Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.052.541
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

poz, malo cu kilavo postavit pitanje...

jel moguce na svim modelima (novijim) laptopa izbacit przu i ubacit disk umjesto nje?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
xxx5533 kaže...

 

Ima ti ja jedan model koji bi ti preporučio...Trenutno je na Akciji...Gt 630 ti je zapravo gt 540,pa ti preporučujem model sa gt 640 2 gb grafuljom i windows-om 7

Dobiš poklon i torbu,a s tim modelom možeš bez greške tjerat sve igre i zahtjevne grafičke programe...

http://www.lenovo-store.hr/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&name=lenovo-z580a-intel-core-i5-3210m-250ghz-4gb-1tb-dvdrw-dl-w7hp-156q-hd-nvidia-geforce-gt640m-2gb-pn-59-348053-01330997&cid=397&Itemid=128&category_pathway=17

 

Ili sad zadnju subotu u mjesecu imaju u Lenovu nekakvu akciju par modela sa 20 % sniženjem...Jest da su izložbeni,al to ne smeta....

Probaj tamo vidjeti ili nazvati...


da li se taj model pregrijava nakon duzeg koristenja odnosno igranja?

Hvala sto ste mi preporucili :)
(jedan od rijetkih)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
cecenac kaže...
Goldieblue kaže...

S Toshibom imam jaaaaako loša iskustva, pa me sam pogled na Toshibu baca u očaj :-) Vjerojatno sam bila tek kolateralna žrtva, ali svejedno...

U svakom slučaju, hvala na pomoći, pričekat ću još daljnje prijedloge i mišljenja.

I još nešto - zašto nisi dao nikakvo mišljenje o Dell-u? On mi je ljubav na prvi pogled  {#}

Zato što ostale firme nude više za manje novca. plus dell recimo uopce nema u hrvatskoj rješenje za tvoj cjenovni rang, ne postoji i5 (ivy bridge sa nvidia 650m (kepler) ili nvidia 640m (kepler), samo i7 + 650m sto izađe nekih 7500 kuna..

 

al ajd, ovaj nije loš za svoju cijenu:  http://www.svijet-medija.hr/p/Inspiron-7520-N0303/39208/

 

super jak procesor i 7730m, grafika na razini 640m. Al opet ovaj asus 600 kuna jeftiniji bi bio savrsen izbor za tebe, jer bez pola muke ispunjava sve tvoje zahtjeve.

 

Mislio sam uzeti tog Della, ali evo opet si me zainteresirao za Asusa. Definitivno mi se kod N56 više sviđa izrada... i grafika naravno. Još 2GB rama ne bi bilo na odmet. Iako ne znam može li sve to nadoknaditi Dellovu max. razlučivost, nešto bolji procesor, duplo više HDD memorije, 2 GB RAM-a više... U svakom slučaju bih si uz Asusa kupio i prijenosni HDD (s minimalno 250GB), a možda i pločicu RAM-a - za ovo drugo nisam siguran je li potrebno, zato molim za savjet (šteta bi bilo ne zaigrat koju jaču igru na većim detaljima - u tom slučaju, je li 4GB RAM-a + 2 VRAM-a dovoljno?). Isto tako, može li se iskoristiti full potencijal grafičke, ili je 1366 x 768 rezolucija velika kočnica?

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Da li bi bilo sigurno uzet neki od Lenovo modela, zato sto imaju garanciju samo 1 godinu
ili bi bilo bolje uzet neki Dell inspirion, oni imaju 3 godine garanciju 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
corporate_man kaže...

Mislio sam uzeti tog Della, ali evo opet si me zainteresirao za Asusa. Definitivno mi se kod N56 više sviđa izrada... i grafika naravno. Još 2GB rama ne bi bilo na odmet. Iako ne znam može li sve to nadoknaditi Dellovu max. razlučivost, nešto bolji procesor, duplo više HDD memorije, 2 GB RAM-a više... U svakom slučaju bih si uz Asusa kupio i prijenosni HDD (s minimalno 250GB), a možda i pločicu RAM-a - za ovo drugo nisam siguran je li potrebno, zato molim za savjet (šteta bi bilo ne zaigrat koju jaču igru na većim detaljima - u tom slučaju, je li 4GB RAM-a + 2 VRAM-a dovoljno?). Isto tako, može li se iskoristiti full potencijal grafičke, ili je 1366 x 768 rezolucija velika kočnica?

Oba su laptopa dobra, full hd reza na 15,6" displayu nije bas neki benefit. Slova ce ti bit mala pri citanju teksta, a u slici bas i neces primjetit veliku razliku. 7730m nece bit dovoljna za igranje na full hd (ni blizu). Razliku između 4, 6 i 8 GB radne memorije neces primjetit, 100% sam siguran. HDD potrebe tvoje ne znam, o tome sam odluci kad uzmes, ja na pc imam 500GB HARD, i 120 mi je previse. a grafika poput 650m u asusu sve igrice bez imalo problema siba na high i ultra, a sa slikom ces bit i vise nego zadovoljan. Ja da biram isao bi na asusa, a ti kako oces.

 

Znaci na jednoj strani: DELL- brutalan ekran, brutalan procesor, solidna grafika

 

                  S druge strane Asus odlicne izrade i hlađenja, odlican zvuk i slika, prejaka grafika i jak procesor, slabiji doduse od i7.  Jos jedna prednost asusa je sto ima keplera sa i5-icom, koji se iskljucuje dok ne gejmas, tako da tu stedis baterije, dok je 7730m always on.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
cecenac kaže...
corporate_man kaže...

Mislio sam uzeti tog Della, ali evo opet si me zainteresirao za Asusa. Definitivno mi se kod N56 više sviđa izrada... i grafika naravno. Još 2GB rama ne bi bilo na odmet. Iako ne znam može li sve to nadoknaditi Dellovu max. razlučivost, nešto bolji procesor, duplo više HDD memorije, 2 GB RAM-a više... U svakom slučaju bih si uz Asusa kupio i prijenosni HDD (s minimalno 250GB), a možda i pločicu RAM-a - za ovo drugo nisam siguran je li potrebno, zato molim za savjet (šteta bi bilo ne zaigrat koju jaču igru na većim detaljima - u tom slučaju, je li 4GB RAM-a + 2 VRAM-a dovoljno?). Isto tako, može li se iskoristiti full potencijal grafičke, ili je 1366 x 768 rezolucija velika kočnica?

Oba su laptopa dobra, full hd reza na 15,6" displayu nije bas neki benefit. Slova ce ti bit mala pri citanju teksta, a u slici bas i neces primjetit veliku razliku. 7730m nece bit dovoljna za igranje na full hd (ni blizu). Razliku između 4, 6 i 8 GB radne memorije neces primjetit, 100% sam siguran. HDD potrebe tvoje ne znam, o tome sam odluci kad uzmes, ja na pc imam 500GB HARD, i 120 mi je previse. a grafika poput 650m u asusu sve igrice bez imalo problema siba na high i ultra, a sa slikom ces bit i vise nego zadovoljan. Ja da biram isao bi na asusa, a ti kako oces.

 

Znaci na jednoj strani: DELL- brutalan ekran, brutalan procesor, solidna grafika

 

                  S druge strane Asus odlicne izrade i hlađenja, odlican zvuk i slika, prejaka grafika i jak procesor, slabiji doduse od i7.  Jos jedna prednost asusa je sto ima keplera sa i5-icom, koji se iskljucuje dok ne gejmas, tako da tu stedis baterije, dok je 7730m always on.

 

Nece,ali procitaj vodic kroz ekrane na laptopu na PC ekspert forumu,ima nekih prednosti.

Ima razlike itekako u 4 i 8 gb rama,puno znaci kod ucitavanja i recimo Battlefield 3 benefitira puno od RAM ( manje zastajkivanja,lagga,stutteringa ).
Tako da primijetiti ce se,mozda ne toliko u framerat,vec u obicnom radu,ucitavanja,manje međuučitavanja.
7730m kao hd 7670m spusta taktove u idleu za nekoliko stotina megaherca tako da iako se ne ustedi baterije kao sa Nvidia optimus tehnologijom,ne vuce kao mi loadu.

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Dečki, hvala na odgovorima, od velike ste pomoći!  {#} Najvjerojatnije ću se ipak odlučiti za Asusa, ali jedno je sigurno - koji god da odaberem, neću pogriješiti.  {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

ok znaci imam buđet od 4800-4900 i htio bi uzet neki laptop

e sad ne znam zas nitko ne spominje ovaj laptop koji bi s jos 4 gige rama (oko 150kn) bio i vise nego dobar...

http://notebook.hr/product_info.php?products_id=365418

 

zatim toshiba ova koju svi preporucaju al ju jos nitko nije kupio ???? (btw u centro.hr ju vise nemaju i doc ce tek za 20 dana)

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.0703a2a706a0415bbd02fe195bb04d5b.toshiba-satellite-l850-131-pskdne-00200dy4.aspx

 

i ova toshiba

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.afb4c07d6ec141ca9e5decfa2ae3f88d.toshiba-satellite-l850-18t-pskdne-00r00ry4.aspx

 

il ovaj lenovo

http://shop.rii.hr/lenovo-ideapad-z580a-15-6-core-i5-6gb-gf-630m-1tb-win-7-metal-grey-59-335985.html

 

eee i jos ovaj hp

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.31126a9b98f04eb0befbc20488e1646f.hp-probook-4540s-b6n37ea-bed.aspx

 

fkt bi bio sretan kad bi mi netko pomogao vec tjedan dana muku mucim s tim koji uzeti boli me glava vise od tog ocu otic u ducan i kupit vise laptop (da budem zadovoljan)

i ne mislit vise na to mozak mi je popilo :)))

 

unaprijed hvala

 

 

 

0 hp m6-1060sm
1 toshiba L850-131
1 toshiba L850-18T
6 lenovo Z580A
0 hp 4540s
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

jazavski, ja razmisljam uzet ovog lenovo ali ne znam koliko je to sigurno jer imaju samo 1 god garanciju

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

zar se ne moze produziti jamstvo ?

12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2012 16:10 (majdo).
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
jazavski kaže...

ok znaci imam buđet od 4800-4900 i htio bi uzet neki laptop

e sad ne znam zas nitko ne spominje ovaj laptop koji bi s jos 4 gige rama (oko 150kn) bio i vise nego dobar...

http://notebook.hr/product_info.php?products_id=365418

 

zatim toshiba ova koju svi preporucaju al ju jos nitko nije kupio ???? (btw u centro.hr ju vise nemaju i doc ce tek za 20 dana)

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.0703a2a706a0415bbd02fe195bb04d5b.toshiba-satellite-l850-131-pskdne-00200dy4.aspx

 

i ova toshiba

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.afb4c07d6ec141ca9e5decfa2ae3f88d.toshiba-satellite-l850-18t-pskdne-00r00ry4.aspx

 

il ovaj lenovo

http://shop.rii.hr/lenovo-ideapad-z580a-15-6-core-i5-6gb-gf-630m-1tb-win-7-metal-grey-59-335985.html

 

eee i jos ovaj hp

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.31126a9b98f04eb0befbc20488e1646f.hp-probook-4540s-b6n37ea-bed.aspx

 

fkt bi bio sretan kad bi mi netko pomogao vec tjedan dana muku mucim s tim koji uzeti boli me glava vise od tog ocu otic u ducan i kupit vise laptop (da budem zadovoljan)

i ne mislit vise na to mozak mi je popilo :)))

 

unaprijed hvala

 

 

 

jazavski jel problem prolistati ovu temu par stranica unazad,ja sam uzeo toshibu l850-131 i pisao u 4-5 navrata o laptopu i kazes nitko nije uzeo da ti kaze par rijeci...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

haha ok stari bez tenzija, ak me uspijes nagovorit na taj laptop uzet cu taj... ne znam koji uzet a i bio sam malo iznerviran kad sam to sve pisao....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
lkova kaže...
xxx5533 kaže...

 

Ima ti ja jedan model koji bi ti preporučio...Trenutno je na Akciji...Gt 630 ti je zapravo gt 540,pa ti preporučujem model sa gt 640 2 gb grafuljom i windows-om 7

Dobiš poklon i torbu,a s tim modelom možeš bez greške tjerat sve igre i zahtjevne grafičke programe...

http://www.lenovo-store.hr/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&name=lenovo-z580a-intel-core-i5-3210m-250ghz-4gb-1tb-dvdrw-dl-w7hp-156q-hd-nvidia-geforce-gt640m-2gb-pn-59-348053-01330997&cid=397&Itemid=128&category_pathway=17

 

Ili sad zadnju subotu u mjesecu imaju u Lenovu nekakvu akciju par modela sa 20 % sniženjem...Jest da su izložbeni,al to ne smeta....

Probaj tamo vidjeti ili nazvati...


da li se taj model pregrijava nakon duzeg koristenja odnosno igranja?

Hvala sto ste mi preporucili :)
(jedan od rijetkih)

Ne pregrijava se uopće....Hlađenje je na ovim modelima super napravljeno,i aluminijska su kučišta....

Čak je i jednostavno očistiti ventilator....1 šarafćić i eto ti ventilatora (ušteda čišćenja)

A što se garancija tiče,može se 2 puta produžiti, max je 3 god i može se i unutar garancije, nije potrebno odmah...

Tako da svakako Lenovo!

15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
jazavski kaže...

haha ok stari bez tenzija, ak me uspijes nagovorit na taj laptop uzet cu taj... ne znam koji uzet a i bio sam malo iznerviran kad sam to sve pisao....

ma nikakve napetosti,just sayin' :)
pitaj sto te zanima i napisati cu,dati benchmark od koje hoces igre,dati uvid u log od HW monitora i GPUZ radi hladjenja i temperatura...

rado cu pomoci oko izbora i eventualnih pitanja ;) 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
xxx5533 kaže...

Ne pregrijava se uopće....Hlađenje je na ovim modelima super napravljeno,i aluminijska su kučišta....

Čak je i jednostavno očistiti ventilator....1 šarafćić i eto ti ventilatora (ušteda čišćenja)

A što se garancija tiče,može se 2 puta produžiti, max je 3 god i može se i unutar garancije, nije potrebno odmah...

Tako da svakako Lenovo!


Hvala na informacijama, najvjerovatnije cu uzet taj ili jedan od tih modela
Kad za Dell 5520 mi nije nitko nista rekao 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
doky01akablava kaže...

Nece,ali procitaj vodic kroz ekrane na laptopu na PC ekspert forumu,ima nekih prednosti.

Ima razlike itekako u 4 i 8 gb rama,puno znaci kod ucitavanja i recimo Battlefield 3 benefitira puno od RAM ( manje zastajkivanja,lagga,stutteringa ).
Tako da primijetiti ce se,mozda ne toliko u framerat,vec u obicnom radu,ucitavanja,manje međuučitavanja.
7730m kao hd 7670m spusta taktove u idleu za nekoliko stotina megaherca tako da iako se ne ustedi baterije kao sa Nvidia optimus tehnologijom,ne vuce kao mi loadu.

Ma ekran je odličan, niko to ne poriče, al neće dobit bas neki benefit. Battlefield 3 je jedina igrica za koju se pricalo da treba imat 5 GB RAM u racunalu, al cisto sumnjam jer je i ona u 32 bit radjena. Uostalom, on ce igrat na 1366x768. A sta se tice brzeg loadanja, gluposti, chrome recimo koristi 300-injak mb rama i jednako ce se brzo ucitat sa 4 i 8 GB rama, tako i svi ostali programi. 4GB je sasvim dovoljno i 100% sam siguran da obicni korisnici (99% nas) ne vide i ne mogu vidit razliku između 4 i 8 GB DDR3. A sta se tice grafike, pa i desktop to radi, nece ti gpu radit u full loadu pobogu ako surfaš. To je od prvih grafika jos uvedeno. Optimus je novost, za koju amd nije sposoban nazalost.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Toshiba L855 12V i7 mobile 4C/8T, 4GB DDRIII, HD7670M 2GB.

Gotovina 5200HRK, vrhunski laptop za ove novce.

Bocnite dok ih ima.

iclock2much
 
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
doky01akablava kaže...
jazavski kaže...

haha ok stari bez tenzija, ak me uspijes nagovorit na taj laptop uzet cu taj... ne znam koji uzet a i bio sam malo iznerviran kad sam to sve pisao....

ma nikakve napetosti,just sayin' :)
pitaj sto te zanima i napisati cu,dati benchmark od koje hoces igre,dati uvid u log od HW monitora i GPUZ radi hladjenja i temperatura...

rado cu pomoci oko izbora i eventualnih pitanja ;) 

 

nezz sad gledam ovaj lenovo navodno mu ram radi na 1600mhz i ima bolju grafu kolko sam vidio po netu ? a opet ta toshiba ima odvojenu grafu pa bi trebala manje bateriju trosit (jesi uspio srediti da ti radi sam jedna graficka na toshibi ? ) kolko drzi baterija ?

15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
jazavski kaže...
doky01akablava kaže...
jazavski kaže...

haha ok stari bez tenzija, ak me uspijes nagovorit na taj laptop uzet cu taj... ne znam koji uzet a i bio sam malo iznerviran kad sam to sve pisao....

ma nikakve napetosti,just sayin' :)
pitaj sto te zanima i napisati cu,dati benchmark od koje hoces igre,dati uvid u log od HW monitora i GPUZ radi hladjenja i temperatura...

rado cu pomoci oko izbora i eventualnih pitanja ;) 

 

nezz sad gledam ovaj lenovo navodno mu ram radi na 1600mhz i ima bolju grafu kolko sam vidio po netu ? a opet ta toshiba ima odvojenu grafu pa bi trebala manje bateriju trosit (jesi uspio srediti da ti radi sam jedna graficka na toshibi ? ) kolko drzi baterija ?

 

Sad da ne gledam koju Lenovo ima graficku,daj samo reci model.

Nema veze na koliko RAM radi,to nema ama bas nikakvog znacaja u svakodnevnom radu,a ponajvise radi gaminga.
To se osjeti jedino u sintetici tj.benchmarku.
Nisam uspio srediti jer se ne moze srediti,graficka sama spusta taktove do 150/100mhz ja mislim sto je jako nisko i ne vjerujem da bi se vise sta ustedila baterija da mogu prebacivati na integrirku.
Nvidia ima Optimus tehnologiju i ona automatski prebacuje na integriranu grafiku cim nema potrebe za GPU-om.

Baterija mi pokazuje da sa High Perfomance postavkama 3 i pola sata,sa ECO puno vise,ali kojih 3-4 sata. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

hvala na detaljnom opisu...

Nvidia GeForce GT 630M je grafa...

15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
jazavski kaže...

hvala na detaljnom opisu...

Nvidia GeForce GT 630M je grafa...

GT 630m i HD 7670m su podjednake graficke.
Na stranim forumima tvrde da je HD 7670m 5-20 % brza,no opet GT 630m je znatno brza u nekim igrama ( FIFA 12 - oko 40 % )
Gledao sam malo i usporedbu i5 i i7 procesora,i7 je znatno brzi u RTS igrama gdje naravno ima velik znacaj CPU ( Anno 2070 ).

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
doky01akablava kaže...
jazavski kaže...

hvala na detaljnom opisu...

Nvidia GeForce GT 630M je grafa...

GT 630m i HD 7670m su podjednake graficke.
Na stranim forumima tvrde da je HD 7670m 5-20 % brza,no opet GT 630m je znatno brza u nekim igrama ( FIFA 12 - oko 40 % )
Gledao sam malo i usporedbu i5 i i7 procesora,i7 je znatno brzi u RTS igrama gdje naravno ima velik znacaj CPU ( Anno 2070 ).

jasno... 

 

ajd bar si mi pomogao suziti izbor na 2, il lenovo taj il cu uzet toshibu al L850-18T sve isto ko i tvoja samo je proc 3. generacije a 100-200kn je skuplji (hdd je upola manji al to mi ne igra ulogu)...  ehh uzeo bi ja neki s i7 al teba imat noFce :)

15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
jazavski kaže...
doky01akablava kaže...
jazavski kaže...

hvala na detaljnom opisu...

Nvidia GeForce GT 630M je grafa...

GT 630m i HD 7670m su podjednake graficke.
Na stranim forumima tvrde da je HD 7670m 5-20 % brza,no opet GT 630m je znatno brza u nekim igrama ( FIFA 12 - oko 40 % )
Gledao sam malo i usporedbu i5 i i7 procesora,i7 je znatno brzi u RTS igrama gdje naravno ima velik znacaj CPU ( Anno 2070 ).

jasno... 

 

ajd bar si mi pomogao suziti izbor na 2, il lenovo taj il cu uzet toshibu al L850-18T sve isto ko i tvoja samo je proc 3. generacije a 100-200kn je skuplji (hdd je upola manji al to mi ne igra ulogu)...  ehh uzeo bi ja neki s i7 al teba imat noFce :)

Ma mislio sam da si ti pitao za i5 vs i7,zeznuo sam se.
Kako hoces,Toshiba jest malo jeftinijeg izgleda i malo je dizajn ne sminkerski i "ice cold" kako se vec zovu ti svi laptopi sa aluminijskim kucistima itd.

 

evo gpuz da se uvjere koliko Skyrim potegne :)

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
doky01akablava kaže...

Ma mislio sam da si ti pitao za i5 vs i7,zeznuo sam se.
Kako hoces,Toshiba jest malo jeftinijeg izgleda i malo je dizajn ne sminkerski i "ice cold" kako se vec zovu ti svi laptopi sa aluminijskim kucistima itd.

 

evo gpuz da se uvjere koliko Skyrim potegne :)

 

To je max 1400 i to sa modovima

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

dobar dan,trazim laptop izmedu 5 i 6 tisuca kuna

ne zelim tezak i ogroman laptop

ponajvise mi treba za programiranje,igranje igrica poput League of Legends,programa poput Cinema 4d,Adobe after effects,Sony Vegas i tako te stvari BEZ DA SE LAPTOP UGASI!!

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
jopa44 kaže...

dobar dan,trazim laptop izmedu 5 i 6 tisuca kuna

ne zelim tezak i ogroman laptop

ponajvise mi treba za programiranje,igranje igrica poput League of Legends,programa poput Cinema 4d,Adobe after effects,Sony Vegas i tako te stvari BEZ DA SE LAPTOP UGASI!!

 

http://shop.rii.hr/lenovo-ideapad-z580a-15-6-core-i5-6gb-gf-630m-1tb-win-7-metal-grey-59-335985.html

Ovaj je meni preporucio xxx5533 i mislim da cu ga najvjerovatije uzeti
treba mi skoro pa za iste stvari ko tebi 

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Molila bih da mi kažete koja je bolja kombinacija od ove dvije dolje navedene? HITNO MI JE! Uzimam laptop za narednih 1-2 godine i onda mjenjam. I sada mi hitno treba vaše mišljenje?! Hvala svima!
9 i5-2310M/ GT650M
1 i7-3610QM/ GT630M
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2012 20:02 (lorena_galovic).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
lkova kaže...

http://shop.rii.hr/lenovo-ideapad-z580a-15-6-core-i5-6gb-gf-630m-1tb-win-7-metal-grey-59-335985.html

Ovaj je meni preporucio xxx5533 i mislim da cu ga najvjerovatije uzeti
treba mi skoro pa za iste stvari ko tebi 

Između 5 i 6 tisuca ima boljih laptopa: http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=650m

 

U ronisu ima ovaj asus odlican sa 650m grafikom. Idealan izbor potrazi njega.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice