Gma x3100 s-video connect to tv?

poruka: 16
|
čitano: 5.813
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Graficka Gma x3100 svideo connect to tv?????

pozdrav ekipo,ovako:spojio sam sa Svideom kablom laptop i TV,u opciji od graficke mi nis nedaje nikakav znak kak da dobijem sliku na svom tv-u,mislim ono multi display ili nesto tipa toga,e sad ak mi netko moze pomoc usvezi toga!???graficka mi je:gma x3100.....pise tak da se zove i ovako: Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family,trazio sam po youtubu i po googlu i nista korisnog nisam nasao.unaprijed thx

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Gma x3100 svideo connect to tv?????

Na laptopu imaš tipku za brzi pristup sa kojom izmjenjušeš očeš li gledati na tv ili računalo ili obadvoje s tim da ti i tv je prebačen na pc.

 

večinom tipkom fn+f4 se prebacuje između a grafika ti se automacki štima.Cool

 

nadam se da sam pomogao.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Gma x3100 svideo connect to tv?????

u ovo nisam ni znao sa fn-f4Cool,budem vidio pa javim.thx

15 godina
neaktivan
offline
RE: Graficka Gma x3100 svideo connect to tv?????

zaboravio rec da mi Svideo kabel ima na jednoj strani 7pinski utikac a na drugoj strani su cincevi(zuti,bijeli,crveni) e sad ima to kakve veze???

16 godina
neaktivan
offline
Gma x3100 svideo connect to tv?????

Žuti je Video (slika).

Bijeli i crveni su zvuk.

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gma x3100 svideo connect to tv?????

to znam,al sam pital jel ima kakve veze ak treba bit slucajno i na drugoj strani 7pinski utikac,probao sam sa kraticom fn+f4 i nista,nemam gdje za podesit opciju sliku na tv-u,a pise na intelovoj stranici da ta graficka ima opciju spojit ju na telku pa sad nis nekuzim.......

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2009 21:17 (black beast).
16 godina
neaktivan
offline
Gma x3100 svideo connect to tv?????

Desni klik na desktop pa Properties pa Settings i tu našteli second display !

AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gma x3100 svideo connect to tv?????

A desni klik miša na Desktop pa Propertist pa zadnji tab da se malo tamo poigraš pa da probaš kliknuti Advanced ? Nisam radio s intel grafičkama pa neznam, ali sve se upravlja iz ovog Advanced ;)

 

EDIT: Groza me preduhitrio ;)

Kublach
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2009 21:24 (Kublach).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gma x3100 svideo connect to tv?????

jesam probao sam,ima za postelat graficku ali ne i za secundarni display.

16 godina
neaktivan
offline
Gma x3100 svideo connect to tv?????

Slika  bi ti tribala izgledat ovako i broj 2 ti predstavlja drugi display ( u tvom slučaju to bi triba bit TV )

AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gma x3100 svideo connect to tv?????

kuzim da i kad kliknem na taj display broj 2 na slici i nis se ne dogodi,ma probat cu u ponedjeljak kupit drugi kabel jer mozda je u njemu problem.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gma x3100 svideo connect to tv?????
black beast kaže...

kuzim da i kad kliknem na taj display broj 2 na slici i nis se ne dogodi,ma probat cu u ponedjeljak kupit drugi kabel jer mozda je u njemu problem.

 Teško da je u kablu problem ;)
Kublach
15 godina
neaktivan
offline
Gma x3100 svideo connect to tv?????

probaj fn+f6, ako nema poigraj se s kombinacijom fn+.../f5/f6/f7/f8...

ako se nešto pokvari, samo ponovi kombinaciju.. jedno od tih fn+fx bi trebalo biti

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gma x3100 svideo connect to tv?????
black beast kaže...

 

inače je najbolje spajati sa ovim kablom( VGA-VGA kabel za spajanje laptopa i LCD TV i audio kabel mini stereo)
naravno ako imaš iste izlaze na računalu i tv i napominjem moraš i na tv-ju uključiti opciju za prijem slike sa pc.
iako i sa video kablom bih trebao dobiti sliku. grafička ako ti je sve na defult bi sama trbala prepoznati drugi tv bar je kod mene tako
ja spajam lcd i sa laptopa i sa kučnoga i ništa nemoram štelati osim što na tv stisnem opciju za pc i na laptopu kad sam obavezno tipke za brzi pristup fn+f4. na kučnom imam gforce a na laptopu ati-radeon i sve samo štima.
a pogledaj dali ti je sve uredu sa lapt.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gma x3100 svideo connect to tv?????
somy kaže...

probaj fn+f6, ako nema poigraj se s kombinacijom fn+.../f5/f6/f7/f8...

ako se nešto pokvari, samo ponovi kombinaciju.. jedno od tih fn+fx bi trebalo biti

Ovo će raditi samo ako ima hotkeys drivere instalirane (ali i ovisi o samom laptopu)...

Napravi restart, pa spoji laptop sa TV-om (kada ga spojiš lap ga MORA prepoznat kao novi hardver), kada ga je prepoznao klikni desni klik na desktop, pa klikni na opciju Graphics Options -> Output to-> Clone (ili tako nešto ne mogu se sad sjetit, a neda mi se spajat) -> laptop+tv i to bi trebalo biti to...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2009 14:08 (exxe).
14 godina
neaktivan
offline
Gma x3100 s-video connect to tv?

da ne otvaram novu temu

imam ati mobility radeon x300 u dell latitude d610 i neznam kako spojiti na tv crt, spojio sam sa s videom, ali ne radi.

pitam se dali to ima veze što je laptop kupljen u Kanadi radi PAL NTSC regija

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice