Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.607.597
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
14 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
nicky.sl kaže...

Ruku na srce al važnu stvar smo zaboravili naglasit, bitno je čiji komp se čisti jer velika je razlika čistit komp od pušača u kojem su naslage prašine slijepljene naslagama nikotina, katrana i ostalih mirodija iz duhanskog dima.

Lako je meni sad čistit moj komp, puhnem iz moje bočice i prašine više nema a prije dvi godine dok je to još bio pušačev komp tribalo se pomučit dosta više a radila je i krpica a i četkica za zube je znala radit uz medicinski alkohol.

To je tačno. Bio je u mom području jedan internet klub podavno(Pentiumi 4, 512MB rama, 128MB AGP) i pušilo se nenormalno, kompovi bili haos, to su slojevi pljavštine kako na ventilatorima, tako i po rupicama na kučištu. Odvuče ih vlasnik sve kod vulkanizera i ispuše kompresorom i bili odmah ko novi računari, ni trunke prašine, ja baš mislio da je kupio nove računare. Ja nepušač nisam očistio svoj komp od prašine bar godinu dana a otvorena mi stranica i nema ništa prašine u poređenju šta je bilo za mjesec u tom internet klubu. Razlika je nevjerovatna.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Haker_x kaže...
nicky.sl kaže...

Ruku na srce al važnu stvar smo zaboravili naglasit, bitno je čiji komp se čisti jer velika je razlika čistit komp od pušača u kojem su naslage prašine slijepljene naslagama nikotina, katrana i ostalih mirodija iz duhanskog dima.

Lako je meni sad čistit moj komp, puhnem iz moje bočice i prašine više nema a prije dvi godine dok je to još bio pušačev komp tribalo se pomučit dosta više a radila je i krpica a i četkica za zube je znala radit uz medicinski alkohol.

To je tačno. Bio je u mom području jedan internet klub podavno(Pentiumi 4, 512MB rama, 128MB AGP) i pušilo se nenormalno, kompovi bili haos, to su slojevi pljavštine kako na ventilatorima, tako i po rupicama na kučištu. Odvuče ih vlasnik sve kod vulkanizera i ispuše kompresorom i bili odmah ko novi računari, ni trunke prašine, ja baš mislio da je kupio nove računare. Ja nepušač nisam očistio svoj komp od prašine bar godinu dana a otvorena mi stranica i nema ništa prašine u poređenju šta je bilo za mjesec u tom internet klubu. Razlika je nevjerovatna.

 nema to u tvom slučaju veze sa pušenjem, nego s količinom prašine u prostoru

netko doma ne pomete tjedan dana i nema bogznašto prašine nigdje, kod mene doma se pomete svaki dan i svaki dan puna lopatica prašine

a u kafiću da ne govorim, 100 ljudi uđe i izađe u par sati, unose prašinu izvana, trune se, perutaju...

 

nicky je mislio na nikotinske naslage, koje se doduše stvarno mogu vidjeti na površinama, ali to je ipak nakon dosta dužeg vremena nečišćenja i nebrige, ovisno i na kojim površinama

 

EDIT: teško je ljudima objasniti kakvu količinu prašine proizvodi 10-ak dlakavih i pernatih životinja uz dvoje djece koji su neprestano van-unutra, dok to ne vide svojim očima

evo fotke dolje, friško pometena kuća, a isto tako pometena je bila i jučer kad sam došao s posla, oko 5 popodne

znači ovo je količina prašine nastala u malo više od pola dana, do navečer će opet biti puna kuća prašine

na trećoj fotki vidi se što dvije papige naprave za dva dana, od hrpe perca, hrane koju pobacaju do sloja fine prašine koja se vidi na mojem prstu

 

pa sad ti reci da prašina nije problem, kako kome

prašina i dlake sa 100-tinjak kvadrata kuće prašina i dlake sa 100-tinjak kvadrata kuće
prašina, hrana i perca dviju papiga u samo dva dana prašina, hrana i perca dviju papiga u samo dva dana
jučer popodne bila je slična hrpica i tako svaki dan jučer popodne bila je slična hrpica i tako svaki dan
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2016 11:04 (picajzla0707).
8 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

http://www.bug.hr/forum/topic/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/299.aspx?page=317&jumpto=5038222&sort=asc&view=flat

 

Otkad to Samsungov SSD dolazi u antistatičkoj vrećici? Jel ta vrećica bila zapečačena i jesi siguran da je to novi SSD?

Kupio sam nekoliko komada njihovih SSD-ova, svi dolaze u kutiji i bez antistatic vrećice jer je nepotrebna.

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
tommy_vercetti kaže...
Otkad to Samsungov SSD dolazi u antistatičkoj vrećici?

Potpis.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
tommy_vercetti kaže...

http://www.bug.hr/forum/topic/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/299.aspx?page=317&jumpto=5038222&sort=asc&view=flat

 

Otkad to Samsungov SSD dolazi u antistatičkoj vrećici? Jel ta vrećica bila zapečačena i jesi siguran da je to novi SSD?

Kupio sam nekoliko komada njihovih SSD-ova, svi dolaze u kutiji i bez antistatic vrećice jer je nepotrebna.

Zato sto je to bulk pakiranje a ne retail...da novi je ssd sa racunom 5 godina jamstvo.

 

Bilo ga je na nabavi u adm i futuri bulk su prodavali, ne znam jel jos uvijek.

 

 

12 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

 

shevshi

 

 

Što si uzeo tu Founders Edition ?

16 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Jel to prva 1080ka na forumu?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Uzeo sam referentnu,jer imam jako dobre zadnje godine s njima,780ti i 980 su bile referentne i odlično su me služile,pa sam nastavio s njima,prije sam uzimao i ja kartice s aftermarket coolerom gtx 590,480 itd

11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Prince-Artas kaže...

Jel to prva 1080ka na forumu?

 nije, ima je neki kolega još otprije tjedan dana, kad se javio radi nekih problema s njom

samo što je nije fotkao i stavio ovdje

13 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

alen29 (post) sorry za tvoje oči.
Na toj udaljenosti, buljiti u taj TV - to sigurno boli. 

 

 

 

EDIT: da nema možda netko intel socket 1150 bracket za beQuiet Dark Rock 2?

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2016 10:17 (sudy_freak).
9 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
sudy_freak kaže...

alen29 (post) sorry za tvoje oči.
Na toj udaljenosti, buljiti u taj TV - to sigurno boli. 

 

 

 

EDIT: da nema možda netko intel socket 1150 bracket za beQuiet Dark Rock 2?

 Baš sam to htio rec da nije mozda preblizu meni bi oci izgorile na tvom mjestu haha.

If you have nothing to lose, try.
13 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Slažem se, ja imam 25" monitor, dakle duplo manji i umirem kada po noći surfam.

Moram se zavaliti u fotelju da mi bude izdržljivo gledati, a čak mi je i dalje nego tvoj tebi.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Filip720 kaže...
sudy_freak kaže...

alen29 (post) sorry za tvoje oči.
Na toj udaljenosti, buljiti u taj TV - to sigurno boli. 

 

 

 

EDIT: da nema možda netko intel socket 1150 bracket za beQuiet Dark Rock 2?

 Baš sam to htio rec da nije mozda preblizu meni bi oci izgorile na tvom mjestu haha.

 Planiram u skorom roku neki bolji stol nabaviti da si to malo odvojim. Pomalo sam vec navikao na TV ali mislim da mi nije dobro na taj nacin dugorocno koristiti racunalo.

12 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Glavas Zg@

 

Odmah neka ostane kod tebe 

11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
darijoman kaže...

Glavas Zg@

 

Odmah neka ostane kod tebe 

 i neka je podboči s nekom letvicom, to je kilu i pol solidnog bakra

aluminium free 

12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
darijoman kaže...

Glavas Zg@

 

Odmah neka ostane kod tebe 

 Da ako imaš mogučnost i kvalitetan procesor da to pogura,go for it!!

AUDIOFIL
8 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Tnx ljudovi, ne biste vjerovali ali kolega ju ima i ne pali komp po 5 dana

Ali ni kod mene nije bas mnogo bajnije, ubacio sam ju u komp prije 3 dana ali nisam se bas naigrao.

Imao sam i5 3570 na 4.2ghz koji bi bio taman za nju ali to sam prodao i svoju staru grafu i jos po nesto.

Ovaj i3 koji sad imam ce joj biti strasan bootlneck, uz to grafa je stvarno jako teska.

Vijdet cu koliko se moze klokati da uredno radi u battlefieldu i benchmark programima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2016 9:10 (Glavas_ZG).
11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Imaš vrlo nesebičnog frenda, svaka čast!

Možda njemu ni ne treba "prava" grafa, pokloniš mu GTX950/960(ili neku konzolu) i svi sretni.

 

Osim tvog trenutnog bottlenecka.

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Hacknwack (post) kakve veze aparat za kavu ima s hardverom i temom?
Kakve veze kuhinjska pomagala imaju s hardverom i temom?

Ja sam kupio neki dan novi frižider baki pa nisam slikao, a nisam ni stavio u temu ''Slike vašeg hardvera''. 

Batllelog: sudy_freak
11 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Mozda se samo htio pohvaliti kako uziva u kavicama pred PC-jem. Mozda.

 

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2016 13:35 (metallic).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
sudy_freak kaže...

Hacknwack (post) kakve veze aparat za kavu ima s hardverom i temom?
Kakve veze kuhinjska pomagala imaju s hardverom i temom?

Ja sam kupio neki dan novi frižider baki pa nisam slikao, a nisam ni stavio u temu ''Slike vašeg hardvera''. 

Ako bilo koga smeta ona slika koju sam postao u drugoj temi, slobodno kontaktirajte admine da mi posalju warning ili da maknu sliku. Meni, osobno, aparat za kavu je neizostavni dio hardware-a. 

11 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Meni je drago da toxic ponovno gejma, makar privremeno kako kaže, za desktop pc-em :)

 

Nego, reci mi kako ti se čini amd konfa nakon intel-nvidija platforme? I jesi još na onom gejmerskom laptopu?

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Hacknwack kaže...
sudy_freak kaže...

Hacknwack (post) kakve veze aparat za kavu ima s hardverom i temom?
Kakve veze kuhinjska pomagala imaju s hardverom i temom?

Ja sam kupio neki dan novi frižider baki pa nisam slikao, a nisam ni stavio u temu ''Slike vašeg hardvera''. 

Ako bilo koga smeta ona slika koju sam postao u drugoj temi, slobodno kontaktirajte admine da mi posalju warning ili da maknu sliku. Meni, osobno, aparat za kavu je neizostavni dio hardware-a. 

 i meni je ražanj pa ga svejedno ne svrstavam u hardwer (pogotovo kad je janjac na njemu)

15 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
eywa33 kaže...

Meni je drago da toxic ponovno gejma, makar privremeno kako kaže, za desktop pc-em :)

 

Nego, reci mi kako ti se čini amd konfa nakon intel-nvidija platforme? I jesi još na onom gejmerskom laptopu?

ako se ne zamaram s cinjenicom da mi sve mora biti na plus 60 i na ultra onda je ok.

uopce nista nisam klokao a niti mi se neda.

 

koliko vidim grafa je na odredenim igrama fino opterecena i sasvim sve fino radi.

 

 

16 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
sudy_freak kaže...

Hacknwack (post) kakve veze aparat za kavu ima s hardverom i temom?
Kakve veze kuhinjska pomagala imaju s hardverom i temom?

Ja sam kupio neki dan novi frižider baki pa nisam slikao, a nisam ni stavio u temu ''Slike vašeg hardvera''. 

 

Ako ti je novi frižider na touch (ima dodirni ekran) trebao si slikati i postati, možda bi ga mogli i oc-ati :D

 

Ajde čovjek se veseli dolce aparatu, bolje takve slike nego spam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2016 16:20 (amd freak).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
amd freak kaže...

 

Ako ti je novi frižider na touch (ima dodirni ekran) trebao si slikati i postati, možda bi ga mogli i oc-ati :D

 

 

 ja doma imam napu na tocuh, mogu slikati

16 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Ja imam zenu na touch, mogu i ja poslikati 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Radit ce bez beda xeon na msi p45 platinum. Ovdje imas testirane ploce sa nekim xeonima x5460, e5450 radi a onda vjerojatno rade svi xeoni. Ja nikako da docekam svojeg xeona.
www.delidded.com/lga-771-to-775-adapter/3/#msi

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 14:12 (Patrick_cro).
16 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Edit: molim delete

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 14:11 (Patrick_cro).
16 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Edit: Molim delete dupli post

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 14:10 (Patrick_cro).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice