Ne mogu naći drivere za laptop

poruka: 15
|
čitano: 7.605
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Ne mogu naći drivere za laptop?

Dakle, kupio sam ovaj laptop. Na njega sam instalirao Windows 7 64-bitni Ultimate bla bla. Na njega sam pokušao preko USB-a instalirati drivere za mrežu tako da mogu skinuti i druge koji mi fale, no kao prvo i prvo, laptop ne prepoznaje USB. Kao drugo, ne znam koji mi točno driver uopće treba. Kao treće, ne mogu nigdje naći network adapter za windows 7 na ovom laptopu.
Dobio sam DVD uz laptop, no on jedino funkcionira na Windows 8.1. Uopće se registrira na ovome.
Pretpostavljam da je jedino rješenje instalirati Windows 8, ili nabaviti drugi USB koji je možda kompatibilan sa USB 3.0?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne mogu naći drivere za laptop?

odi u device manager i tamo vidi koji ti sve driveri nedostaju. vjerojatno ti nedostaje i driver za usb kontroler. usb 2.0 stickovi normalno rade u USB 3.0 portovima

 

driveri (ako ikako možeš na net sa tim laptopom)

http://asusdriversoft.blogspot.com/2015/06/asus-k550jx-windows-81-64bit-drivers.html ili skini http://download.drp.su/online/DriverPack-Online_1284658273.1438619494.exe

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu naći drivere za laptop?

Ne mogu na net niti išta preko usb-a. Jedino mi rade dvd-ovi. Sasvim sam svjestan da mi fale i drugi, zato pokušavam skinut ovaj za internet.

14 godina
online
Ne mogu naći drivere za laptop?

Prvo treba instalirati drivere za chipset. Onda sve ostalo.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu naći drivere za laptop?

Kako? Preko DvDa?

12 godina
offline
Ne mogu naći drivere za laptop

Heheh ista situacija je i sam mojim Asusom X550D....dobio sam drivere samo za 8 icu.

 

Ja sam isao ovako:

-Otvori DvD (ne autoplay nego,desni klik prikazi mape i datoteke),i tamo u mapama instaliraj sve sto ti da da mozes instalirati.

Od svih tih drivera biti ce ti jedan za USB.

Dalje kada digneš net,onda instaliraj ostatak.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 22:29 (Milka30).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu naći drivere za laptop

Riješeno hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 1:18 (KretenIzKnina).
16 godina
offline
Ne mogu naći drivere za laptop

Danas kupio navedni laptop i isprobao sve živo i neživo, ali USB na windows 7 nikako da proradi. Također nakon instalacije Nvidia drivera počeo se nasumično gasit. Instalirao windows 8.1 i sve radi kao podmazano. Jako mi je žao što više nema službenih drivera za sedmicu na njihovim stranicama.

Windows Phone 8.1 - L520, L822, L930...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ne mogu naći drivere za laptop

Isprobaj ovaj odlican program http://www.iobit.com/en/driver-booster.php

8 godina
neaktivan
offline
Ne mogu naći drivere za laptop

Probajte driver genius. Do sad nisam imao probleme sa tim softverom. Sve skenira i skine pripadajuće drivere.:D

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu naći drivere za laptop

Imam isti problem.Isti laptop i ne mogu nac drivere.Windowsi su windows 7 home premium 32 bitni

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne mogu naći drivere za laptop

pogledajte ovdje (odaberite win 7, 32 ili 64 bit, u padajućem izborniku), preuzmite, instalirajte. ako to ne pomogne, pogledajte u najdonjoj ladici. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2015 5:05 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ne mogu naći drivere za laptop

Imam isti problem, kako si uspio rijesit ?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu naći drivere za laptop

Moras ili instalirati sa dvd ili stavit windows 8 ili 10. ja sam stavio 10 i sve odma radi, samo sto mi windows nije dobar i mislim da cu probat 7.

9 godina
neaktivan
offline
Ne mogu naći drivere za laptop

Za win7 drivere otvori Control panel > Hardware and sound > device manager.

  • Za device koji je pod uskličnikom pogledaj Properties > Details > Hardware IDs, te "guglaj" po hardware ID-u za svaki device posebno (npr PCI\VEN_14C3&DEV_7630&SUBSYS_E074105B&REV_00 je Mediatek MT7630E wifi adapter).
  • Tako za svaki device.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice