Prijenosnik Gamerski

poruka: 69
|
čitano: 11.063
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

Prijenosnik gamerski ... po mogucnosti sa 3d ekranom...  i da  mu nije rok trajanja 2 mjeseca i igre vise nemogu .. :D 

Moj PC  
0 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prijenosnik Gamerski
Saint96 kaže...

Prijenosnik gamerski ... po mogucnosti sa 3d ekranom...  i da  mu nije rok trajanja 2 mjeseca i igre vise nemogu .. :D 

Asus G73SW ima sve sto trazis,cak i 3d ekran.

12 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

ima li ga u RH.. jer gleda sam i alienware m17x STRAAAAAVAA :D ali nema ga u rh .. kosta bi me on 11k i postarina i carina 5-6k...

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

Pa za te pare nabavi desktop. Jedino ako putuješ dosta, pa nosiš sa sobom, ali sudeči po nicku imaš 15 godina, tako da nevjerujem da baš puno putuješ(za vrijeme praznika jedino)

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prijenosnik Gamerski
Saint96 kaže...

ima li ga u RH.. jer gleda sam i alienware m17x STRAAAAAVAA :D ali nema ga u rh .. kosta bi me on 11k i postarina i carina 5-6k...

Ima ga u HR i dode oko 10k kuna.

12 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

ma imam vec dovoljno jaki desktop.. a laptop mi treba... kad idem na selo jer mi treba iskljucivo radi gaminga i tako stvari vezanih uz gaming.. hvala gamer.. iko jos ista prep.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prijenosnik Gamerski
Saint96 kaže...

ma imam vec dovoljno jaki desktop.. a laptop mi treba... kad idem na selo jer mi treba iskljucivo radi gaminga i tako stvari vezanih uz gaming.. hvala gamer.. iko jos ista prep.

Ako ga kupujes samo pazi da je Z238Vjer mi se cini da slabiji model nema 3d ekran.

 

 

btw.imas gumb hvala ispod posta{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 2:38 (gamer34).
12 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

moze sam link ako je nek nasa di ima u RH.. :D

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prijenosnik Gamerski
15 godina
offline
Prijenosnik Gamerski

Što se tiče 3D, ja sam čekao onaj Lenovo Y570 (neki Y560 isto imaju) kad ce doc, al nemaju dovoljno jaku grafu da se mogu nazivati pravi Gamerski.

Sto se tiče gamerskih ima Asusov G73 koji je dosta pojeftinijo ako ga se još moze naći, evo provjeri.

"Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime" "No metter how deep i search, humans are big fools"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

i je li itko narucivao nesto iz inozemstva npr SAD da zna kako ide carina i pdv...

 

nasa sam alienware m17x u rh btw http://www.nitel.hr/prijenosna-racunala-dell-notebook-alienware-m17x-173-inch-led-backlight-full-hd-1920x1080-tft.aspx evo gaaaaaaaaaaa :D

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=alienware

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 9:23 (Saint96).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prijenosnik Gamerski

Hmmmmm... prvi link dobro provjeri jer po opisu ima grafulju GMA 4500MHD, valjda je i cijena zato toliko niska.

A što se tiče GTX 460M grafička je dobra ali, zaboravi gaming na full HD-u sa uključenim AA i AF (opet to ovisi o igri, mislim na novije).

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenosnik Gamerski
Saint96 kaže...

ma imam vec dovoljno jaki desktop.. a laptop mi treba... kad idem na selo jer mi treba iskljucivo radi gaminga i tako stvari vezanih uz gaming.. hvala gamer.. iko jos ista prep.

Pa šta ti na selu nema druge djece pa da se igrate, jebeš gayming...

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
15 godina
offline
Prijenosnik Gamerski

u links ti narucuju alienware po konfiguraciji koju si sam slozis.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prijenosnik Gamerski

kod nas su sve stari modeli laptopa,

 

odlazim u Afgan za par dana pa si tamo planiram uzet alienware za cca 2000 USD i riješit pitanje laptopa za 2-3 godine... samo tamo se za te novce dobije 580m a kod nas samo 460.....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

Pa koliko dugo budeš na selu? Mislim tijekom nastave nisu nešto dugi praznici, jedino za Božić i Uskrs, ali i to je po 1-2 tjedna, a tolko može svatko bez kompa. Mislim tvoj izbor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

sry sta cu govoriti grube rijeci.. ma je.bem ti na selu mom opce djece nema svi se iselili.. neki u njemackoj neki u kanadi.. neki u zagrebu.. neki u splitu... a i laptop bi htia jer sam ja doslovno uvijek u pokretu.... znam mislite 15 godina kako u pokretu .. neznam ni ja.. evo jutros  i prekjucer sam bia na selu... i link za to od linksa...

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 17:50 (Saint96).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

Moj brat bi kupio lap za igranje ali ne ovako skup. Vidio sam par modela i ova dva su mi zapela za oko http://bit.ly/pjlIjwhttp://bit.ly/ox6Bsa Sto vi mislite koji je bolji i ako mozete preporucit jos koji?

24.06.2011.g. Počivao u miru - EnlightenedPhoenix ;(
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

Staviš slike dok kupiš :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

prvi acer.. ono to ti je 2.3 procesor .. i integrirana grafa... taj je nesto.. a drugi 2.1 -.-'' .. moze meni netko reci u vezi ovog vidite !?!?!?1 

 

Alienware M17X -

Intel Core i7 2720QM - N0231 -

Intel Core i7 procesor 2720QM 2.2GHz / 6MB Cache

17 Full HD Wide display (1920 x 1080)

4GB (2x4) 1333MHz Dual Channel DDR3 memorije

2x 500GB Serial-ATA (7200 okr/min) tvrdi disk sa senzorom pada 8x DVD/R/RW Double-Layer pogon

nVidia GeForce GTX 460M grafika s 1.5GB GDDR5 memorije

High Definition audio 5.1, stereo zvučnici,

mikrofon Gigabit mrežni adapter (10/100/1000Mbps)

Dell Wireless 1501 (802.11n) mrežni 

16.4k

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

sta vi pricate gluposti da kos nas ima g73 sa 3d ekranom jeste vi bre klinci normalni? ne baljezgajte gluposti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenosnik Gamerski
Saint96 kaže...

prvi acer.. ono to ti je 2.3 procesor .. i integrirana grafa... taj je nesto.. a drugi 2.1 -.-'' .. moze meni netko reci u vezi ovog vidite !?!?!?1 

 

Alienware M17X -

Intel Core i7 2720QM - N0231 -

Intel Core i7 procesor 2720QM 2.2GHz / 6MB Cache

17 Full HD Wide display (1920 x 1080)

4GB (2x4) 1333MHz Dual Channel DDR3 memorije

2x 500GB Serial-ATA (7200 okr/min) tvrdi disk sa senzorom pada 8x DVD/R/RW Double-Layer pogon

nVidia GeForce GTX 460M grafika s 1.5GB GDDR5 memorije

High Definition audio 5.1, stereo zvučnici,

mikrofon Gigabit mrežni adapter (10/100/1000Mbps)

Dell Wireless 1501 (802.11n) mrežni 

16.4k

U cemu je problem sa 0.2GHz?  Meni to nije bas problem. Obje grafe vrte igre na Medium/High postavkama sa solidnim FPS-om. Ne gleda se procesor po gigahercima. Nemogu ja recida je ovaj tvoj i7 smece jer ima 2.2GHz

24.06.2011.g. Počivao u miru - EnlightenedPhoenix ;(
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenosnik Gamerski
lordlojkus kaže...
Saint96 kaže...

prvi acer.. ono to ti je 2.3 procesor .. i integrirana grafa... taj je nesto.. a drugi 2.1 -.-'' .. moze meni netko reci u vezi ovog vidite !?!?!?1 

 

Alienware M17X -

Intel Core i7 2720QM - N0231 -

Intel Core i7 procesor 2720QM 2.2GHz / 6MB Cache

17 Full HD Wide display (1920 x 1080)

4GB (2x4) 1333MHz Dual Channel DDR3 memorije

2x 500GB Serial-ATA (7200 okr/min) tvrdi disk sa senzorom pada 8x DVD/R/RW Double-Layer pogon

nVidia GeForce GTX 460M grafika s 1.5GB GDDR5 memorije

High Definition audio 5.1, stereo zvučnici,

mikrofon Gigabit mrežni adapter (10/100/1000Mbps)

Dell Wireless 1501 (802.11n) mrežni 

16.4k

U cemu je problem sa 0.2GHz?  Meni to nije bas problem. Obje grafe vrte igre na Medium/High postavkama sa solidnim FPS-om. Ne gleda se procesor po gigahercima. Nemogu ja recida je ovaj tvoj i7 smece jer ima 2.2GHz

ovo nije 2.2 nego 3.3 na turbo.. 2.2 je za pokretanje tek malo... da si bar malo gamer zna bi nesto. .-.-'' uzmi ti neki desktop---

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 19:35 (Saint96).
14 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

Nisam ja došao ovdje pitat tebe koji i sam tražiš savjet za lap koji vrlo vjerovatno nećeš kupit. 

24.06.2011.g. Počivao u miru - EnlightenedPhoenix ;(
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

trazi u svojoj temi.. ovo je moja i ja pitam za pravi gamerski.. za alienware i druge kvalitetne marke.. asusove rog-ove REPUBLIC OF GAMERS ITD...

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

Aha, ovo je novi pokušaj gejmerstva na selu, dobitka na kladži, maminih 1000€ za trojku u svjedodžbi.

Early adopter
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 20:08 (Teerex).
Moj PC  
8 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

Lokajte temu, ako ga kupi dajem vam nagradu. {#}

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

hahah .. nije.. samo pitam da mi kazete.. sjecas se :D... nije stvarno sad sam dobia na kladioni 9k.. :D i stipendija 4k.. i valjda ce roditelji pomoci.. a rodjak ima veze.. u konikoma i links.

Moj PC  
0 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

I stric Mark iz Jamerike. Ustvari, najbolje da ti on dopelja neki Sager. Nacrtan na kartonu. Ili možda naprednije, u JPG formatu. Ma, kakav JPG, nismo cicije - PNG formatu!

Early adopter
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prijenosnik Gamerski

nije mi sager napet.. ovi ima lip dizajn .. :D {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice