Laptop ne prima bateriju

poruka: 7
|
čitano: 3.893
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Laptop ne prima bateriju

dakle, moj laptop (vidi pod moj pc prvi na listi) ne prima bateriju.... kad ga ukopcam u struju sve je uredu radi, a kad ga iskopcam on se ugasi, dakle kao da i nema baterije.... nije se palio 40 dana jer sam imao problem s punjacem a do tada sve je bio ok..... Hvala unaprijed {#}

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop ne prima bateriju
Genoxxx kaže...

dakle, moj laptop (vidi pod moj pc prvi na listi) ne prima bateriju.... kad ga ukopcam u struju sve je uredu radi, a kad ga iskopcam on se ugasi, dakle kao da i nema baterije.... nije se palio 40 dana jer sam imao problem s punjacem a do tada sve je bio ok..... Hvala unaprijed {#}

Izvadi baterriju i pogledaj da ti nije iscurilo ili su kontakti nisu čiste.

14 godina
offline
Laptop ne prima bateriju

sve je u redu sa kontaktima, cisti su i nista nije iscurilo

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Laptop ne prima bateriju

Najvjerojatnije riknula baterija od stajanja.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Laptop ne prima bateriju

znaci onda nema drugog rjesenja osim kupnje nove baterije  ?

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop ne prima bateriju
Genoxxx kaže...

znaci onda nema drugog rjesenja osim kupnje nove baterije  ?

Probaj bateriju rukama malo lupkat obično ga probudi ili sigurno u bateriji otišle kontakti. Prije kupnje treba probat bateriju da vidiš dali rade pa onda kupiš. Koji laptop koristiš?

14 godina
offline
Re: Laptop ne prima bateriju
Nello kaže...
Genoxxx kaže...

znaci onda nema drugog rjesenja osim kupnje nove baterije  ?

Probaj bateriju rukama malo lupkat obično ga probudi ili sigurno u bateriji otišle kontakti. Prije kupnje treba probat bateriju da vidiš dali rade pa onda kupiš. Koji laptop koristiš?

prvi pod moj pc

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice