kupis kod njih .. normalno da bi ti naplatili carinu i sve ostalo .. ali to je osvojeno na nagradnoj igri pa su oni platili to sve da ne moram ja ..

 

sad jasnije ?

 

sorry za ot !

 

videi nisi bas nesto posebno ali ima i glupljih (vjerujte mi) koji su osvojili bolje nagrade ...

http://www.xfire.com/profile/rebelsy/videos/

 

ovaj Niko Can Fly - za taj sam dobio graficku

a za ovaj Rambo fail - za taj sam dobio 1600$

Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan ^^
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 13:57 (rebelsy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
rebelsy kaže...

omg .. ne ... xD

gle .. ja sam se prijavio na xfireu za natjecanja (napravio video) .. sakupljao cool glasove i bio drugi u svojoj kategoriji (a nagrada je sapphire hd5870) ... a prvi je osvojio komp a treci samsung monitor ...

i onda je xfire kontaktirao sponzora (prije toga sam ja xfireu ostavio podatke .. potpisao neke dokumente) ...i sponzor salje nagradu (u ovom slucaju sapphire) ...

a šteta ja se već ponadao da imaju jako dobru foru da riješe probleme sa troškovima...ali svejedno čestitam na osvojenoj nagradi... i stavi link od tog videa da i mi to vidimo...

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Super komponente:)

Zasto ne zadrzis?

to je super komad HW

Click(kako vam se cini?)

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 14:41 (šiloman).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

sreća pa exploit ima tebe pa može nabaviti 5870 za crossfire po 10-20 % nižoj cijeni

14 godina
neaktivan
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
patch123 kaže...

sreća pa exploit ima tebe pa može nabaviti 5870 za crossfire po 10-20 % nižoj cijeni

  ma nece uzet :) kaze da ce za 2500kn s garancijom uzet novu hd5870 ...

a za ovu imam garanciju valjda od newegga ili od sapphirea ( bas onoliko koliko daje proizvodjac ) jel to 3 god ? 2? 5 ?

Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan ^^
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 14:48 (rebelsy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
rebelsy kaže...
patch123 kaže...

sreća pa exploit ima tebe pa može nabaviti 5870 za crossfire po 10-20 % nižoj cijeni

  ma nece uzet :) kaze da ce za 2500kn s garancijom uzet novu hd5870 ...

a za ovu imam garanciju valjda od newegga ili od sapphirea ( bas onoliko koliko daje proizvodjac ) jel to 3 god ? 2? 5 ?

valjda su ti došli neki papiri uz grafičku

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

nisu nikakvi papiri dosli .. ovi s carine su valjda sebi ostavili :S

dosla je kutija, grafa, kablovi, manual, driveri, crossfire, dirt2 i neka slicica da si naljepim na komp valjda (ati inside xD)

Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan ^^
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
rebelsy kaže...

nisu nikakvi papiri dosli .. ovi s carine su valjda sebi ostavili :S

dosla je kutija, grafa, kablovi, manual, driveri, crossfire, dirt2 i neka slicica da si naljepim na komp valjda (ati inside xD)

ako ti nemaš nikakav papir koji potvrđuje kad si dobio tu karticu ne znam kako će ti oni uopće priznat garanciju....

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 15:03 (patch123).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
rebelsy kaže...

nisu nikakvi papiri dosli .. ovi s carine su valjda sebi ostavili :S

dosla je kutija, grafa, kablovi, manual, driveri, crossfire, dirt2 i neka slicica da si naljepim na komp valjda (ati inside xD)

 

Da ti nije papiric nalijepljen na kutiju odostraga? Bar je meni tako bilo s vecinom komponenata..

 

Ili na onoj kutiji u kojoj je sve doslo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 15:26 (puls4R).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
rebelsy kaže...

nisu nikakvi papiri dosli .. ovi s carine su valjda sebi ostavili :S

dosla je kutija, grafa, kablovi, manual, driveri, crossfire, dirt2 i neka slicica da si naljepim na komp valjda (ati inside xD)

ako je ne mislis extremno klockati te podizati voltaze onda garancija ti ni netreba :P

evo malo OT.

sada sam dosao iz linksa koji se nedavno otvorio u puli i razocaran sam jer su im cijene katastrofalno visoke...nemaju niti jednu 5870 ispod 2850 kn.

a gledao sam i za napajanje koje bi uzeo hx 850 W 1400 kn...cak je "jeftiniji" eurotrade sa 1289 kn.

izgleda da cu sve krajem mjeseca naruciti iz magazina,5870 i hx-a.

 

bas sam i u bitechnicku bio i uzeo kucno kino neko za 2200 kn a citam reviewe po netu i cijene sa newegg-a i nadem isto za 205 Usd.....majko mila mislim se kako nas samo nasi kradu na artiklima iz inozemstva nismo ni svijesni.

kada nesto dode u rh u startu je 30-40% skuplje kada prode carinu,jos ovi lesevi po ducanima opale marzu da ti slabo dode..

sada iz drzave u banani prelazimu u drzavu u kiwiju.

Moj CPUz http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=936982
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 16:11 (eXpl0it).
14 godina
offline
RE: Slike vašeg Hardvera

eXpl0it aj molim te koju slikicu tvoje mašine...i periferije ofc..Namigiva

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

ma nista od toga .. izgleda da grafa ne stane u kuciste a nemam sad pare da kupujem novo neko kuciste ...

 

ne preostaje mi nista drugo nego da ju prodam :S

Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan ^^
14 godina
offline
RE: Slike vašeg Hardvera

Pili kućište, ko ga je*e, glavno da 5870 stane!!  Osmijeh

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
DamageHigh kaže...

Pili kućište, ko ga je*e, glavno da 5870 stane!! Osmijeh

hehe to il nek si slozi bez kucista 

ja sam svoje mini atx kuciste tak slozio da stane i 5970 

http://companyofheroesonline.tumblr.com/ / http://theguildcommics.weebly.com/index.html
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 17:32 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

da se nadovezem na exploita:

tip bio jucer kod mene,od tate frend ima firmu u zg sa hifi komponentama i kaze da ona zvucnike nabavi za 3milje kuna a za 2-3 tjedna oni odu za 12000...s time da daje popust...i jos nes...

prodaje za 150k kn plazmu panasonic 50",kucno kino i jos neke gluposti s time da inace kosta 250k i jos ima 50% zarade Šutim

 

rebelsy:

stavi komp na stol:D

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

ma nevrijedi ni pilit...kad grafa prijeseca put nekim kablovima i nemos ih onda ustekat nikako ...

 

imam ovo smece od kucista sto sam dobio uz komp http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_34_71&products_id=1306 -.-'

 

jel stane u ovo ? http://www.links.hr/index.php?naziv=Ku%E6i%9Ate+THERMALTAKE+V3+Black+Edition%2C+MIDI%2C+plexi%2C+crno%2C+bez+PS&option=artikl&id_kategorija=052605&id_artikl=052.605.078

 

:S

Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan ^^
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2010 18:07 (rebelsy).
15 godina
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
rebelsy kaže...

ma nevrijedi ni pilit...kad grafa prijeseca put nekim kablovima i nemos ih onda ustekat nikako ...

 

:S

ako se hd5870 polovna stara tek 2 tjedna sa garancijom i racunima prodaje za oko 2200kn,

 

sta ti mislis kolko ces dobit za grafu koju si "otvorio" i koja nema papire..

 

nemozes dobit vise od 2000kuna nikako..

 

i iz tog razloga ja mislim da je bolje da je zadrzis na neku foru...

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

rebelsy napravi ovo...meni tako komp stoji već 4 mjeseca i temperature su odlične..nemam svoje slike nažalost

14 godina
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
stipica_zd kaže...

rebelsy napravi ovo...meni tako komp stoji već 4 mjeseca i temperature su odlične..nemam svoje slike nažalost

 

Hehehe...taman da mi pas dode i gurne njusku u vent neki.... Cool

 

Ili jos bolje ako netko ima klinca u kuci pa mali malo "proprcka" sa prsticima da vidi sta se to tamo vrti i kakve to stvari svijetle.....hehehe... Osmijeh

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo slike mog starog kompa Cool

 

Stari komp Stari komp
Apple iPhone 3GS 16GB
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
lg-viewty kaže...

Evo slike mog starog kompa Cool

 

Najgore je na toj kutiji kada ga upališ glasno zapišti sama kutija pa onda ide ono što mora sa ploće imao sam komp s takom kutijom tjedan dana kod mene

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slike vašeg Hardvera
Mato_Ivanovac kaže...
lg-viewty kaže...

Evo slike mog starog kompa Cool

 

Najgore je na toj kutiji kada ga upališ glasno zapišti sama kutija pa onda ide ono što mora sa ploće imao sam komp s takom kutijom tjedan dana kod mene

da..hehe Bogataš

ma meni je ok

Apple iPhone 3GS 16GB
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice