Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?

poruka: 12
|
čitano: 2.657
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?

Kupio sam novi laptop Aspire E 17 E5-772-30M8 instalirao sam windows 7 32 bitni nemogu naci divere , ima samo za w 8 i w 10 molim pomoc.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?
Squnte kaže...

Kupio sam novi laptop Aspire E 17 E5-772-30M8 instalirao sam windows 7 32 bitni nemogu naci divere , ima samo za w 8 i w 10 molim pomoc.

DriverPack Solution ili preko Device Managera po id-u, pa na pcidatabase. Zašto ne staviš noviji OS?

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?

DriverPack Solution predpostavljam da treba bit spojen na tet za to a posto nemam drivere nemam net :D

 Možeš mi malo pojasnit kako to preko Device Managera. Hvala ti na odgovoru.

14 godina
online
Re: Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?
Squnte kaže...

DriverPack Solution predpostavljam da treba bit spojen na tet za to a posto nemam drivere nemam net :D

 Možeš mi malo pojasnit kako to preko Device Managera. Hvala ti na odgovoru.

 http://www.makeuseof.com/tag/how-to-find-unknown-device-drivers-by-their-vendor-device-id/

Poslikaj mi te id-e pa ću probati nešto iskopati.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
15 godina
offline
Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?

na ovoj stranici imaš sve. samo odaberi OS (windows 7 32 bit) i skrolaj nadolje. preuzmi prvo sve u posebnu mapu pa onda instaliraj. sretno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?

jel moguce da taj sajt nema trazilicu???

 

trazim drivere za lenovo Z580 i sad moram stranicu po stranicu klikat da nadjem taj model a ima preko 500 stranica...

15 godina
offline
Re: Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?
roby27 kaže...

jel moguce da taj sajt nema trazilicu???

 

trazim drivere za lenovo Z580 i sad moram stranicu po stranicu klikat da nadjem taj model a ima preko 500 stranica...

 moguće je 

 

kad guglaš, bitno je i za koji OS tražiš drajvere, a Lenovo će te tražiti i serijski broj uređaja. načelo je svugdjejednako: 1. moraš znati engleski, 2. tražiš po nazivu proizvođača, 3. unutar toga prema modelu, serijskom broju i (posebno bitno!) OS-u. stranica s koje preuzimaš drajvere ne mora nužno biti ona od proizvođača! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?
Pozdrav Cura kupila laptop novi Acer Aspire E5-573-32JY
Uglavmom laptop dolazi za nekom jadnom verzijom linuxa (linpus) i kaze meni da joj stavim Winse ja reki nema problema
Medutim sad sam u sranjima
Instalirao sam ja Win 7 Pro ali nigdje nemogu nac drivere za nista znaci apsolutno nista
Kad ubacim cd koji je dobila sa laptopom na njemu ima folder sa driverima al niti jedan se nece dobro da instalira
Pomagajte
[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?
Kelam kaže...
.. Acer Aspire E5-573-32JY 
 ..
Pomagajte

-problem je? (btw, nevažno tko je kupio laptop, nevažno i to jel gore linpus.. važno je dali razumiješ što trebaš napraviti, radi li google, znaš li što je chip, chipset.. i kako do njega doći.. i google, čudo tehnologije dostupno svima).

-prihvatio si se posla, pa daj malo..

 

pošto je u pitanju cura, bit ću blag.. :) npr ima li neki sličan/isti model s win driverima? Tad poskidaš te drivere..

ako pronađeš driver za mrežnu (lan-wlan) tad će sam OS možda srediti ostalo.

chipove ne proizvodi acer, driver je stvar konkretnog chipa, radi od bilo kojeg drugog modela pa i branda, naravno poželjno za konkretnu verziju OSa kao win7 i najvažnije 32-64bita. (mrežni su često oboje).. postoje recimo 3 mrežna drivera, intel, atheros, broadcom, realtek.. .. pa na ćoravo ti je šansa 22,8% (standardna devijacija) :))

 

i na kraju, postoje specifikacije i requirements.. ako nema nekog drivera, tad ne možeš ništa, driver postoji, ali može biti bezbroj drugih problema ako baš želiš neki drugi OS kojeg proizvođač ne supporta (ili se moraš snaći). Ponekad je potrebno flashati BIOS, a ponekad to moraš iz podržanog OSa, tako da ponekad moraš prvo instalirati npr w10, pa kansije možda neki drugi.. a to sve je poželjno znati prije nego prihvatiš posao, jer ne mora uvijek biti klik-next.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?
Atheros su driveri bar tako google kaze konkretno QAC9337
Ali kad ih instaliram zavrsi instalacija al nikako da se instaliraju uvik onaj pop up izade da se nije device instalira
Znam sve da mogu od bilo kojeg proizvodaca pa sam tako i proba od lenova i hpa i opet isto
Probat cu sutra drugi OS
i3 5005U je u njemu a neda mi da instaliram Drivere za integrusu kaze "this computer does not meet the requirments for the driver"
Sutra cu probat stavit 10ku pa javim sta je bilo
[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
15 godina
offline
Re: Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?

-instaliraj driver za LAN (nema problema kao wlan npr neki utils-soft koji kontrolira on-off.. pa i to da je podešen BIOS, upaljena Fn-wlan tipka.. nešto. To je namjerno tako).

s intel HD driverima je divlji zapad, moraš tražiti za konkretan CPU.. (nije isto celeron-pent-i3..) tad radi + dualgraphics i sl. kad postoji diskretna kao nVidia..

još bezbroj sitnih problema možeš očekivati, .. ili koristiti OS koji je supportan pa i neki alternativni kao linux-distru npr ubuntu.. Bar probaj, bootaš i vidiš.

win u pravilu odbija instalirati necertificiran driver, ako je driver upakiran s dodatnim softwareom.. tad moraš tražiti drugi driver-installer.. 'ručno' itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
neaktivan
offline
Aspire E 17 E5-772-30M8 Driveri ?

Da li postoji neki program za kontrolu baterije?

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 17:31 (JEAN347).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice