Procjena, prodajem laptop

poruka: 3
|
čitano: 2.397
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Procjena, prodajem laptop

Evo, štedim za jednog Fendera pa se vrlo lako odričem laptopa. :)

 

Laptop je Lenovo G770 (kako sam vidia, ima dosta različitih varijanti tipa G770A, nisam siguran koja je ovo jer ne piše kraj imena ispod ekrana). Zapravo je http://www.links.hr/?naziv=prijenosno-racunalo-lenovo-g770am-59-324937-core-i5-2450m-dvdrw-4gb-500gb-radeon-hd-6650m-17-3-led-lan-bt-hdmi-usb-3-0-kamera-windows-7-home-premium-smede&option=artikl&id_kategorija=01502001&id_artikl=018.500.395 ovaj (G770), samo sto ima pinkicu lošiji procesor.

 

Znaci, kupljen je u 12. mjesecu prosle godine, of kors imam racun i sve a garancija je godinu dana (znaci jos nekih 5 mjeseci). Laptop je apsolutno očuvan, minus nešto prašine i nisam mu jos ekran očistija. :P

 

4GB DDR3 RAM

Windows 7 Home Premium 64bit (naravno naljepnica ispod laptopa je očuvana)

Intel Core i5-2430M, znaci naravno dvojezgreni procesor sa 2.4GHz, ali ima TurboBoost (ako se tako zove, zaboravih) koji ga digne na 2.9GHz po jezgri

Intel HD3000 GPU i naravno Radeon 6650M (2GB DDR3)

654GB na C disku, 28.9GB na... Lenovo disku (tu se samo nalazilo par aplikacija i drivera koje sam prebacio na C, jer se sad na ovaj backupi stavljaju)

 

Svaka naljepnica je jos na laptopu, imam kutiju i sve sta je bilo sa njom (samo je malo razbijena jer rucka ispada i tako, ipak je karton).

 

Vise mi nista ne pada na pamet, ako sta triba recite. :)

 

Unaprijed hvala!

 

EDIT: E da, za gamere, lipo vrti Skyrim na medium-high, i također mislim ponudit 2 Steam accounta i sve orig. kutije koje mozda imam za odgovarajuce igre ako se prije toga accountovi ne prodaju na Njuskalu.

 

Skuzajte, tek sam sad vidija da ovo zapravo pripada sekciji za oglase, mislia sam da je tamo iskljucivo za prodaju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2012 19:04 (ConEGIB).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Procjena, prodajem laptop

Cijena?

http://www.igre99.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice