Laptopi - čišćenje ekrana

poruka: 5
|
čitano: 4.246
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Laptopi - čišćenje ekrana

Pozdrav.

 

Ajmo ljudi,kako naslov kaže kako čistite ekran od laptopa? S kakvom krpom i kojim sredstvom? Na youtube-u ima hrpa nekakvih tutorijala aili sve je nešt neozbiljno (bar po komentarima)... :D

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Laptopi - čišćenje ekrana
kule kaže...

Pozdrav.

 

Ajmo ljudi,kako naslov kaže kako čistite ekran od laptopa? S kakvom krpom i kojim sredstvom? Na youtube-u ima hrpa nekakvih tutorijala aili sve je nešt neozbiljno (bar po komentarima)... :D

 

 

Evo,ja osobno cistim sa vlaznim krpicama W5 iz Lidla,80 komada za oko 2 Ojra,dolje u Hrvatskoj..nakon toga,ispoliram mikrokrpicom,a display izgleda,kao da je tek sa njega ona zastitna folija skinuta..sa cime drugi,nemam pojma..

12 godina
neaktivan
offline
Laptopi - čišćenje ekrana

Najjeftinije sredstvo za prozore/masne povrsine iz dm-a na bazi alkohola (7-10kn)+ 2 krpe od mikrofibre iz kemoboje (5kn komad) 

 

Sredstvo uvjek našpricam na krpu i prebrisem ekran pa onda ostatak laptopa onda s drugom krpom ostatak koji eventualno nije ispario, makar dok odložim prvu i uzmem drugu vec je sve suho. Godinama koristim isti princip i jos nijednom nisam vidio/dozivio ikakvu neugodnost u vidu ostecenja/fleka na samom panelu.

Dell Precision M6600
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Laptopi - čišćenje ekrana

ja svoj cistim sa krpicom za naocale koju prethodno namocim u vodi, lijepo cisti i dovoljna je obicna voda bez ikakvih dodatnih preparata...

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Laptopi - čišćenje ekrana

Ma samo pustite ekran da se ohladi pa ga obrisite krpicom od mikrovlakana namocenom u destiliranu vodu te kasnije suhom prebrisete i to je to.

ANTI_Fejzbukovac
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice