Alienware laptop iz HR

poruka: 27
|
čitano: 8.642
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR

Pozdrav. Zanima me ako znate neke radnje u HR kod kojih se moze narucit Alienware laptop. Trazio sam po drugim postovima, i svi linkovi su "broken".

Tako da ako netko zna, puno bi mi pomoglo, jer narucivanje is SAD-a ili gdje vec ce mi dodatno naplatiti. Laptop koji zelim je M14x.

 

P.S. ako je netko vec narucivao i ima iskustva s placanjem, postarinom itd. neka mi se javi. Puno hvala

Zduna
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Alienware laptop iz HR

Links. Čak ga možeš naručit po svojim djelovima (sam si složiš specifikacije), Links naruči i laptop ti stigne za par mjeseci.

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko111 ///// Xf: shapina
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware laptop iz HR

lol, par mjeseci ? :S

roX!
13 godina
offline
Alienware laptop iz HR

Pa da, oni (links) šalju narudžbu dobavljaču, dobavljač šalje dalje... Kad ga ovi u Alienweru sklope šalju natrag po narudžbi.

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko111 ///// Xf: shapina
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 21:24 (Gunner11).
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
Re: Alienware laptop iz HR

Alienware je skup samo zbog imena.....bolje uzmi nesto drugo

14 godina
protjeran
offline
Re: Alienware laptop iz HR
BlaBlaLaLa kaže...

Alienware je skup samo zbog imena.....bolje uzmi nesto drugo

Glupost.

Poštenje!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware laptop iz HR
Gunner11 kaže...

Links. Čak ga možeš naručit po svojim djelovima (sam si složiš specifikacije), Links naruči i laptop ti stigne za par mjeseci.

 jesi li posve siguran za links? Jer sam malo prije nasao na foumu od Linksa da se nemoze kod njih narucit, jer su oni imali neko vrijeme u ponudi, i kazu da treba preko DELL-a narucit, i potpuno sam zbunjen sad xD

I nije alienware samo radi imena :P laptop inace nemoze konkurirati stolnom racunalu (osim ako nije neki ultra nabrijan sa svih strana i kosta 20 000 kn ). :P

Zduna
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 21:34 (Zduna).
13 godina
offline
Re: Alienware laptop iz HR
Zduna kaže...
Gunner11 kaže...

Links. Čak ga možeš naručit po svojim djelovima (sam si složiš specifikacije), Links naruči i laptop ti stigne za par mjeseci.

 jesi li posve siguran za links? Jer sam malo prije nasao na foumu od Linksa da se nemoze kod njih narucit, jer su oni imali neko vrijeme u ponudi, i kazu da treba preko DELL-a narucit, i potpuno sam zbunjen sad xD

I nije alienware samo radi imena :P laptop inace nemoze konkurirati stolnom racunalu (osim ako nije neki ultra nabrijan sa svih strana i kosta 20 000 kn ). :P

Alienware je samo ime,a to da laptop nemoze konkurirat je cista glupost,pogledaj npr. asus rog seriju.

13 godina
offline
Re: Alienware laptop iz HR
Zduna kaže...
Gunner11 kaže...

Links. Čak ga možeš naručit po svojim djelovima (sam si složiš specifikacije), Links naruči i laptop ti stigne za par mjeseci.

 jesi li posve siguran za links? Jer sam malo prije nasao na foumu od Linksa da se nemoze kod njih narucit, jer su oni imali neko vrijeme u ponudi, i kazu da treba preko DELL-a narucit, i potpuno sam zbunjen sad xD

I nije alienware samo radi imena :P laptop inace nemoze konkurirati stolnom racunalu (osim ako nije neki ultra nabrijan sa svih strana i kosta 20 000 kn ). :P

Eh pa najbolje ti je da ih nazoveš u ponedjeljak i pitaš.

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko111 ///// Xf: shapina
15 godina
online
Alienware laptop iz HR

u ponedjeljak je praznik.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR
Koji?
Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware laptop iz HR
PLASMAorLCD kaže...
Koji?

Neka gospa.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
online
Alienware laptop iz HR

velika gospa. OMG ljudi pa ne radi se u ponedjeljak.

Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR

Dobro da si spomenuo, taman kontao do Splita u ponedjeljak.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR

ako hoces alienware laptop evo ti sa ove stranice www.hidevolution.com.. tamo mozes sam konfigurirati za 2k $ mos dobit jakoooog alienware... sa svim sranjima i ugraviranim imenom... dok u nas nema te funkcije i ispast ce te jeftinije

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Alienware laptop iz HR
Saint96 kaže...

ako hoces alienware laptop evo ti sa ove stranice www.hidevolution.com.. tamo mozes sam konfigurirati za 2k $ mos dobit jakoooog alienware... sa svim sranjima i ugraviranim imenom... dok u nas nema te funkcije i ispast ce te jeftinije

 jel dostavljaju u hr?

12 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR

da.. ima preko us postal service 146 $ i preko fedex 432 $ ,,, alienware nema dostavu a hidevlotuion ima :DDDD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Alienware laptop iz HR

da samotreba provjerit jel pouzdana stranica, da se ne za*ebem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR

preporucia mi je jedan gamer iz nizozemske sta ga znam.. ja mislim sebi ovo System Color

Soft Touch Stealth Black

ProcessorIntel® Core™ i7 2820QM 2.3GHz (3.4GHz Turbo Mode, 8MB Cache)

Thermal Paste - Lower temps and extend life of system!IC Diamond on CPU + GPU - INSTALLED BY HIDevolution

Operating System Genuine Windows® 7 Home Premium, 64bit, English

Video Card1.5GB GDDR5 Nvidia GeForce GTX 560M

LCD Panel17.3-inch WideFHD 1920x1080 120Hz WLED w/ NVIDIA 3D 

LCD Panel17.3-inch WideFHD 1920x1080 120Hz WLED w/ NVIDIA 3D Vision Bundle

Additional 3D GlassesNone - 1 Pair included

Memory8GB Dual Channel DDR3 at 1333MHz (4DIMMS)

Hard Drive750GB 7,200RPM SATA-II HDD

2nd Hard Drive Bay (installed by HIDevolution)750GB 7200RPM HDD - INSTALLED BY HIDevolution

Internal Optical DriveSlot-Loading Dual Layer Blu-ray Reader (BR-ROM, DVD+-RW ...

Internal Optical DriveSlot-Loading Dual Layer Blu-ray Reader (BR-ROM, DVD+-RW, CD-RW)

Battery Options85 WHr 9-Cell Lithium-Ion

BatteryPower Adapter240 Watt 3 Prong AC Adapter with 6 ft Power Cord (will ...

Power Adapter240 Watt 3 Prong AC Adapter with 6 ft Power Cord (will work worldwide, includes FREE plug adapter for those without "U.S. style" outlets)
Wireless CardsKiller™ Wireless-N 1103 a/g/n 3x3 MIMO for Gaming & Video

WirelessHD None

BluetoothBluetooth 3.0

Included Warranty and Service (Dell warranties are valid worldwide with service tag transfer request)1 Year Basic Service Plan

Office Software None

Security Software None

Personalized Plate (leave blank if standard plate of "M17x" requested) Ante saint Babic  

AlienFX Color (Color can be changed later to any color using supplied AlienFX software)Terra Green

Avatars and Wallpapers Alien Cyborg

Pre-Installed GamesSteam and Portal™ Factory Installed

 

 

2634$

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR

ima u netcom-u alienware..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR
2820 proc nema smisla jer je nadoplata ogromna, a razlika u odnosu na 2720 u performansama je 5%. u igrama neces dobit apsolutno niti jedan fps vise. nadoplati za bolju graficku. i ova 3D glupost nema smisla, al kak os.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Alienware laptop iz HR

Ima i u Linksu Alienware ali neisplativo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Alienware laptop iz HR
Pa i nije bas tolko neisplativo u linksu usoredujuci s ostalim ducanima. Ja sam ih konraktiro i dali su mi ponudu, mislim da najbolji midel m11x i kosto je 11k kn sto i nije skupo kad pogledas da se prodaje ono sranje r1 za 9k kn. Ako vas zanima alienware samo kontaktirajte links i mozete dobit bilo koju konfiguraciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR

m11x znaci da ima 11 incha?

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR

danas sam si slagao laptop pa mi se doslo vrtoglavih 7.400$ stvarno skupo, za to bi si mogao kupiti dijamantni pc

Maky
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alienware laptop iz HR
CroMaky96 kaže...

danas sam si slagao laptop pa mi se doslo vrtoglavih 7.400$ stvarno skupo, za to bi si mogao kupiti dijamantni pc

za to bi mogo kupit auto{#}

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
12 godina
neaktivan
offline
Alienware laptop iz HR

pitao sam links oni ne rade konfe..mozete sve srediti preko hidevolution.com ali im strnica trenutacno ne radi :DD

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice