Studentski laptop

poruka: 17
|
čitano: 10.759
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Studentski laptop EDIT.

Kao i sto sam naslov govori treba mi laptop do 2000 kn koji ce zadovoljit moje potrebe na faksu. Ne treba mi posebno zahtjevan jer idem Filozofski fakultet.

Pa ako mi mozete preporuciti neki.

 

Prvi post sam imo 2000 kn a sad imam 500 franaka (cekam da tecaj jos ode u nebesa xD)...ugl. sad trazim u rangu 500 franaka...i ako vec neki savjet dodijelite bilo bi super kad bi rekli gdje se nalazi ta trgovina i nacin placanja ako je online placanje...hvala svima koji su vec komali..;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2011 23:38 (DJecko23).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Studentski laptop
3.650 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 16:49 (8ax).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Studentski laptop

Evo ti poslagano laptopi od 15.4 inča od jeftinijeg prema skupljima.

 

E sad, ja za kućne potrebe imam Compaq 6720s kojega na Njuškalu možeš naći i već za 1500 kn. Evo ovaj ovdje stavio hitno za 1150 kn.

Za surfanje, filmove i flash igre i više nego dobar. {#}

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Studentski laptop

Hvala vam..razmotrit cu obadvije solucije i vidjeti koji mi najbolje odgovara..;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Studentski laptop
DJecko23 kaže...

Kao i sto sam naslov govori treba mi laptop do 2000 kn koji ce zadovoljit moje potrebe na faksu. Ne treba mi posebno zahtjevan jer idem Filozofski fakultet.

Pa ako mi mozete preporuciti neki.

Za 2000 kn ne mozes kupiti ni netbook, a kamoli neki malo bolji notebook.

Ulozi jos cca 2000 kn i kupi si neki koliko-toliko ok notebook....to ti je najbolja opcija.

Daj si ulozi malo love i to je to...imas neki bolji stroj koji ce ti duze vjerno sluzit.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 20:36 (win32).
14 godina
neaktivan
offline
Studentski laptop

Nisam dzabe napisao "studentski" laptop...opce je poznato da studenti nemaju novaca...:)

Znam i ja da ako ulozim vise da mogu i vise ocekivat xD

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Studentski laptop
Mene zanima ima li tu neki student a da koristi macbook? Ja ga mislim kupiti pa me zanima kakav je za studentski zivot :)
Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Studentski laptop

zar nije rano za kupovanje laptopa, ima vremena do 10 mjeseca a cjene ce sigurno opast

karamba!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Studentski laptop
DJecko23 kaže...

Nisam dzabe napisao "studentski" laptop...opce je poznato da studenti nemaju novaca...:)

Znam i ja da ako ulozim vise da mogu i vise ocekivat xD

Nisi bas u pravu za ovo boldano no ok...evo student je jedan sada pored mene koji zaraduje duplo vise od mene, a radi u svojoj struci...no to je vec neka druga prica i necu o tome.

Dali su notebookovi od cca 3-4 k kn smece!? IMHO jesu! Imao sam ih more i ne pricam bezveze! Uostalom, u servisu mi ih je proslo kroz ruke toliko koliko ih neki nece nikada u zivotu vidjeti ni na TV-u.

 

Amen!

 

EOD {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
odjavljen
offline
Studentski laptop

Dodaj još 500-600 kn i imat češ solidan izbor. Za 2600 kn se kupi jako dobar laptop, ali ne očekuj neko specijalno trajanje baterije pa ako putuješ, uzmi to u obzir.

 

Ja sam za svog Acera dao 5100 kn, ali baterija mu drži do 16 sati, u prosjeku 13 pa mi se isplatio zbog svakodnevnog putovanja.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Studentski laptop

kakav je to laptop kojem baterija traje 16 sati

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Studentski laptop
kokokoko kaže...

kakav je to laptop kojem baterija traje 16 sati

 Ovaj pod moj pc.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Studentski laptop
vexx5555 kaže...
kokokoko kaže...

kakav je to laptop kojem baterija traje 16 sati

 Ovaj pod moj pc.

To je imalo novo 8400 mAh ili si ti nadograđivao?

 

on topic:

 

Ne isplati se još kupovati laptop za faks, imaš još fore više od dva mjeseca. Do onda još skupiš para.

A life? Cool! Where do I download one of those?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Studentski laptop
leo_819 kaže...

To je imalo novo 8400 mAh ili si ti nadograđivao?

 

on topic:

 

Ne isplati se još kupovati laptop za faks, imaš još fore više od dva mjeseca. Do onda još skupiš para.

 Out of the box. {#}

 

Ciljano sam tražio takav lap.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
12 godina
protjeran
offline
Studentski laptop

Za studentske potrebe,netrea nista specijalno.

Trenutno sam za:

Samsung X120 Notebookom,koji ima veoma kilave performanse.

 

Intel Celeron 743 @ 1.3GHz

2GB RAM

250GB HDD

Intel GMA 4500MHD 64MB; Djeljivo do 740MB

 

Al odlican je za surfanje netom.Sve preporuke,bez obzira ne performanse.Baterija moze biti najamnje 4-5 sati.Sto je veoma dobro.

 

Preporuka.

http://protis.hr/products/details/notebook-hp-compaq-presario-cq56110sm-xm647ea/38722

 

Protegni se dodatnih  +300Kn,zaista se isplati.

Solidan i CPU i grafa.

 

Imas jeftinijih Intel Atom +Intel GMA + samo 1GB RAM-a.

 

edit:ja mislim da jd HD4250 brzi od Intel GMA vise od 2%,jer ga ima prijatelj.

Znaci na Intel GMA fps u CS-u 40

na HD4250 100 zakucano.

 

Intel Core i7 2600K @ 3.4GHz | Gigabyte GA-Z68X-UD7-B3 | ASUS nVIDIA GeForce GTX580 | WD Caviar Black 2TB 7k SATA600 | 6GB DDR3 2000MHz "Kingston HyperX" | Samsung S
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 22:19 (BR1cK).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Studentski laptop
BR1cK kaže...

 

Preporuka.

http://protis.hr/products/details/notebook-hp-compaq-presario-cq56110sm-xm647ea/38722

 

Protegni se dodatnih  +300Kn,zaista se isplati.

Solidan i CPU i grafa.

 

Imas jeftinijih Intel Atom +Intel GMA + samo 1GB RAM-a.

 

 Slažem se da je ovo definitivno najbolji laptop za tu svotu novca, ali ne treba se zavaravati s ovim Radeonom 4250. To je integrirani GPU bez vlastite memorije koji je tek 1-2% brži od GMA4500MHD, dakle skoro ništa (notebookcheck.net). Samo još jednom te podsjećam da se s ovim nećeš naigrati, ali to ti vjerojatno nije ni bilo u planu. Znači, samo za Office, surfanje i pogledati koji film.  Ovaj laptop je primarno bolji od svih drugih zbog procesora koji je jači od svih Atoma.

Ako ikako možeš naći još 850 kn, uzmi ovo: http://www.telebit.hr/NB-Lenovo-G575A--59-070812--AMD-E-350-DC-1-6GHz--3GB--500GB--15-6--1366x768--ATI-HD-6370-1GB--WLAN--bt--Webkam--FreeDOS/p/709734474.aspx. Dvojezgreni procesor, 3GB RAM-a, 500GB HDD, diskretna grafička dostatna za igranje svih igara na low-medium. Vrlo lako potuče ovaj HP Compaq, a Lenovo je usput poznat po kvaliteti izrade pa sigurno nećeš pogriješiti.  

For time and the world do not stand still. Change is the law of life. And those who look only to the past or the present are certain to miss the future.
14 godina
neaktivan
offline
Studentski laptop

Hvala svima...radite refresh ako naidete na jos neki bolji a otprilike isti budzet...;)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice