Ekran za Acer Aspire E1-510

poruka: 5
|
čitano: 1.474
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Ekran za Acer Aspire E1-510

Od cure frendica je razbila ekran na navedenom laptopu pa me zamolila da joj ga popravim ako je moguće.

Zanima me dali je kod ekrana za laptop bitno koji je proizvođač ili su ti ekrani rađeni po standardu pa se mogu ugraditi u bilo koji model.

Znači dali je bitno da se samo poklapa broj pinova, dali je LED ili klasična lampa ili je svaki ekran rađen isključivo za pojedini tip laptopa?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ekran za Acer Aspire E1-510

Ionako ćeš kupovati polovni ekran, ima ti na njuškalu za 300kn, baš za taj laptop. Što se tiče kompatibilnosti, bitna je veličina, utor, led ili ccfl, i rezolucija, mislim da bi to bilo dovoljno. Evo ovdje imaš specifikacije navedeno ekrana, kao i cijenu novog.

Za zahvalu klikni na Hvala
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 15:14 (ivo454).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ekran za Acer Aspire E1-510

Vidio sam na njuški da ima baš ekran za taj model, ali lik mi se ne javlja pa pitam čisto da imam alternativu.

Ja bi joj uzeo novi, ali malo je u financijskoj stisci pa me pitala ako mogu pronaći nekaj najjeftinije, a da radi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ekran za Acer Aspire E1-510

Traži ekran specifikacija, 15.6, 1366x768, led i 30pinski konektor.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ekran za Acer Aspire E1-510

Dogovorio sa likom preko njuške kakav mi ektran treba, poslao mu sliku i točne specifikacije i naravno da mi je lik poslao krivi ekran.

Tak da odustajem od njuške i uzet ću novi preko ebaya za duplo manje love.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice