HP Compaq Presario cq61 - blinkanje capsa i numa

poruka: 3
|
čitano: 1.009
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
HP Compaq Presario cq61 - blinkanje capsa i numa

Pozdrav svima,
imam navedeni laptop vec 4 godine i rijetko sam imao problema s njim.
Danas sam ga odlucio ocistit nakon sigurno 2 godine jer mi je bio sve topliji nakon i svega jako malo rada, do pola ga rastavio i sastavio natrag jer nisam imao vremena i mislio sam odgoditi za sutra.
Izvadio sam bio RAM-e i HARD, te ih uredno vratio natrag. Nakon sto sam upalio laptop na dugme, pocele su blinkati caps i num lock lampice.
Blinkaju za redom, svakih sekundu najvise, beskonacno dugo.
Kako da otklonim navedeni problem i jel moguce da mi je po tablici koju sam nasao na netu prema blinkanjima, otisao procesor, a ja ga ni dirnuo u svom ''ciscenju'' nisam i apsolutno je normalno radio laptop prije toga svega jutros.
Velika hvala svima na odgovorima, pls pomagajte!!!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: HP Compaq Presario cq61 - blinkanje capsa i nu

Ako je blinka jednom pa pauza i tako u nedogled, da prema tablici je procesor ali....pod procesor se podrazumijeva nekomuniciranje NB čipa s procesorom.

Obrati pozornost na pauze između blinka. Prekontroliraj sve ponovo, ako imaš dva modula rama probja s jednim pa s drugim u različite slotove, bez diska.

12 godina
neaktivan
offline
HP Compaq Presario cq61 - blinkanje capsa i numa

Definitivno je nesto u vezi RAM memorije. Pocelo je tri puta blinkat i onda pauza od koje dvije sekunde i ponovo i tako stalno.
Sigurno sam stotinu puta probao ubaciti svaki na neki nacin, ali ne ide.
Izgleda da cu ga odnijeti nekome kome je to svakodnevni posao jer ocito meni ne ide u prilog radit sam.
Hvala svima!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice