Laptop do 4000kn

poruka: 15
|
čitano: 5.010
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Laptop do 4000kn

trebao bi mi laptop, koji mogu kupit u zg...   to je poklon za krizmu(kum sam, znaci nije za mene, nego za decka koji ce ga koristit za igre,torrente,word i to)

pa ako ima koja preporuka.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Laptop do 4000kn

puno hvala... jel ima jos koji prijedlog??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Laptop do 4000kn
Spoter kaže...

puno hvala... jel ima jos koji prijedlog??

ovaj

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
15 godina
offline
Laptop do 4000kn

mozda ovaj?

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Laptop do 4000kn
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Laptop do 4000kn
Spoter kaže...

ovaj ti je još bolji za iste pare - onaj koji sam prije predložio su jučer dodali,pa sam ja malo krivo kliknuo

inače sad imam ovaj koji sam sad predložio-jučer sam ga uzeo

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2010 9:24 (mali.ivica87).
16 godina
offline
Laptop do 4000kn

možda prvi...

ja sam svoj uzeo najviše zbog garancije od 2 godine...i još neke toshibine garancije

vidim ovi imaju neku bolju grafičku,pa bi možda za igranje bili bolji

 

meni ipak moj treba služit za svakodnevni rad na računalu i pisanje seminara, crtanje i internet(student sam)...i ne igram se na računalu

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop do 4000kn

Intel GMA 4500MHD do 1340 mb dijeljeno.. moze itko objasniti sta to znaci.. i zanima me koji je vama najbolji toshibin laptop do 5000kn.. prednost bolja graficka 

16 godina
offline
RE: Laptop do 4000kn
djelekovac kaže...

Intel GMA 4500MHD do 1340 mb dijeljeno.. moze itko objasniti sta to znaci.. i zanima me koji je vama najbolji toshibin laptop do 5000kn.. prednost bolja graficka 

evo našao sam neke linkove:

pretraga

link1

link2

link3

link4

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2010 11:40 (mali.ivica87).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop do 4000kn

hm.. nezz ni sam.. evo jos jedno pitanje.. koji je laptop onak malo jaci sa graf. nego ostali.... nemora biti toshiba.. cijena do 4500.. i sa malo vecim ekranom

16 godina
offline
RE: Laptop do 4000kn
djelekovac kaže...

hm.. nezz ni sam.. evo jos jedno pitanje.. koji je laptop onak malo jaci sa graf. nego ostali.... nemora biti toshiba.. cijena do 4500.. i sa malo vecim ekranom

možda da pitaš na ovoj temi. Mislim da tam ima više ljudi koji se bolje kuže u laptope i njihove cijene

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
16 godina
neaktivan
offline
Laptop do 4000kn

Ako nekome treba laptop od 5 tisuca za 4, nov, zapakiran s garancijom iz linksa, neka javi. Imam ovaj za 4200 http://www.technomax.hr/Webtrgovina/Proizvod/tabid/62/rbpid/4130341/Default.aspx

I - Fujitsu Siemens Esprimo V6555 - http://laptop.com.hr/laptopi/fujitsu-siemens-laptopi/notebook-fujitsu-siemens-esprimo-v6555.html (izgledom je isti kao i ovaj na stranici, jedina razlika je što ovaj ima 2.10 GHz, 4 GB RAM, 320 GB HDD i još u par stvari je bolji ... kao takav u dućanu košta oko 5.200,00 kuna)

za 4000

 

LP

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice