Savjet oko prodaje laptopa

poruka: 3
|
čitano: 2.081
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Savjet oko prodaje laptopa

 Dobar dan, prodajem Acer Aspire  E5-571G 

Specifikacije:

Intel Core i3 5005U @ 2.00GHz
4,00GB DDR3 memorije
298GB HDD

NVIDIA GeForce 840M

Laptop je kupljen prije 2 godine i stvarno je maksimalno očuvan. Sve je orginal, jedino što sam mijenjao hard disk za više prostora i imam orginal punjač. Kupio sam ga za 4800 kn. Za koliko bi ga mogao prodati (min. 3000 kn) i gdje ga sve mogu staviti da se prodaje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjet oko prodaje laptopa
mislav333 kaže...

 Dobar dan, prodajem Acer Aspire  E5-571G 

Specifikacije:

Intel Core i3 5005U @ 2.00GHz
4,00GB DDR3 memorije
298GB HDD

NVIDIA GeForce 840M

Laptop je kupljen prije 2 godine i stvarno je maksimalno očuvan. Sve je orginal, jedino što sam mijenjao hard disk za više prostora i imam orginal punjač. Kupio sam ga za 4800 kn. Za koliko bi ga mogao prodati (min. 3000 kn) i gdje ga sve mogu staviti da se prodaje?

 

oglasnik, njuskalo, pc ekspert.. nekad je i bug imao oglasnik..

 

moj savjet ti je da ga ne prodajes ako ti nije kriticna financijska situacija doma ili ako ti jos uvijek sluzi a nemas potrebe za boljim radi igara ili posla. 3000kn za njega mozes samo sanjati pa cak i da je jos zapakiran i nekoristen. proguglaj kakvi se laptopi sad nude do 3500kn pa ce ti bit jasnije.. to sto si ga platio 4800kn prije dvije godine nema apsolutno nikakve veze. zato kazem ako ti nije frka ne isplati ti se prodavat jer realno vise od 1500kn neces dobit za njega osim ako ne naletis na nekog naivca.

8 godina
neaktivan
offline
Savjet oko prodaje laptopa

Pozdrav, moze procijena koliko vrijedi laptop https://www.amazon.com/Dell-7DTN9-Latitude-Laptop-i5-7300U/dp/B072P14SCG

 

Star 3godine, bez tragova korištenja jer je 99% vremena koristen preko docka. Originalni Windows 10. Specifikacije kao u linku

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 16:12 (krtola).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice