Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 10.986
|
čitano: 2.513.802
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
2 mjeseca
protjeran
Slike vašeg Hardvera

Pozdrav svima, malo tvrde nadogradnje

2x Toshiba P300 2tb.

10 godina
Re: Slike vašeg Hardvera
Jack Sparrow kaže...

Kapitalac

eto stigao ostatak 

3 godine
Slike vašeg Hardvera

Bolest se nastavlja! 

• FC660C - low noise purple sliders
  • Custom made galaxy themed Mitchcapped mods
  • BKE Light domes
  • Lubed sliders with Trybosys 3204

#YOLO
4 godine
Slike vašeg Hardvera

stari komp je malo zaplivao u vodi. pa je bi red za novo uzet 
nemam slike proca AMD Ryzen 5 2500x sa Asus TUF B450 Gaming Plus, Zottac GeForce 1070 AMP edition (za te novce odlična grafa na akciji u Instaru), XPG GAMMIX D10 2x8GB DDR4, WD blue SSD 512 GB, XPG SX6000 PRO 256GB M.2, Seasonic M12II EVO 620W i za kraj novi kinez u vlasništvu Xiaomi MI 9

sve u svemu, mali nenadani upgrade 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2019 21:57 (guzda22).
8 godina
Slike vašeg Hardvera

Malo se obnovio sa S7 na S10e, praktički isto samo bolje. :)

Ovaj uploader fkt zezne slike okreće ih kako ga volja, probo radit razne rotacije i opet on po svom okrene slike. :(

3 godine
Slike vašeg Hardvera

Kako ipak rokam AMD-a i totalno sam uloženo dobiveno crew morao sa potegnuti i kupiti forumski opjevanog AOC-a!

Ništa novo 32" IPS 2k 75hz

Za browsing dušu dao, za gaming isto nije za bacit, uspoređujući boje sa AW3418HW sramim se reći da je možda i bolji 

kupljen u mall.hr-u na nekom popustu za 1550 kn sa uključenom Elder Scrolls Online - gold edition igrom.

p.s. sad bar 2600x može napuniti 75 fps 

#YOLO
6 godina
Slike vašeg Hardvera

Napokon mi se dalo ic u Zagreb pa eto... Iako sam sa ove 1060 mislio ic na neku AMD karticu, G29 mi je pokvario planove pa sam morao na ovu 1660Ti Ghost OC.. Za sad temperature odlicne, debeli hladnjak, malo svjetla, poslije cu je probat kloknut pa da vidim dokle ide 

11 godina
Slike vašeg Hardvera

Nakon duge potrage, napokon sam kupio Laptop koji mi se svidio na prvu.

Izgledom mi je perfektan, ima pozadinsko osvjetljenje tipkovnice, IPS ekran FullHD, i3 procesor, 8gb RAM, 256gb SSD i stavio sam na njega Ubuntu 18.04. LTS.

Za sad sam prezadovoljan.

HP Pavilion 15-cs2039nm - platio sam ga za cash 4000kn

8 godina
Slike vašeg Hardvera

Posto je "staro" napajanje pocelo umirat odlucio kupit novo napajanje. Pa kad vec kupujem napajanje uzeo i kuciste.

CM V850 vise nema snage za SLI, jednostavno svako malo gasi konfu, zato je u starom kucistu samo jedna kartica.

Novo je Corsair HX1200i, Corsair 680X i Corsair Comander Pro (Kod kupnje određenih Corsair kucista u Caseking.de na pokolon se dobije Comander Pro od 75€).

Uspust sve ocisceno, sređeni kabeli ispod stola :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 20:47 (Zajeb).
9 godina
Slike vašeg Hardvera

Došla zelena zvijerka

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
6 godina
Slike vašeg Hardvera

Stigao nosac za graficku :)

10 godina
Slike vašeg Hardvera

U posljednja 2 tjedna sam napravio manju renovaciju svojeg Toshiba laptopa s kombinacijom polovni SO-DIMM DDR3 RAM, stick od 4GB nabavljen u susjednoj nam BiH za male novce, zamjenska baterija za isti kupljena u istoj susjednoj državi nešto jeftinije nego kod nas, te od danas je mehanika zamijenjena sa solid state rješenjem u imenu Crucial BX500 480GB SSD :) A sama mehanika je otišla u jedan od jeftinijih USB3.0 2.5inch kutiju za disk s jendim kablom.

Trenutno sam zadovoljan sa SSD brzinom, ipak je brži od 5400rpm HSDT hard diska.

My website: https://idzan.eu | https://maskice.hr | https://najam-vozila.hr
5 godina
Slike vašeg Hardvera

Moja dugo željena stvar. Ovaj komp sam htio odavno ali nikako da nađem dobru cijenu. Sad sam ga našao ispod cijene za 185 eura. 2 x e5520 xeon(ići će upgrade na 2 x x5680 ili x5690 poslije firmware upgradea), mizerna gt120(sad zasad će poslužiti), 8gb ddr3 i 2 x 640gb hard diskovi. Mašina je bila u extra stanju, samo kad sam je otvorio našao sam leglo crnih udovica . Bilo je prašine za tri kompa zajedno. Ne znam kako neko ne očisti nešto čemu je tako lako prići .

9 godina
Slike vašeg Hardvera

Došao Samsung Galaxy Watch 46mm, uzeo ga preko a1 webshopa na promociji, zasad zadovoljan.

6 godina
Slike vašeg Hardvera

Stiglo tvrdo pojačanje jer prostora nikada dosta 

WD Blue 1TB WD10EZEX 7200rpm 64mb Cache

5 godina
Slike vašeg Hardvera

Pozdrav svima, 

nakon dosta traženja slušalica, iznenada su mi uletile Audio Technica ATX-M50x za nekih 60€ potpuno nove, nisam mogao odoliti... 
Sada se trebam baciti u potragu nekog AMP/DAC-a za njih kako bih iskoristio njihov puni potencijal. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2019 15:42 (Mateo77).
3 godine
Evo nije hardver,ali svakako olaksava igranje... ;)
10 godina
Slike vašeg Hardvera

Uh, dobar ulet danas u Links - poslovnica Dubrava. Došao samo po SSD Crucial BX500 kapaciteta 120GB i laptop caddy da izbacim optiku koja ne radi više te uletjeo je još i Xiaomi PowerBank od 20000mAh. Powerbank je zvijer, treba ga napuniti i testirati ovih dana. 

A slušalice, onu su iz dućana u blizini zvanog maskice.hr. Odmah na mjestu probao, rade i platio uz popust za bivše zaposlenike i stalne kupce ;)

I da, sad je Toshiba Satellite Pro C850 došla skoro do maksimuma nadogradnji. U potrezi sam za 3-gen core i7 procesorom, te će nakon toga ići i još 8GB RAM u njega da bude top laptop heh 😁😁👌

https://idzan.eu
8 godina
Slike vašeg Hardvera

Došla maskica za powerbank. Sad je tenk.

9 godina
Slike vašeg Hardvera

Umetnut novi kit ram memorije - GSkill Ripjaws V 16GB 2x8 3200MHz (mjesec i god proizvodnje May, 2019). Zapao me Hynix CJR, a to je ujedno i posljednja revizija Hynix IC-a. Uredno radi na fast preset timinzima Samsung B-Die ekvivalent memorije, a iste sam dobio koristeci Rzyen DRAM calculator. :)

:) :)
9 godina
Slike vašeg Hardvera

Stigla zamjena za 1060, u vidu Zotac 1070 Ti Mini. Nova, zapakirana.

6 godina
Slike vašeg Hardvera

Stiglo malo ubrzanje! 

ADATA XPG SX6000 Pro

Svijet je zanimljiv onoliko koliko smo mi radoznali !!
8 godina
Slike vašeg Hardvera

Prošli tjedan sam se malo počastio prelaskom na nešto novije.

Ryzen5 3600

MSI B450 Gaming Pro Carbon AC

GSkill Aegis 16gb 3000mhz

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
8 godina
Slike vašeg Hardvera

Stiga novi ssd prije otprilike 2 sata :))

My Precious 

DeaathDealer
6 godina
Slike vašeg Hardvera

nakon nekih 3 godine stigla nova grafa 

SAPPHIRE PULSE RX 580 8GB

8 mjeseci
Slike vašeg Hardvera

Nije fancy ko drugo šta se stavlja ovdje, al meni "revolucionarno" hahaha

12 godina stari, 1680x1050 Syncmaster 206BW će bit sada samo ispomoć AOCu. Zasad sam impresioniran, nisam još nikakve postavke gledao, niti mijenjao osim osnovnih. (I da, 3GB 1060 nije nikako dovoljna za gameanje na ovoj rezoluciji - ali stvar je u tome što ne igram, ništa, dugo već nisam, nemam želje. Netko bi isto pitao "Šta će ti zapravo onda drugi display?", i odgovor bi bio "Solidworks, Catia... i ZATO.")

Prije toga nabavio neke PWM fanove da maknem ova stock Zalmanova molex sranja, i malo brži Bionix straga. Z1 Neo ima samo jedan ispuh pa sam htio nešto s malo više protoka. Ako se odvažim, možda uposlim svrdlo pa dodam gornji ispuh jedan. Taman paše između gornjeg VRM hladnjaka i kučišta.

Eto, da jednom i ja imam šta stavit ovdje 

Apoc
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2019 22:43 (Apocalypso722).
6 godina
Slike vašeg Hardvera

Prinova. 😉

11 godina

Dosla mehanika candykeys.com 127 Eur

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2019 15:34 (Patrick_cro).
9 godina
Slike vašeg Hardvera

Stigao rođo iako mi realno nije trebao.

Kupio sam ga zbog 100 Kn popusta Ekupi.

Nek se nađe.

3 godine
Slike vašeg Hardvera

Nov ulov...

Ovo na slici košta kao neki dobar mid range setup.

Realforce R2 - Limited edition - China market special - 300 komada proizvedeno u svijetu.

45g topre 

Factory silenced purple slider

Aftermarket value? oko 600-xxxx E

Dugo čekanja, dopisivanjima sa raznim kineskim vendorima na kraju superbuy proxy i duugo čekanje!

#YOLO
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice