Laptop crni ekran kod pokretanja

poruka: 4
|
čitano: 1.876
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Laptop crni ekran kod pokretanja

pozz , na Dell inspiron 1545 , kad ga se pokrene zna bacit dva kratka beepa i ostane na crnom ekranu a laptop se grije, 2 kratka beepa po googleu kazu da je do memorije, izvadio memoriju stavio 1 po 1 u drugi laptop i tamo normalno radi, probao memoriju od drugog laptopa stavit, opet isto.

probao samo u 1 slot memoriju , samo ostane crni ekran i nista se ne cuje, nema beep, nakon 10 sec kad random stiscem tipke po tipkovnici cuju se beepovi za svaku tipku koju stisnem.

nazalost nemam trenutno hdmi kabel da probam ga spojit na tv  da vidim dal nije do ekrana.

 

sta bi moglo bit onako odokativno, da nije maticna otisla, il mozda graficka?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Laptop crni ekran kod pokretanja

Crni ekran odmah ili nakon što ti bude onaj ekran kroz koji ideš u bios?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Laptop crni ekran kod pokretanja

odmah, nemogu ni bios vidjet ni nista, skroz crni a laptop radi, zna bacit 2 kratka beepa ako su obje memorije, ako je samo 1 nema beepa.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Laptop crni ekran kod pokretanja

Isti slucaj i na mom HP ProBook.

Vjerojatno maticna.

Skinem ventilator i upalim,sacekam da se dobro /pre/zagrije te ga onda ugasim i odmah nanovo upalim.

I tada radi sve ok.Kada dignem sustav ukljucim Everest i on mi pokazuje izvjesno vreme sve temperature,

u tom periodu mogu bez problema paliti i gasiti lap.Ali ako mi Everest prestane pokazivati temp.maticne onda moram

ponoviti postupak pregrijavanja./ostale temp.mi stalno pokazuje,pa sam iz toga izvukao zakljucak da je maticna pri kraju/.

Još da napomenem da kad ga tako upalim nemam problema u radu i može raditi danima tako.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice