Vas xfire acc

poruka: 129
|
čitano: 25.644
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Vaš xfire?
16 godina
protjeran
offline
Vas xfire acc

Ako znate ovaj klijent(xfire)sluzi za razmjenu informacija i dok ste u igri i dok niste..

Vidi tocno u kojem ste serveru,koliko igrate i mozete se direktno iz browsera pomocu xfire-a joinat u server

xfire koristi koliko ja znam najmanje 10 000 000 klijenata

Pa recite mi vas xfire da vas dodam pa da igramo skupa :))

Moj xfire je natan13

trenutno F.E.A.R combat,malo Babo Violent 2,Cod uo

Ali 90% F.E.A.R combat

Bolje biti pocetnik nego n00b
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.7.2008 11:19 (natan13).
16 godina
offline
RE: Vas xfire acc

moj xfire je  benko286

intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
15 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

Ne kuzim cemu ovo...moj xf DROGA01Cool

16 godina
protjeran
offline
Vas xfire acc

happyd8

 

Igram F.E.A.R. Combat i upravo downloadam Team Fortress 2.

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.7.2008 11:01 (HappyD).
15 godina
protjeran
offline
Vas xfire acc

2 godine skoro koristim vec xfire i prezadovoljan sam njime

 

xFire-->ddoxy

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
16 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

Zakon program!!

xfire --> zpucek

15 godina
offline
Vas xfire acc

Uz to sto djelite vase x-fire-e kao da su slicice mogli ste i navesti igre koje inace igrate jer ukoliko netko igra iskljucivo Age of Conan njega definitivno ne zanima na kojemu serveru igra i sta radi netko ko igra Call of Duty 4!!!

 

 

 

x-fire: delusionaldevil

 

igram---> Call of Duty 2, Call of Duty 4

 

Cod2 1.0 server:

85.190.14.197:28967 Kameni Momci crack

 

CoD2 1.3 server:

82.193.210.221:29283 Kameni Momci powered by Tehluboh org

 

CoD4 server:

194.247.192.43:27963 EUnet Public org

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.7.2008 11:47 (D3ViL).
16 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

bruno1991

 

(F.E.A.R Combat, Trackmania, LOTRO)

E4600@2400MHz 1.16V, 8600GTS, 2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
16 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

luxx1977

 

Samo F.E.A.R. Combat

C2D E8400ES,Gigabyte GA-P31-DS3L,Geil ultra 2x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
15 godina
protjeran
offline
Vas xfire acc

shadyinthehouse

 

igram cod 4, crysis, fear combat i..... reći ću još kad se sjetim

Shady in the house
16 godina
offline
Vas xfire acc

sincr00

 

igram cs 1.6, cs s, cod 2 i hl 1

P4 HT 2,8 @ 3,2 1GB RAM 6600GT 128MB 500/900 @ 564/1164 Maxtor 160GB ATA
16 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

xfire brkang

 

2 i pol godine cod2

http://www.mercs-team.net
15 godina
offline
Vas xfire acc

moj xfire:slickman25

[url=http://profile.xfire.com/slickman25][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/slickman25.png[/img][/url]
16 godina
offline
Vas xfire acc

Evo i ja sam napravil acc na xfireu ali ga ne koristim iz sljedećeg razloga; Stalno mi hoće samovoljno skidati neke zakrpe i dodatke koje ili već imam ili ih neću.

                                                                                                                    Dal neko zna kak to ispraviti tj. isključiti?

                                                                                                                    Recimo da ga hoću koristiti isključivo za Grid, nek mi neko objasni.

Inače, nick mi je:  crohr

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2008 14:02 (Armor).
16 godina
offline
Vas xfire acc

dannyhr - igra se sve i svašta. Pogledajte profil, pa ako ima netko tko igra neku od tih igara i htio bi partnera za pwnanje, dodajte.

Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vas xfire acc
Armor kaže...

Evo i ja sam napravil acc na xfireu ali ga ne koristim iz sljedećeg razloga; Stalno mi hoće samovoljno skidati neke zakrpe i dodatke koje ili već imam ili ih neću.

                                                                                                                    Dal neko zna kak to ispraviti tj. isključiti?

                                                                                                                    Recimo da ga hoću koristiti isključivo za Grid, nek mi neko objasni.

Inače, nick mi je:  crohr

 Mislis automatsko skidanje zakrpa za igre koje imas instalirane? Da, to mozes iskljuciti, i kod mene je iskljuceno, Tools->Options->Files, odznaci automatically download and install patches.. Btw, moj xfire: darkprince7 (CoD 4 vecinom)..
You cannot change your fate, no man can... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

horagio

http://www.freewebs.com/horagio/ 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

Zippo :-)

Ideologije se rađaju krvlju
15 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

parazyd244

"Carpe diem..." "Nije bitno koliko si puta pao, bitno je koliko si puta ustao..." www.tutorialized.com Xfire: parazyd244
15 godina
offline
RE: Vas xfire acc

Iako pise u potpisu evo i ovdje Smijeh

 

xfire: bmw144

 

 

IGRAM: Call of Duty 2, COD4, COD:WAW, Trackmania Nations Forever, Test Drive Unlimited, i trazim ekipu za HAWX i Left 4 Dead

 

 

p.s. Xfire koristim vec 2.5 godine, imao sam ga u vrijeme kada jos ''nije'' bio toliko poznat, stvarno mi se program svidjeo, od onda je bilo dosta promjena ali sve su pozitivne, (od uvodenja browsera, poboljsanog chata u igri, uvodenje brojila FPS-a, sata... ima dosta toga...

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vas xfire acc

XF:vrda93

 

igram cod2 i barbie girls 3 :D

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
16 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

Koristim xf barem 2 godine, ali sam sada napravio novi account. uglavnom: replik91

Igram COD4 99% i još ako naiđe nešto zanimljivo usput.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
15 godina
offline
Vas xfire acc

XF : nekoristim ga više

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 8:47 (BORG).
15 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

xfire: tonko14

trenutno cod4 , za 2 tjedna nastavljam sa WoW-om ;)

šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
protjeran
offline
Vas xfire acc

slobdno dodajte:hrvatskafarkasevec

8% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 92% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis Da se Facebook server sruši 10% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 90% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

Moj xf fixcar 

Igram sve kaj stignem

Jesam noob....
15 godina
offline
Vas xfire acc

Xfire: jjookeerr

Igram trenutno uglavnom CoD:WAW te igrao sam dugo SA:MP i mogu vas naučit par trikova kako igrat , uputit na kojim serverima igrat i u klanove ako mislite igrat ozbiljnije.

To je uredu!!!
15 godina
offline
Vas xfire acc

xfire: zayc16

al evo da se ne mučite, možete me addati klikom na OVDJE tko god želi. Namigiva

u posljednje vrijeme najčešće igram cod2, cod4 i SA:MP.

http://www.croelite.com
16 godina
neaktivan
offline
Vas xfire acc

hellraiser1110 - najcesce igram CoD4, a tu i tamo bacim UT3

Potpis
15 godina
offline
Vas xfire acc

rtoboran

 

igram sve igre koje m i dodu pod ruku.... najvise cod4,cod5, babo violent...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Vaš xfire?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice