Crn ekran na laptopu

poruka: 6
|
čitano: 1.646
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Crn ekran na laptopu

 

Poštovanje,

 

Imam laptop Compaq Presario CQ56, kod mene je nekoliko godina nisam imao nikad nikakvih problema do neki dan. Kada sam ga upalio ekran je počeo da treperi i polako se gasi tako je bilo nekoliko sekundi i postalo je sve normalno. Da bih nakon 5-10 minuta slika skroz postala blago crna mogao se vidjeti desktop ali malo teže. Laptop sam ugasio i ponovo upalio bilo je sve uredu nekoliko minuta dok nije se počelo isto dešavati. Kada sam spojio monitor od računara on je radio, a monitor od laptopa je i dalje bio crn. Da bih nakon sat vremena se ponovno ekran od laptopa upalio i radio je pola sata i ponovno je postao crn.

 

Lijep pozdrav.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crn ekran na laptopu

Čini mi se da je problem u otkazivanju pozadinskog osvjetljenja na displeju.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
5 godina
neaktivan
offline
Re: Crn ekran na laptopu

Kako bih mogao to poraviti

15 godina
offline
Re: Crn ekran na laptopu
Zaha kaže...

Kako bih mogao to poraviti

 Servis?

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
5 godina
neaktivan
offline
Crn ekran na laptopu

Da li se može promjenom monitora na laptopu riješiti problem sa pozadinskim osvjetljenjem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crn ekran na laptopu
Zaha kaže...

Da li se može promjenom monitora na laptopu riješiti problem sa pozadinskim osvjetljenjem?

 To su ti duge i tanke lampice kao slamčice, dvije ih ima + još nešto elektronike. To ne možeš baš tek tako ti sam popraviti, ipak ti treba neko upućeniji u te stvari. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice