hp pavilion g6-2300sm notebook pc!POMOOOĆ

poruka: 8
|
čitano: 1.418
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
driveri
Ovako, instalirao sam Win7 na laptop hp pavilion g6-2300sm.
I naravno nije povuklo sve drivere, na službenoj str postoje samo za Win8 driveri a svaki driver koji sam skinuo s neta, kaže nije kompatibilan...
ajde pomoć ne mogu stavit osmicu odvratna je
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: driveri
Koji driveri ti trebaju? Mreza, wifi, zvuk, ploca, usb, grafika, web kamera, tipkovnica? Ili sve? Ako nemas na sluzbenoj stranici morat ces progutati odvratnu osmicu.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
12 godina
neaktivan
offline
Re: driveri

a network,ethernet,wifi,bluetooth,zvuk ima mislim najbitnije mi je za net

15 godina
offline
hp pavilion g6-2300sm notebook pc!POMOOOĆ

da probaš desni klik na setup datoteku,što več želiš instalirati i onda properties i compability i odabereš win 7,spremiš i probaš instalirati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: driveri

Bojim se da neće to ići tako jednostavno, ali nije nemoguća misija.

Što se tiče "nekompatibilnosti" to ne mora biti nužno tako - možda samo installer (ako je driver tako upakiran) provjerava je li pokrenut na Win 8 ili nije; probaj raspakirati npr 7-zipom svaki driver u neki folder, pa preko Device Managera update drivera uputi na taj folder gdje si raspakirao.

Ako ni to ne pomogne, morat ćeš drivere tražiti na internetu po Hardware ID-u pojedinog uređaja (može se pročitati iz Device managera), moralo bi ih biti.

 

 

KaeR
10 godina
neaktivan
offline
Re: driveri

Ajde od svake komponente na sluzbenu stranicu proizvođaca i tamo ces naci za sedmicu driver.

12 godina
neaktivan
offline
hp pavilion g6-2300sm notebook pc!POMOOOĆ

Ja imam isto HP Pavilion G6 i u servisu su mi pokusali staviti Windows 7,ali nije bio driver za USB i na kraju su mi stavili Windows 8 Professional... :)

LF
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: driveri
mrki10 kaže...
Ovako, instalirao sam Win7 na laptop hp pavilion g6-2300sm.
I naravno nije povuklo sve drivere, na službenoj str postoje samo za Win8 driveri a svaki driver koji sam skinuo s neta, kaže nije kompatibilan...
ajde pomoć ne mogu stavit osmicu odvratna je

 -za konkretne modele postoji bar 5-6 identičnih tema, potraži na forumu. (hint, moraš skinuti driver i instalirati, jer 'službenih' drivera nema, za taj ser.number, ali pogledaj neki drugi.. isti su, isti driveri).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice