Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.040.354
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Evo pokušao sam tako ali ništa, pokrene mi igru ali rezolucija je 800x600 i katastrofa izgleda  

9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa.

 

Savjetujte me... :)

Treba mi laptop, ovih karakteristika:

- da bude što manji moguči

- da ima više od 320 GB HDD

- da ima intel procesor

 

To su glavni zahtijevi, sve ostalo može i nemora.

Koristio bih ga uglavnom na putovanju za internet.

I naravno što manja cijena... :)

 

Hvala vam puno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2016 18:41 (Bozidar1).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Sve najbolje ekipa! :) Ovako jedno pitanjce. Da li je moguće kupiti Microsoft surface 3 npr. u Americi bez tipkovnice i da posebmo uzmem ovdje tipkovnicu sa č, ć i ostalim kvačicama? Da li bi bili kompatibilni?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

@zzZZzz

Zahvaljujem, onda ću još razmotriti ovaj Lenovo i ovaj zadnji Acer.

Kak stoje Acer laptopi inače na tržištu ?

I da, sve najbolje želim u Novoj godini.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 15:18 (big smoke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav! Može molim Vas pomoć. U potrazi sam za novim laptopom pa me zanima koji biste laptop preporučili do 4000,00 kn. Bilo bi poželjno da je bijele boje te da je dijagonala 17'', a koristim ga u najvećoj mjeri za surfanje i gledanje filmova.

 

Hvala puno!

 

Edit: Spremna sam izdvojiti i 5000,00 kn pa me zanima da li je ovaj laptop u redu u tom cjenovnom rangu te da li postoji kakva bolja opcija?

http://www.prosat.hr/default.aspx?pid=50784

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 19:34 (Sara1804).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

imam budžet do 5,500 kn ,koristio bi najviše za:

 

-rad u cubaseu (snimanje instrumenata,miksanje..)

-surfanje

-neko light igranje (recimo da mogu dotu 2 na ultra i slicno :D)

-rad za faks (office)

 

znaci trebao bi mi malo jaci procesor i sto je moguce vise rama sto se tice rada u cubaseu zbog vecih projekata.

 

jel ovo dobra varijanta il ima nesto bolje u toj klasi :

 

- https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-asus-k556uq-dm002d-core-i7-6500u-dvdrw-8gb-1000gb-geforce-940mx-15-6-led-fhd-g-lan-hdmi-bt-kamera-usb-3-1-dos-srebrno-014660153

 

ili ovo :

 

- https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-lenovo-ideapad-310-80tv00p0sc-core-i7-7500u-dvdrw-12gb-1000gb-geforce-920mx-15-6-led-fhd-g-lan-wifi-bt-usb-3-0-dos-srebrno-014620216

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2017 4:07 (chino2705).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ljudi,

 

trebam nabaviti laptop do max 1900 kn, služio bi za office i surfanje. Ima li itko ikakav prijedlog da radi kolko tolko pristojno? Gledao sam po webu ima ih milion i stvarno se ne snalazim. Kupio bih u ZG

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
chino2705 kaže...

imam budžet do 5,500 kn ,koristio bi najviše za:

 

-rad u cubaseu (snimanje instrumenata,miksanje..)

-surfanje

-neko light igranje (recimo da mogu dotu 2 na ultra i slicno :D)

-rad za faks (office)

 

znaci trebao bi mi malo jaci procesor i sto je moguce vise rama sto se tice rada u cubaseu zbog vecih projekata.

 

jel ovo dobra varijanta il ima nesto bolje u toj klasi :

 

- https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-asus-k556uq-dm002d-core-i7-6500u-dvdrw-8gb-1000gb-geforce-940mx-15-6-led-fhd-g-lan-hdmi-bt-kamera-usb-3-1-dos-srebrno-014660153

 

ili ovo :

 

- https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-lenovo-ideapad-310-80tv00p0sc-core-i7-7500u-dvdrw-12gb-1000gb-geforce-920mx-15-6-led-fhd-g-lan-wifi-bt-usb-3-0-dos-srebrno-014620216

 

 

Ti i7 procesori sa U na kraju su 2-jezgreni i undervoltani, dakle, štedljive, slabije verzije. Na oba laptopa su i grafičke slabije.

Radije u tom rangu uzeti punokrvni quad core i5 u kombinaciji sa 950m ili 960m.

npr, ovaj Lenovo  ili ovaj HP (cca. 500kn van budžeta ali ima jaču grafičku)

Ako ti treba vise od 8gb rama, to se lako nadogradi kasnije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2017 13:10 (zzZZzz).
7 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Imam Toshibin laptop već 4 godine i radi odlično ali problem je u tehničkoj podršci koju (ne)pružaju i predlažem da izbjegavate Toshibu. Naime, kad trebate nove drivere, BIOS i sl., sve uredno pronađete na njihovim web stranicama, ali nije moguće skinuti, jer linkovi ne rade. To je tema i na njihovom support forumu za Europu i to za različite serije prijenosnika, dakle nisam jedini, ali nitko ne odgovara na upite. Mislio sam da su linkovi samo privremeno nedostupni, nazvao centralni servis u Zagrebu i upitao za pomoć. Objašnjenje je da Toshiba više ne održava servere s driverima i ta opcija neće biti dostupna niti u budućnosti. Oni kao servis imaju zaseban server s kojeg skidaju potrebni softver, ali mi korisnici to ne možemo. Ponudili su mi rješenje da njima platim 150 kn da mi postave BIOS, ali BIOS mi ne žele poslati. Dakle, ako nakon kupnje želite novi softver za računalo, koji je inače besplatan, u slučaju Toshibe morate platiti. Ovo je prvi put da me netko traži novac za BIOS, svi proizvođači redovito izdaju nove verzije i dostupne su na web-u. To je osobito veliki problem kod laptopa, jer nema univerzalnih drivera, BIOS-a i sl. Šteta, proizvodi su odlični i upravo sam u fazi izbora novog prijenosnika oko 8000 kn, ali Toshiba više nije u igri.

 
1 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Koje je vase misljenje o ovom laptopu, isplati li se kupit ga ili ne, posyoji li nesto bolje u cjenovnom rangu do 5000 kn ?

575G-57SH-NXGDZEX048-W10-prijenosno-racunalo-1029307.aspx?gclid=CPar4azrnNECFbQW0wod5AIC0Q
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

bok svima!

 

nisam jako dugo kupovao laptope pa sam malo ispao "iz štosa" pa trebam vašu pomoć. sestrična si mora kupiti novi laptop, a pojma nema o njima. radi u školi, treba joj lap za, klasika, pripremanje nastave, eventualno ga spojit na projektor neki, surfanje i to. ništa posebno, nikakvo igranje, eventualno gledanje filmova

 

budžet joj je max. 4000 kn, ali bi bila sretnija da potroši oko 3500. 

 

pa vas molim, sve preporuke su dobrodošle

 

puno hvala i sretna nova godina svima!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Poštovani molim preporuku za prijenosnik. 

Prijenosnik bi služio za poslovne svrhe, bi bi stalno u pokretu i trebao bi biti bolje izrade.

Trebao bi stabilnost u radu prvenstveno za rad na programu sa ovim minimalnim zahtjevima.

Cjenovni rang 5500kn 

- Core I 5 ili više

- 4 GB Ram i više

- Više HDD prostora

- orginalni windowsi 10, 8

- USB Portovi

- 17" bi bilo poželjno.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav.


Sestra se rješava starog Macbooka i prelazi na nešto što nije Apple (hvalabogu).

 

Na laptopu uglavnom surfa i koristi office i stvari tog reda veličine, ali isto tako puno gleda filmove i serije.

E sad, ja sam malo zahtjevniji korisnik, pa sam lagano biased prema jačim konfiguracijama. :D

Vičite ako je nešto overkill.

 

SSD je must, bar 128GB, HDD minimalno 500GB, preferabilno 1TB.

Za CPU sam mislio neki i5, možda i5-7200U ako nije overkill (ipak je nešto efikasniji + najnovija generacija). Bilo bi lijepo da je laptop responsive i što brži.
Rama 8GB, ni manje ni više ne treba. 4GB je ipak malo mršavo danas a 16GB je overkill za namjenu

Integrirana grafika je sasvim ok (HD620 za gledanje FHD sadržaja je zvjer), iako i diskretna prolazi ako je već u paketu.

Velična dijagonale ekrana iskreno ne znam, nešto gdje je ugodno gledati filmove, a da je ekran FHD (14" i nagore, možda?).

 

E sad, ako se sve to može uzeti u varijanti 2in1 (oni hibridi laptopa i tableta), još bolje.

Prihvaćam 2in1 ideje, kao i ideje za klasične laptope.

 

Cijena je 5000kn-6000kn

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pozdrav ekipa! Živim u Irskoj i želim naručiti asus rog gl702 laptop sa gtx1060 i i5 procesorom (jer i7 izađe skuplji za 150-200€) pa me zanima iz kojeg web shopa je najbolje za naručit? Prevrtio sam cijeli net i dosad najpovoljnija varijanta koju sam nasao je 1300€(bez dostave)... Hvala!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Zamolio bi preporuku laptopa. Zadnja 2 koja sam imao su Toshibe, jedna je trajala 5 godina, ova traje 4 godine, tako da bi najradije ostao na Toshibi, ali negdje sam cuo da su/će prekinuti distribuciju laptopa za Europu, tako nesto?!?

 

Budzet je oko 5 milja kn, max 6.

 

Sto trazim:

 

- 15.6 inča

- SSD

- bez Windowsa

- igrice necu na njemu igrati uopce

- treba mi za online poker, surfanje, multimediju

- najbitnije je da istovremeno i nesmetano moze vrtiti nekoliko zahtjevnih poker softwarea, firefox, skype, foobar.

 

S obzirom na to da laptop nije baš "pod mus", jer ovaj stari jos radi, ali osjetno sporije, zanima me da li bi za navedenu lovu dobio puno bolje stolno racunalo? Laptop je ionako vecinu vremena prikljucen na monitor.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 1:06 (marijanooo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
marijanooo kaže...

Zamolio bi preporuku laptopa. Zadnja 2 koja sam imao su Toshibe, jedna je trajala 5 godina, ova traje 4 godine, tako da bi najradije ostao na Toshibi, ali negdje sam cuo da su/će prekinuti distribuciju laptopa za Europu, tako nesto?!?

 

Budzet je oko 5 milja kn, max 6.

 

Sto trazim:

 

- 15.6 inča

- SSD

- bez Windowsa

- igrice necu na njemu igrati uopce

- treba mi za online poker, surfanje, multimediju

- najbitnije je da istovremeno i nesmetano moze vrtiti nekoliko zahtjevnih poker softwarea, firefox, skype, foobar.

 

S obzirom na to da laptop nije baš "pod mus", jer ovaj stari jos radi, ali osjetno sporije, zanima me da li bi za navedenu lovu dobio puno bolje stolno racunalo? Laptop je ionako vecinu vremena prikljucen na monitor.

Prestali su održavati servere s driverima i ne daju BIOS.

Da, dobio bi, pogotovo što se igranja tiče. To je vrlo lijep budet za jako solidnu konfu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
softwaremaniac kaže...
marijanooo kaže...

Zamolio bi preporuku laptopa. Zadnja 2 koja sam imao su Toshibe, jedna je trajala 5 godina, ova traje 4 godine, tako da bi najradije ostao na Toshibi, ali negdje sam cuo da su/će prekinuti distribuciju laptopa za Europu, tako nesto?!?

 

Budzet je oko 5 milja kn, max 6.

 

Sto trazim:

 

- 15.6 inča

- SSD

- bez Windowsa

- igrice necu na njemu igrati uopce

- treba mi za online poker, surfanje, multimediju

- najbitnije je da istovremeno i nesmetano moze vrtiti nekoliko zahtjevnih poker softwarea, firefox, skype, foobar.

 

S obzirom na to da laptop nije baš "pod mus", jer ovaj stari jos radi, ali osjetno sporije, zanima me da li bi za navedenu lovu dobio puno bolje stolno racunalo? Laptop je ionako vecinu vremena prikljucen na monitor.

Prestali su održavati servere s driverima i ne daju BIOS.

Da, dobio bi, pogotovo što se igranja tiče. To je vrlo lijep budet za jako solidnu konfu.

 Ali uopće se nece igrati igrice na njemu :D A koji laptop bi bio best buy u tom budzetu?

13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav!

 

Potreban mi je nekakav office laptop. Dakle osnovna namjena je MS Office, surfanje i filmovi. Ekran 15.6. Nekakva best buy opcija za te potrebe. Cijena bi bila do nekakvih 2000 kn.

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Karlovsky120 kaže...

Pozdrav.


Sestra se rješava starog Macbooka i prelazi na nešto što nije Apple (hvalabogu).

 

Na laptopu uglavnom surfa i koristi office i stvari tog reda veličine, ali isto tako puno gleda filmove i serije.

Hvala!

 Ovaj Asus je zgodno rješenje, procesor je za takve stvari čist dovoljan, a zbog toga što je štedljiv baterija traje jako dugo te je potpuno pasivan i ultra lagan.

 

http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=14014

 

Za nešto jače, pogledaj Acer Swift 3. HDD bi preporučio da se uzme eksterni jer puno dodaje na težini, debljini i buci svakom laptopu

 

 

12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
stef_zg kaže...

bok svima!

 

nisam jako dugo kupovao laptope pa sam malo ispao "iz štosa" pa trebam vašu pomoć. sestrična si mora kupiti novi laptop, a pojma nema o njima. radi u školi, treba joj lap za, klasika, pripremanje nastave, eventualno ga spojit na projektor neki, surfanje i to. ništa posebno, nikakvo igranje, eventualno gledanje filmova

 

budžet joj je max. 4000 kn, ali bi bila sretnija da potroši oko 3500. 

 

pa vas molim, sve preporuke su dobrodošle

 

puno hvala i sretna nova godina svima!

 https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-hp-15-ay077nm-z4z88ea-core-i3-5005u-dvdrw-4gb-256-gb-ssd-radeon-r5-m430-15-6-led-fhd-lan-bt-kamera-hdmi-usb-3-0-dos-sivo-014610259

Nikola52 kaže...
Pozdrav ekipa! Živim u Irskoj i želim naručiti asus rog gl702 laptop sa gtx1060 i i5 procesorom (jer i7 izađe skuplji za 150-200€) pa me zanima iz kojeg web shopa je najbolje za naručit? Prevrtio sam cijeli net i dosad najpovoljnija varijanta koju sam nasao je 1300€(bez dostave)... Hvala!

 Pogledaj na ideallo.co.uk ili ideallo.de pa ce ti izlistati najjeftinije 

marijanooo kaže...

Zamolio bi preporuku laptopa. Zadnja 2 koja sam imao su Toshibe, jedna je trajala 5 godina, ova traje 4 godine, tako da bi najradije ostao na Toshibi, ali negdje sam cuo da su/će prekinuti distribuciju laptopa za Europu, tako nesto?!?

 

Budzet je oko 5 milja kn, max 6.

 

Sto trazim:

 

- 15.6 inča

- SSD

- bez Windowsa

- igrice necu na njemu igrati uopce

- treba mi za online poker, surfanje, multimediju

- najbitnije je da istovremeno i nesmetano moze vrtiti nekoliko zahtjevnih poker softwarea, firefox, skype, foobar.

 

S obzirom na to da laptop nije baš "pod mus", jer ovaj stari jos radi, ali osjetno sporije, zanima me da li bi za navedenu lovu dobio puno bolje stolno racunalo? Laptop je ionako vecinu vremena prikljucen na monitor.

ako je vec cijelo vrijeme laptop na stolu, bilo bi ti dosta bolje uzet pc..

11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav. Trebao bi preporuku za laptop za cca 2800kn. U obzir dolazi samo novi i kupovao bi se u zagrebu.   znaci office,youtube,chrome nista zahtjevno. Nije za mene i gledam malo po netu i iskreno trebao bi preporuku. hvala unaprijed.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
omomomomoomm kaže...

Pozdrav. Trebao bi preporuku za laptop za cca 2800kn. U obzir dolazi samo novi i kupovao bi se u zagrebu.   znaci office,youtube,chrome nista zahtjevno. Nije za mene i gledam malo po netu i iskreno trebao bi preporuku. hvala unaprijed.

 https://fenix.hr/catalog/product/view/id/30631/

7 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav! Može molim Vas pomoć! Koji laptop bi bio best buy do 5000,00 kn? Bitno mi je da ima 17.3'' ekran, a služio bi za surfanje, Office i gledanje filmova. 

Puno hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

marijanooo kaže...

Zamolio bi preporuku laptopa. Zadnja 2 koja sam imao su Toshibe, jedna je trajala 5 godina, ova traje 4 godine, tako da bi najradije ostao na Toshibi, ali negdje sam cuo da su/će prekinuti distribuciju laptopa za Europu, tako nesto?!?

 

Budzet je oko 5 milja kn, max 6.

 

Sto trazim:

 

- 15.6 inča

- SSD

- bez Windowsa

- igrice necu na njemu igrati uopce

- treba mi za online poker, surfanje, multimediju

- najbitnije je da istovremeno i nesmetano moze vrtiti nekoliko zahtjevnih poker softwarea, firefox, skype, foobar.

 

S obzirom na to da laptop nije baš "pod mus", jer ovaj stari jos radi, ali osjetno sporije, zanima me da li bi za navedenu lovu dobio puno bolje stolno racunalo? Laptop je ionako vecinu vremena prikljucen na monitor.

ako je vec cijelo vrijeme laptop na stolu, bilo bi ti dosta bolje uzet pc..

 A cijelo vrijeme je na stolu dok radim, ali navecer ga selim u krevet za gledanje filmova. Mislim, imam ovaj trenutni laptop star 4 godine koji bi mogao posluzit za to.

12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Sara1804 kaže...

Pozdrav! Može molim Vas pomoć! Koji laptop bi bio best buy do 5000,00 kn? Bitno mi je da ima 17.3'' ekran, a služio bi za surfanje, Office i gledanje filmova. 

Puno hvala!

 Ako se mozes protegnit za 270kn, blo bi super zbgo ips matrice i ssda: https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-hp-17-x102nm-z5e03ea-core-i5-7200u-dvdrw-8gb-256gb-ssd-radeon-r7-m440-17-3-ips-fhd-lan-bt-kamera-hdmi-usb-3-0-dos-sivo-014610261
drugi izbor: http://www.adm.hr/prijenosno-racunalo-acer-e5-774g-562b-173-fhd-i5-6200u-280ghz-8gb-ddr3-1tb-hdd-gtx950m-2gb-dvdrw-lin/87611ADM/product/

marijanooo kaže...

marijanooo kaže...

Zamolio bi preporuku laptopa. Zadnja 2 koja sam imao su Toshibe, jedna je trajala 5 godina, ova traje 4 godine, tako da bi najradije ostao na Toshibi, ali negdje sam cuo da su/će prekinuti distribuciju laptopa za Europu, tako nesto?!?

 

Budzet je oko 5 milja kn, max 6.

 

Sto trazim:

 

- 15.6 inča

- SSD

- bez Windowsa

- igrice necu na njemu igrati uopce

- treba mi za online poker, surfanje, multimediju

- najbitnije je da istovremeno i nesmetano moze vrtiti nekoliko zahtjevnih poker softwarea, firefox, skype, foobar.

 

S obzirom na to da laptop nije baš "pod mus", jer ovaj stari jos radi, ali osjetno sporije, zanima me da li bi za navedenu lovu dobio puno bolje stolno racunalo? Laptop je ionako vecinu vremena prikljucen na monitor.

ako je vec cijelo vrijeme laptop na stolu, bilo bi ti dosta bolje uzet pc..

 A cijelo vrijeme je na stolu dok radim, ali navecer ga selim u krevet za gledanje filmova. Mislim, imam ovaj trenutni laptop star 4 godine koji bi mogao posluzit za to.

 a to ti moras sam izvagat, ako ti je bitna slika dok gledas filmove navecer onda mozda i nebi bilo lose kupiti novi laptop, inace pc

13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
marijanooo kaže...

Zamolio bi preporuku laptopa. Zadnja 2 koja sam imao su Toshibe, jedna je trajala 5 godina, ova traje 4 godine, tako da bi najradije ostao na Toshibi, ali negdje sam cuo da su/će prekinuti distribuciju laptopa za Europu, tako nesto?!?

 

Budzet je oko 5 milja kn, max 6.

 

Sto trazim:

 

- 15.6 inča

- SSD

- bez Windowsa

- igrice necu na njemu igrati uopce

- treba mi za online poker, surfanje, multimediju

- najbitnije je da istovremeno i nesmetano moze vrtiti nekoliko zahtjevnih poker softwarea, firefox, skype, foobar.

 

S obzirom na to da laptop nije baš "pod mus", jer ovaj stari jos radi, ali osjetno sporije, zanima me da li bi za navedenu lovu dobio puno bolje stolno racunalo? Laptop je ionako vecinu vremena prikljucen na monitor.

 Sad me prijatelj upozorio da sam lose opisao sto trazim. Pogrešno sam mislio da uz SSD po defaultu ide i HDD. Ta opcija mi treba. A on mi kaze da u tom slucaju ne stane i CD-ROM?

 

Šta mislite o ovom: https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-lenovo-ideapad-310-80tv00p0sc-core-i7-7500u-dvdrw-12gb-1000gb-geforce-920mx-15-6-led-fhd-g-lan-wifi-bt-usb-3-0-dos-srebrno-014620216

 

Da li je moguće uzeti i SSD te zamoliti ove u Linksu da ga ubace umjesto CD-Roma? Kako se krecu cijene za SSD 128 ili 256 gb?

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 15:14 (marijanooo).
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa 

Trebao bi preporuku za laptop do 4000kn sa win 10 radi posla. 

Bilo bi poželjno da  mu multitasking ne predstavlja preveliki problem. Tj. da mogu koristiti što više tabova u Chrome-u uz otvorene office programe (Word,Excele itd)

Hvala

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice