Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.053.256
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ali ja mislim laptop do 7000kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
lovvro kaže...

Ali ja mislim laptop do 7000kn


Skupi još nekako 1000 kuna (125€) i onda uzmeš ASUS N76, prejak laptop ;)

 

+Dizajn

+Procesor (i7)

+Grafika (GT 650M)

+tastatura

+prostor za SSD

 

i još svašta nešto ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

@lovvro li napravi kako ti je rekao iTrako ili uzmi onog Paviliona (samo nemoj u HP Shopu, skupi su, pogledaj na nabavi.net gdje ga još možeš uzeti)

EDIT: probaj baciti oko i na ovo

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2012 15:58 (Filemona).
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

http://www.svijet-medija.hr/p/Prijenosno-ra%C4%8Dunalo-DELL-Inspiron-7520,-N0303/39208/
planiram ovaj laptop uzeti u petak i zanima da li je ovo bestbuy za oko 7000kn? koliko sam skužio ima novi procesor i grafičku...

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kakav vam se cini ovaj prijenosnik ili imate neku drugu preporuku za ovu cijenu ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ne znam je li best buy ili nije, ovisi o tome za sto ce ti koristit.

Za gledanje filmova je dobar, za cijenu nisam 100% siguran, ali ko se mislis igrat na njemu, ova GT540m nece bas radit savrseno na full hd rezoluciji, onda mozda bolje da trazis neki sa onom 1366*768 rezolucijom za 15.6" notebook

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Mislim da ti je bolji onaj Pavilion kojeg sam ti prije preporučio, tim više što si rekao da tražiš laptop do 5000 kuna.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
josip1994 kaže...

http://www.svijet-medija.hr/p/Prijenosno-ra%C4%8Dunalo-DELL-Inspiron-7520,-N0303/39208/
planiram ovaj laptop uzeti u petak i zanima da li je ovo bestbuy za oko 7000kn? koliko sam skužio ima novi procesor i grafičku...

Grafička nije bog zna šta, ali eto, za te pare (gotovina 6600) je odličan laptop. Moći češ ti sve igrati i raditi na njemu, ali ove zahtjevnije igre neće ići baš full high ali eto :)

16 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molio bih za preporuku nekog laptopa u vrijednosti do 3500 kn. Laptop bi se većinom koristio za surfanje i gledanje filmova.

PC RULES!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

dale, brat traži laptop do 3500 kn uz jedan uvjet: da može pokrenuti i normalno igratu Dotu 2.

 

po mogućnosti iz Linksove ponude. 

 

any suggestions?

No lollygagging!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
pitagorin poucak kaže...

dale, brat traži laptop do 3500 kn uz jedan uvjet: da može pokrenuti i normalno igratu Dotu 2.

 

po mogućnosti iz Linksove ponude. 

 

any suggestions?

Jel postoji neki poseban razlog da bude iz linksa?

Mislim obicno gledam da cim jeftinije prodjem, a ne da mi ducan bude pod nosom. Zacudio bi se, ali razlika u cijeni od ducana do ducana za identican llaptop zna biti 500, 800, cak i vise kuna.

 

3500kn vec u startu nije velik novac za gaming laptop, makar se radilo samo o igri poput dote 2, jesi razmislio o necemu preko njuskala ili oglasnika na ovom forumu?

12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

a neznan, brat me zamolio da pitam u njegovo ime. rekao sam links jer je više manje najbliži nama pa ono. ali ako imate koji prijedlog općenito, iz nekog drugog preko webshopa ili tako nešto slobodno dajte. sa njuškala također ako se nađe što. 

No lollygagging!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Frend me zamolio da mu preporučite neki laptop za nekih 3500kn.Koristio bi ga za gaming i ostale stvari

Pecalica(HRVATSKI Lockerz), osvojite mrak stvari za jednu kunu.Registrirat se možete ovdje:http://pecalica.hr/users/add/0b46432eb0be9d35c33b86ab20daeebf
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

@iTrako, grafička je itekako dobra, nešto sitno je slabija od HD 6870M i GTX 460M, bez problema će se igrati s njom

@mika2210, preporučio bih HP Probook 4535s

@pitagorin poucak, Rhodin ti dobro govori, probaj uzeti nekog rabljenog, a ako to nije opcija, onda već preporučeni Probook 4535s. Kojeg god da uzmeš, nikako nemoj uzimati iz Linksa, preskupi su, barem iz nekog web shopa.

@Leon93, čini se savim ok.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
NeZnam kaže...

Kakav vam se cini ovaj prijenosnik ili imate neku drugu preporuku za ovu cijenu ...

 

Rhodin kaže...

Ne znam je li best buy ili nije, ovisi o tome za sto ce ti koristit.

Za gledanje filmova je dobar, za cijenu nisam 100% siguran, ali ko se mislis igrat na njemu, ova GT540m nece bas radit savrseno na full hd rezoluciji, onda mozda bolje da trazis neki sa onom 1366*768 rezolucijom za 15.6" notebook

Pa oce li barem moci vrtjeti na toj rezi cod 4 i league of legends

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav!Koji laptop je najbolji izbor od 4500kn i da se može kupiti u pili?Hvala na odgovoru!

14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Preporuka gaming laptopa do 7000-7500? Ako je moguće s 17.3 inch ekranom.

With great power comes great responsibility.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2012 21:14 (BlackEagle).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Zanima me koji laptop kupiti za potrebe studiranja (TVZ elektrotehnika dakle pokretanje programa tipa AutoCAD i sl., te novijih igrica). Po mogućnosti da je ekran 17,3" i da nema instalirane Windowse. Da je iz trgovine s područja Zg-a. Cijena dakle oko 5000 kn +/-100kn

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav

 

Molim pomoc oko odabira notebook-a.

Nasao sam Asus K93SM-YZ099 , medjutim njega vise nema a nista mu nije niti slicno (npr K93SM-YZ130). U Hrvatskoj nije dobavljiv.Ima li mu ista slicno?

 

Kriteriji

Da nije HP ni iz bliza

Cijena max do 6500kn

min 17,3 (pozeljno 18,4)

rezolucija min 1600x900 (pozeljno real HD znaci 1920x1080)

Procesor i5 (ev. i7)

Graficka 6 ili 8 GiB, odvojena

3MB Cache min, idealno vise

HDMI, 3.0 USB

prednost 7200rpm, blu ray, 8ms odaziv

tezina i hard nisu bitni kao ni OS

 

Namjena povremeni gaming, multimedia...

 

Najbolje sta sam nasao kao zamjenu su

http://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/toshiba-prijenosno-racunalo-satellite-l775-172-psk3we-05d00ky4__2114751

http://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/dell-prijenosno-racunalo-inspiron-n5720-173-core-i7__2166581

http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=4198

http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=4101   ili onaj Vostro 3750

 

Hvala onome ko nadje vremena za savjet

Dragan

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Može li se kod nas nabaviti točno ovakav Asus K73, (crno-sivi i eventualno sa i5, ako nema i7)?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Evo pogledaj ovdje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa!

 

šta mislite o ovome laptopu ili ima bolji po sličnoj cijeni?:

 

http://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/hp-prijenosno-racunalo-probook-4730s-b0x89ea-173-core-i5__1969061

 

Znači potreban mi je brz,stabilan,s dobrim ekranom (17 inči) pretežito za rad ( da može pokrenuti jače grafičke programe tipa AutoCAD i slično) na njemu i da sam miran oko 3-4 godine a da je u ovom cijenovnom rangu. Ne treba za gejming i slične stvari :D.

 

Ako možete preporučite mi takav sličan laptop oko 4,500 pa max do 5000 kuna. Zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Na i3-2310M i GT-540M AutoCAD i 3D modeliranje vrti bez problema, i5 je svakako bolji proc, ali GT 540m je bolja od ove dvije ponuđene u HP-u. Ali svejedno mislim da će radit bez problema.

Variety is the spice of life!
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Gejming laptop do 5500 pls :D

Even a fool knows you can't reach the stars, but that doesn't stop a wiseman from trying.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Do 4000kn, APU, ne želim HP, čim više rama, dostojna grafa (ona integrirana u APU)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Moze laptop do 5-6k? Da je sto kvalitetnije izrade, da po mogucnosti ima sto jacu grafiku, i kvalitetan ekran. hvala

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ja čekam Božić jer se na popust mogu nać odlični laptopi...Meni priatelj kupi nekog accera i5 proc nvidia 1 ghz  6 gb rama 15.6 inchni monitor i 1 tb HDD za 4400 kn pa tako da san odlučio čekat jer sad slični laptop dođe oko 6000 kn...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Horatio_Hornblower kaže...

Ja čekam Božić jer se na popust mogu nać odlični laptopi...Meni priatelj kupi nekog accera i5 proc nvidia 1 ghz  6 gb rama 15.6 inchni monitor i 1 tb HDD za 4400 kn pa tako da san odlučio čekat jer sad slični laptop dođe oko 6000 kn...

U hrvatskoj božićni popust na laptope? Eventualne na neke šrotove od par tisuća kuna dobijes 200 kuna popusta..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2012 11:17 (cecenac).
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

treba mi laptop do 4000 kn, sto se ducana tice nije bitno, ali kupovo sam nesto prije u ADM-u i IQ centru pa u njih imam povjerenja.
Sto se tice specifikacija volio bi ( nije nuzno ) 17" zaslon, laptop bi se koristio za modeliranje, crtanje, multimediju te bi zaigrao pokoju igru nista specijalno ne treba bit sve na high npr (mafia2) i ne trebaju mi Windowsi. 
Evo ja sam izdvojio ovo: http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_254_198&products_id=10831 

kao prijedloge mozete stavit i 15.6" laptope, ali nebi se odreko 17" za neku malu razliku u specifikacijama

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice