HP ProBook 450 G3 molim mišljenje

poruka: 5
|
čitano: 7.556
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
HP ProBook 450 G3 molim mišljenje

Planiram uzeti navedeni laptop (radi se o modelu s oznakom T6N85EA), a budžet mi je do 3500 kn. Treba mi samo za surfanje, office, filmove i te sve osnovne stvari. Nikakve igrice ni zahtjevni programi. Zbog toga sam odlučio na varijantu sa SSD-om, obavezno da bude intelov procesor i-serije i da je 15". Diskretna grafička nije potrebna.

 

Pošto je to jako ograničavajući faktor, najbolje što sam našao je ovo: http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=13212

Naknadno bih ugradio neki HDD jer će mi biti sigurno premalo ovih 128 GB.

 

Zanima me jel postoji neki bolji laptop jer mi je čudno da bude HP-ov laptop najpovoljnije rješenje :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HP ProBook 450 G3 molim mišljenje

Ja sam uzeo prije dva tjedna u arhitehu isto 450 g3 ali sa i5, 8 giga rama i 256gb ssd bez windowsa. Isto sam bio dosta neodlučan prije odluke ali ispalo je sve dobro. Laptop je dosta lagan za 15.6"model i stane u svaki ruksak, dio oko tipkovnice je od aluminija pa se nakon nekoliko sati koristenja uopce ne zagrijava osim ako ne igras igrice (probao sam shadow of mordor i far cry4 na medium postavkama i solidno radi, ali bez 8 giga rama nije baš za gaming). Tipkovnica ima dosta kratki hod što je u početku neobično ali se brzo navikne. Kvaliteta ekrana je prosječna za tu cijenu, preporuka: ako ti je bitno uzmi model koji ima fhd ekran(jako dobra slika). Zvuk je ok, ima dosta postavki oko toga pa si sam podesiš. Inače laptop sa ssd-om je jako brz u svemu šta se radi. Mala primjedba je touchpad koji ponekad presporo reagira ali to očito ima veze s driverom. Baterija za sad traje od 4 do nešto više od 5 sati na baterry saver modu. Što se nadogradnji tiče imaš 1 2.5" utor za hdd ili ssd, 1M2 utor u kojem je ovaj tvornički ssd i 2 slota za ddr3 ram.

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: HP ProBook 450 G3 molim mišljenje
Super, znači za nadogradnju je spreman! :D
Ma nikakve igrice neće vrtit sigurno tako da je ova moja verzija sasvim solidna. A ne treba ni FHD tako da čim više ustedim na potrosnji grafike jer nema diskretne, a i baterije.
Volio bih jedino ako je neko naletio na neki bolji s takvim specifikacijama za istu ili manju cijenu da podijeli :/
7 godina
neaktivan
offline
Re: HP ProBook 450 G3 molim mišljenje
Zanima me kakve sve igre mogu na navedeni laptop da znam vrijedi li uzimat il da stedim za nesto bolje hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: HP ProBook 450 G3 molim mišljenje
HR_HB kaže...
Zanima me kakve sve igre mogu na navedeni laptop da znam vrijedi li uzimat il da stedim za nesto bolje hvala

 Zaboravi moderne igre na ovom laptopu, integrirana grafika je HD graphics 520:

http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-520.149940.0.html

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice