ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

poruka: 27
|
čitano: 7.829
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
ASUS 100% pouzdan - ODOBRENA PROMOCIJA

U svrhu Asusove promocije koja glasi kao u naslovu ove teme, mogu potvrditi da mi je promocija odobrena.

 

Kupio sam laptop u Elips-u i registrirao se u roku 15 dana od kupnje, idući dan mi je poslan mail da ispunjavam sve uvjete i da sudjelujem u promociji.

 

Nakon 3 tjedna, tipkovnica mi je počela štekati dok nije do kraja prestala funkcionirati, poslao sam na servis (system one) i nakon samo 5 dana su mi zamjenili tipkovnicu i vratili laptop.

Nedostajao je jedan dokument kojeg sam morao ih naknadno tražiti "asus report" jer njega treba priložiti prilikom slanja zahtjeva za povrat novca.

 

Prilikom zahtjeva za povrat, imate 4 koraka, prvi je "login" sa svojim ID brojem kojeg ste dobili prilikom registracije za promociju (prvih 15 dana od kupnje) te email adresom.

Drugi korak je upload tog dokumenta "asus system report"

Treći korak odabirete datum zapažanja kvara, kratki opis o kvaru, te datum kad je laptop poslan na servis.

Četvrti korak upisejete IBAN svog računa te SWIFT kod za postojeću banku (za uplate iz inozemstva)

 

Ja nisam pri povratku laptopa sa servisa dobio taj dokument "asus system report" već neki drugi, pa su me putem maila tražili ga naknadno, kontaktirao sam servis i poslali su mi ga na mail u pdf-u te sam ga prosljedio.

 

Nakon par sati sam dobio obavijest "Čestitamo, vaš zahtjev za Asus promociju je prihvaćen. Uplata na vaš račun koji ste naveli će biti procesuirana u roku 30 dana, vaš Asus! (tako nekako)

 

Jedina stvar koja piše u općim uvjetima za novac (u slučaju prihvaćanja zahtjeva) je da se daje 100% od plaćenog novca za laptop s tim da se daje maksimalni iznos od Preporučene maloprodajne cijene. To me malo buni, jer ne znam kako pronaći koja bi bila preporučena maloprodajna cijena za moj model. Uglavnom, platio sam ga 4999kn, u 8mj ove godine, sada na na nabavi.net jedino postoji na 2 mjesta gdje je 200kn jeftiniji. Mislim da bi trebao dobiti cijeli iznos koji sam dao po tome. Uglavom rok je 30 dana za isplatu pa napravim update ovdje dali sam dobio sav iznos i koliko.

 

Uglavom želim reći drugima da ova promocija zaista funkcionira (i sam sam se iznenadio) jer imao sam hardverski kvar i to nakon 20tog dana kupnje.

 

Ako netko planira uzeti laptop, Asus toplo preporučujem jer drže do svoje riječi.

 

 

UPDATE:

Mali update da sam dobio novac u punom iznosu kojeg sam platio i to nakon 35 dana od predanog zahtjeva za povrat nakon sto je dosao laptop sa servisa... Dakle ova promocija zaista funkcionira, bez sitnih slova, i mogu svakome preporučiti tko kupuje laptop da se odluči iskoristiti ovu promociju koja traje do kraja godine.  Bitno je provjeriti da li na dan kupnje model koji kupujete ulazi u ovu promociju na stranicama mojasus.com te da se regiatrirate u roku 15 dana od kupnje te posaljete zahtjev ulza povrat u roku 30 dana od povratka laptopa sa servisa.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2015 14:29 (matrix777).
Moj PC  
4 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: ASUS 100% pouzdan - ODOBRENA PROMOCIJA

Hvala kolega što ste javili iz prve ruke. Isto planiram kupnju Asus laptopa uz 5-ogodišnje jamstvo. Javi nakon koliko dana su isplatili i koliki iznos. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
neaktivan
offline
ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

A joj ovo će bit kao onaj skandal sa logitech miševima kad su banali hrvatsku jer je hrpa ljudi slala supportu da ima probleme sa mišom a oni su umjesto da traže slanje miša na servis slali nove miševe na adresu. To se proširilo po bug forumu pa su ukinuli support za hrvatsku i slanje miševa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA
zeroname kaže...

A joj ovo će bit kao onaj skandal sa logitech miševima kad su banali hrvatsku jer je hrpa ljudi slala supportu da ima probleme sa mišom a oni su umjesto da traže slanje miša na servis slali nove miševe na adresu. To se proširilo po bug forumu pa su ukinuli support za hrvatsku i slanje miševa.

 Samo za miševe ili sve logitech proizvode? 

Isprike za off-topic

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA
zeroname kaže...

A joj ovo će bit kao onaj skandal sa logitech miševima kad su banali hrvatsku jer je hrpa ljudi slala supportu da ima probleme sa mišom a oni su umjesto da traže slanje miša na servis slali nove miševe na adresu. To se proširilo po bug forumu pa su ukinuli support za hrvatsku i slanje miševa.

 ZAšto "skandal"? ja sam samo podijelio svoje iskustvo.. Isto tako, jako mi je čudno što nigdje na forumima ili "guglanjem" ne mogu naići na ovu temu da je netko dobio ili mu je odbijeno, baš čudno. Ili je Asus zaista toliko pouzdan (u prvoj godini koiiko vrijedi promocija) Nema tu muljanja, laptop je poslan na sevis u utvrđen je hardverski kvar. U nijednom drugom slučaju ne može ti biti odobren zahtjev, nema "rupa" za muljažu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2015 19:35 (matrix777).
13 godina
online
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA
zeroname kaže...

A joj ovo će bit kao onaj skandal sa logitech miševima kad su banali hrvatsku jer je hrpa ljudi slala supportu da ima probleme sa mišom a oni su umjesto da traže slanje miša na servis slali nove miševe na adresu. To se proširilo po bug forumu pa su ukinuli support za hrvatsku i slanje miševa.

 Ima kakvi link za ovo, vijest.... Ovo mi je prvi glas.

---Life is ours, we live it our way---
16 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA
vrinho kaže...
zeroname kaže...

A joj ovo će bit kao onaj skandal sa logitech miševima kad su banali hrvatsku jer je hrpa ljudi slala supportu da ima probleme sa mišom a oni su umjesto da traže slanje miša na servis slali nove miševe na adresu. To se proširilo po bug forumu pa su ukinuli support za hrvatsku i slanje miševa.

 Ima kakvi link za ovo, vijest.... Ovo mi je prvi glas.

 Tražio sam bez uspjeha. Dezinformacije se šire. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
online
ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Čini se. Niti na Google-u, ni tu na Bugu riječi o nečem takvom.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA
Najbrži kaže...
vrinho kaže...
zeroname kaže...

A joj ovo će bit kao onaj skandal sa logitech miševima kad su banali hrvatsku jer je hrpa ljudi slala supportu da ima probleme sa mišom a oni su umjesto da traže slanje miša na servis slali nove miševe na adresu. To se proširilo po bug forumu pa su ukinuli support za hrvatsku i slanje miševa.

 Ima kakvi link za ovo, vijest.... Ovo mi je prvi glas.

 Tražio sam bez uspjeha. Dezinformacije se šire. 

 Bilo je 2010 tema o logitechu kad je hrpa ljudi navalila na RMA i svi su pisali logitech-u da im nevalja miš a logitech je slao nove miševe poštom u hrvatsku a da nije tražio pokvarene natrag dok im nije dopozdilo. Slali su iz švicarske tamo im je valjda sjedište za europu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2015 10:28 (zeroname).
16 godina
offline
ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Logitech ti i danas normalo zamijeni, i stvarno uglavnom ni ne traže povrat. Međutim kad su ljudi od "tu" navalili, tražili su prethodni povrat (o njihovom trošku) neko vrijeme. Uglavnom support funkcionira kao i uvijek.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 3
9 godina
offline
ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

 

UPDATE:

 

Mali update da sam dobio novac u punom iznosu kojeg sam platio i to nakon 35 dana od predanog zahtjeva za povrat nakon sto je dosao laptop sa servisa... Dakle ova promocija zaista funkcionira, bez sitnih slova, i mogu svakome preporučiti tko kupuje laptop da se odluči iskoristiti ovu promociju koja traje do kraja godine.  Bitno je provjeriti da li na dan kupnje model koji kupujete ulazi u ovu promociju na stranicama mojasus.com te da se regiatrirate u roku 15 dana od kupnje te posaljete zahtjev ulza povrat u roku 30 dana od povratka laptopa sa servisa.

 

Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

ček, ček.... 

ak sam dobro razumio; pri kupnji Asus laptopa na ovoj "akciji" znači da ako mi se laptop pokida u prvoj godini dana, oni če popraviti kvar + vratiti ti pun iznos cijene koju sam platio za laptop?!?!

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA
sendjo kaže...

ček, ček.... 

ak sam dobro razumio; pri kupnji Asus laptopa na ovoj "akciji" znači da ako mi se laptop pokida u prvoj godini dana, oni če popraviti kvar + vratiti ti pun iznos cijene koju sam platio za laptop?!?!

Da.

 

https://asuspromotions.com/hr/hr/reliability

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2015 8:44 (Marko :D).
16 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA
Marko :D kaže...
sendjo kaže...

ček, ček.... 

ak sam dobro razumio; pri kupnji Asus laptopa na ovoj "akciji" znači da ako mi se laptop pokida u prvoj godini dana, oni če popraviti kvar + vratiti ti pun iznos cijene koju sam platio za laptop?!?!

Da.

 Odeš i kupiš si još jedan Asus

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA
sendjo kaže...

ček, ček.... 

ak sam dobro razumio; pri kupnji Asus laptopa na ovoj "akciji" znači da ako mi se laptop pokida u prvoj godini dana, oni če popraviti kvar + vratiti ti pun iznos cijene koju sam platio za laptop?!?!

 

 

 Tako je... do zadnje lipe... Banka mi je uzela proviziju od 7,5 kn i to je sve... Mozes slobodno dati IBAN tekuceg racuna u kunama jer uplata i stize u kunama. Nije potreban devizni racun.

 

S tim da sam ja uzeo na dodatnoj akciji uz produzeno jamstvo na 5god s tim da promocija vrijedi samo za prvih 365 dana... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2015 14:59 (matrix777).
10 godina
neaktivan
offline
ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Pa i to je super, a ja budala kupim del i već je dva puta bio na servisu u prvoj godini.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA
matrix777 kaže...

S tim da sam ja uzeo na dodatnoj akciji uz produzeno jamstvo na 5god s tim da promocija vrijedi samo za prvih 365 dana... 

 Oh, mislio sam da traje tokom cijelog perioda garancije. To je jako bitan podatak. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
10 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Bratic kupio skuplji X751 Asus. Tipkovnica nije reagirala na manji broj tipki (ispostavilo se da je do maticne). Neznam kolko je cekao, ali je takodjer dobio refund citavog iznosa.

9 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA
The_Fichek kaže...

Bratic kupio skuplji X751 Asus. Tipkovnica nije reagirala na manji broj tipki (ispostavilo se da je do maticne). Neznam kolko je cekao, ali je takodjer dobio refund citavog iznosa.

 Meni nije čitava tipkovnica radila, kvar je bio na oštećenom flat kablu koji se spaja na matičnu, navodno se ne može mjenjati sam kabel već ide cijela nova tipkovnica... Sve u svemu zadovoljan popravkom i brzinom servisa, u roku 5 radnih dana su ustanovili kvar, dobili naručene dijelove i poslali mi laptop natrag... 

12 godina
neaktivan
offline
ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Kakva je situacija s pravnim osobama? Jer vidim da neki umanjuju garanciju kada pravna osoba kupi laptop? Dakle da li promocija vrijedi i za pravne osoboe ili samo za fizicke ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Evo imam sličan problem. Prije par dana mi je riknuo asusov laptop (neće upaliti, pretpostavljam da je crkla matična) i dio sam reliability promocije. Laptop sam kupio u Linksu početkom 10og mjeseca i očito zadovoljavam sve uvjete za ostvarivanjem tog jamstva (kvar na hardware-u koji je nastao 31+ dana od datuma kupnje). Obzirom da na asusovim stranicama piše da za ostvarit ova prava iz reliability programa (popravak laptopa i povrat novca) treba zvati njihov lokalni servisni centar (valjda koji je u Hrvatskoj) koji će sanirati kvar i da bi se s njima dogovorilo slanje laptopa. E sad, pošto nisam našao njihov servis u Hrvatskoj zanima me šta dalje, koga zvati... ili su mi sve lađe potonile.

Ajde ljudi, ako znate pomažite jadnom studentu :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Njihov ovlasteni servis je System One, mozda ima jos koji, al taj je sigurno: http://mojasus.com.hr/strana/system-one-d.o.o

10 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

To sam i ja pronašao... ali ovaj broj što piše na stranici sam zvao danas jedno 20 puta i stalno mi je signal zauzeća na njemu

10 godina
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Odi do njih, ako si u Zg..

10 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Ma nisam u Zg, na jugu sam pa mi nije baš najzgodnije, a valjda ću ih nekako dobiti... zahvaljujem

 

11 godina
offline
ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Zovi ujutro, oko pola 9, tad ćeš ih najprije uhvatit - tu informaciju sam dobio "iznutra" zadnji put kad sam se čuo sa njima. Sretno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS 100% poudan - ODOBRENA PROMOCIJA

Zahvaljujem... ovo će svakako zlata vrijediti :D

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice