Procesor za laptop

poruka: 10
|
čitano: 3.146
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Procesor za laptop

Zanima jel itko zna da li će procesor AMD Turion 64 X2 TL-60 2.0 GHz Mobile raditi na mojem laptopu (HP Compaq NX6325). 

U laptopu je trenutno procesor: AMD Turion 64 X2 TL-52 1.60 GHz. 

http://www.igre99.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor za laptop

Može

12 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor za laptop

da bez beda

12 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor za laptop

Radiće ti sve jedan od TL-60 do TL-68 TAKODJE TK-55 I TK-57 sve dual core.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor za laptop
Josip-Saric kaže...

Zanima jel itko zna da li će procesor AMD Turion 64 X2 TL-60 2.0 GHz Mobile raditi na mojem laptopu (HP Compaq NX6325). 

U laptopu je trenutno procesor: AMD Turion 64 X2 TL-52 1.60 GHz. 

Amd turion 64 x2 Tl-60 on u sebi ima memori kontroler i idu na hp 6735b. Bilo bi bolje da čitaš za matičnu da vidiš dali odgovara za tvoj laptop. Ima dosta proca neki odgovara a neki ne.

 

EDIT:

Kao prvo isprika svima ali sam se ja zbunio dakle TL60 pašu Acer i HP nekih modeli a ja sam mislio TL-60 idu na HP 6735b ali sam pogriješio nego kod oznake QL-60 idu na hp 6735b.

Dakle ja zabunio oko oznake TL i QL. Eto iskrene isprika svima.

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 21:42 (Nello).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor za laptop

ide to sve ako imas tl 52 u laptopu evo ti dokaze da ti idu svi ovi sto sam naveo gore

http://www.cpu-world.com/CPUs/K8/AMD-Turion%2064%20X2%20Mobile%20technology%20TL-52%20-%20TMDTL52HAX5CT%20%28TMDTL52CTWOF%29.html

14 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor za laptop
Nello kaže...
Josip-Saric kaže...

Zanima jel itko zna da li će procesor AMD Turion 64 X2 TL-60 2.0 GHz Mobile raditi na mojem laptopu (HP Compaq NX6325). 

U laptopu je trenutno procesor: AMD Turion 64 X2 TL-52 1.60 GHz. 

Amd turion 64 x2 Tl-60 on u sebi ima memori kontroler i idu na hp 6735b. Bilo bi bolje da čitaš za matičnu da vidiš dali odgovara za tvoj laptop. Ima dosta proca neki odgovara a neki ne.

TL60 nije kompatibilan s procesorim koji idu u Hp6375b.  U hp6735b idu procesori S1G2, dakle serije QLxx, RMxx,ZMxx, dok u ovaj gore idu generacija prije serija TLxx i TKxx, dakle jasno je da su tl-52 i tl-60 potpuno kompatibilni odnsono identični po svemu osim po taktu na kojem rade.

@Nello provjeri prije nego što nešto takvo napišeš, zbunjuješ ljude

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Procesor za laptop
lucco85 kaže...
Josip-Saric kaže...

Zanima jel itko zna da li će procesor AMD Turion 64 X2 TL-60 2.0 GHz Mobile raditi na mojem laptopu (HP Compaq NX6325). 

U laptopu je trenutno procesor: AMD Turion 64 X2 TL-52 1.60 GHz.

TL60 nije kompatibilan s procesorim koji idu u Hp6375b.  U hp6735b idu procesori S1G2, dakle serije QLxx, RMxx,ZMxx, dok u ovaj gore idu generacija prije serija TLxx i TKxx, dakle jasno je da su tl-52 i tl-60 potpuno kompatibilni odnsono identični po svemu osim po taktu na kojem rade.

@Nello provjeri prije nego što nešto takvo napišeš, zbunjuješ ljude

 

 

Upravu si. Ma ja se zabunio oko oznake TL i QL jer postoje 2 oznake Tl-60 i QL-60. Moje iskrene isprike na pogreški. Sorry.

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
Procesor za laptop

Napisat cu ovdje posto na ultimativnoj temi za odabir prijenosnika pored puno preporuka nema bas mjesta za detaljniji osvrt na par pitanja...
Sto znaci laptop s i5 procesorom bez gpu za obicnog korisnika koji koristi laptop za multimediju i uobicajene stvari..
Posto ima dostupnih modela i5 + hd graphics pitam se dali je uopce nuzno ici na i5, dali je iskoristiv obicnom korisniku ili ce se pokazat kao dobar izor nakon par godina.??
Sto uopce mozemo zavrtiti lapom s i5 procesorom???
Mozda bolje ici na i3 i ustedjeti novce?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Procesor za laptop

U međuvremenu sam saznao da može, tak da hvala svima na pomoći. {#}

http://www.igre99.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice